X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Nietypowa... Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Mam dwoje dzieci. Chłopca i dziewczynkę. Myślę nad dzieciątkiem. Fajnie by było gdybym w 2019 zaszła w ciążę:)

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ten seks kiedy popadnie - cudna sprawa :D
    Nietypowa ile lat maja Twoje dzieci ?

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda i to jest dobre podejście do sprawy :)

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Nietypowa... Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Synek w tym roku 11 a córcia w tym roku dwa latka. I to jest przepaść między dziećmi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Tak znam wasze podejście :D <3 ale ja tam w to wierze :D
    ja działałam w 100% z ksiażka " chlopiec czy dziewczynka" Karola Wójcika- przez odpowiednie tabl zmieniające ph , jedzenie, <3 itp....
    Jeśli każdy pisze to co myśli to i ja :D będę żyła sobie w tej bajce :D
    AHAAAAA OKEY _ SPOKO ROZUMIEM O.o

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2a0cb6bdec46.jpg

    A pisali tam o planowaniu koloru skóry też ? O.o
    Nie ?
    Szkoda...
    Kolejne naiwne wydawałyby kase na stek bzdur a ci co piszą te książki cieszyliby się z takich ludzi którzy funduja im dostatnie życie...
    Żal patrzeć,żal czytać,żal srac...
    Może ciasteczko ? Nie ?! to sie kurwa wypchej ...sama wpierdole ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2019, 21:06

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katii mysle,ze porada u odpowiedniego lekarza dobrze by Ci zrobila...

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Katii mysle,ze porada u odpowiedniego lekarza dobrze by Ci zrobila...
    Oczywiscie najlepiej u takiego który ma klepki pod kopułą i nie siedzi na ovu wypisujac takie bzdury jak ty :D
    Zalecam także zakup książek co to jest penis i pochwa a takze jak się kochać aby zajsc, kiedy nogi trzeba brac do góry, siła plemników,planowanie koloru skóry,planowanie blizniaków/trojaczków, zakup nowego mózgu...
    Ostatnie zalecam najbardziej a potem jak już to wszystko przerobisz napisz do autorów tych swietnych książek ile kasy wydałaś bedą mogli usiać i sie posmiac.
    A bym zapomniała pamietaj że zarost pipy i pitolka też ma znaczenie w trakcie staran !!!! <3 Amen

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2019, 22:17

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha jestescie obie niemozliwe :D

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jebłam

    Kattii, RudaMaruda25 lubią tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hahahaha jestescie obie niemozliwe :D
    haha wybacz kochana ale jak ktos pisze o tym ze wierzy w jakies totalne bzdury i kupuje do tego ksiazki pisze mi ze ja powinnam udac sie do specjalisty po porade to ja nie wiem gdzie ona powinna sie wybrac... zaklad zamkniety w psychiatryku ? ! xD no kurwaaaa jakim glupim czlowiekiem trzeba byc aby wierzyc w rzeczy na które nawet biologia nie ma wplywu to trzeba byc totalnym glupkiem a potem takie bzdury swoim dzieciom bedzie wpajac... niech jeszcze zacznie sobie liczyc ile plemników jej do jaja leciało bo przeciez to też mozna zrobic ... paranoja co internety robią z ludzmi... daj im palec ujebią cała reke ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2019, 22:27

    Madzix88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaati! Wróciłaś !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Kaaati! Wróciłaś !
    Nie ... nie wróciłam... weszłam przeczytać co za bzdury tu są pisane , dziewczyny dały mi znać na fejsie wiec mówie ok ide zobaczyć/przeczytać i oczom nie wierze że tacy ludzie na świecie chodzą ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Nie ... nie wróciłam... weszłam przeczytać co za bzdury tu są pisane , dziewczyny dały mi znać na fejsie wiec mówie ok ide zobaczyć/przeczytać i oczom nie wierze że tacy ludzie na świecie chodzą ;)

    A jak zdrówko i dzidziuś ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    A jak zdrówko i dzidziuś ? :)
    Dziękuje ze pytasz bardzo dobrze... wszystko ok

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry awanturnice :P
    Jak dzionek ? Jakies plany obiadowe ?

    Ja w nocy ledwo spalam , tak strasznie kregoslup moj chory mnie zlapal :( witrzysko na dworze tez dawalo sie we znaki . Cala paleta na ogrodzie mi runela tak ze myslalam iz zawalu dostane .
    Rano sloneczko mega ale wiatr taki ze glowe urywa . Maz zaraz na silownie a matka bierze sie za sorzatanie ktorego wczoraj nir zrobilam . Musze schowek w lazience posprzatac i posegregowac kosmetyki , dorobic maz musi pulke . Mam tyvh kosmetykow tylr ze 3/4 nie uzywam . Zapasy hahaha glupia Ja .

    Takto sprzatanko , musze cos na obiad wymodzic a nie bardzo mam pomysl . Tzn dla siebie bo chlopaki maja spagettii jeszcze . Chyba zrobie salatke z miesem grilowanym dla siebie . A pozniej troche ze soba porobie bo pazurki musze dziabnac i maseczke jakas . I tak o to minie niedziela i rano do oracy znow :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ja ostatnio mam sporo zamówień to i czasu mniej. Aktualnie najgorsze- kolderka obciążeniowa... matkooo ile przy tym roboty!

    Zakręcona tylko nie spaghetti haha moi mogliby jeść 7x w tygodniu. Nie wiem jak im to nie zbrzydnie.

    RudaMaruda kciuki za rozmowę o pracę (karta przetargowa zawsze się przyda) i niech się pouklada po twojej myśli

    Bilibili moja siostrzenica bardzo wierzy w to że można starać się o konkretną płeć, mimo że w ciąży z 3 synkiem hihi, a od początku "walczy" o córkę.
    Ale ja jako że mam w życiu dwoje aspegerow- interesujących się organizmami, to myślę że to czysta biologia. Inngo wytłumaczenia nie ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laska, ja to kupuje kosmetyki, nie używam, a później z kosmetyczki wyrzucam zeschnięte...

    Do mnie zaraz przyjeżdżają rodzice, stary jak zwykle w pracy do 14stej.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja robie raz na jakis czas bo u mnie lubia ale nie jakos nagminnie jedza wiec raz w miesiacu albo na dwa to max :D

    Ruda noooo , to mamy cos wspolnego. Teraz to ja sie igarnelam z tego ale szafka w lazirnce ma mase balsamow , kremow itp . Vzas poprzebierac i pouzywac wieksza czesc hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam sobie zaje**ste złote szpilki w Badurze, bo za 2 tygodnie mam wesele :D
    Jestem szczęśliwa. Tylko obcas 11 cm, przy moim wzroście, no ryzykowne.

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my mieliśmy na obiad spaghetti carbonare, uwielbiamy :) nawet synek jaki komplement mi walnal, mówi mmm mama pyszne te twoje obiadki heheh :Da teraz lezymy i oglądamy garfilda :) dziś mąż idzie na nocke do pracy więc też sobie machne paznokcie później :D

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 413 414 415 416 417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ