X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Cześć, chętnie do Was dolacze:))jestem mamą dwojeczki i chce zacząć starania o trzecie maleństwo..
    Chętnie czy nie za bardzo? Nie widzę jakoś zapału z twojej strony w udzielaniu sie... czy to taka nowa zasada jeden post na każdym wątku ?

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii widzę,że u Ciebie podobna róznica wieku dzieciaczków co u Szczęśliwej_Mamy ;)
    Co dwa lata :) <3

    Kattii, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z ciekawosci, nie wolicie robic testow wczesniej? Nawet nie z nadzieja ze sie udalo, tylko tak "na sucho" zeby wiedziec ze okres przyjdzie? Ja zawsze robilam testy wczesnie, żeby moc normalnie funkcjonowac i nie musiec myslec czy moge chocby glupi ibuprom itp.

    Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Chętnie czy nie za bardzo? Nie widzę jakoś zapału z twojej strony w udzielaniu sie... czy to taka nowa zasada jeden post na każdym wątku ?
    Od wczoraj dopiero śledzę forum, czytam Wasze posty i podobnie jak niektóre z was myślę o kolejnymm malenstwu...wiekszosc z Was zna się już całkiem dobrze,zna swoje problemy, kibicuje sobie nawzajem i nieśmiało chciałabym dołączyć, raczej zabrakło mi odwagi aby od razu o sobie pisać..,zapał oczywiście mam:czekam aż @ dobiegnie końca, pierwszy @ po odstawieniu cerazette i w tym cyklu próbujemy..dwa dni temu skończyłam 35 lat..czuje że to taki ostatni dzwonek na decyzje, a w sumie nie wiem ile nam to zajmie.. W tym roku w maju miałam usuwana torbiel z jajnika i mam dużo obawy..

    Kattii, 19ewelaaa89, Parodka lubią tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii, jednak żyjesz ? Wyzdrowiałaś, już lepiej ?

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Kattii widzę,że u Ciebie podobna róznica wieku dzieciaczków co u Szczęśliwej_Mamy ;)
    Co dwa lata :) <3
    Byłoby tak samo jak u Mamusi ale niestety :( jeden Aniołek w moim życiu gdyby nie to to maluszek był by juz z nami bo na Listopada 2018 był termin :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    A z ciekawosci, nie wolicie robic testow wczesniej? Nawet nie z nadzieja ze sie udalo, tylko tak "na sucho" zeby wiedziec ze okres przyjdzie? Ja zawsze robilam testy wczesnie, żeby moc normalnie funkcjonowac i nie musiec myslec czy moge chocby glupi ibuprom itp.
    Robimy tzn wiekszosc z nas robi ;) ja robiłam 8dpd hah i juz wiedziałam że jest ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Od wczoraj dopiero śledzę forum, czytam Wasze posty i podobnie jak niektóre z was myślę o kolejnymm malenstwu...wiekszosc z Was zna się już całkiem dobrze,zna swoje problemy, kibicuje sobie nawzajem i nieśmiało chciałabym dołączyć, raczej zabrakło mi odwagi aby od razu o sobie pisać..,zapał oczywiście mam:czekam aż @ dobiegnie końca, pierwszy @ po odstawieniu cerazette i w tym cyklu próbujemy..dwa dni temu skończyłam 35 lat..czuje że to taki ostatni dzwonek na decyzje, a w sumie nie wiem ile nam to zajmie.. W tym roku w maju miałam usuwana torbiel z jajnika i mam dużo obawy..
    Czyli że staracie się o trzecie ile ?
    Ja obecnie jestem w ciaży z 3 w zdrowej ciaży zaznacze bo mam 1 aniołka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Kattii, jednak żyjesz ? Wyzdrowiałaś, już lepiej ?
    Nadal chora ,troche lepiej niby ale ciagle mnie boli i na ucho ciagnie i na zeba cos czuje też zaczyna :/
    no i katar meczy strasznie o nocach nie wspomne....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to też w sumię mam zamiar posprawdzać sobie ząbki, przez te pół roku to sobie wszystko posprawdzam...
    Chociaż ja tak strasznie dentysty się boję :/

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja to też w sumię mam zamiar posprawdzać sobie ząbki, przez te pół roku to sobie wszystko posprawdzam...
    Chociaż ja tak strasznie dentysty się boję :/
    Tez sie mega boje ale jak mialam z synem w ciazy taki mega ból i nic nie pomagało to wolałam dać wyrwać niż się meczyc nastawiłam się tak że nawet jak bedzie mnie boleć rwanie to poboli raz i potem bedzie spokój ale dała mi takie znieczulenie specjalne dla cieżarnych ze nic nie czułam a teraz nie wiem czemu odczuwam lekki ból skoro mam z tej strony zdrowe hm....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 18:41

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii widzialam wlasnie na Twoim suwaczku. Wspolczuje :( teraz jestes w 3 ciazy ? Dzisiaj ogladalam zdjecia. Czasow kiedy urodzily sie moje dzieciaczki- jakie one byly male :D
    A co do dentysty to ja w ciazy chodzilam normalnie- dostawalam znieczulenie dostosowane do moich potrzeb brzuszkowych ale jak doszlo do kanalowego i zatruwaniaia zeba to juz wesolo nie bylo.

    Kattii lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dlatego chcę sobie zęby porobić przed i wysłać mojego na badania. On strasznie się przed tym wzbrania, ale mam obawy, bo przechodził ospę mając 24 lata, a to chyba niebezpiecznie na płodność.

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda to świnka na płodność, ospa nie, dorośli ciągle ja mają

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Robimy tzn wiekszosc z nas robi ;) ja robiłam 8dpd hah i juz wiedziałam że jest ;)
    Ag pisała wyżej że nie robi testów teraz tylko czeka i w sumie nie wiem czemu uogółnilam na wszystkich ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Kattii widzialam wlasnie na Twoim suwaczku. Wspolczuje :( teraz jestes w 3 ciazy ? Dzisiaj ogladalam zdjecia. Czasow kiedy urodzily sie moje dzieciaczki- jakie one byly male :D
    A co do dentysty to ja w ciazy chodzilam normalnie- dostawalam znieczulenie dostosowane do moich potrzeb brzuszkowych ale jak doszlo do kanalowego i zatruwaniaia zeba to juz wesolo nie bylo.
    Tak obecnie w ciazy z 3 jak widać z reszta na suwaczku hehe.
    Zaraz będe dzieciaki kąpac i do spania chociaż bedziemy mieli z meżem troche ciszy wieczorem bo ile można. A jutro idą do szkół/przedszkola to ja też troche odsapnę a mąz na rano do pracy i tak do wieczora az do samego weekendu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testy robiłam nawet przed terminem @, ciekawość mnie zżerała :)

    Spirit lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Ag pisała wyżej że nie robi testów teraz tylko czeka i w sumie nie wiem czemu uogółnilam na wszystkich ;)
    To ma tak jak Dori ona też czekała do dnia @... nie wiem jaki w tym sens no ale każda robi jak uważa... ja mysle ze jesli coś ma byc to spokojnie od 10-12dpo mozna juz robic nie czekając do dnia @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 19:08

    werni, Spirit lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mąż miał mieć przyszły tydzień jeszcze wolny, ale dzwonili, do niego, że jakiś kolega jest na L4 i ma jutro przyjść na służbę.
    Tym lepiej, ja sie wymknę do galerii i kupię mu tę koszulę. Znalazłam taką ładną z wysokiej jakości bawełny, no i taka co się mniej gniecie. Zwykła biała, sylwetka wyszczuplona z zapięciami na spinki.
    A w Wólczance jest promocja, ze druga gratis to i ja skorzystam i wezmę dla siebie koszulę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 19:18

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja już się zastanawiam w co się ubrać na święta

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 341 342 343 344 345 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ