X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, Ty byłaś w końcu na tych Plagach Breslau?
    Patrzyłam właśnie, kiedy wchodzi do polskich kin i widzę info, że w Polsce nie będzie wyświetlany, a od 29 listpada już leci za granicą....

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Jezu jaka Ja chora jestem :( tak sie meczylam w pracy . Szok

    Ruda bylam. Bardzo fajny film ale w Polsce nie bedzie puszczany.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Werni dobrze się czuję, tylko senna jestem ;) No i trochę się stresuję, czy wszystko dobrze. Nie mogę się doczekać wizyty a tak to taka niepewność... ;) No i jestem ciekawa, czy jest jedno czy dwa ;)
    Przypomnij mi kiedy wizyte masz ? Trzymam kciuki za dwa hehe chociaz moze pozniej wyjsc nie odrazu ze blizniaki sa . Ile to kobiet kolo 10-12 tyg sie fowiaduje o dwuch czlowieczkavh


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale lipa, to sobie nie obejrzę...

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ze na netflix czy jakos tak ... tam bedzie.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Przypomnij mi kiedy wizyte masz ? Trzymam kciuki za dwa hehe chociaz moze pozniej wyjsc nie odrazu ze blizniaki sa . Ile to kobiet kolo 10-12 tyg sie fowiaduje o dwuch czlowieczkavh
    14 grudnia mam wizytę. No wiem ze to jeszcxe nic pewnego :p ale juz jakies tam prawdopodobieństwo ;) I ciekawe czy juz serduszko zobaczę...

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiem wam co jest najciekawsze ;) Człowiek ustala sobie " Dobra staramy sie od stycznia - bo tak trzeba z różnych powodów" i trafia na grupę gdzie dziewczyny w ciąży ;) i juz sie chce teraz zaraz :P i gdzie tu zdrowy rozsądek ---> zanika :P Dobrze,że moj Maż czuwa :P

    19ewelaaa89, ZakręconaOna, werni lubią tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku powiem wam jak się totalnie wystraszyłam dzisiaj.. Mieszkamy na osiedlu domków w zabudowie szeregowej. Całe ogrzewanie mamy gazowe, no i ja jestem sama (mój stary musiał wrócić do pracy, bo jego kolega jest na zwolnieniu lekarskim i mu cofnęli urlop). Przyszedł Pan co kontroluje instalację gazową i z niedowierzaniem pyta czy żyję, bo mamy przekroczoną normę tlenku trzykrotnie. Niby mamy czujnik czadu, nigdy się nie włączał.
    Jutro chyba musimy coś z tym podziałać, bo ja zaczęłam sie totalnie bać, skręciłam ogrzewanie nawet i omijan łazienkę szerokim łukiem.

    bilibili, też tak mam, że chciałabym się już starać, ale jeszcze nie mogę. Na razie umówiłam sobie wizytę do lekarza na piątek na kontrolę, bo też chcę wiedzieć co ze współżyciem. No ile można czekać?

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda ja mam wizyte dopiero 21 stycznia :( i pewnie styczniowa ovu mi minie :( generalnie teraz nie staramy sie bo odstawilam anty i chcemy troche witaminek, poznac cykl na nowo itp... ale 4 stycznia mamy od dawien dawna zaplanowany wyjazd rodzinny a w 1 trymestrze nigdzie nie polece... a lekarz hmmm i tu sie zaczyna najlepsze
    W moim mmiescie lekarz stwierdzil,ze po 2 c zrobil mi sie zachylek i zbiera sie plyn i w 1 roku jak to znalazł stwierdzil,ze nie zaleca wiecej dzieci...
    w 2 roku ze w sumie gdyby sie tym zajac to czemu nie...
    a lekarz prywatny i za "zajecie" sie tym ok 3,5 tys....
    pojechalam na kontrol do Stankiewicza w Toruniu i on na to,ze on nie widzi problemu z zajsciem w ciaze czy utrzymaniem... i badz tu madra... :( chyba do 3 musialabym isc :/
    ale domyslam sie,ze ovu bede miala na wyjezdzie i az mnie korci :P

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to teraz na pewno dostanę anty na to pół roku, żeby nic się nie wydarzyło. Bo wiadomo, że nie będziemy żyć w abstynencji pół roku

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi mam takie samo myslenie . :D
    Ja bym chciala w sumie juz ale wiele powodow mnie chamuje a jednak w serduszku chcialoby sie juz . Nawet moj maz wczoraj wspominal jak do brzuszka gadal , jak maly go kopnal nie raz w ucho :) hehe

    Ruda niezle ... dobrze ze faltycznie wam sie nic nie stalo ale sprawdzil i co na to wszystko zadzialal ?

    Parodka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina ciekawe czy wcześniej można zmierzyć.
    Frida to początkowe objawy :) tez ciekawa jestem czy będzie u Ciebie jedno czy dwoje :)

    Oj tak też już bym chciała odrazu się starać ale najpierw chce się wyleczyć.

    Ruda to nieźle. Zaradzili jakoś na ten czad ?

    Parodka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida jeden bobas czy dwa byle zdrowe! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nic nie zrobił, tylko wypisał kartkę, że mamy zrobić serwis. To dzisiaj już z tym zadziałamy, żeby się nie potruć.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda to dobrze ze to zrobicie.

    Dzień dobry dziewczyny. Ale dziś nie mam na nic ochoty.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.

    Strasznie sie rozchorowalam , strasznie :( dzis wolne wzielam i leze w lozku bo masakra jakas . Ledwo sie ruszam.

    Maz na zakupy pojechal , synek.sie bawi a Mama.cxyta ksiazke wiev Ja do lozka sie rzucam dalej po sniadaniu . Herbata z miodem i cytryna w ruch a zaraz dzialam z maslem czosnlowym


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Zakręcona, zdróweczka ! :)

    Ja od rana wzięłam się za sprzątanie, pranie pościeli, no i jeszcze kolejne dwa.

    No i zaraz tez pojade na shopping :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to dopiero wszelkie shoppingi bede uskuteczniac 23 grudnia .
    :)
    Jeszcze 18 dni i moja siostra przylatuje do Nas . Doczekac sie nie mooge bo 3 dni po jej przylocie lecimy wszyscy do Polski . Nareszcie kurcze .

    Ja tez powinnam sie zabrac za sprzatanie ale zrobi to maz dzisiaj . Ja nie mam sil na odkurzania i mycie podlog , na nic nie mam ochoty i sil . Pranie robic bede tylko i wsio . Jeden dzien mam wolny od wszystkiego .

    Zajme sie dzis tylko obiadem bo musze pizze uklepac domowa .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już drugi tydzień nic nie robię, tylko siedzę w domu. Już nawet za pracą tęsknię :P i chyba nie będę przedłużać L4, tylko wrócę 20/12 do pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    My dzisiaj z synkiem sami do późnej nocy, mąż jedzie na wigilię firmową do Warszawy, dopiero o północy będzie stamtąd wyjeżdżał do domu.
    Szaro, buro i zimno na dworzu, jeszcze synek wstał dzisiaj lewą nogą :-O
    Zakręcona, dużo zdrówka ! Kuruj tam się czym tylko możesz.
    RudaMaruda, dobrze że ten serwis zrobicie, ja to bym chyba nie spała ze strachu jakbym się dowiedziała o czymś takim, straszną mam na tym punkcie fobię. Od dawna boję się wszelakich pieców, czy to na gaz, czy na drzewo/węgiel. Raz przyszło nam przenocować u teściowej jak robiliśmy malowanie jeszcze w starym mieszkaniu to schizę miałam że od tego jej pieca się potrujemy. Każdy się ze mnie śmiał. A co ciekawe nie dalej jak tydzień temu mąż rozmawiał z teściową i mówiła mu że w tym roku to nakupiła drzewa na opał zamiast węgla, bo ten piec ich nieszczelny się zrobił, jakaś uszczelka się zepsuła, ale jej szkoda na nową i na kominiarza na przegląd tak samo :-O Normalnie koszmar! Strasznie skąpa ona jest.
    A ja to się bardzo boję takich rzeczy, co roku w sezonie grzewczym słyszy się o zaczadzeniach. Ja sama kiedyś u babci zatrułam się ulatniającym się w letniej kuchni gazem, na szczęście w stopniu lekkim bo długo tam nie siedziałam i skończyło się tylko bólem głowy i wymiotami.

    Parodka lubi tę wiadomość

‹‹ 348 349 350 351 352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ