Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak a papuguj :D
    Pierozki mniamciś . Kocham . :)

    No troche podchodzi pod samotna matke , bd szczera ale czasem tak bywa. Ja mase razy jadac do pl czy cos bylam sama z malym kilka tyg. Najdluzej 16 po dwa razy az w koncu D dojechal. Raz w ciazy i raz po porodzie . Coz czasem nie mamy na to wiekszego wplywu. Jak to sie mowi cos za cos :( szczegolnie jak pracuje sie zagranica a raczej jedna osoba .


    Boze chyba idzie mi owulacja , zaczyna mnie momentami taki bol lapac w podbrzuszu.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi rozumiem ... tez kiedys nie jeden raz nie dwa nawet w ten sposob sie poczulam i po tym postanowilam wlasnie ze bez sensu takie cos . Trzeba normalnie funkcjonowac i kochac sie . Starajac ok ale bez spiecia i napiecia bo to do niczego dobrego nie prowadzi.
    Musisz ciutke odpuscic.

    Zawsze mozesz powiedziec co myslisz . Wiekszosc z Nas jest anonimowa a obcemu latwiej sie wygadac . :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida cudowne informacje!
    matko co za pogoda u nas rano jak jechałam do pracy -9 stopni. ja chce wiosne a najlepiej lato :(

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też już mam dość tej szarówy za oknem i marzę o wiośnie...

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chcę zeby bylo ciepełko, bo ja z kolei jestem bardzo ciepłolubna...
    A teraz jak tak zimno, to nie wychodziłabym spod kołdry.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja w pracy :)
    Zimno no bardzo ... mroz dodatkowo.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakecona i co Mąż dopiął swego :D
    ja czekam na wyznaczenie ovu :) bankowa za mną 2-3 dni temu - zostaje czekać :)
    Szczęśliwa gdzie Cie wcięło ?? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 12:41

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jaką piękna pogoda dziś u nas. Mróz,śnieg i słoneczko. Żeby nie siedzieć w domu poszłam TROCHĘ drzewa porąbać, wróciłam i okazało się że 1,5 godziny rąbałam haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w pracy od 6tej i nie wyjdę pewnie przed 16... przypał za przypalem...
    Własnie jem pierwszy posiłek od rana, mozzarellkę z pomidorkami, oliwą i bazylią.
    Poczułam moje.ukochane Wlochy! Chyba sobie sprawdzę bilety lotnicze i czmychnę na jakiś weekend do Włoch.

    werni lubi tę wiadomość

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu Ruda plan extra !!! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 14:22

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi no dopiął ale czy cos z tego bedzie sie okaze hehehe
    Ruda super plan . W jakim miejscu we wloszech bylas ?
    My z dwiema kolezankami z oracy wybieramy sie na weekend w wakacje do Wloch . Dokladnie sycylia - taormina czy jakos tak ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dużo by wynieniać, bo bylam w wielu miastach, pracowalam we Wloszech jakiś czas, we Florencji byłam na wymianie studenckiej :)

    Na Sycylii akurat nie byłam, ale jak morze to czesto wakacje spędzałam w Pescarze.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super . Zwiedzilas troche wloch :)
    Ja to jak pomysle ze mam te 5 h leciec w jedna stronr tylko na weekend to az mnir skreca hahaha ale odstresujemy sie chociaz . Ja loty dluzsze wole na dlugie wypady a nie chwilowe bo ogolnie lubie latac latam czrsto .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Włochy to i mi się marzą :) wyjechać nawet na weekend to super sprawa.

    Frida super wiadomość. Mój maluszek ma 3cm i tez ma się dobrze :) jutro jadę do przychodni po skierowania na badania. Ginka zostawiła w recepcji. Musze jeszcze ustalić godz. Na wizytę.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni to trzymam kciuki żeby i u was wszystko było dobrze :)
    Mnie cos dzis pobrzusze pobolewa nie wiem czemu. Może rozciąga się tam macica albo to dlatego ze kolejny termin okresu by wypadal? Wzięłam nospe i mam nadzieję że przejdzie.

    werni lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida w tym tyg to bankowo juz rozciaganie macicy . Dibrze ze nospe masz i odpoczywaj

    Frida91, werni lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, byłam na wymianie studenckiej rok, później zaczęłam pracę, wlaściwie teraz pracuje w tej samej grupie firm co tam, tylko przenioslam sie do Polski. Był okres, że co drugi weekend latałam z Wloch i z poworotem, ale to tylko pół roku, bo tyle tam pracowałam.

    No ale od wtedy jestem we Włoszech zakochana ❤

    Mam męża chorego, po raz kolejny w tym sezonie, ugotowałam mu rosolek, ale ma 38 stopnii już i jutro lekarz. Pewnie sobie piątek wezmę urlop, bo on jak chory to mi umiera. Faktem jest, że ostatnio cały czas łapie jakieś przeziębienia czy jelitówki.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida czytałam chyba w apce albo gdzieś w necie ze to jest okres rozciągania macicy i pobolewa.

    Ruda zdrówka dla męża. Niech pije tez herbatki z cytryną.

    Frida91 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ruda chory Maz to koniec swiata :D wspolczuje
    Frida zdrowka

    Frida91 lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda zdrówka dla męża!

    Frida mnie w obu ciążach bolał brzuch normalnie w terminie @ aż do porodu. Zawsze mnie to stresowalo.

    Zakręcona kciuki, żeby "coś z tego było" hihi

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

‹‹ 410 411 412 413 414 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ