X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze zamówiłam świateczne tło do fotografowania wiec będe robic dzieciakom świateczne zdjecia :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadę właśnie na weekend do siostry z prezentem dla młodego, bo wcześniej nie mogłam. Pytałam cwaniaka co chce od Mikołaja, a on do mnie "Ciociu pamiętaj, że ubrania to nie prezent". Wiec ten sweter to jako dodatek, a kupiłam mu taką kolejkę i książkę i mnóstwo słodyczy.

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja jadę właśnie na weekend do siostry z prezentem dla młodego, bo wcześniej nie mogłam. Pytałam cwaniaka co chce od Mikołaja, a on do mnie "Ciociu pamiętaj, że ubrania to nie prezent". Wiec ten sweter to jako dodatek, a kupiłam mu taką kolejkę i książkę i mnóstwo słodyczy.
    Cwaniak haha :D

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w biedronce widziałam fajny sweterek z reniferem dla córki ale nie kupiłam bo założyłaby 3 razy i by leżał tylko

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u ginekologa, pani stwierdziła, że jestem po owulacji i za niedługo będzie @, badając mi szyjkę. Wszystko się pięknie wewnątrz goi.. :) no i dostałam anty na 3 miesięce, a po nich mogę spokojnie zaczać staranie, nie trzeba 6 miesięcy!
    Noo i nie ma przeciwskazań do współżycia ❤

    Tylko został mi teraz torbiel na jajniku...
    Ale podobno hormony powinny pomóc mu się wchłonąć. Za 3 miesiące kontrola i ruszam na pełnym gazie :D

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak, Ty to masz już dużą córę :D pewnie jej takie sweterki już nie cieszą

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemaaaa.

    Ruda super ze mozesz zaczac od marca juz starania :D


    Kattii eh
    ... czemu mmie to nie dziwi w sprawie przedszkoli czy szkol. Ostatnio wlasnie znajoma mowila ze pojechala po dziecko a ono na wf biegalo w krotkich spodniach i bluzce po boisku w wielka ulewe . Wkurzyla sie na maksa


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się! Że mogę szybciej! Ale jeszcze to skonsultuje z moim lekarzem prowadzącym, wraca z urlopu 27 grudnia i na wtedy się zapisałam :)

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda super wiesci !!

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale się rozpisalyscie :)
    Maarti napisz coś osobie.

    Ja dziś wolne zaraz drzemka :)
    A co do zakupow. We wtorek idę z moim na zakupy po prezenty itd. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powoli juz zaczne kupowac prezenty bo inaczej z kasa nie wyrobie hahaha .
    Pozatym jutro jeszcze ide szukac obrusow i swoeczniki mam piekne upatrzone na stol wigilijny w bm . Musze kupic jutro .

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • maarti__ Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Dziewczyny ale się rozpisalyscie :)
    Maarti napisz coś osobie.

    Ja dziś wolne zaraz drzemka :)
    A co do zakupow. We wtorek idę z moim na zakupy po prezenty itd. :)

    A tak, ja to się chyba nawet w ogóle nie przedstawiłam :) Martyna, 21 lat. Staramy się z narzeczonym o fasolkę dopiero od kilku miesięcy i wyszkukujac comiesięczne objawy (tak, tak, co miesiac jestem w ciąży haha) trafiałam często tutaj j postanowiłam w kincu założyć konto. Chyba z Wami jakoś raźniej się robi ;) Moj narzeczony jako dziecko miał wnętrostwo jądra jednostronne, narazie odpuszcza sobie badanie, chyba się boi. Ja się przepadałam i z wyjątkiem torbieli krwotocznej na prawym jajniku wszystko w porzadku. Na razie mozemy się tylko kochac, kochac i kochac! :D Jak po roku nie wyjdzie będę namawiać go na badanie nasienia. Trochę się martwię, ale jestem dobrej myśli. Narzeczonemu tez spieszno do bycia ojcem, bo jest kilka lat starszy ode mnie i jego wiek lada moment sięgnie 30...

    werni lubi tę wiadomość

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wy w okolicach dni plodnych przytulalyscie się kiedy chcialyscie, czy, w jakimś "systemie? "żeby było skuteczniej?

    Kattii lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życie z dziećmi jest może mniej komfortowe:p ale nie zamieniłabym jego na nic w świecie!

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Dziewczyny, czy wy w okolicach dni plodnych przytulalyscie się kiedy chcialyscie, czy, w jakimś "systemie? "żeby było skuteczniej?
    Kiedy sie chce. Kochanie w "systemie" odrazu grozi kleska jak dla mnie . Czlowiek sie blokuje bo tylko mysli na temat tego czy w koncu sie uda itp . Traktuje sie wtedy seks maszynowo . :D

    RudaMaruda25, 19ewelaaa89, werni, Parodka lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zamierzam wtedy kiedy chcę, żeby się nie spinać niepotrzebnie, żeby nie odbierać sobie przyjemności.

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę zapomniałam jak się zachodzi w ciaze:)dwójkę zaplanowaliśmy i było jeden za drugim, nie było czasu się zastanawiać poszło i już! teraz czuję się jak debiutantka z lekka presja czasu. Ma ktoś tutaj tak jak ja 35 lub więcej?

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis rano maz się przytulał a ja do niego:"za dwa dni" i wybuchnelismy śmiechem...tsss

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamietam starania az za dobrze i powiem tak ... najgorszy okres mojego zycia . Niestety zle wspominam :(

    Ja napewno jak zaczne starania i drugie bede na luzie sie seksic. Bez spiny. Mniej wiecej wiem kiedy owulka bedzie jak jest wiec wiadomo ze wtedy bardziej hahaha ale jednak bez stresu i spiny . Bez mierzenia temperatur bez jakis obserwacji wielkich. :)
    A test dopiero po spozniajavym sie okresie . A co :p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam właśnie przy dwójce, nigdy nawet nie zapisywałam @ czułam jedynie że się zbliża i tyle.. Zawsze jak gin mnie pyta o ostatnią @ mowie ze nie pamiętam : jakies...temu

    relgx1hpi2zbw8vm.png
‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ