Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > 2019 będzie nasz :)
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

werni
Autorytet
5588

Wysłany: 9 listopada, 23:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kattii napisała:
Nie chce sie przechwalac no ale my jestesmy jedynym watkiem gdzie jest taki pelen luz a jak trzeba kogos nowego opierniczyc to to robimy bez gadania bo tu ma byc fajnie wesolo i milo a nie jakies placze i histeryzowanie jak na innych watkach ;)

Tak też jest na wątku w którym też jestem. Tam są weteranki. Długoterminowe... Tam bez owijania Cię opiernicza lub doradzą :)

Szczęśliwa możesz mnie dodać do starających się :)

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
Tsh- maj 3.04
Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Czekanie na upragnionego maluszka....

werni
Autorytet
5588

Wysłany: 10 listopada, 12:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hejka dziewczyny wstawać :)

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
Tsh- maj 3.04

Szczęśliwa_Mama
Autorytet
1170

Wysłany: 10 listopada, 13:00
Cytuj | (4) | Zgłoś
Werni to proszę o wiek ;)

Ja dzisiaj robię się na bóstwo, bo jedziemy na pępkówkę ;)
Spotkanie z moją paczką.
Wrócę późno, więc jutro się odezwę ;)

19ewelaaa89, Parodka, werni, Ancyskowa lubią tę wiadomość

JE0Rp2.png35zip2.pngJOyLp2.png

ZakręconaOna
Autorytet
5330

Wysłany: 10 listopada, 13:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Siemka .
Witam nowa przyszla Mamuske . :D

Co tam ? Jak tam ?

Syneczek <3 1.11.2015

ZakręconaOna
Autorytet
5330

Wysłany: 10 listopada, 13:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Szczęśliwa_Mama napisała:
Werni to proszę o wiek ;)

Ja dzisiaj robię się na bóstwo, bo jedziemy na pępkówkę ;)
Spotkanie z moją paczką.
Wrócę późno, więc jutro się odezwę ;)
Baw sie laleczko dobrze :)

Syneczek <3 1.11.2015

RudaMaruda25
Koleżanka
35

Wysłany: 10 listopada, 13:46
Cytuj | (2) | Zgłoś
werni napisała:
Hejka dziewczyny wstawać :)
Ja to już nie śpię od 5tej, dzisiaj z moim "starym" jesteśmy juz w Białce Tatrzańskiej

Parodka, werni lubią tę wiadomość

-Mięśniaki macicy, przebyta laparotomia
-Staranie od wrzesień 2018
-Duphaston,
Kwas foliowy,
Wit. D, B12
-Wegetarianka

Parodka
Autorytet
287

Wysłany: 10 listopada, 14:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ancyskowa napisała:
Parodka będzie wszystko ok, za tydzień Ty masz wizytę ja za dwa mam przyjść na usg ☺️☺️ A tez masz w dole brzucha jakby napięcie?

Ja mam takie chwilowe kłucia. W 1 ciąży też tak miałam. I do tego dziś zaczął mnie boleć pepek haha.

19.08.2013 <3 synek
Czekamy na drugiego maluszka <3

Parodka
Autorytet
287

Wysłany: 10 listopada, 14:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny zastanawiam się kiedy powiedzieć rodzinie i w pracy o ciąży. Na pewno po wizycie u gina tylko nie wiem czy po tej czy po następnej jak juz bede pewna ze jest to serce i jest wszystko w porzadku...
Z drugiej strony 17.11 dzien po wizycie mamy mala uroczystosc z okazji 90 urodzin mojego dziadka wiec spotkamy sie z cala moja rodzina. I tego samego dnia mąż ma msze za swojego zmarlego dziadka i u tesciowej tez bedzie najblizsza rodzina i tam sie bedziemy musieli na chwile urwac. Wiec drugiej takiej okazji nie bedzie zeby wszystkim najbliższym powiedziec jednego dnia osobiście. Z drugiej strony to moze troche za wczesnie. Jak myslicie? Jak bylo u was?

19.08.2013 <3 synek

RudaMaruda25
Koleżanka
35

Wysłany: 10 listopada, 14:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja co prawda nie miałam okazji nikogo jeszcze informować... ale chyba bym mimo wszystko poczekała.

-Duphaston,
Kwas foliowy,
Wit. D, B12
-Wegetarianka

emi_90
Autorytet
386

Wysłany: 10 listopada, 15:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
Parodka napisała:
Dziewczyny zastanawiam się kiedy powiedzieć rodzinie i w pracy o ciąży. Na pewno po wizycie u gina tylko nie wiem czy po tej czy po następnej jak juz bede pewna ze jest to serce i jest wszystko w porzadku...
Z drugiej strony 17.11 dzien po wizycie mamy mala uroczystosc z okazji 90 urodzin mojego dziadka wiec spotkamy sie z cala moja rodzina. I tego samego dnia mąż ma msze za swojego zmarlego dziadka i u tesciowej tez bedzie najblizsza rodzina i tam sie bedziemy musieli na chwile urwac. Wiec drugiej takiej okazji nie bedzie zeby wszystkim najbliższym powiedziec jednego dnia osobiście. Z drugiej strony to moze troche za wczesnie. Jak myslicie? Jak bylo u was?
Swoim rodzicom i siostrze powiedziałam dzień po pozytywnym teście. Mąż swoim jak byłam w 5 tyg. Z przykazem aby nie rozpowiadali dalej zanim wkroczę przynajmniej w 12 tc bo wiadomo jak to z tymi początkami bywa nieraz.
Oczywiście teściowa wypaplała i to już dawno:/
Sama się do tego przyznała.
Wiedzą więc wszystkie ciocie klocie, które generalnie powinny się dowiedzieć raczej jako jedne z ostatnich. Tak to jest temat do plot.
Zła byłam jak się dowiedziałam. Wtedy jak rozgadała to jeszcze nie było nawet serca na usg, a ja byłam na Duphastonie na podtrzymanie po jednym epizodzie krwawienia.
Co do znajomych - wie garstka, którym uważałam że mogę powiedzieć. Ale od niedawna, gdzieś od 10-11 tc.
A cała wielka rzesza pozostałych znajomych dowie się po porodzie, bo nie mam w planach ich poinformować wcześniej, na fb też się nie będę chwalić zdjęciami ciążowymi także ten :D
Jestem ostrozniejsza z takimi newsami po komplikacjach w pierwszej ciąży. W byłej pracy jak o komplikacjach po porodzie dowiedziały się moje "koleżanki" z pracy nie było dnia bez telefonu z zapytaniami co i jak. Ale wiem że to bardziej z ciekawości było jak z troski. Jedna wiem, że życzyła mi szczerze zle, nigdy za mną nie przepadała. A że jej teściowa była położna w szpitalu w którym urodziłam, to miała jeszcze na codzień świeżutkie newsy :/ Straszne to wszystko było...

uwo9qqmzhjmlrmqv.png

atdc3e5ef89yo5de.png

Parodka
Autorytet
287

Wysłany: 10 listopada, 15:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
No ja siostrze tylko powiedziałam 2 albo 3 dni po teście, reszta nie wie. I teraz tak sie waham co zrobić ale chyba poczekam chociaz na to serce

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 listopada, 15:56

19.08.2013 <3 synek

ZakręconaOna
Autorytet
5330

Wysłany: 10 listopada, 16:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Parodka Ja bym czekala osobiscie ale wiadomo to kazdego indywidualna sprawa. Jak czujesz tak zrob.
Ja jak bylam w pierwszej tej mnogiej ciazy powiedzialam odrazu mamie , przyjaviolce , jej mezusiowi , siostrze mojego D a zaraz poronilam . Moze to smieszne dla kogos ale pozniej balam sie mowic.
Moi i D rodzice dowiedzieli sie w 13 tyg razem z naszym rodzenstwem. Moj Tata dokladnie i Dziadkowie w 5 miesiacu oraz moja przyjaciolka . Reszta rodziny i to nie cala po 8 miesiacu jak brzuch zaczelo byc widac .

Balam sie jak diabli ale teraz tez za szybko raczej nie powiem w drugiej ciazy. Tzn napewnow czesniej niz z Oskarkiem ... zobaczymy

Syneczek <3 1.11.2015

werni
Autorytet
5588

Wysłany: 10 listopada, 17:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Szczęśliwa mam 31lat udanej imprezy :)

Ruda to aktywny weekend się zapowiada :)

Tez bym później powiedziała. W pracy to chyba po 12tc

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
Tsh- maj 3.04

Parodka
Autorytet
287

Wysłany: 10 listopada, 17:36
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ok juz mnie sprowadzilyscie na ziemie haha nie powiem jeszcze przez kilka tygodni.
A jak powiem rodzince to zaraz nastepnego dnia w pracy bo u mnie to akurat takie male srodowisko ze wydaloby sie. Mala miejscowosc, ja pracuje w urzedzie gminy, tesciowa w szkole. Wszyscy sie znają ;-)
A chce tez być fair w pracy i gdyby nie daj Boże cos sie dzialo i musialabym isc szybko na L4 to nie chce zeby sie dowiedzieli w dniu kiedy pojde na chorobowe. Wole miec spokojna glowe i czyste sumienie :-)

werni lubi tę wiadomość

19.08.2013 <3 synek

Ancyskowa
Koleżanka
103

Wysłany: 10 listopada, 17:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Parodka napisała:
Ja mam takie chwilowe kłucia. W 1 ciąży też tak miałam. I do tego dziś zaczął mnie boleć pepek haha.

Mnie właśnie tez tak zakluje i przestaje, miałam dzis tez odrobinkę plamienia. Teraz już wracam do domu i dwa dni mam zamiar leżakować ☺️
Tez dziś się zastanawialiśmy kiedy i komu powiedzieć i stwierdziliśmy, ze najbliższym i w pracy powiemy po usg za dwa tygodnie i jak już będzie po badaniach.

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 listopada, 17:52

Czy to Ty Fasolko? ;) // Prenatal Uno

RudaMaruda25
Koleżanka
35

Wysłany: 10 listopada, 18:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja mam nadzieję,że chociaż jeszcze o tym nie wiemy, to jest nasz wyjazd nie w dwójkę, a juz w trójkę.

-Duphaston,
Kwas foliowy,
Wit. D, B12
-Wegetarianka

Ancyskowa
Koleżanka
103

Wysłany: 10 listopada, 20:23
Cytuj | (2) | Zgłoś
Mam wynik tsh 2,92 i prl 1003, reszta wyników pewnie we wtorek albo w środę ☺️

Kattii, werni lubią tę wiadomość

Czy to Ty Fasolko? ;) // Prenatal Uno

werni
Autorytet
5588

Wysłany: 11 listopada, 00:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Też muszę powtórzyć prl. Za dwa tygodnie wezmę wolne to też pójdę do ginki.

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
Tsh- maj 3.04

Parodka
Autorytet
287

Wysłany: 11 listopada, 11:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jak tam dziewice? Ja poszykowalam na obiad, mieso sie powoli piecze, synek rysuje a ja odpoczywam. Od paru dni jestem mega zmeczona, nie wazne co bym robiła i ile bym spala. Gdyby szukac na siłę to mogę to uznać za pierwszy objaw ciąży haha

19.08.2013 <3 synek

19ewelaaa89
Autorytet
1050

Wysłany: 11 listopada, 11:48
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hejka! Ja też już zrobiłam zapiekanke makaronowa, tylko wystarczy wstawić do piekarnika alw to już później :) synek ogląda Jasia fasole a ja odpoczywam pod kocykiem bo jakoś mi zimno brr

emi_90 lubi tę wiadomość

xnw43e3ksrhr28ji.png
74di3e5eyeeino0z.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)