X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 03:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kombinacja ! Sprobuj ... nic nie szkodzi a mozesz wiele zyskac .
    No Ja rozumiem doakonale bo sama mialam baprawde dosc ciezki tydzien . Niby nie ma zapierdzielu , braki w towarze wiec chyba bedzie przestoj ( czyt. Wolne przymusowe dla calej fabryki na jakis okres) a idz Pan ... taki zapieprz ostatnio mielismy wrzesien -listopad . Az ludzi z agencji dodatkowo wzieli do Nas na inne stanowiska takie pierdoly co byly do robienia musieli ogarnac . I nie ma bizi ? No jest i o zadnym przestoju mowy nie ma .
    Po tym tyg sluchaj bola mnie nawet palce u rak :( nie wspominajac ze mam cholerne zakwasy calego ciala az chodzenie momentami sprawia mi bol . No coz . Taka praca ale mega ja lubie hehehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona a czym Ty sie zajmujesz ?

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • Lajla123 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny chciałam was spytać czy wy przed staraniem się o dziecko robilyscie jakieś badania? Czy dopiero jak coś było nie tak lub się nie udawało? Moje koleżanki są zdziwione, że robię takie w sumie podstawowe badania: cytologia, przeciwciała różyczki(nie chorowałam w dzieciństwie), tarczyca. Teraz planuje zbadać progesteron i prolaktyne, ponieważ mam plamienia przed okresem(pisalam już o tym). Boję się sytuacji, że teraz zaczniemy się starać zajde w ciążę i jeżeli poziom progesteronu nie jest taki jak powinien to niepotrzebnie naraże się na stres, nerwy, a może nawet na poronienie... Co wy myślicie o tym?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2019, 13:48

    Lajla
  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki :) bylam u Was sie przywitac kilka dni temu i pozniej zamilklam, ale juz wracam do Was. Troszke udalo mi sie nadgonic z tym co piszecie :)

    Ja trzymam kciuki za kazda z Was, za starajace sie i te ktorym juz sie udalo :)
    Ja dzisiaj mam płodne wiec sie staramy dzisiaj no a ze staramy sie o dziewczynke ( szansa przy dwoch synach jak wygrac w totolotka ) to badam testami owulacyjnymi sie i w dzien owu nie ma kopulacji :P
    Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jak wyjdzie to sto procent ze trzeci chlopak :D

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexxandra84 wrote:
    Czesc dziewczynki :) bylam u Was sie przywitac kilka dni temu i pozniej zamilklam, ale juz wracam do Was. Troszke udalo mi sie nadgonic z tym co piszecie :)

    Ja trzymam kciuki za kazda z Was, za starajace sie i te ktorym juz sie udalo :)
    Ja dzisiaj mam płodne wiec sie staramy dzisiaj no a ze staramy sie o dziewczynke ( szansa przy dwoch synach jak wygrac w totolotka ) to badam testami owulacyjnymi sie i w dzien owu nie ma kopulacji :P
    Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jak wyjdzie to sto procent ze trzeci chlopak :D
    Hej :) hehe wiesz co ci powiem od razu na wstępie to planowanie płci to można między książki wsadzić xD mamy tu dwa przypadki, nie sorki trzy.. Ja i założycielka wątku współżycie przed owu, ona to nawet 5 dni i później stop. No i będziemy miały chlopaczkow. A trzecia w sama owulke i bedzie córeczka. Więc to loteria i śmieszy mnie to jak ktoś mówi że się stara o konkretną plec haha, bo to jest niemożliwe zaplanować kogokolwiek :D musiałam ci to napisać :p

    werni, Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 mowisz ?? :D wiesz ja myslalam ze to zwieksza szanse na dana plec, ale skoro mowicie ze to bajki, to moze faktycznie odpoczcze to "planowanie" i zdam sie na to co pisane mi i tyle :))
    Dzieki za szczerosc :P doceniam :)

    19ewelaaa89, werni lubią tę wiadomość

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Alex stety niestety musze sie z Ewela zgodzic. :D

    Parodka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej. Alex stety niestety musze sie z Ewela zgodzic. :D


    haha no cóż.... wiec przestawiam swoje myslecie po tym zimym prysznicu :D

    werni lubi tę wiadomość

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przyznam się szczerze, dopiero tu na wątku dowiedziałam się, od dziewczyn, że krąży taka legenda.
    Dla mnie to czysta biologia, ale każdy wierzy w to co chce :)

    Parodka lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też chciałam córeczkę bo synka już mam, ale co jest nam pisane :) mówię ci idź na żywioł co ma być to będzie. W sumie to ciesze się teraz ze będę miała dwóch synkow, to są takie cycusie mamusini :)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa, a nad imieniem już myślałaś ? :)

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, będzie Filipek :)

    RudaMaruda25, ZakręconaOna, werni, Parodka lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Tak, będzie Filipek :)


    a u Ciebie juz potwierdzone ze bedzie synek ? w ktorym tygodniu juz bylo wiadomo ?

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak znam wasze podejście :D <3 ale ja tam w to wierze :D
    ja działałam w 100% z ksiażka " chlopiec czy dziewczynka" Karola Wójcika- przez odpowiednie tabl zmieniające ph , jedzenie, <3 itp....
    Jeśli każdy pisze to co myśli to i ja :D będę żyła sobie w tej bajce :D

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Tak znam wasze podejście :D <3 ale ja tam w to wierze :D
    ja działałam w 100% z ksiażka " chlopiec czy dziewczynka" Karola Wójcika- przez odpowiednie tabl zmieniające ph , jedzenie, <3 itp....
    Jeśli każdy pisze to co myśli to i ja :D będę żyła sobie w tej bajce :D

    hej :) no i postepujac zgodnie z ta ksiazka udalo Ci sie zaplanowac plec swoich pociech ?

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie i pasuje do imienia starszego synka :D
    Słuchałam kiedyś taki filmik o wybieraniu imienia, gdzie kobieta właśnie wybierała pod takim kątem pasowania imienia do reszty członków rodziny. No bo np. śmiesznie to wygladaj jak jeden chłopiec ma na imię Jaś, a drugi Brajanek :D :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 16 tyg gin mi powiedziała że na 80% chłopczyk, sama widziałam coś tam między nogami więc.. :p mówiła co prawda że nie jest pewna bo też pepowinka leciała między nogami ale raczej to siusiak. No i do potwierdzenia teraz. A mam usg 4 lutego, nastawilam się już na drugiego synka :)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sorry ale kupowanie jakichś książek i planowane płci z książkami to głupota jak dla mnie. Starając się o dziecko powinnyśmy brać pod uwagę to że może być zarówno chłopiec jak i dziewczynka. A jeśli ktoś usilnie chce konkretną plec to niech sobie kupi pieska albo kotka i tą plec wybierze :D

    ZakręconaOna, werni, Kattii, Niusia1, Parodka, Madzix88 lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela rozumiem Twoj punkt widzenia ale dla mnie kupowanie ksiazki glupota nie bylo ;)
    Bralam pod uwage,ze mimo to moze to byc chlopiec lub dziewczynka ale wierzylam,ze moze sie uda...
    Czy kazdy moze wierzyc w co chce ???
    Aleksandra tak najpierw chcialam chlopca a potem dziewczynke i tak mam :)
    Gdybhm miala 2 chlopcow czy 2 dziewczynki kochalabym rownie mocno ;)
    A kota i psa rowniez mam ;)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to będę szczęśliwa, jeśli będę mieć dziecko, niezależnie chopiec czy dziewczynka. Jak się już dowiem, że jest to to oszaleję ze szczęścia :)
    Planowania nie bedzie, tylko seks kiedy popadnie :D

    19ewelaaa89, werni, Niusia1, Parodka, Madzix88 lubią tę wiadomość

‹‹ 412 413 414 415 416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ