X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się chętnie dowiem o CC, bo ja o porodzie naturalnym w przyszłości to mogę pomarzyć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tymczasem w ciszy....


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/896767f858d4.jpg

    RudaMaruda25, werni, emi_90, 19ewelaaa89, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona mówisz że sterydy ci pomogły rozruszyc jajniki. Hm może i u mnie by zadziałało. Ale najpierw to chce się wyleczyć od środka potem może użyje clo na pobudzenie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miesiąc temu odstawiłam tabl, czekałam na @ jakieś 3 tyg i teraz właśnie już jestem prawie po...dlugo byłam na tabletkach i w sumie nie pamiętam jakie mam cykle czy 28,29,30...wiec na ślepo będę celowac w owulacje . Na tabletkach w ogóle nie miałam @ brałam cerazette..

    Kattii lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od mca biorę kwas foliowy i to chwilowo na tyle..moja gin we wrześniu powiedziała że wszystko bo usunięciu torbiel wygląda ok i nie widzi przeciwskazac na ciążę...

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Ja odstawilam tabl anty ;) actifolin, olej z wiesiolka do czasu wystapienia ovu, witaminy z grupy B, Maz Androvit i witaminki :)
    O 1 staralismy sie 3 miesiace, o 2 2 miesiace , zobaczymy jak nam pojdzie tym razem. 21 stycznia mam jeszcze wizyte u gina. Jestem po 2 cc i w zachylku zbiera mi sie plyn. Jeden lekarz uwaza,ze to mize a nie musi przeszkadzac, drugi ze nie przeszkadza w ogole ale musze miec pewnosc ;)

    A nie masz stresa myśląc o trzecim?

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Ja miesiąc temu odstawiłam tabl, czekałam na @ jakieś 3 tyg i teraz właśnie już jestem prawie po...dlugo byłam na tabletkach i w sumie nie pamiętam jakie mam cykle czy 28,29,30...wiec na ślepo będę celowac w owulacje . Na tabletkach w ogóle nie miałam @ brałam cerazette..
    Pierwsze cykle po tabl mozesz miec rózne nim sie nie wyreguluje .
    Ja nie biore anty itp nie wiem raz zaczelam brac ale po 2 tyg olalam jakos tak nie chce lykac .. po za tym z mezem uwazamy i jak uwazamy to ciazy nie ma a jak chcemy aby byla to nie uwazamy i jest od razu.

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    A jak czułas sie po CC ? Dlugo dochodziłas do siebie ? Ja w realu jak slysze o CC to każda narzeka że rana bardzo boli itp
    Kattti ja miałam cc, dla mnie nie było aż tak tragiczne, gorzej sobie wyobrażałam, po odejściu znieczulenia operacyjnego raz mi podali morfinę i to wszystko, w dalszej kolejności chcieli doustne przeciwbólowe mi dawać, ale nie chciałam, aż się położne/pielęgniarki dziwiły i mówiły: Pani jest po cięciu i nie chce Pani leków przeciwbólowych?
    Ale ja też bardzo się martwiłam wtedy o małego, bo był w ciężkim stanie i nie myślałam o sobie, może dlatego ten ból był taki mniej odczuwalny jak dla mnie, niż gdybym miała czas się w tym wszystkim martwić o siebie.
    Tak czy inaczej jeśli miałabym mieć drugie cc to poszłabym na luzie, już wiem jak to jest :-D

    Kattii, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Pierwsze cykle po tabl mozesz miec rózne nim sie nie wyreguluje .
    Ja nie biore anty itp nie wiem raz zaczelam brac ale po 2 tyg olalam jakos tak nie chce lykac .. po za tym z mezem uwazamy i jak uwazamy to ciazy nie ma a jak chcemy aby byla to nie uwazamy i jest od razu.

    Wy to macie szczęście.. My nie uważamy, stajemy prawie na głowie i jak nie było tak nie ma nawet jednego.. ale kiedyś pewnie się uda!

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Kattti ja miałam cc, dla mnie nie było aż tak tragiczne, gorzej sobie wyobrażałam, po odejściu znieczulenia operacyjnego raz mi podali morfinę i to wszystko, w dalszej kolejności chcieli doustne przeciwbólowe mi dawać, ale nie chciałam, aż się położne/pielęgniarki dziwiły i mówiły: Pani jest po cięciu i nie chce Pani leków przeciwbólowych?
    Ale ja też bardzo się martwiłam wtedy o małego, bo był w ciężkim stanie i nie myślałam o sobie, może dlatego ten ból był taki mniej odczuwalny jak dla mnie, niż gdybym miała czas się w tym wszystkim martwić o siebie.
    Tak czy inaczej jeśli miałabym mieć drugie cc to poszłabym na luzie, już wiem jak to jest :-D
    Ja to bym chyba z bólu nie wyrobiła....jestem wrażliwa na ból taka delikatusna strasznie ze mnie dziołcha jest.. niczy piórko unoszące się na wietrze
    Poród naturalny boli mnie strasznie a jak pomysle ze po CC rana sie jeszcze musi goic i że skróa sie naciaga z opowiadań moich znajomych w realu to wole o tym nie myslec i nie wiem co jest lepsze czy ból naturalnego porodu czy ból CC bo jednak człowiek się namęczy itp ale urodzi sam i ten ból od razu znika po porodzie a jednak po CC sie z tym jeszcze bólem chodzi.
    Pewnie tak było, byłas bardzo zmartwiona zdrowiem dziecka i nie mialas czasu na rozczulanie się nad sobą.

    emi_90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam anty bardzo długo, ale to dlatego, że Pani mi powiedziała, że po jest hormonalne bum i od razu można łatwiej.
    Jedyne co mi wyszło z tych tabsów to przytyłam 8 kg ;/ i cholerstwo nie chce mi teraz zniknąć.

    Kattii lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie bede lepiej opowiadac o swojej rekonwalescencji po CC, żeby nikogo nie wystraszyc xD tak czy siak bardzo chciałabym teraz urodzić naturalnie :p zobaczymy czy będzie mi dane

    Kattii, emi_90 lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Wy to macie szczęście.. My nie uważamy, stajemy prawie na głowie i jak nie było tak nie ma nawet jednego.. ale kiedyś pewnie się uda!
    Wiesz zalezy jak się na to patrzy... zawsze są dwie strony medalu.
    Niby fajnie ok udaje sie szybko jesli tego chcemy ale wiesz kiedy czlowieka spotyka cos tak przykrego jak utrata ciąży to każda kolejna jest wielkim strachem az przez cala ciąże... tego nie da sie zapomniec chociazby sie chciało. Też inaczej jesli ktoś traci na początku a co innego jesli traci się co nie co pozniej i widzi swojego maluszka jak wypada z ciebie...tego widoku nigdy sie nie zapomni. Wiesz nigdy nie można mówic że ktoś ma szczescie bo zawsze tam gdzie te szczescie jest znajduje sie ukryte cierpienie .

    ZakręconaOna, emi_90, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się boję bólu naturalnego i raczej będę chciała cc. I z mojej figury też pewnie powiedzą lekarze że cc.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po laparotomii rok temu miałam cięcie jak przy cc, tylko, że przy znieczuleniu ogólnym, a cc jest chyba tylko przy tym w kręgosłup. Rana mi się szybko zagoiła, a jedynie ją ściskałam bandażem elastycznym, szybko wróciłam do sprawności.
    Ogólnie cc jest nieprzyjemne pod tym względem, że koleżanki mi mówiły, że czuć ogromne szarpanie i musiały być przypięte pasami do łóżka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja brałam anty bardzo długo, ale to dlatego, że Pani mi powiedziała, że po jest hormonalne bum i od razu można łatwiej.
    Jedyne co mi wyszło z tych tabsów to przytyłam 8 kg ;/ i cholerstwo nie chce mi teraz zniknąć.
    Czy ja wiem czy po anty zachodzi się bum xD
    Wszystko kwestia organizmu faktycznie nie które po any zachodzą szybko ale inne zas musza starac się latami nim slad po anty zniknie z organizmu po xxx latach brania .

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mialam 1 cc nie planowaną - jako,ze doszłam do 7 cm i nie szło dalej postanowili mnie pociac... doszłam do siebie szybko.
    Z Julcią na cc byłam umówiona w prywatnym szpitalu.Po operacji raz dali mi morfine i chyba z raz tabletki przeciwbólowe. Najgorzej jest wstac po tych 6 h - praktycznie mdlalam za kazdym razem ale potem znow szybciutko doszłam do siebie. Drugiego dnia po cc wyszlam juz do domu - stesniona za mlodszym Synkiem :)
    Vella83 - stresa myślac o 3 dziecku czy o trzeciej cc??
    Powiem tak - zawsze chcialam mieć dwójkę ale nie wiedziec czemu kilka miesiecy temu zapragnelam 3 ;) udalo mi sie namowic Męża ;) zakłądając,że sie uda to licze na to,że wszystko się jakos poukłada i nie zabraknie nam czasu dla któregoś ;)

    a co do cc cóż - operacji sie nie boje - najgorsze wstac a reszte sie przetrwa...

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Ja to się boję bólu naturalnego i raczej będę chciała cc. I z mojej figury też pewnie powiedzą lekarze że cc.

    No ja mam takie przeciwwskazania, że nie dość, że jestem mocno niedowidząca, to jeszcze wewnętrzne uwarunkowania i nie ma szans na naturalny.
    Wiadomo, wolałabym naturalnie, bo to i dla dziecka lepiej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Wiesz zalezy jak się na to patrzy... zawsze są dwie strony medalu.
    Niby fajnie ok udaje sie szybko jesli tego chcemy ale wiesz kiedy czlowieka spotyka cos tak przykrego jak utrata ciąży to każda kolejna jest wielkim strachem az przez cala ciąże... tego nie da sie zapomniec chociazby sie chciało. Też inaczej jesli ktoś traci na początku a co innego jesli traci się co nie co pozniej i widzi swojego maluszka jak wypada z ciebie...tego widoku nigdy sie nie zapomni. Wiesz nigdy nie można mówic że ktoś ma szczescie bo zawsze tam gdzie te szczescie jest znajduje sie ukryte cierpienie .

    To racja, ale przy staraniach o pierwsze dziecko jest strach, że nigdy się nie uda i nigdy się nie zostanie Mamą.. to jest w tym jak dla mnie najgorsze.. Ja się mogę starać i naście lat byleby tylko się kiedyś udało.. Ale nie ma takiej gwarancji..

    Kattii lubi tę wiadomość

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 - sorki ale "szarpanie i musiały byc przypięte pasami ??? może jezcze znieczulenie nie działało - dziwne... ani nie slyszałam ani nie odczułam"

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
‹‹ 346 347 348 349 350 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ