X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    hej co porabiacie
    Poszukiwalam prezent dla mlodego ale chcialam taki jakis zestaw aby byl samolot,helikopter i do tego lotniskowe jakies samochody... kiedy juz znalazlam to anulowano moj zakup wiec musialam szukac cos podobnego znowu no i znalazlam, zamówilam.
    Obecnie to mlody ma statek piracki,pudelko malego doktora i ten zestaw lotniczy... a córka ma ten zestaw piknikowy do tego ma tą mini kuchnie z ciasteczkami do tego ma kociolek z ksztaltami ktore musi w odpowiednie miejsce wrzucic grajacy,uczacy itp do tego poluje na swinkę taka z monetami grajaca uczaca itp i mloda wiecej juz nic nnie dostanie bo mysle ze sporo tego tylko potem cos slodkiego dokupic i tyle a synowi nie wiem co jeszcze bo robie tak aby kazde mialo po 4 prezenty pakowane wiec jeszcze zobacze co ciekawego znajdę.
    Po za tym nie dawno obiad dopiero jadlam , zrobilam kurczaka w piekarniku.
    A wszystkie zamówione rzeczy maja dojsc miedzy 14-15 listopada wiec mężowi od razu zaznaczylam ze jakby przyszlo kiedy mnie w domu juz nie bedzie bo ja 14 ma usg to zeby nie pokazywal tylko od razu schowal. Mam tylko nadzieje ze kask dla niego nie przyjdzie mi 14stego bo nici z niespodzianki bedzie... mimo ze pisze ze ma dojsc miedzy 15-16 no ale roznie z tym bywa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2018, 18:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale dzisiaj juz wiem ze tej swinki jednak licytowac nie bede... bo poszly bidy i cena obecna jest ponad 13f + prawie 3f wysylka a do konca pozostalo jeszcze ponad 2h wiec pewnie do 20f dobije cena gdzie ja za 16f mam nową u nas w sklepie haha :D
    Jeszcze jutro mam obserwowana jedna u kogos innego zobaczymy jak tam cena przed końcem czasu bedzie stała ;D

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 11 listopada 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo lepiej prezenty teraz juz pomału organizowac póki ceny rozsadne a po co przepłaca i na spokojnie a nie w biegu.ja nie wiem co moim kupie musze pomyslec

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do prezentów, to będę mieć dylemat, 6cio letni chrześniak - dziecko co ma wszystko.

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja dzieciakom tak w locie w sumie patrze mniej wiecej co ich tam interesuje a z tymi dla córki nie bylo jakiegos problemu bo np ta swinka strasznie lubi sie bawic w przedszkolu stad pomysl przyszedł sam..
    No a mezowi to tez problemu nie mialam bo kupuje mu rzeczy przydatne aby byl poprawnie ubrany na jazde rowerem...
    Ciekawe tylko co ja sobie kupie haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2018, 19:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu mężowi też nie mam pomysłu, ale raczej kupię mu jakąś lepszą, białą koszulę. Ma w kropki, kratki, tylko z białymi deficyt.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój M. prezent urodzinowo-świąteczny już dostał ;p zdjęcie dostanie po usg, ma tylko prośbę, żebym się owinęła czerwoną kokardką :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2018, 20:23

    Parodka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyskowa wrote:
    A mój M. prezent urodzinowo-świąteczny już dostał ;p zdjęcie dostanie po usg, ma tylko prośbę, żebym się owinęła czerwoną kokardką :)

    Taki prezent to i ja chciałabym podarować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Taki prezent to i ja chciałabym podarować :)

    Na pewno podarujesz, na każdego przychodzi odpowiedni moment :) Powiem Ci, że ja już w tym roku na nic nie liczyła. Bardziej chciałam te wszystkie badania porobić, żeby wiedzieć co i jak ze mną. Nawet mój M. się zadeklarował, że i on sobie robaczki przebada. A tu taki psikus :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dzieciaki spia to ja ide poleżeć w wannie i się odpreżyc zregenerować kregosłup :)

    Ancyskowa lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 12 listopada 2018, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U was 1 w nocy a u mnie 7 rano :) wczoraj przenieśliśmy się na kolejna kambodzańska wyspę i jest mega rajsko :) mamy domek na plazy, pyszne jedzenie i dużo zapału do sexu mimo ze już po owulce raczej xD pozdrwiam Was mocno <3

    Kattii, Ancyskowa, Parodka, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 12 listopada 2018, 02:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak wrócę tez zabieram się za prezenty :D i jak zwykle największy problem mam z tym co kupić mojemu narzeczonemu... mam wrażenie ze ma wszystko czego potrzebuje, wiec badz tu człowieku mądry :p na szczęście mona trójeczka chrzesniaków jest już w takim wieku ze sami mówią co by chcieli wiec z nimi pewnie nie będzie problemu :D
    b5mnao.jpg Taki mamy teraz widoczek z domku <3

    Kattii, Ancyskowa, Parodka, 19ewelaaa89, werni lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    No i jak wrócę tez zabieram się za prezenty :D i jak zwykle największy problem mam z tym co kupić mojemu narzeczonemu... mam wrażenie ze ma wszystko czego potrzebuje, wiec badz tu człowieku mądry :p na szczęście mona trójeczka chrzesniaków jest już w takim wieku ze sami mówią co by chcieli wiec z nimi pewnie nie będzie problemu :D
    b5mnao.jpg Taki mamy teraz widoczek z domku <3
    Adoptuj mnie i zabierz tez na take wakacje !!! Zawsze marzyłam o takich widokach O.o

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa jaram sie :D udalo mi sie kupic swinke haha...
    Gosciu mial wystawione za 16f +kw czyli prawie 20f i mial tez opcje ze mozna wrzucic mu oferte wiec ja oczywiscie po calosci wrzucilam mu oferte 5f :D wstaje rano wchodzę patrze świeci mi sie koszyk a tam ze mam zaplacic czyli że przyjął moja ofertę ;D Wyszłam na śwince ponad 10f taniej niż mialabym kupic calkowicie nową w necie :D Można ? Można...
    Chociaż szczerze nie wierzyłam że przyjmie taką oferte z 16f xD Widać warto czasem stawiac na swoim w takich sprawach ;)

    Parodka, Ancyskowa, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pani doktor wyjechała do Stanów, szukam kogoś kto mógłby ją zastąpić, bo generalnie mam ginekologiczne problemy. Dzisiaj Pani niw zrobiła mi usg nawet, jak jej pokazałam medyczną dokumenrację to jedyne zalecenie, że albo zajść w ciążę jak najszybciej, albo już w ogóle. Ale zaleciła i przy okazji wizyty w placówce zrobiłam morfologię, tsh i prolaktynę.

    Kattii lubi tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 12 listopada 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii ale Ty strategiczne zakupy robisz. Ja zawsze mowie ze w tym roku zabiorę sie za prezenty wczesniej i prawie co roku nie wychodzi haha. W tym roku zrobilismy tylko 1 prezent swiateczny juz w pazdzierniku dla siostry męża - kupilam jej segregator mamyginekolog "Jestem w ciąży". Podoba mi sie on, moze mi teraz ktoś będzie miał okazję kupic haha

    Kattii, Ancyskowa lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 12 listopada 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda uwielbiam takie złote rady... :/ „niech pani zajdzie jak najszybciej w ciąże” fajnie jakby to tak działało ze się chce i cyk już się lata z brzuchem... mam nadzieje ze szybko Ci się uda <3
    Katti ty królowo okzazji :P kup i coś dla mnie jak masz takie super ceny hahahah xD

    Kattii, Parodka, werni lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Kattii ale Ty strategiczne zakupy robisz. Ja zawsze mowie ze w tym roku zabiorę sie za prezenty wczesniej i prawie co roku nie wychodzi haha. W tym roku zrobilismy tylko 1 prezent swiateczny juz w pazdzierniku dla siostry męża - kupilam jej segregator mamyginekolog "Jestem w ciąży". Podoba mi sie on, moze mi teraz ktoś będzie miał okazję kupic haha
    Ja mam ten segregator, super jest. ❤

    Parodka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Moja pani doktor wyjechała do Stanów, szukam kogoś kto mógłby ją zastąpić, bo generalnie mam ginekologiczne problemy. Dzisiaj Pani niw zrobiła mi usg nawet, jak jej pokazałam medyczną dokumenrację to jedyne zalecenie, że albo zajść w ciążę jak najszybciej, albo już w ogóle. Ale zaleciła i przy okazji wizyty w placówce zrobiłam morfologię, tsh i prolaktynę.
    Masakra... łatwo jej powiedziec zajsc w ciaże - jakby tak się dało isc do łóżka i od razu zajsc... nie każda zachodzi od razu wiec glupio moim zdaniem powiedziala... zamiast powiedziec co zrobic aby zajsc,co jest nie tak i znalesc jakies zalecenia,wsparce to rzuca takim tekstem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Kattii ale Ty strategiczne zakupy robisz. Ja zawsze mowie ze w tym roku zabiorę sie za prezenty wczesniej i prawie co roku nie wychodzi haha. W tym roku zrobilismy tylko 1 prezent swiateczny juz w pazdzierniku dla siostry męża - kupilam jej segregator mamyginekolog "Jestem w ciąży". Podoba mi sie on, moze mi teraz ktoś będzie miał okazję kupic haha
    Hehe no wiesz jak ja mialabym tak nie cudowac i nie starac sie zaniżyc ceny sporo to naprawde wydalabym z 250f na same prezenty dla córki a to moim zdaniem przegiecie... niestety te wszystkie rzeczy są strasznie drogie... ja osobiscie nie dalabym 30f za taką swinkę mimo że jest bardzo fajna ,ucząca itp no ale mimo to jednak cena powala. Dlatego kombinuje jak się da :D

    Parodka lubi tę wiadomość

‹‹ 302 303 304 305 306 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ