X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    To racja, ale przy staraniach o pierwsze dziecko jest strach, że nigdy się nie uda i nigdy się nie zostanie Mamą.. to jest w tym jak dla mnie najgorsze.. Ja się mogę starać i naście lat byleby tylko się kiedyś udało.. Ale nie ma takiej gwarancji..
    Bądź jak Kati zmień faceta xD :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Czy ja wiem czy po anty zachodzi się bum xD
    Wszystko kwestia organizmu faktycznie nie które po any zachodzą szybko ale inne zas musza starac się latami nim slad po anty zniknie z organizmu po xxx latach brania .


    No własnie ja jestem przykładem, że po anty się nie da od razu :)

    2 lata brałam, ale to też dlatego, że miały mi się też małe mięsniaczki wchłonąć i dupa.. nie zadziałało. Chociaż brałam też anty żylakowe leki.
    Problem w tym, że mi mięśniaki się lubią odnawiać i najlepiej jakbym zaszła jak najszybciej. Jak się odnowią to nie ma szans, żebym donosiła (2 lat temu samoistnie straciłam ciążę, nawet nie wiedziałam, że jestem więc pomijam ten fakt), a zagnieżdżenie też nie jest możliwe.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni niekomiecznie musisz miec cc przez swoja figure. Mie jedna taka.chuda jak Ty urodzila dziecko ponad 4 kg . :)

    Ja z wlasnego wyboru w zyciu bym cc nie chciala . W ogole bym sie go bala chociaz uwazam ze nie ma co rownac zadnego porodu. Porod naturalny to cos okropnego z bolem przez wiele godzin czego lekami nie usmiezysz i jeszcze psiocha po porodzie z miesiac boli ze na dupie sie usiasc nie da . A cc za to szybki porod ale bol wiele kobiet ma po i dochodzi do siebie . Takze ni w picke i w oko :D

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    RudaMaruda25 - sorki ale "szarpanie i musiały byc przypięte pasami ??? może jezcze znieczulenie nie działało - dziwne... ani nie slyszałam ani nie odczułam"

    Ja nie wiem, ja powtarzam co słyszałam, bo jeszcze jestem nieródka :P

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika powiem tak ... to sa silne mega leki zeby od tak sobie brac .
    Co z tego ze pomogly na chwile jak zaraz poronilam a pozniej nie dzilaly juz wiele miesiecy. Niestety :( pozatym ja nie tylko clo bralam . Nawet nie chce mi sie myslec ze musze od nowa to gowno cale zaczac by moc sie starac . Za jakie grzechy


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewuszki Ja bede uciekac spac bo o 4 wstaje do pracy a czuje sie dzisiaj.mega fatalnie . Przeziebilam sie strasznie .
    Do jutra buziaki

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dobra dziewuszki Ja bede uciekac spac bo o 4 wstaje do pracy a czuje sie dzisiaj.mega fatalnie . Przeziebilam sie strasznie .
    Do jutra buziaki

    Kolorowych ! :)

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci Ruda Maruda25, ze po raz 1 sie z tym spotkalam :D ja np widzialam jak mnie operowali z Julcia bo na suficie takie lustrzanoodbite srebro :p i tak sie wpatrywalam ze az mnie musieli uspic bo mi sie niedobrze zrobilo :p
    A tak serio jestes ruda :) ?? Bardzo mi sie podoba u kogos ale ja wygladam w nich tragicznie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2018, 22:49

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam ruda przez długi okres czasu, ale później nowe życie - nowe włosy, wiadomo.
    Swoje mam takie brązowe wpadające w rude i teraz mam naturalne (rude włosy u mnie w domu to norma - mama i cała jej rodzina).
    Przez długi czas przy swoich brązowych teraz miałam blond ombre, ale ścięłam bo rozjaśnianie mi zniszczyło włosy.
    Aleee rudy charakter pozostał - wredny i uparty.

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha <3 dzisiejszy świat jest skomplikowany więc wredtoa i upartosc są jak najbardziej wskazane :P
    3 dzien z 2 dzieci chorych :( myslalam,ze Kacpi pojdzie jutro do przedszkola ale jakos tego nie widze jutro Mikolaj do nich przychodzi... :(

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni kochana ja jestem szczupła a okazało się że miednice mam szeroką i z powodzeniem mogłam rodzic naturalnie :p tu chodzi o miednice, mierzą ci takim wielkim cyrklem :p niestety mój uparciuch pod koniec odwrócił się pupa do dołu, no i musiało być cięcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 08:17

    werni lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też bym wolała siłami natury, ale zobaczymy jak to będzie ;) Czasem wlaśnie nie ma wpływu. No i jak się okaże że bliźniaki to też hehe ;)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja jak się nie odzywam kilka dni to znaczy, że albo źle się czuję, albo mam doła :/
    I teraz dorwał mnie jakiś dołek psychiczny i bezradność.
    Dzieciaki się nie słuchają, mam wrażenie, że tylko na nie wrzeszczę... a nie chcę tego... czuję się bezsilna jakaś... jakby sytuacja mnie przerosła... ale w ciąży z Maciusiem, Kornelka też jakiś bunt przechodziła, a ogólnie naprawdę jest grzeczna i wtedy pamiętam, że też miałam doła, nic mnie nie cieszyło itd
    Ale to minęło na szczęście.
    Teraz też niedługo powinno mi minąć złe samopoczucie. Póki co nie mam na nic siły i ochoty :(

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama, może dzieciaki czują nadchodzące zmiany i też trochę odreagowują to? Albo widzą, że kiepsko się czujesz i próbują zwrócić na siebie uwagę?
    Spokojnie, to minie :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa, czekamy, aby to minęło jak najszybciej! Trzymam kciuki!

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje też mają totalnie na mnie wylane ;D
    Moge krzyczec i krzyczeć , prosic tysiac razy i tak mają to głeboko a ile można - znowu mi sasiadka policje na chate ma sciagnac ? To wole się nie odzywac ostatnio i niech robia co chcą mówie a tu odziwo nagle się uspokoiły tak jakby specjalnie wlasnie zwracały na siebie uwage...oczywiscie nie są aniołkami bo w ciagu dnia jeszcze musze co nie co sie odezwac ale to wiek ... mysle ze to taki wiek a do tego jedno popedza drugie i jeszcze i jeszcze i tak to wygląda. Głowa do góry bedzie lepiej KIEDYS ! :D Tak siebie też pocieszam hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 10:57

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa powiem Ci,ze mam tak samo... dzieciaki sie totalnie nie sluchaja czy prosze czy krzycze... teraz jeszcze w domu cale dnie bo chore to juz w ogole świra dostaja... odnosze wrazenie,ze jak przychodzi 1 bunt to juz nigdy sie nie konczy :D u mnie dtanie w kącie nie pomaga bo sobie dyskusje zaczynaja urzadzac...
    moj Mąż zawsze mowil,ze jesli Julia bylaby 1 to nie mielibysmy drugiego dziecka bo jest taka niegrzeczna :p ale teraz mam wrazenie,ze to Kacpi przejal prym w byciu niegrzecznym... nic sie nie slucha i zrobil sie taki agresywny- krzyczy na mnie, tupie nogami, szczerzy zeby, trzaska drzwiami... ehh

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja już w pracy. Dzięki dziewczyny co do cc. Muszę się spytać swojej ginki by mi zmierzyla ile mam cm miednicy.
    Ewelinka a to mały lobuziak z synka. :)
    Zakręcona biedna z tymi lekami jesteś. Ale jak mają pomóc.
    Szczęśliwa spokojnie może to takie przejściowe tylko.
    Bilibili może to taki wiek że jest niegrzeczny.
    Katii dobre wychowanie :)
    Frida a jak u Ciebie jak się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 14:27

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Hej ja już w pracy. Dzięki dziewczyny co do cc. Muszę się spytać swojej ginki by mi zmierzyla ile mam cm miednicy.
    Ewelinka a to mały lobuziak z synka. :)
    Zakręcona biedna z tymi lekami jesteś. Ale jak mają pomóc.
    Szczęśliwa spokojnie może to takie przejściowe tylko.
    Bilibili może to taki wiek że jest niegrzeczny.
    Katii dobre wychowanie :)
    Frida a jak u Ciebie jak się czujesz?
    Przed samym porodem wydaje mi się że każda kobieta powinna mieć pomiar miednicy

    ZakręconaOna, Parodka lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni dobrze się czuję, tylko senna jestem ;) No i trochę się stresuję, czy wszystko dobrze. Nie mogę się doczekać wizyty a tak to taka niepewność... ;) No i jestem ciekawa, czy jest jedno czy dwa ;)

    RudaMaruda25, 19ewelaaa89, werni lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
‹‹ 347 348 349 350 351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ