X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tyle starań i po co ryzykować.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narty mamy buknięte od 9 lutego - myślę sobie że jak się uda - przecież raczej będzie to świadome staranie i będę wiedzieć wczesniej to sobie może podaruje jezdżenie.. hmm..pojadę z rodziną i pooddycham górskim powietrzem..pospaceruje i już - a jedziemy do Wloch właśnie..chociaż tez przeszło mi przez myśl, że sam początek ciąży to może jest to bezpieczne - wiecie dziewczyny - wiele z Was stara sie długi czas i może to brzmieć derewująco dla Was jak sie zastanawiam nad potencjalnym jeżdzeniem na nartach..gdy tak długo czeka się na maluszka..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie jest to troche dla mnie abstrakcyjne i pomino bycia mamą juz 11 lat :-) mam wrazenie jakbym miala debiutować i cięzko mi siebie wyobrazic z brzuchem..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella Ja doskonale rozumiem . Napisalas trovhe dwuznacznie dlatego stad taka moja odpowiedz . Jezeli bedziesz wiedziec o ciazy to jasne ze mozesz dla bezpieczenstwa sobie darowac narty a pospacerujesz w zamian tylko ale jezelu nie bedziesz o niej wiedziala a tylko sie staracie to nie popadajmy w paranoje.


    Ruda uwierz mi ze nie tylko ty masz problemy ginekologiczne i nie tylko ginekologiczne ktore wplywaja na problem z zajsciem i utrzymaniem ciazy. Wiele z Nas je ma . Jedna wieksze jedna mniejsze i naprawde kazda dba o siebie i dmuvha chucha ale powiem ci jedno . Im bardziej dmuchasz tym bardziej jest zle . Niestety nie mila prawda !

    19ewelaaa89, Parodka lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    narazie jest to troche dla mnie abstrakcyjne i pomino bycia mamą juz 11 lat :-) mam wrazenie jakbym miala debiutować i cięzko mi siebie wyobrazic z brzuchem..
    Ja jestem Mama chlopca ponad 3 letniego ale aama mam takie mysli . Tez jakos siebie z brzuchem nie umiem wyobrazic znow . Takie to abstrakcyjne a przeciez 3 lata to nie jakos megaaaaa dlugo . A jednak ...
    Ja dopiero zaczne starania w nowym roku ale juz czuje sie jak by to byla dla mnie nowosc


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie twierdzę, że tylko ja mam. Ja wiem!
    Tylko mając świadomość, że coś jest ze mną nie tak, mam to z tyłu głowy i raczej nie da się tego wybić. To nie rozczulanie, to brutalna prawda o tym jak działa mózg.

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w o góle dzisiaj jedna kolezanka z pracy opowiedziała historie z takim lekkim "politowaniem". Jej koleżanka lat 41 dowiedziała się właśnie, że jest w 4 ciąży. najmłodszy ma 3 latka. Reszta dziewczyn w pracy była hmm.. "zniesmaczona "wiekiem.. czujecie? ze 41 to stara??

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja nie twierdzę, że tylko ja mam. Ja wiem!
    Tylko mając świadomość, że coś jest ze mną nie tak, mam to z tyłu głowy i raczej nie da się tego wybić. To nie rozczulanie, to brutalna prawda o tym jak działa mózg.
    Ale kobito Ty nie musisz mi takich rzeczy mowic . Jestem chora od 17 roku zycia z diagnoza ze najprawdopodobniej dzieci nie bede miala . Zreszta to dluga historia ... nie bede pisac jej od nowa . Ja wiem jak dziala mozg kobiety z ciezka sytuacja zdrowotna ale bez jaj serio wiem co mowie . Wiadome ze dba sie o siebie i ciaze gdy ona juz jest ale psychika tez duzo dziala .

    RudaMaruda25, Parodka lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    w o góle dzisiaj jedna kolezanka z pracy opowiedziała historie z takim lekkim "politowaniem". Jej koleżanka lat 41 dowiedziała się właśnie, że jest w 4 ciąży. najmłodszy ma 3 latka. Reszta dziewczyn w pracy była hmm.. "zniesmaczona "wiekiem.. czujecie? ze 41 to stara??
    Yyy ... 41 to stara ?!:/ chyba cos ma z glowa . Osobiscie na ta chwile chcialabym w okolicach 40 stki miec 3 dziecko !:D
    Sluchaj dla jednych 35 lat to juz orzesada na dziecko bo przeciex po 40 stce powinno sie miec juz wnuki. Nawet z takim czyms sie spotkalam hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) w pokoju nauczycielkim czasem hmm..nie da sie wybierac towarzystwa..:-) pomyslałam sobie tylko. Boże - jak im przyjdę i powiem że zafasolkowałam to bedzie za plecami politowanie i nic wiecej..a 35 lat mi stukneło. No cóż w d.. to mam:-)

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    :-) w pokoju nauczycielkim czasem hmm..nie da sie wybierac towarzystwa..:-) pomyslałam sobie tylko. Boże - jak im przyjdę i powiem że zafasolkowałam to bedzie za plecami politowanie i nic wiecej..a 35 lat mi stukneło. No cóż w d.. to mam:-)
    Miej gleboko !!! :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak jeżdżę do rodziny męża, to mnie irytują, bo cały czas to dogadywanie, że ja to już mam prawie 26 lat, a pierwsze dziecko powinno być przed 25, to co dopiero by było gadania jakbym miała 40 lat ;/ ale ludzie to są ludzie, nie ma co się przejmować.

    Zakręcona, ja wiem jedno, mimo problemów, nie należy się podłamywać. Masz problemy, ale masz już synka wbrew diagnozie :) Ja może też bym była bardziej przewrażliwiona, bo to pierwsze dziecko by było. Z resztą ja to mam taki charakter, matką też pewnie będę nadopiekuńczą, haha :D

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda - nie doczytałam wczsniejszych postów - dlaczego wstrzymałaś starania do maja?

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze kazda z Nas w jakims stopniu jest nadopiekuncza dla kogos.
    Mam syna ale ile przeszlam to moje , gdyby nie sterydy by jajka moje ruszyly itp itp to bym dziecka nie miala. Dla lekarzy to dziecko jest cudem . Jak i dla mnie . Drugie rowniez bedzie o ile sie uda bo niestety czeka mnie to samo .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    RudaMaruda - nie doczytałam wczsniejszych postów - dlaczego wstrzymałaś starania do maja?

    W skrócie - jestem po miomektomii, usunięciu mięśniaka w trzonie macicy. Macica jest teraz osłabiona i muszę odczekać pół roku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, będziemy tu wszystkie trzymać kciuki :) !
    R

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje i wzajemnie. To forum jwst po to zeby sie wlasnie wspierac


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    A w którym cyklu się tobie udało? Jakieś specjalne całowania czy raczej na luzie?
    Z synem zaszłam nie wiedząc kiedy... zwyczajnie przyjechalam z pl do uk i tak oto zaciazylam bedac 1.5miesiaca w uk z córka bylo planowane znaczy kiedy synek skonczyl roczek postanowilismy starać sie o drugie i tak poszło za pierwszym cyklem... potem nie mialo byc wiecej bo plan byl drugie no ale tego roku w lutym zachcialo mi sie trzecie no ale stracilismy w maju w 13+1d z powodu braku serduszka... przeszlam tranfuzje krwi i zabieg dlatego że dopadła mnie sepsa i zalecano mi najwczesniej po 3 pelnych cyklach starania jesli bede chciala ale no w sumie czulam gotowosc po 1 pelnym cyklu i też poszło za pierwszym razem no i czekamy na połówkowe obecnie ;)
    Oczywiscie bralam zelazo ovarin itp po stracie aby wzmocnic organizm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2018, 21:14

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odstawilam tabl anty ;) actifolin, olej z wiesiolka do czasu wystapienia ovu, witaminy z grupy B, Maz Androvit i witaminki :)
    O 1 staralismy sie 3 miesiace, o 2 2 miesiace , zobaczymy jak nam pojdzie tym razem. 21 stycznia mam jeszcze wizyte u gina. Jestem po 2 cc i w zachylku zbiera mi sie plyn. Jeden lekarz uwaza,ze to mize a nie musi przeszkadzac, drugi ze nie przeszkadza w ogole ale musze miec pewnosc ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Ja odstawilam tabl anty ;) actifolin, olej z wiesiolka do czasu wystapienia ovu, witaminy z grupy B, Maz Androvit i witaminki :)
    O 1 staralismy sie 3 miesiace, o 2 2 miesiace , zobaczymy jak nam pojdzie tym razem. 21 stycznia mam jeszcze wizyte u gina. Jestem po 2 cc i w zachylku zbiera mi sie plyn. Jeden lekarz uwaza,ze to mize a nie musi przeszkadzac, drugi ze nie przeszkadza w ogole ale musze miec pewnosc ;)
    A jak czułas sie po CC ? Dlugo dochodziłas do siebie ? Ja w realu jak slysze o CC to każda narzeka że rana bardzo boli itp

‹‹ 345 346 347 348 349 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ