X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj normalnie stres chwilowy mialam ale juz sie wyjasnilo. Sluchajcie ... ostatnio wam pisalam ze zaproponiwali mi kontrakt w pracy . Mam za 2 tyg podoisac go a wczoraj na wieczor dostalam smsa z agencji przez ktora jeszcze te 2 tyg pracuje ze mam w poniedzialek i wtorek do pracy nie isc bo robota sie konczy. Mowie zajebiscie ... kontrakt mi pojdzie w pizdu , pracy nie bedzie a ze niedziela to nie dodzwonie sie do tyvh chu***...rano dzis dostaje smsa ze mam w ogole nie przyvhodzic narazie . Mowie ja pierdole koniec .
    Ale Mama moja byla w oracy i poszla do menagerki a ona w wielkim szoku ze mnie nie ma bo na liscie z AGENCJI jestem ze mialam byv w oracy . I o co chodzi ... na szczescie menagerka wstawila sie za mna i zadzwonila do nich ze wiecej.ma.nie byv takiej sytuavji ze dostaje smsa o nie przyvhodzeniu . Ja mam sie stawiav codziennie i Ja to nie interesuje wiec uvieszylam sie i mam normalnie dzisiaj przyvhodzic i codziennie lecz dzis na poludnie bo wiadomo ze przez nich cala sytuacja sie pogmatwala . W kazdym badz razie stres mi zszedl bo sie na maksa wystraszylam ze nagle prace strace ale nie . :) wszystko jest ok

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A takto to nuda wielka . Ubralismy wczoraj vhoinke , troszke dom udekorowalismy swiatelkami :) jest duzo przyjemniej twraz .
    Musze do bm isc jeszcze swieczniki kupic , takie piekne upatrzylam.:) beda idealne na stol wigilijny.

    A dzis to wstalismy , maly pospal mi do 10.30 :o melodia po tatusiu do spania . Nadrabia to co kiedys nie spal hahaha
    Zjedlismy sniadanko , ja sobie rozpiske wydatkow na grudzien zrobilam i troche sie przerazilam hahahahaha i siedzimy. Pije kawke i zaraz ide sie myc bo za 2 h wychodze do pracy . Pranko musze jeszcze zdjac i jedno wywiesic . Posciel zmienic i kurze wytrzec bo najebane mam codziennie tyle :/ codziennie scieram a syf i tak jest . Skad to sie bierze.
    Poplacolam wszystko wczoraj . Wczasy cale zaplavolam wiec mam z glowy juz . Tak sie balam ze nir odloze tyle.kasy sama ale jednak dalam rade :D

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I powiem Wam po cichu hahaha ze umowilam sie do fryzjera n 27 grudnia zeby wlosy przedluzyc i na powiekszenie ust :D marzylam o tym i w komci sie odwaze . Oczywiscie to lekkie tylko powiekszenie gornej wargi ale sam fakt haha . Bajaaaaaaa sie wypindruje przed tym urlopem ze hej hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona na cholere ci powiększenie ust!!!! :D nie denerwuj mnie hahaha xD już choinka?? Szybko! :D też bym ubrała ale mąż to by sie w glowe postukal haha, więc jeszcze poczekam. Z resztą musze dokupić bombki i łańcuchii :p

    werni lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym też sobie przedłużyła i zagęściła włosy..
    A teraz jedynie się przed świętami umówię na paznokcie, ale nie hybrydę, tylko żel, bo mam tragiczne moje i muszę sobie lekko przedłużyć, no i rzęski.

    A choinka u nas to będzie taka malutka i symboliczna tylko, jakoś nie czuję magii tych świąt, a i tak na cale święta jedziemy do moich rodziców, bo moja mama wtedy też robi swoje 50te urodziny.

    Zakręcona to faktycznie przezylaś stres... ale jakaś małpa Ci tam namieszała.

    Ja jestem już w domu po sciągnięciu szwów, podobno wszystko się pięknie goi :)


    werni lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz juz bo my generalnie wyjezdzamy 27 wiec nic nie nacieszymy sie choinka haha takze dla malego tez juz ubralismy bo tal czekal az w koncu zawiesi bombeczki i swiatelka. :)
    Moj maz to az chetnie wczoraj dekorowal dom . Dzis mnie chcial wyciagnac na zakupy jeszcze zeby dokupic cos do domu do dekoravji hahaha ale ze mam inna zmiane w robocie to wiadomo nie moge dzis . Moze w srode jak skoncze o 14m30 a on ma wolne to skoczymy.

    Eeeee co Ty . Dolna mam wieksza a gorna nieproporcjonalna . Sama widzialas hahah

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie wczasy masz zaplanowane ? My też musimy coś pomyśleć, bo za trochę ponad 2 miesiące mamy pierwszą rocznicę ślubu i chciałabym to jakoś poświętować ❤

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda wiesz co jedziemy w 8 os do zakopanego 27 grudnia w nocy . Znajomi plus siostra z facetem :) wracamy 2 stycznia w 3 lecimy z mezem i kolega na Teneryfe na tydzien.

    No namieszala strasznie . Nieomieszkam ich opierdzielic chyba ze szybciej zrobi to moja menagerka .

    Ja wlasnie przedluzam i zageszczam troche przy okazji wiadomo . Znalazlam w lodzi super salon gdzie u niej robia dziewczyny z warsaw shore wlosy i one naprawde maja swoetnie zrobione .
    Pazurki tez mam umowione na 21 .12 bo innyvh terminow nie miala . Ja zawsze mialam piekne dlugie zroboone szpony a przy tej pracy tak mi sie zniszczyly ze dajcie spokoj. Tez zele robie .
    Rzesy to u mnie rytual co 6 tyg wiec na 23 rowniez mam umowione . :) uwielbiam jak moge tyle dla siebie zrobic hehe .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja to bym też sobie przedłużyła i zagęściła włosy..
    A teraz jedynie się przed świętami umówię na paznokcie, ale nie hybrydę, tylko żel, bo mam tragiczne moje i muszę sobie lekko przedłużyć, no i rzęski.

    A choinka u nas to będzie taka malutka i symboliczna tylko, jakoś nie czuję magii tych świąt, a i tak na cale święta jedziemy do moich rodziców, bo moja mama wtedy też robi swoje 50te urodziny.

    Zakręcona to faktycznie przezylaś stres... ale jakaś małpa Ci tam namieszała.

    Ja jestem już w domu po sciągnięciu szwów, podobno wszystko się pięknie goi :)
    My mamy spora choinke bo ma 1.85 m ale nie kupowalismy mniejszej bo bez sensu . Tez nas w sumie nke bedzie w domu wiekszosc ale chociaz na okres przed swietami i swieta bedzie cos nam swiecilo hehe . :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze wszystko Ci sie dobrze goi :)
    My mamy pierwsza rocznice slunu dopiero za pol roku hehe ale w kwietniu na poczatku mamy rocznice 6 zwiazku a zareczyn 31 grudnia . I to bedzie 5 rocznica :D woooow jak ten czas zapierdziela . Ile Ja sie juz mecze hahahahahahahahahahahahahaha

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze miałam swoje długie paznokcie i na nich robiłam hybrydę, ściągnęłam i tragedia, takie się wyginały i łamały, że dramat. Od razu je ścięłam i przypiłowałam.

    W Zakopanym byłam w tym roku już dwa razy, no i 11 listopada w Białce Tatrzańskiej na weekend. W lutym też jedziemy na narty do Murzasichle. No i właśnie na rocznicę by nam gdzieś pasowało, ale to raczej w okolicy maja, bo z ulopem będzie ciężko. Plus w lutym mam ślub przyjaciółki, gdzie jestem świadkową i mnie finansowo też pewnie szarpnie, bo prezent, sukienka, buty i ta cała reszta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy tylko ślub cywilny, bralismy go na szybko, żeby wziąć kredyt na dom i go kupić.
    Bo szybko musieliśmy podjąć decyzję, taka oferta się nam trafiła, a trochę mimo wszystko brakowało nam oszczędności i na wykończenie.
    Normalny ślub taki z przyjęciem i wszystkim też planujemy, ale nie szybko :P

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szarpia finansowo takie okazje badz wyjazdy jak my mamy . Bo kuzwa na same wyjazdy musialam odlozyc 14 tys zl . No ale raz sie zyje ... poki mnie stac chce korzystac :) rowniez poki nie mam 2 dziecka bo wtedy bedziemy tez uziemieni troszke jakby nie patrzec. Chociazby przez jakis okres .


    Nie no My mamy slub koscielny tylko . Innego nie chcielismy ale zjadl nas finansowo na maksa hahah.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zakopanym nigdy nie bylam . Moja siostra co roku w zime jezdzi i jedziemy wlasnie w ich stale sprawdzone miejsce . Maz tez raz tylko byl a marzyly mi sie gory zima bo w lato raz bylam i dzirkuje.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja może dlatego, że mam blisko. Wsiadamy w samochód, godzina i z Krakowa jesteśmy w Zakopanym.

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też maża sie góry zima chociaz weekend ale to nierealne póki co

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Noo ja może dlatego, że mam blisko. Wsiadamy w samochód, godzina i z Krakowa jesteśmy w Zakopanym.
    My mamy duuuuuzo km. Jedziemy autem 6 h


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już czekam na nasz wyjazd zimowy, wszystko zabukowane,narty...a grudzień to pierwszy mc starań. Jak się uda to będę patrzeć na góry przez okno...hmmm. czy któraś z was była na nartach w ciąży? Mam na myśli pierwszy mc może drugi?

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie widziałyście nawet ze zafasolkowalyscie?

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Rozumiem. Spokojnie to że mialas usuwany torbiel to raczej nie powinno przeszkadzać w zajsciu itp mysle że bedzie dobrze . Dobrze ze zdecydowałaś sie teraz bo jednak masz 35lat a jakbyś to odkładała to potem mogłabys żałować że już nie ten wiek ,nie można itp. Warto spróbować a może akurat uda wam się szybko tego się nigdy nie wie ;) Mi po zabiegu i tranfuzji krwi zalecano najwczesniej rozpocząc starania po pełnych 3 cyklach ale ja nie wytrzymałam tyle bo czułam się na siłach że chce spróbować drugi raz i tak oto póki co jestem w dwupaku ;)
    A w którym cyklu się tobie udało? Jakieś specjalne całowania czy raczej na luzie?

    Kattii lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
‹‹ 343 344 345 346 347 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ