X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii u mnie <3 było 4-5 dni przed owu :p
    No ale u ciebie byl sluz i w ogole twój ma mega super plemniki i napewno wytrzymaly xD

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 21 lipca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze u mnie z tym śluzem to tez tak różnie, tzn najwyższy poziom na jaki zaszłam to wodnisty ale tego „najlepszego” to jeszcze nigdy chyba nie widziałam :P w przyszłym miesiącu zmieniam taktykę mierzenia temp bo stwierdzam, ze te moje pomiary za bardzo niczego mi nie mówią, od jakiegoś czasu wstaje codziennie około 6 rano na siku i idę dalej spać, temp mierze dopiero po tym dospaniu bo o 6 jestem nieprzytomna ale chyba od następnego miesiąca się zbiorę i będę mierzyła przed moim „pierwszym sikaniem” czyli około 6:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 10:17

    Kattti lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Powiem Wam ze u mnie z tym śluzem to tez tak różnie, tzn najwyższy poziom na jaki zaszłam to wodnisty ale tego „najlepszego” to jeszcze nigdy chyba nie widziałam :P w przyszłym miesiącu zmieniam taktykę mierzenia temp bo stwierdzam, ze te moje pomiary za bardzo niczego mi nie mówią, od jakiegoś czasu wstaje codziennie około 6 rano na siku i idę dalej spać, temp mierze dopiero po tym dospaniu bo o 6 jestem nieprzytomna ale chyba od następnego miesiąca się zbiorę i będę mierzyła przed moim „pierwszym sikaniem” czyli około 6:P
    haha nie dziwne ze tak masz skoro nie mierzysz zaraz po przebudzeniu tylko pozniej xD
    A jaka dzisiaj ?
    Ja w tym cyklu w ogole sluzu nie widzialam ze tak to powiem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piszę już od 10... tylko a to mamo wlej mi pić, a to Maciek zrobił kupę, a to jeszcze coś innego... i się odrywam od wątku... później zapominam co chciałam napisać i muszę znowu Was poczytać :P

    Kattti, bo jak napisałaś wczoraj, że elektryk negatywny, to myślałam, że poczekasz do niedzieli z kolejnym testem ;)
    Słuchaj jest widoczna normalna druga kreska :P
    Ja taką miałam ze 3 dni przed @ z synkiem.

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori nie pij % bo przecież możesz zaciążyć i po co Ci potem zmartwienie czy fasolce to nie zaszkodziło? Jak dostaniesz @ chociaż trzymam kciuki, żeby nie przyszła, to wtedy się napij ;)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ja piszę już od 10... tylko a to mamo wlej mi pić, a to Maciek zrobił kupę, a to jeszcze coś innego... i się odrywam od wątku... później zapominam co chciałam napisać i muszę znowu Was poczytać :P

    Kattti, bo jak napisałaś wczoraj, że elektryk negatywny, to myślałam, że poczekasz do niedzieli z kolejnym testem ;)
    Słuchaj jest widoczna normalna druga kreska :P
    Ja taką miałam ze 3 dni przed @ z synkiem.
    ale to nie jest kreska xD to nawet nei jest cien ani nie cien cienia... to nie wiem co to jest ale ciezko nazwac czyms to tak jakby na moje efekt testu xD
    Zatestuje dopiero w dniu spodziewanej @ jesli nie dostanę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Dori nie pij % bo przecież możesz zaciążyć i po co Ci potem zmartwienie czy fasolce to nie zaszkodziło? Jak dostaniesz @ chociaż trzymam kciuki, żeby nie przyszła, to wtedy się napij ;)
    Aj tam xd ludzie po % robia dzieci i sa zdrowe ;)

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 21 lipca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez pierwsze kilka dni fasolce nie ma prawa nic się stać bo nic ode mnie jeszcze nie pobiera, a dwa nie wierze w ten cykl zupełnie :P trzy nawet jeszcze by się nie zdarzyła zagnieździć gdyby co, a ja uważam ze dzisiaj mam owulacje wiec nic nie ryzykuje pijąc winko :) Kati dzisiaj 36,67 :) wiem ze Zjebałam ale od następnego miesiąca się poprawie bo w tym to chyba nie ma sensu teraz zmieniać godziny, w sierpniu za to będę miała mierzona temp idealnie, obiecuje :P

    Kattti lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Przez pierwsze kilka dni fasolce nie ma prawa nic się stać bo nic ode mnie jeszcze nie pobiera, a dwa nie wierze w ten cykl zupełnie :P trzy nawet jeszcze by się nie zdarzyła zagnieździć gdyby co, a ja uważam ze dzisiaj mam owulacje wiec nic nie ryzykuje pijąc winko :) Kati dzisiaj 36,67 :) wiem ze Zjebałam ale od następnego miesiąca się poprawie bo w tym to chyba nie ma sensu teraz zmieniać godziny, w sierpniu za to będę miała mierzona temp idealnie, obiecuje :P
    dokładnie :D ja tez uwazam ze owu bedziesz miala w okolicac + a nie tam gdzie rzekomo prawdopodobnie uznaje wykres bo masz przerywana linia zrobione wiec wykres obecnie nie jest pewny czy wtedy mialas czy nie xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak uważacie. Ja przy staraniach nie piję alkoholu :)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 21 lipca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam o tym nawet z ginekologiem i tłumaczył mi ze nasz organizm jest lepiej zaprogramowany niż nam się wydaje i do czasu kiedy kobieta może „nie wiedzieć” o ciąży to nie może jej tez zaszkodzić, fasolka jest pod ochrona i tyle :) nie będę piła alkoholu jak już w tej ciąży będę, narazie nie będę się nakręcać i rezygnować z wypicia drinka ze znajomymi :) ale to oczywiście indywidualny wybór i szanuje jeśli Ty wolisz nie pic w trakcie starań :)

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Jak uważacie. Ja przy staraniach nie piję alkoholu :)
    Ja nie piję bo nie lubie alko takze tego xD

    A co sądzicie o Karmi ??? niby jest bez alko ... ale gdzies czytalam ze kazdy bez alko ma w sobie i tak jakis malutki % alko hm???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 11:38

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 21 lipca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm co do Karmi to nie wiem ale te które maja na opakowaniu 0% podobno musza mieć 0% :) najlepiej spojrzeć na skład na etykiecie :)

    Kattti lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori dokładnie to indywidualna sprawa :)
    Ja wolę dmuchać na zimne, żeby potem nie żałować...

    Odkurzyłam, zmyłam podłogi, łazienka, kibel, lustra, szafki ufff
    Teraz piję kawkę, usypiam małego i odpoczywam ;)
    Zaraz biorę się za obiad.

    A jak Wam mija sobota?

    Tak w ogóle mężuś powiedział, że jutro będzie niespodzianka, że nas zabierze w fajne miejsce... ciekawe co wymyślił :D

    Kattti, Kattti lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o Karmi to ma 0.5 % alkoholu :)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli można pic :D Bo sobie kupiłam ... taki upal że...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też gorąco.

    Kattti co chwila zerkam na zdjęcie Twojego testu i już sama zgłupiałam :P
    Ale już z tym kończę he he
    Czekamy co pokażą najbliższe dni ;)

    Ewelaaa jutro Twój wielki dzień :)
    Jak samopoczucie?
    Nie daj nam długo czekać na wynik testu ♡

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    U mnie też gorąco.

    Kattti co chwila zerkam na zdjęcie Twojego testu i już sama zgłupiałam :P
    Ale już z tym kończę he he
    Czekamy co pokażą najbliższe dni ;)

    Ewelaaa jutro Twój wielki dzień :)
    Jak samopoczucie?
    Nie daj nam długo czekać na wynik testu ♡
    Ale to nie moj test hahahaha ja go skopiowalam z galerii zdjec xD aby pokazac jak wyglada rozebrany test haha i takie testy wrzucaja tutaj jako pozytyw rozumiesz xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he to nieźle... nie doczytałam dobrze... tylko się podjarałam fotką testu :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 14:29

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    He he to nieźle... nie doczytałam dobrze... tylko się podjarałam fotką testu :P
    Ja takie testy to wywalam a nie robie zdjec i nie traktuje ich jako pozytyw xD w przeciwnym wypadku mialamyb juz 5 pozytywów haha xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ