X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyskowa trzymam kciuki :)

    Parodka super wiadomość :)

    Witam nową osobę.

    maarti__, Ancyskowa lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja mam 2 dzieci - Malych- 3,5 i 5 lat i nie powiem- w nocy sie budza bo pic bo przytulic ale juz bez pieluch, samodzielnie zrobia wiekszosc rzeczy, sa pomocni i chetni na rozne zabawy ale jestem wstanie sie poswiecic dla 3 dziecka. Zycie z dziecmi sie zmienia, wartosci nadrzedne tez ale ja zawsze wychodze z zalozenia,ze gdyby bie moj Maz to nie mielibysmy dzieci bo on jak i ja bylismy do tego potrzebni ;) jedyne co mnie ciutke stresuje, to to zeby moje dzieci nie poczuly sie odrzucone - chociaz stane na rzesach zeby tak nie bylo. Moj Kacper jest mega uczuciowy i jak widzi dziecko to zaraz to chce przykryc, to cos podac, pousmiechac sie a Jula to taka mala „Elmirka”.

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest 2 dzieci, 2 doroslych, pies, kot i 4 akseloty <3

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Nas 2 +1+ piesek. :D
    Bibi ale Ja rozumiem doskonale co piszesz i chcesz przez to powiedziec. Dla mnie dziecko moje najwazniejsze jest na swiecie . Poswiecilam mu cala siebie ale jednak z czasem ziecko rosnie a rodzic do wygody sie przyzwyczaja . Jak kazdy do dobrego . O to nam chodzi . Ja teraz mam prace od wrzesnia i wiem ze cholernie ciezko by mi bylo siedziec znow w domu chociaz bede sporo msiala w ciazy i tak pracowac . Realia uk ale pozniej : d po proatu znow sie zmieni wszystko


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewątpliwie :) ja też juz lapie sie na tym, ze mimo iz dzieci sa w domu moge porobic cos dla siebie bo po prostu mnie nie potrzebuja :) i tez czasem sobie mysle ze tak jak teraz K jest chory i potrzebuje opieki wiecej to co jak mi sie 3 rozlozy bo przy dwojce to jestem ja i Maz a przy 3... chociz dotyhczas padalo jedno a potem drugie... do Dziadków pojda czasem na noc wiec wspolnie czas mozemy spedzic z Mezem... albo jak ja ich ogarne zeby zawiezc do przedszkola... :) i wlasnie te rozsterki budza mnie w noccy w panice mimo ze jeszcze nawet w ciazy nie jestem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2018, 22:34

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem w jakim temacie obecnie się obracacie bo ja nie mam kiedy was nadrobić - choróbsko nadal mnie trzyma a gdyby tego było mało wkurzylam się wczoraj bo odbierajac młodą z przedszkola zastałam kurtkę w stanie pływającym tak była mokra że nie miałam po co jej ubierać ... z rekawów aż woda kapała dajcie spokój !!!! i musiała wracac na samym sweterku ! W nocy już był problem bo katar i kaszel wrócił jej ... nie ogarniam jak można wypuscic dzieci w taką pogode. Kurtke w domu całe pół dnia i noc suszyłam i nadal wilgotna jest ... teraz bede musiała młodej ubrac gruby polarowy swetr i kurtke cienką przeciwdeszczową bo nie mam na zmiane zimówki !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 07:41

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii masakra ale bym się wnerwiła... Dzieciak w samym sweterku w taka pogodę :/ A dopiero była chora. Powariowali czy co... W deszcz dzieci brać na dwór. I to musiały długo być na dworze, skoro aż tak przesiąkła wodą ta kurtka.

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co prawda nie wiem jaka Kattii tam u was pogoda, ale domyślam się, że nieciekawa skoro kurtka mokra.. To jakiś szczyt nieodpowiedzialności, żeby brać dzieci w deszcz, bo wystarczy, że jedno sie pochoruje i cała reszta też. I męcz się rodzicu z chorym dzieckiem.

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda... jakby z rynny sie lało :( :/ od rana do nocy i tak cały czas napiernicza do tego wiatr wcale nie łaskawy...Ja dzisiaj nawet męża kurtke przeciwdeszczową ubrałam mówie w dupie mam że bedą patrzeć ze za duża i że męska wazne abym nie zmokła bo przecież się wyleczyć nie moge a jeszcze mam zmoknac... Moja przeciwdeszczowa jest mi za ciasna przez brzuch wiec wybór był albo zimową ubrać która za chwile będzie ciekła tak jak córki zimówka albo wziac ubrać męża przeciwdeszczowa...
    Człowiek tylko leci zaprowadzic i szybko wraca do domu a leci woda z niego jakby nie wiem ile na dworzu był...
    A do tego debile u syna w szkole po zajeciach robią świateczny jarmark !!!! Rozumiecie napierdala deszczem a oni jarmark robia O.o no porąbało ich totalnie... Dobrze ze ja z dziecmi na to nie ide !
    Nie mam zamiaru kolejny tydzień się meczyć bo dzieciaki znowu zachorują i będa płakac... a jeszcze córka musi do 14stego chodzic bo ostatni tydzień ma przedszkola potem ma przerwe świateczną i w piatek 14stego idą ostatni dzień i wraca dopiero 7 stycznia a syn ma wolne od 20stego grudnia i idzie 4 stycznia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 11:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No masakra, a Ty też musisz na siebie uważać, żeby nic nie złapać..
    Jeszcze tak z ciekawości zapytam: Twoje dzieci chodzą do polskich szkół/przedszkól?

    A brzuszek jak? Duży już ?

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    No masakra, a Ty też musisz na siebie uważać, żeby nic nie złapać..
    Jeszcze tak z ciekawości zapytam: Twoje dzieci chodzą do polskich szkół/przedszkól?

    A brzuszek jak? Duży już ?
    A widziałaś w UK polskie szkoły ktore uczą sytemu taki jaki jest w angelskich szkołach ? :D |Ja nie znam takich szkół.. owszem są takie placówki ala polskie szkoly tylko weekendowe na które można sie zapisać aby np dziecko nie zapomniało swojego jezyka ale to nie za darmo tylko odpłatnie. Wiec na pytanie odpowiadam .. moje dzieci chodzą do szkół angelskich.

    Co do brzucha .. no ja mam ogromniasty ;D
    Na fejsie jakis czas temu pokazywałysmy sobie na wzajem wiec tutaj nowe nie widzieli no ale jak pytasz to pokaże te zdjecie co wtedy zrobiłam chociaz zaznaczam ze lustra nie myłam wtedy xD

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0131fddb2344.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 11:43

    Frida91, RudaMaruda25, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie mam pojęcia jak to działa w UK, więc pytam o! Zastanawiałam się jak to działa z dzieciakami :)

    A o brzuch to pytałam tak w kontekście męskiej kurtki :D

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    No właśnie nie mam pojęcia jak to działa w UK, więc pytam o! Zastanawiałam się jak to działa z dzieciakami :)

    A o brzuch to pytałam tak w kontekście męskiej kurtki :D
    haha :D no mój facet jest wysoki wiec wiesz haha a ja w moją M/L sie nie mieszczę xD

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii tak patrze sobie ze w pon mamy wizyte na tą samą godzine xD haha kurde jakieś dziwne zabiegi okoliczności, jak wyjdzie nam ta sama płeć, to dopiero bede sie śmiać xD :D

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie czekam na przyjęcie do ginekologa, trochę ta pani nie jest mi znana (moja ginekolog jest na urlopie), ale została mi ta polecona. Trochę się obawiam, ale niech mi skontroluje czy wszystko w porządku.
    Kupiłam taki piękny świateczny sweterek dla siostrzeńca ❤ nie mogę się napatrzeć.

    Kattii, mój też jest wysoki, ale nie ma między nami wielkiej różnicy wzrostu, bo ja mam prawie 180 cm :D

    Aaaaa i mierzyłam piękną sukienkę, będę na nią polować na wyprzedażach, no w takiej na wesele mogłabym iść. Pewnie na wyprzedaży jej nie będzie, bo była Mka na mnie dobra i reszta same XL :(
    Mocno obcisła, więc musiałabym zainwestować w dobrą modelującą bieliznę, żeby moje wałeczki pochowały :D

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii tak patrze sobie ze w pon mamy wizyte na tą samą godzine xD haha kurde jakieś dziwne zabiegi okoliczności, jak wyjdzie nam ta sama płeć, to dopiero bede sie śmiać xD :D
    Bedzie trzeba to opic kochana ! Ale najpierw pisz mi na priv fejs i wtedy dopiero damy znać reszcie :D A co tam haha Mam tylko nadzieje że pokaże mi maluszek co ma tam miedzy nóżkami.

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Bedzie trzeba to opic kochana ! Ale najpierw pisz mi na priv fejs i wtedy dopiero damy znać reszcie :D A co tam haha Mam tylko nadzieje że pokaże mi maluszek co ma tam miedzy nóżkami.
    Jasne :D podzielimy sie tą wiadomością razem xD no i u ciebie to już powinno być widać :D u mnie to zobaczymy, ale teraz mam usg u najlepszego genetyka w Olsztynie, z najlepszym sprzętem (jakikolwiek to brzmi hahaha), więc może coś też już wypatrzy.

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle cały czas mam przeczucie że u nas będą dziewuchii xD

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja właśnie czekam na przyjęcie do ginekologa, trochę ta pani nie jest mi znana (moja ginekolog jest na urlopie), ale została mi ta polecona. Trochę się obawiam, ale niech mi skontroluje czy wszystko w porządku.
    Kupiłam taki piękny świateczny sweterek dla siostrzeńca ❤ nie mogę się napatrzeć.

    Kattii, mój też jest wysoki, ale nie ma między nami wielkiej różnicy wzrostu, bo ja mam prawie 180 cm :D

    Aaaaa i mierzyłam piękną sukienkę, będę na nią polować na wyprzedażach, no w takiej na wesele mogłabym iść. Pewnie na wyprzedaży jej nie będzie, bo była Mka na mnie dobra i reszta same XL :(
    Mocno obcisła, więc musiałabym zainwestować w dobrą modelującą bieliznę, żeby moje wałeczki pochowały :D
    no ja mam tylko 162 xD a mój ma 186 xD
    Ja młodej też kupiłam świateczną sukienke bo na 14 grudnia do przedszkola mają dzieci miec ubrane coś światecznego i zamówiłam ,czekam az dojdzie .

    Taka :
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6ad82ef8930d.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 15:28

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    A tak w ogóle cały czas mam przeczucie że u nas będą dziewuchii xD
    A idz ty ! ciagle mi to gadasz haha urojenia masz :D
    Ja nie mam pojecia co bedzie bo ciagnie mnie do wszystkiego hehe

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

‹‹ 350 351 352 353 354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ