X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Wszystko u mnie w stopce.

    Poronienie, pozamaciczna z usunięciem jajowodu i na koniec wkładka wewnątrzmaciczna uwieziona w szyjce i usuwana pod narkozą :)
    Tak więc to tak u mnie
    O matko to poszalałas....
    Mam nadzieje ze szybko uda sie zajsc ja tez jestem po poronieniu z tym ze ja poronilam w 13 tyg+1 i wyladowalam potem w szpitalu z sepsa i tranfuzje krwi mialam . Tak wiec nasz 3 skarb z nami nie został ale nie trace nadzieji i wierze że wróci i bedzie miał silne zdrowe bijące serduszko :)

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 20 lipca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    O matko to poszalałas....
    Mam nadzieje ze szybko uda sie zajsc ja tez jestem po poronieniu z tym ze ja poronilam w 13 tyg+1 i wyladowalam potem w szpitalu z sepsa i tranfuzje krwi mialam . Tak wiec nasz 3 skarb z nami nie został ale nie trace nadzieji i wierze że wróci i bedzie miał silne zdrowe bijące serduszko :)

    No trochę wszystko się pokićkało
    Poza tym mam 2 zdrowych dzieciaków ale marzą mi się jeszcze taki małe stópki w domu :)

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    No trochę wszystko się pokićkało
    Poza tym mam 2 zdrowych dzieciaków ale marzą mi się jeszcze taki małe stópki w domu :)
    masz 8 latke i 5 latka dobrze widzę ? spore odstepy wiec nie bedziesz miala az takiego zapierniczu jak ja z szczesliwą mamą :D nasze dzieci są malutkie jeszcze xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 20 lipca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    masz 8 latke i 5 latka dobrze widzę ? spore odstepy wiec nie bedziesz miala az takiego zapierniczu jak ja z szczesliwą mamą :D nasze dzieci są malutkie jeszcze xD

    No to fakt córka w styczniu skończy 9 lat wiec pomoc z niej by była ogromna :)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 20 lipca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka fajnie jak już dzieciaczki odchowane, zwłaszcza córa, na pewno pomoglaby przy maluszku :) synek też fajny wiek, 5 latki są już kumate i w większości samodzielne. Moja dobra koleżanka ma synka który ma 8 lat i niedawno urodziła blizniaki, młody bardzo jej pomaga naprawdę.
    Także życzę Ci tego abyś szybko zaszła w upragnioną trzecią ciąże i urodziła zdrowego dzidziusia ;)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 20 lipca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza szczęśliwa_mamo zapomniałam w ogóle spytać jak masz na imie hahaha bo Katii to Kaśka jak dobrze myślę :D

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 20 lipca 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Aduszka fajnie jak już dzieciaczki odchowane, zwłaszcza córa, na pewno pomoglaby przy maluszku :) synek też fajny wiek, 5 latki są już kumate i w większości samodzielne. Moja dobra koleżanka ma synka który ma 8 lat i niedawno urodziła blizniaki, młody bardzo jej pomaga naprawdę.
    Także życzę Ci tego abyś szybko zaszła w upragnioną trzecią ciąże i urodziła zdrowego dzidziusia ;)
    Dziekuje Ci bardzo
    Z mlodym to ciezka sprawa bo ma duzo zaburzen ale terapia robi swoje wiec jest coraz bardxiej ogarniety

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa mam na imię Kasia :)

    Kattti a Ty masz miękkie czy twarde pod brzuchem? Bo już chyba wiem o co Ci chodzi :P

    Ja dlatego chcę poczekać do września ze staraniami, niech synek skończy 2 latka chociaż he he

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 21:19

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 20 lipca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama powiedz pliiiis :D xD a to "twarde" to ma być tak troche powyżej wzgorka lonowego?

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak trochę powyżej, ale nic nie powiem... bo Kattti będzie zła ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie Kattti gdzie przepadłaś?

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Nasza szczęśliwa_mamo zapomniałam w ogóle spytać jak masz na imie hahaha bo Katii to Kaśka jak dobrze myślę :D
    Zle myslisz xD Kati to skrót od katsuyoshi xD

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Kaśka nie świruj haha xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 22:08

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    A właśnie Kattti gdzie przepadłaś?
    nie przepadlam ino ogladalam film xd
    a i mezus sie uparl aby dzis zrobic elektryka i pokazal ze nie ma ciazy xD wiec jest tak jak myslalam ten ciezki cien z cienia cienia to efekt testu :D
    Ciesze się :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 22:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Dobra Kaśka nie świruj haha xD
    Ok chociaz nie lubie tego imienia hahaha :D
    Moje to Magda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti to jutro nie robisz już testu? ;)
    Ten elektryk to pewniak?

    A jaki film oglądasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 22:43

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti to jutro nie robisz już testu? ;)
    Ten elektryk to pewniak?

    A jaki film oglądasz?
    nie wiem na ulotce pisza ze jest najczulszym testem ale pisza tez najczulszym ze wykrywa nawet w dniu spodziewanej @ wiec ciezko powiedziec czy jest lepszy w sensie czulosci od tego co mam z + ale zrobie jutro zeby nie bylo ;)

    a maz wl jakis czlowiek ze stali i tak leci to patrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 22:48

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde zmęczenie jakieś mnie dopadło i nawet mam myśli po co mi trzecie...
    ale macica nie daje mi spokoju...
    Non stop z dzieciakami, teraz ta budowa to na podwórku pierdolnik, dużo w domu siedzimy, dzieciaki się kłócą, popychają... już nie mam nerwów...

    Żebym była młodsza, to odłożyłabym starania, aż dzieciaki podrosną i np będą miały 7 i 5... ale boję się, że już wtedy może się nie udać.

    Pewnie to chwilowy smuteczek, ale muszę się wyżalić.

    Jak chciałam drugie dziecko, to w ogóle nie rozkminiałam... a czy dam radę, a jak to będzie... Po prostu pragnęłam drugiego maluszka i koniec ;)
    Może nie wiedziałam na co się piszę he he
    Teraz niby chcemy z mężem trzecie, ale jednak boję się jak cholera :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 23:02

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti, a może nie rób jutro, tylko poczekaj do niedzieli i zrobisz z ewelaaa ;)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kurde zmęczenie jakieś mnie dopadło i nawet mam myśli po co mi trzecie...
    ale macica nie daje mi spokoju...
    Non stop z dzieciakami, teraz ta budowa to na podwórku pierdolnik, dużo w domu siedzimy, dzieciaki się kłócą, popychają... już nie mam nerwów...

    Żebym była młodsza, to odłożyłabym starania, aż dzieciaki podrosną i np będą miały 7 i 5... ale boję się, że już wtedy może się nie udać.

    Pewnie to chwilowy smuteczek, ale muszę się wyżalić.

    Jak chciałam drugie dziecko, to w ogóle nie rozkminiałam... a czy dam radę, a jak to będzie... Po prostu pragnęłam drugiego maluszka i koniec ;)
    Może nie wiedziałam na co się piszę he he
    Teraz niby chcemy z mężem trzecie, ale jednak boję się jak cholera :P
    Ale ty marudzisz :D Żeby tylko u ciebie dzieci sie bily i popychaly non top xD U mnie jest to na porządku dziennym a najgorzej jest zwracac na to uwagę to jeszcze bardziej sie tuka :D
    Też mam takie mysli na co mi kolejne,znowu wstawanie w nocy itp no ale to potem ma swoje plusy kiedy podrosnie .
    Po za tym spojrz na to tez z innej strony czy warto czekac xxx lat i potem wracac do pieluch ktore dopiero co odeszly ? Mi by sie nie chcialo szczerze mówiac wracac do początku kiedy bylaym na etapie samodzielnego oprózniania sie i ogolnie .

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ