X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam na obiad zupę buraczkową i też robimy spagetti ;) Hehe widzę że nie ja jedyna.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, tez dawno mnie nie było i weszłam poczytać tę burzę o planowanie płci. Każdy wierzy w co chce, jasne. Wg mnie planując z książką jest szansa na tą wymarzoną płeć. Nawet wiem jaka - 50% haha.
    Planowanie planowaniem, ale gdzie w tym wszystkim radość z seksu. "Dzisiaj nie, jutro tak" itd. Ja piedziele zwariowałabym. Mi i mojemu mężowi juz na psychę siadały same starania więc zrezygnowałam w ostatnim cyklu nawet z owulaków bo strasznie denerwujące jest to że dzisiaj jest pozytywny więc MUSIMY się bzykać. Zero spontaniczności...
    A gdyby ktoś pytał to u mnie ok, leżę jak lekarz przykazał, jutro wracam do pracy na tydzień przekazać swoje obowiązki i ide na L4. Denerwuję się już wizytą bo boję się co z tą moją szyjką. Czytam trochę o zakladaniu szwu bo ostatnio mi doktorek wspominał ze sie zastanowi czy w tej ciąży mi go nie założy. Zobaczymy, oby tylko moje dzieciątko urodziło się całe zdrowe i o czasie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2019, 15:59

    ZakręconaOna, 19ewelaaa89, Niusia1, RudaMaruda25, werni lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela miły komplement hihi. Moi mówią że mama dobrze gotuje ale jak jest tata to niech on to robi hahaha

    Parodka kciuki za wizytę! Na pewno wszystko bedzie dobrze

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka, dobrze piszesz! Sama to bym chciała nie zastanawiać się nad dniami płodnymi lub nie. Po prostu seksić się tak jak do tej pory, a później się miło zaskoczyć pozytywnym testem.
    Cóż, będzie jak będzie!

    werni lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak samo

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak najlepiej bo psychika tez blokuje owulke.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak by było idealnie ale jak są jakieś poważne problemy, trzeba sie stymulować lekami i chodzić co 2 dzień na monitoring to trudno o spontaniczność. Ale czego się nie robi żeby mieć dziecko :) Jak długo się nie udaje na spontanie to warto poszukać przyczyn. Ale takie osoby to marzą chyba ogólnie o dziecku, głupotą by było jeszcze rozkminiac o planowaniu chłopca czy dziewczynki.

    ZakręconaOna, 19ewelaaa89, Niusia1 lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie te które juz długo się starają juz nawet nie patrzą na płeć :)

    Parodka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida kochana ja nie pisałam o stymulacji i problemach z zajściem w ciążę tylko o tym jak ktoś problemów z samym zajściem nie ma tylko ma widzimisię że chce chłopca/dziewczynkę i sam sobie utrudnia życie liczeniem i całym tym stresem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2019, 22:41

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka no jasne,tego to ja już w ogóle nie rozumiem. Seks na zawołanie kiedy tak trzeba to nic fajnego i nie wiem po co robić sobie taką spinę na własne życzenie. A jak pójdzie niezgodnie z planem i wyjdzie inna płeć to co, rozczarowanie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 08:47

    Parodka, werni lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tragedia i załamanie nerwowe :-P
    A tak serio to nie wiem, ja czuję w kościach że u mnie będzie drugi synek i jeśli tak będzie to będę najszczesliwsza na świecie. Tak samo jeśli będzie dziewczynka. Od początku nie mielismy żadnych oczekiwań co do płci, moze dlatego aż tak bardzo nie rozumiem tego ciśnienia na daną płeć.
    A w ogóle jak czytam wypowiedź typu "chcę dziewczynkę no ale jak się nie uda i będzie chłopiec to też będę kochać" to jest kosmos dla mnie jakiś. :-P
    Kuźwa łaski nikt nie robi żeby łaskawie kochać, to Twoje dziecko ;-)

    ZakręconaOna, werni lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, przykre by było dla mnie osobiście się dowiedzieć,że rodzice kochają mnie jako dziewczynkę, ale woleliby żebym była chłopcem.

    Ja to chcę startować jak najszybciej, ale coś czuję, że jeszcze mi się przeciągnie, bo mój stary coś sugeruje z tym ślubem kościelnym i weselem, a wtedy to jednak chciałabym jak miliard dolców wygladać, ale z drugiej strony odkładać starania ? A jak im później to będzie gorzej ?

    Parodka, werni lubią tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda nie odkładaj, ślub to tylko 1 dzień z wielu, a w ciąży też możesz wyglądać jak milion $ ;-)

    ZakręconaOna, werni lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc po zabieganym weekandzie :) niestety w weekendy rzadko tu bede a jak sie zacznie sezon biegowy zawody to juz wogole. ale nic mamy poniedziałe Mam dziś wizytę u gina na 18:00 jestem już w pracy i dziś po pracy robie trening biegowy biegne do rodzicow jakies 7 km. tata przywiezie moja torbę z ciuszkami wykapie sie zjem obiadek i na 18 do ginekologa.

    yyy planowanie płci??? Naprawdę Ewela kati ruda zgadzam sie z Wami. nie wierze w takie głupoty...a tym bardziej po 7 latach staran. Pamietam jak kumpela ryczała przy lekarzu podczas usg jak jej powiedział ze bedzie chłopiec a ona chciala dziewczynke... cyrk...

    Kiedys chciałam trojke dzieci w tym parke i najlepiej jak pierwszy byłby chlopiec bo opiekował by sie młodszymi siostrami.... takie marzenia miałam ale nigdy mi nie przyszlo na mysl zeby tak planowac seksy czy o zgrozo jeszcze diete... i chiałam do 30-tki miec juz dwójke...i co? i gowno... w tej chwili bede sie cieszyc jak bedzie chociaz jedno dziecko.... nie wazne czy chlopiec czy dziewczynka.... ja myślałam ze dzieci sie robi z miłosci i kocha sie bez względu na wszystko a nie dla danej płci...

    Kattii, 19ewelaaa89, werni lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane .
    Nadrobilam Was i zgadzam sie po raz kolejny :)
    Wiadomo ze kazdy rodzic ma sobie jakies tam male skryte marzenia na temat plci ale nie przesadzajac wiadomo ze czy bedzie chlopaczek czy dziewczynka najwazniejsze jest zdrowie dzieciatka . ;) a jezeli ktos ma z tym problem to juz powinien sie udac do specjalisty bo to krzywda dla dziecka kiedys jak rodzic ma takie parcie na inna plec niz " dostanie " .

    Ja przyznam ze kiedys marzylam o piereszym synku , wlasnie pod tym katem aaaa starszy brac cudownie . Jak zaszlam w ciaze z moim D wrecz pragnelismy dziewczynki ale czulam ze bedzie chlopak . I tak sie stalo . Cieszylismy sie bo i tak spelnilo sie moze marzenie z wielu lat do tylu . Jest naszym najcudowniejszym szczesciem . Chcielibysmy miec parke ale z drugiej strony dwovh chlopcow ze soba lepiej sie dogada :D zabawa lepsza a i wyprawka w 70 % jest hahahahah . Smieje sie ale to natura za nas wybiera taka prawda . Kocha sie to co sie stworzylo !!! Czy bedzie chlopcem czy dziewczynka a nie daj bog nawet bez reki czy nogi !!! Tyle w temacie z mojej strony .

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no dodam jeszcze , ze takie osoby jak ja i pare was ktore sa chore powaznie ... zajsc w ciaze nie moga naturalnie a praktycznie in vitro jest ich jedyna droga tak jak bylo w moim przypadku ( choc los dal mix youtuba i zaszlam bez pomocy takowej ) docenia bardziej starania i nie patrzy na plec niz osoba ktora ma wyjete na tace wszystko . Seks raz i ciach jest dziecko a jeszcze ci bedzie pyszczyc jaka nieszczescliwa bo ma taka plec a nie taka .

    Oczyeiscie zeby gowno burzy nie bylo nie czepiam sie tu naszych dziewczyn ktore zaszly szybko . Bo wiadomo o co chodzi :D po prostu wiele takich osob na swoecie jest co w ten sposob postepuja

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudaaaa starajcie sie normalnie . :) nie wiesz czy odrazu sie uda a do slubu tez piekna w ciazy mozesz isc .
    Ciaza to 9 miesiecy a slub 1 dzien chociaz wiem ze kazda by chciala by byl on najpiekniejszym dniem w zyciu . :)
    Na szczescie jestem po juz od 8 miesiecy prawie .

    Takto jakie plany na dzis kobitki ? Co na obiad ? Bo ja cholerka nie mam pomyslu zadnego . Ok 20 godziny maja ze sklepu polskiego mi przywiezc zakupy wiec wtedy zadzialam z watrobka na nastepny dzien wiec dzis cos skromnego bym chciala wlasnie . W sumie moze malemu zrobie fileciki bo mam zamrozone dla niego akurat a ja zjem szpinak gotowany mmmmniam . D i tak jest do 18 stej w pracy wiec jak wroci to watrobke juz zje .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi z kolei marzy się po cichu dziewczynka ale to takie tam moje fantazje bo tak naprawdę nie byłabym przecież rozczarowana jak się okaże że chłopiec ;) Do tej pory to nawet mnie to nie interesowalo bo martwilam sie tylko czy jest zdrowe.
    Zakrecona moze masz rację że jak komuś za łatwo to przychodzi to potem wybrzydza... A to płeć nie taka a to pora roku czy miesiąc narodzin nie taki... A jak ktoś ma problemy to modli się po prostu żeby się udało. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

    Parodka, Kattii, werni lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pracy do 16.30. Przez to L4 całkiem zapomniałam ze muszę obiad na dzisiaj jakis ukręcić i o 21.00 zrobilam szybko taką zapiekankę z kurczakiem i ryżem. Super szybko się ją robi bo sypiesz suchy ryż, na to cebulka i zalewasz taką zalewą z wody, masła, przypraw, czosnku itd. Wrzucasz kurczaka, potem do piekarnika i obiad gotowy. A tak ją lubię ze juz się nie mogę doczekać nawet odgrzewanej ;-)
    A tydzień w pracy sobie skróciłam o 1 dzień bo oceniłam że wyrobię się do czwartku i w piątek wezmę 1 dzień opieki nad zdrowym dzieckiem, w poniedziałek drugi bo jadę na wizytę i przynajmniej mi nie przepadną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 10:44

    Frida91 lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Nie no dodam jeszcze , ze takie osoby jak ja i pare was ktore sa chore powaznie ... zajsc w ciaze nie moga naturalnie a praktycznie in vitro jest ich jedyna droga tak jak bylo w moim przypadku ( choc los dal mix youtuba i zaszlam bez pomocy takowej ) docenia bardziej starania i nie patrzy na plec niz osoba ktora ma wyjete na tace wszystko . Seks raz i ciach jest dziecko a jeszcze ci bedzie pyszczyc jaka nieszczescliwa bo ma taka plec a nie taka .

    Oczyeiscie zeby gowno burzy nie bylo nie czepiam sie tu naszych dziewczyn ktore zaszly szybko . Bo wiadomo o co chodzi :D po prostu wiele takich osob na swoecie jest co w ten sposob postepuja
    No ja mysle ze sie nie czepiasz mnie bo wpierdol haha no ale ja nie mam zjebanej psychy pod kontem plci.. nie placze z tego powodu nie doluje sie i nie kupuje durnych ksiazek...a co lepsze nie wierze w takie glupoty... ja nie rozumiem jak mozna posiadajac juz dzieci wierzyc w takie rzeczy... nie dziwilabym sie kuzwa tym co staraja sie o pierwsze dziecko ze maja takie schizy no ale kur... ci co maja juz dzieci i jeszcze jakies glupoty do glowy sobie wbijaja paranoja no paranoja !!!
    Teraz kuzwa powinnam zamknąc się w sobie bo preferowałam chłopca a bedzie córka i huj bede ryczec i miec dola , nie bede sie cieszyc i kupowac wyprawki bo huj foch na swiat ,los ,zycie ...zamiast cieszyc sie szczesciem ze jest zdrowe !
    Debilki i jeszcze raz DEBILKI nic dodac nic ujać ot cała prawda !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 10:48

‹‹ 414 415 416 417 418 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ