X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby tak... pewnie to chwilowa bezsilność ;)

    Ale trochę Ci zazdroszczę, że nie rozkładasz na części pierwsze jak to będzie z 3 :P

    Kattti lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 21 lipca 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii to jak testujemy jutro razem? :D

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 21 lipca 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomozcie.
    Zazwyczaj temp. mierzę ok 6
    Dziś obudxilsm sie o 4.50 i byla 36.48. Udnelsm jeszcze bez wstawania i o 6.40 byla 36.63, ktora powinnam zaznaczyc na wykresie?

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 21 lipca 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zaznaczyła tą z 6.40 skoro nie wstawalaś.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 21 lipca 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zaznaczała ta druga ale ja sama średnio ogarniam te temperatury szczerze mówiąc :p
    A u mnie owulacja chyba dzisiaj bo temp trochę spadła a test nadal pozytywny, także wydaje mi się ze to dziś jest ten dzień a nie cztery dni temu jak proponuje ovu :P

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    No niby tak... pewnie to chwilowa bezsilność ;)

    Ale trochę Ci zazdroszczę, że nie rozkładasz na części pierwsze jak to będzie z 3 :P
    Co ma byc to bedzie uwazam :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii to jak testujemy jutro razem? :D
    Ja własnie po xD i jest ta sama sytuacja co wczoraj chociaz dzisiaj widoczna i rzuca sie w oczy nie musie sie wpatrywac czy cos chociaz ja stawiam i tak na to że to taki efekt testu jest ;)
    Jesli jest ciąża to zagniezdzenie sie musialo byc pozno i byc moze dlatego ... zobaczymy za 4 dni powinnam dostac @ :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 08:24

    Szczęśliwa_Mama, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Dziewczyny pomozcie.
    Zazwyczaj temp. mierzę ok 6
    Dziś obudxilsm sie o 4.50 i byla 36.48. Udnelsm jeszcze bez wstawania i o 6.40 byla 36.63, ktora powinnam zaznaczyc na wykresie?
    Pierwsza ;) Musiałabys spać minimum 3godziny bez przerwy aby mierzyc kolejny raz temperature by móc ja uznac za wiarygodna.

    Oj dziewczyny nie wprowadzajacie kolezanki w błąd ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 08:27

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 21 lipca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Ja własnie po xD i jest ta sama sytuacja co wczoraj chociaz dzisiaj widoczna i rzuca sie w oczy nie musie sie wpatrywac czy cos chociaz ja stawiam i tak na to że to taki efekt testu jest ;)
    Jesli jest ciąża to zagniezdzenie sie musialo byc pozno i byc moze dlatego ... zobaczymy za 4 dni powinnam dostac @ :D

    Kurdeeee Kati Ty to potrafisz rozbudzać emocje od samego rana :) mi na teście ciążowym jeszcze nigdy nic nie zaświtało, nieważne ile bym patrzyła, fakt ze w całym życiu zrobiłam może z 5 sztuk ale jednak :D

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Kurdeeee Kati Ty to potrafisz rozbudzać emocje od samego rana :) mi na teście ciążowym jeszcze nigdy nic nie zaświtało, nieważne ile bym patrzyła, fakt ze w całym życiu zrobiłam może z 5 sztuk ale jednak :D
    Widzisz a ja mam pierwszy raz sytuacje gdzie tak jest xD I nie siedze nie wmawiam sobie tego zwyczajnie to widze jak spojrze az smieszne xD
    Może za wczesnie hm jestem 4 dni przed @ a te z + wykazują 4 dni przed chociaz mi cieniutka widoczną gołym okiem jasna kreske pokazywal dopiero 2 dni przed @ i tak elektroniczny tez 2 dni przed robilam z corka pamietam..
    Mysle że jesli cos tam jest to za wczesnie i trzeba czekac ;) Nie ma co sie spinac zawsze moge sama se gruba kreche narysowac buahahahahahahha :D
    Jeszcze jednego elektryka mam bo mężuś kupił 2 paka xD Wiec jesli 25lipca nie dostanę @ to se go siknę ot co xd
    Szyjka nadal trzyma sie wysoko twardo i zamknieta na cztery spusty.. nawet temp dzis mi wzrosla xd

    PS. Byłam na starym wykresie i fakt mialam cien cienia ale z innego testu tego co pokazuje kreskę a nie + i on wykrywa 6 dni przed robilam go 2 dni z rzedzu czyli 10dpo i 11 dpo było to 4 i 3 dni przed @ z + robilam tam 2 dni przed i dzień @ i było to 12 dpo i 13 dpo... także tego no piję kawusie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle najlepsze są akcje kiedy laski rozbierają testy aby cos zobaczyć hahahahahahahahahhahahahhaahahahahhaahhahahahahahahahaha :D

    Zas znowu bede pisać sama do siebie ...
    A gdzie szczesliwa mamuska co miala rzekomo tak odswiezac dzisiaj watek ? xD no ja sie pytam gdzie jest ? :D

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo ja wiem gdzie ją wywiało...pewnie spi a powie ze odswiezala tylko nie widziala ahahahahah xD

    Ja dzisiaj odziwo wstalam dosc pozno bo o 7.30 młody do mnie przyleciał i poszlismy do salonu a za chwile córka z pokoju tez przyszla.. odespalam wczorajsze nie spanie od 4 rana .

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 21 lipca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    W ogóle najlepsze są akcje kiedy laski rozbierają testy aby cos zobaczyć hahahahahahahahahhahahahhaahahahahhaahhahahahahahahahaha :D

    Zas znowu bede pisać sama do siebie ...
    A gdzie szczesliwa mamuska co miala rzekomo tak odswiezac dzisiaj watek ? xD no ja sie pytam gdzie jest ? :D
    Hahaha jak można testy rozebrać :D no tego to nie słyszałam :p
    U mnie synek dziś przed 5 pobudka :/ nie wiedzieć czemu, jeszcze rano zaczął szukać swojego piesia bez którego spać nie może. Padaaaam

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 21 lipca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez gdzieś czytałam o tym rozkładaniu testów na części pierwsze :P to jest dla mnie już max xD ja już w pracy siedzę i wiecie co chyba dzisiaj się napije czegoś z %%% bo mam humor jakiś do dupy, narzeczony mnie wkurwia niemiłosiernie od jakiś 3 dni, wiec myśle ze mogę sobie pozwolić przy sobocie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:36

    Kattti, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 21 lipca 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati jak wytrzymasz z robieniem testu dalej niż do jutra to będę pod ogromnym wrażeniem :P mi jakby coś zaświtało to pewnie bym już poszła z prądem i robiła codziennie xD

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Hahaha jak można testy rozebrać :D no tego to nie słyszałam :p
    U mnie synek dziś przed 5 pobudka :/ nie wiedzieć czemu, jeszcze rano zaczął szukać swojego piesia bez którego spać nie może. Padaaaam
    No z obudowy rozbieraja i wyciagaja sam ten pasek na ktorym pokazuja sie kreseczki bo bez obudowy jesli jest bardzo slaba kreseczka widac ją lepiej :D no idiotki :D

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Tez gdzieś czytałam o tym rozkładaniu testów na części pierwsze :P to jest dla mnie już max xD ja już w pracy siedzę i wiecie co chyba dzisiaj się napije czegoś z %%% bo mam humor jakiś do dupy, narzeczony mnie wkurwia niemiłosiernie od jakiś 3 dni, wiec myśle ze mogę sobie pozwolić przy sobocie :)
    Pij na zdrowie :D a czym cie wkurwia ?
    Mnie od 3 dni wszsytko wkurwia i czepiam sie wszystkiego , moj wczoraj do mnie mowi abym z niego zeszla bo tak sie czepialam wszystkiego hahaha :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Kati jak wytrzymasz z robieniem testu dalej niż do jutra to będę pod ogromnym wrażeniem :P mi jakby coś zaświtało to pewnie bym już poszła z prądem i robiła codziennie xD
    Nie przesadzajmy xD jak bedzie mialo cos byc to bedzie ... sama wiesz ze sie nie staralismy w tym cyklu a zaliczyc wpadke to tak troche smiesznie by bylo :D chociaz nie sadze ze zaliczylismy jednak 4 dni przed owu to bardzo duzo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:56

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 21 lipca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii u mnie <3 było 4-5 dni przed owu :p

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu macie przyklad czystej glupoty xD Chociaz tutaj ta kreseczka jest jeszcze dosc wyrazna wiec bez rozebrania tego testu bylaby dobrze widoczna xD

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/08a6d04a1210.jpg

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ