X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej odzywam się po przerwie,jakoś ostatnio mnie więcej na naszej grupie niż tu a im rzadziej się pisze tym trudniej się z powrotem wkręcić ;-)
    Emi ja też mam jakąś fobię jeśli chodzi o zatrucie się czymś z powietrza. Zaraz jak poczuje jakis podejrzany zapach to kalkuluje w glowie co to jest i czy bedziemy zyc haha. Chociaż wiem dobrze ze tlenek wegla nie smierdzi i w ogóle go nie czuć.
    Wczoraj miałam wizytę, z malenstwem wszystko w porządku, ma 18mm. Lekarz założył mi kartę ciąży. Następna wizytę mam 28.12 o 14.30

    Frida91, Kattii, emi_90, 19ewelaaa89, Ancyskowa, werni, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • maarti__ Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! :) Czytam wpisy z forum na ovufriend od dłuższego czasu, dziś postanowiłam założyć konto i do Was dołączyć :) Staram się z narzeczonym dopiero od 7 cykli (dopiero, bo wiem ile „zafasolkowanie” może zająć). Miesiac w miesiac szukam u siebie objawów i oczywiście znajduje takie urojone. W zeszłym miesiacu miałam cykl 24 dniowy, a zawsze mam 28... Jak w zegarku. Myslalam, ze to może implantacją, ale już się nie łudzę, bo bol i obfitość niestety typowo małpowa.
    Czekamy na to, co będzie za 7 dni. Może zołza nie przyjdzie :) Oby!
    Powodzenia kochane :)

  • maarti__ Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka gratulacje! 1,8 to już fajna fasoleczka!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to mam to samo. A jak ten gość mi powiedział o tym, to psychika zadziałała i ja sobie okno uchyliłam na noc :P a teraz jak się kąpałam to przy otwartych drzwiach łazienki.

    Parodka, To super, że wszystko w porządku :)


    Cześć maartii!

    maarti__ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoł hoł wszystkim!!!
    Ja też się trochę tu nie odzywałam, ale wszystko pięknie nadrobiła. Dziś mam wolne i w końcu też chwilka, żeby usiąść na spokojnie i coś tam naskrobać.
    Mikołaj kupił mi szampana piccolo truskawkowego na sobotę, zabiera mnie do groty solnej, a potem do kina na jakieś romantico ;)
    Kupiliśmy sobie dziś też wagę, o bosz. Już mam +2 kg, ale w sumie czuję się teraz jak bąbelek :)
    Jutro wizyta Fasolki u gina, trzymajcie kciuki za Bobusia (tak mu dałam na imię) :)
    Wszystkim Mamuśkom i Dzieciaczkom dużo zdrówka !!! :)

    emi_90, RudaMaruda25, 19ewelaaa89, Frida91, Parodka, werni lubią tę wiadomość

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u Was Mikołąj? Ja spędziłam kilka godzin ( boze koszmarek) w centrum handlowym - prezenty -dzieci poprosiły zeby Mikołaj nie przynosił już ubrań jak co roku ( cóż zawsze praktyczne prezenty robił ten Mikołaj) - w sumie pamiętam że liczyły się kiedyś i dla mnie zabawki a nie jakieś ciuchy - teraz to co innego heh..

    @ już się skończył i za parę dni działamy - powiem Wam, że mam stresa. Jak już powiem A to i bedzie trzeba powiedzieć B -też tak miałyście lub macie? Jak się uda - to już nic nie będzie takie samo...

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • maarti__ Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella to prawda, jak się uda, to nic już nie będzie takie samo, ale chyba o to nam chodzi?:)
    Ja mam dostać @ za tydzień, oby franca nie przyszła :(

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na @ czekam :p jestedm 9dpo i temp. Rosnie a u mnie z cykli to powinna juz spadac na @...
    ciazy nie wroze ;) bo <3 w ovu raz ale z zabezpieczeniem ;) ciekawe jaka bedzie jutro!
    Maarti - zycze,zeby tempki utrzymaly sie wyyyysoko :)
    Vella - masz juz dzieci bo nie widze suwakow ;)?

    maarti__ lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili mam dwojke:9i11 lat.. Szczerze to nie wiem jak suwaczki ustawić, podpowiesz?

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella, eee no to już duże dzieciaki! Odchowane! :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella wejdz w byle jaki suwaczek dziewczyn i tam bedziesz miala opcje zrobienia swojego :)
    Ja coraz bardziej sie zastanawiam kiedy zaczac dzialac ze staraniami ... czy w styczniu juz ? A moze dopiero w marcu ? Nie wiem sama . To tak blisko juz rozpoczecia ze zaczynam sie bac juz swojej decyzji . A zarazem chcialabym juz !:D

    Tak jak napisala ktoras z Was ... zmieni na nowo sie nam cale zycie :o chce bardzo a zarazem jest mi dobrze jak jest . Cholera


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też to już bym chciała próbować, ale rozum silnie podpowiada, że nie.

    To poczekam może nie do maja, ale do marca/kwietnia. Pewnie od razu i tak się nie uda.
    Tej zmiany życia i ja się obawiam, teraz mam w miarę poukładane i proste, a ciąża i dziecko wywróci mi wszystko. Bardzo tego chcę, ale czy jestem gotowa?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a no wlasnie . Jedno dziecko bardzo zmienia zycie ... taka jest prawda . Drugie nie powinno juz az tak bardzo nie ? Ale jednak jak juz dziecko pierwsze jest wieksze , spokojniejsze zycie , ulozone juz w miare nagle drugie ma byc i od nowa polska ludowa hehe . Ale chyba tego chce hehe .

    Wlasnie tak sie zastanawiam bo grudniowym cyklem juz nie zaczne bo dzis mam 12 dc juz . A musze leki brac takze ... ewentualnie od stycznia owulacja byla by kolo polowy stycZnia badz marzec tez polowa wypada .
    Generalnie nie chce dziecka juz z listopada . Smiejcie sie , komentujcie ale dziekuje . Nie chce kolejnego skorpiona w domu bo nie zniose hahahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, to w barana tez nie celuj, te też mają charakterki!

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Vella, eee no to już duże dzieciaki! Odchowane! :)
    Nooooo... :)))i dlatego mam stresa.. Że od nowa to samo:))już nie pamiętam jak to było ale pamiętam że było ciezko:p
    Dziś pytam się męża co chciałby pod choinkę a on że dzidzie,chcialabym ale się boje hmm..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce celowac w wage badz strzelca. Ewentualnie koziorozca jak Ja :D
    Hahaha nie no smieje sie . Jak edzie skorpion kolejny to po proatu jebne z nerw i tyle :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Vella wejdz w byle jaki suwaczek dziewczyn i tam bedziesz miala opcje zrobienia swojego :)
    Ja coraz bardziej sie zastanawiam kiedy zaczac dzialac ze staraniami ... czy w styczniu juz ? A moze dopiero w marcu ? Nie wiem sama . To tak blisko juz rozpoczecia ze zaczynam sie bac juz swojej decyzji . A zarazem chcialabym juz !:D

    Tak jak napisala ktoras z Was ... zmieni na nowo sie nam cale zycie :o chce bardzo a zarazem jest mi dobrze jak jest . Cholera
    Ja mam tak samo. Mam pracę, dzieci pochowane, czas dla siebie noce przestanę :p i jest mi dobrze..raz jestem pewna decyzji a innym razem srednio

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Nooooo... :)))i dlatego mam stresa.. Że od nowa to samo:))już nie pamiętam jak to było ale pamiętam że było ciezko:p
    Dziś pytam się męża co chciałby pod choinkę a on że dzidzie,chcialabym ale się boje hmm..
    To uwazaj . Moj ma urodziny za tydzien i powiedzial ze powie mi co chce dzien przed . Obstawiam ze powie mi ze chce drugie dziecko juz na 100 procent bo ostatnie czasy ciagle mi o.tym mowi . A pare dni temu myzial mnie po brzuchu i wspominal czasy ciazy az mu oczy sie swiecily


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Ja mam tak samo. Mam pracę, dzieci pochowane, czas dla siebie noce przestanę :p i jest mi dobrze..raz jestem pewna decyzji a innym razem srednio
    Nooo dokladnie.
    Noce sa do spania juz normalne , czlowiek pracuje , rozwija sie , dzieckiem ci sie ktos zajmie bo juz duze nie wymaga pampersow czy mleka dawania badz wstawania dziadkow w nocy to luzniej , wyjsc na impreze jakas mozna badz wyjechac gdzies. Rozumuje duzo a takto zmieni sie cale zycie calkowicie. Ale to tez chwila taka szybla tak naprawde . Zlatuje czas mega szybko i zaraz drugie bedzie takie duze. Taka prawda chcoiaz ja kocham noworodki mmmm ♡ i az mnie serduszko cisnie na drugie . Ale.raz jest takie myslenie raz takie . Ciezki temat haha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Chce celowac w wage badz strzelca. Ewentualnie koziorozca jak Ja :D
    Hahaha nie no smieje sie . Jak edzie skorpion kolejny to po proatu jebne z nerw i tyle :D

    Mój mąż to baran i caly czas się zastanawiam, jak ja z nim wytrzymuje. Jak on się na cos uprze, albo upieprzy coś w głowie to nie ma zmiłuj. Ale mnie to teściowie ostrzegali nawet przed ślubem :D


    No ja boję się tego, że teraz mam tak, że jest nas dwojka plus pies. Ja mam pracę, mąż ma pracę. Mamy dom, najmłodsi też nie jestesmy, na pierwsze dziecko idealnie. Ale zastanawiam się czy jeśli teraz przerwę rozwój zawodowy, to później to nadrobię ? Boję się też problemów, bo nie chciałabym też niszczyć w żaden sposób relacji z mężem (dziecko, bedzie na chwilę najważniejsze i najbardziej absorbujące czas). Chociaż dużo głosów jest tez, że dzieci zbliżają.

‹‹ 349 350 351 352 353 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ