X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    A o co chodziło z tą wypukloscia pod brzuchem? :D
    Chodzilo o to ze kiedyś czytalam że rzekomo robi sie twarde aby zabezpieczyc zarodek przed wypadkami jak np jakis wypadek na rowerze,upadek z wysokosci itp no ale widzę ze to sie nie sprawdzilo u ciebie jak i u mnie xD

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    katti u nas dalej lipa.ani ciąży ani teraz zabardzo starań.mój chłop za bardzo nie ma chęci na bara bara.a ja się przestałam łudzic że jeszcze się uda
    Może zwyczajnie jest zmeczony tymi staraniami no bo ile można...jakas przerwa a po za tym moze tak ma byc najważniejsze ze macie chociaz jedno dziecko gorzej jabyscie nie mieli wcale

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 22 lipca 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Może zwyczajnie jest zmeczony tymi staraniami no bo ile można...jakas przerwa a po za tym moze tak ma byc najważniejsze ze macie chociaz jedno dziecko gorzej jabyscie nie mieli wcale
    wiesz co u nas nawet nie można nazwac tego staraniami.sex jest jak mamy ochote.i albo trafimy w dobry czas albo nie.nie mam monitoringów.obserwacje i testy prowadze sama dla siebie.ja wyznaje zasade co ma byc to bedzie.widocznie tak nam pisane miec aby jedno dziecko.które nadrabia za trzy.ciagle cos i nie jest ono aniołem to jest diablica w anielskiej skórze.mimo wszystkich trudnosci i kłopotów nie oddałbym córki nikomu bo jest całym moim życiem.mój diabełek właśnie gra z małzem w tenisa ziemnego na podwórku.kocham ich ponad życie

    Kattti lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 22 lipca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny wróciłam właśnie ze wsi xD młody już w samochodzie padł po dniu pełnym wrażeń. Kurcze ja już nic nie kumam.. Brzuch cały czas pobolewa tzn tak kluje dziwnie, ta tempka, nudności. Dzisiaj test negatywny. Niby to był ten mega czuły co powinien wykazać już na kilka dni przed @, ale mówią że najlepiej robić w dniu spodziewanej @. A mam ją dostać we wtorek wg mojego kalendarza. Wiecie co jak nie bedzie @ to ide od razu na bete nie bede sie pierdzielic z tymi testami, tylko kasa w błoto. A jajniki to mnie kluja na zmiane :/ nie kumam
    Katiii te nasze cykle jakieś teraz pokrecone są...

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    wiesz co u nas nawet nie można nazwac tego staraniami.sex jest jak mamy ochote.i albo trafimy w dobry czas albo nie.nie mam monitoringów.obserwacje i testy prowadze sama dla siebie.ja wyznaje zasade co ma byc to bedzie.widocznie tak nam pisane miec aby jedno dziecko.które nadrabia za trzy.ciagle cos i nie jest ono aniołem to jest diablica w anielskiej skórze.mimo wszystkich trudnosci i kłopotów nie oddałbym córki nikomu bo jest całym moim życiem.mój diabełek właśnie gra z małzem w tenisa ziemnego na podwórku.kocham ich ponad życie
    Doskonale to rozumiem i byc może zwyczajnien nie trafiacia z kochaniem się blisko owu lub zwyczajnie tez ma tak byc tego to chyba nikt nie wie. Każde dziecko to lobuz- moje też dają w kosc , mają za nic prosby,zakazy to chyba kazdy tak ma z resztą dzieki temu chociaz wiemy ze mamy dzieci ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Dobra dziewczyny wróciłam właśnie ze wsi xD młody już w samochodzie padł po dniu pełnym wrażeń. Kurcze ja już nic nie kumam.. Brzuch cały czas pobolewa tzn tak kluje dziwnie, ta tempka, nudności. Dzisiaj test negatywny. Niby to był ten mega czuły co powinien wykazać już na kilka dni przed @, ale mówią że najlepiej robić w dniu spodziewanej @. A mam ją dostać we wtorek wg mojego kalendarza. Wiecie co jak nie bedzie @ to ide od razu na bete nie bede sie pierdzielic z tymi testami, tylko kasa w błoto. A jajniki to mnie kluja na zmiane :/ nie kumam
    Katiii te nasze cykle jakieś teraz pokrecone są...
    Ja mysle ze moze owu ci sie przesunela ? Albo mialas pozne zagniezdzenie i dlatego test jeszcze nie pokazal 2 kresek... nie wiem ciezko mi powiedziec ja nie czuje sie na ciaze ... noga przestała rwać a do tego nie czuje zadnej grypy,przeziebienia wiec u mnie wpadki żadnej nie bedzie.

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 22 lipca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Ja mysle ze moze owu ci sie przesunela ? Albo mialas pozne zagniezdzenie i dlatego test jeszcze nie pokazal 2 kresek... nie wiem ciezko mi powiedziec ja nie czuje sie na ciaze ... noga przestała rwać a do tego nie czuje zadnej grypy,przeziebienia wiec u mnie wpadki żadnej nie bedzie.
    No zobacze teraz na dniach jak nie dostane @ to ide na bete

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o masakra hahahahahahahahahhaha po wpisaniu dzisiejszej temp zmienil mi znowu z 15 dc na 13 dc i dzis powinnam wedlug ovu dostac @ także no tego xD ide zrobic sobie kawę bo bo normalnie tylko usiac i sie smiać xD
    Moja temp 37 stopni :D
    I na kazdym tescie jest ten niby znak ..moze to jakas byc ciaza biochemiczna czy cos ? Wiecie jak to wyglada przy takiej ciąży moze stad to cos nie ciemnieje czy cos nie wiem... albo ovarin taki dziala i stad ten cykl taki pokrecony lub tez pierwsza @ po poronieniu moze ...no ciekawa jestem kiedy dostanę @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2018, 08:06

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 23 lipca 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii mi też sie chce śmiać z tego mojego cyklu, brzuch mnie ćmi cały czas, temp 37,1 @ nie widać a test negatywny. XD i weź tu człowieku bądź mądry

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 23 lipca 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela i Kati, trzeba przyznać ze umiecie budować napięcie :P No nic.... czekam z Wami :) Kati Twój wykres naprawdę wyglada bardziej na taki, który powinien zakończyć się zielona kropka niż czerwona łezką :D

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Ewela i Kati, trzeba przyznać ze umiecie budować napięcie :P No nic.... czekam z Wami :) Kati Twój wykres naprawdę wyglada bardziej na taki, który powinien zakończyć się zielona kropka niż czerwona łezką :D
    tez tak wlasnie mysle ze wyglada na takiego zieloniaka ale nim nie jest xD specjalnie zuzylam test taki paskowy co mialam jeszcze w szafce ale bialy jest po za tym cieniem cienia cienia nie ma nic nowego ciagle to samo buahahah :D no nic czekam ... czuje sie ok ani na ciaze ani na @ takze naprawde pierwszy raz mam taki fajny cykl :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny ;)
    Ale się dzieje he he najbliższe dni rozstrzygnął czy jest coś na rzeczy czy nie.

    Ewelaaa w ciąży z córką test pozytywny i to cień cienia miałam dopiero dzień po terminie @... za to z synkiem ładna kreseczka pokazała mi się 2 dni przed @... więc sama widzisz, różnie to bywa. Jeszcze wszystko może się zdarzyć ;)
    Jeżeli jutro nie dostaniesz @, to zrób test w środę... a betę sobie daruj :P
    To jest moje zdanie :)

    Niespodzianka męża super. Zabrał nas do Magicznych Ogrodów koło Kazimierza Dolnego (250 km w jedną stronę). Dzieciaki miały radochę. Spaliłam sobie ramiona i nos :P
    Pojechaliśmy o 8.30, a wróciliśmy o 22.30 ;)
    Rano rozpakowałam się po wypadzie, a przed chwilą blachodachówkę przywieźli. Jest świetna :D

    Kattti lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 23 lipca 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama tak zrobię ;) A miałaś może na poczatku ciąży jakieś plamienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2018, 13:49

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Hejka dziewczyny ;)
    Ale się dzieje he he najbliższe dni rozstrzygnął czy jest coś na rzeczy czy nie.

    Ewelaaa w ciąży z córką test pozytywny i to cień cienia miałam dopiero dzień po terminie @... za to z synkiem ładna kreseczka pokazała mi się 2 dni przed @... więc sama widzisz, różnie to bywa. Jeszcze wszystko może się zdarzyć ;)
    Jeżeli jutro nie dostaniesz @, to zrób test w środę... a betę sobie daruj :P
    To jest moje zdanie :)

    Niespodzianka męża super. Zabrał nas do Magicznych Ogrodów koło Kazimierza Dolnego (250 km w jedną stronę). Dzieciaki miały radochę. Spaliłam sobie ramiona i nos :P
    Pojechaliśmy o 8.30, a wróciliśmy o 22.30 ;)
    Rano rozpakowałam się po wypadzie, a przed chwilą blachodachówkę przywieźli. Jest świetna :D
    No to rzeczywiscie super mężuś to wymyslil :) Zazdroszcze takiego wypadu !
    No widzisz wszystko idzie ku lepszemu super ze wyglada tak jak tego oczekiwałas :D
    Ja dzisiaj dostalam list ze synek ma logopede 31lipca ciekawe co powie... bo ten list co mial byc diagnozowany nadal nie przeszedl ... zobacze co mi na to logopedka powie.
    Po za tym wczoraj malo sie udzielalam a dzis z rana mnie nie bylo za bardzo bo kupowalam tzn zamawialam ubranka dla córki uzywane ale w bardzo dobrym stanie jak nowe to sie oplacal bo nigdzie nie kupie xxx szt za taka cene firmowych taka prawda a dzis z rana lecialam do banku bo kase musialam wplacic aby zaplacic za zamowienie teraz czekam az wszystkie zamowienia dotrą :) Poluję tez cos dla synka i czekam bo widze jedna babka ma 80 szt ubranek bardzo tanio a tez wygladaja ladnie moze uda mi sie tez kupic :)

    Ja mysle ze u mnie taki cykl jest dlatego ze to pierwsza @ po poronieniu lub dlatego ze suplementuje sie w tym cyklu i to jakos tak dziala ;)

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelciu z córeczką nie miałam plamień, a z synkiem miałam plamienie implantacyjne w dniu co zrobiłam test czyli 2 dni przed @ ;)

    Kattti no wypad się udał rzeczywiście :D
    Ciekawe co powie logopeda. Daj znać.
    Ja też czasami kupuję używane ciuszki dla dzieciaków jak znajdę jakieś perełki he he albo obkupuję na wyprzedażach. Uwielbiam h&m ;)

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ewelciu z córeczką nie miałam plamień, a z synkiem miałam plamienie implantacyjne w dniu co zrobiłam test czyli 2 dni przed @ ;)

    Kattti no wypad się udał rzeczywiście :D
    Ciekawe co powie logopeda. Daj znać.
    Ja też czasami kupuję używane ciuszki dla dzieciaków jak znajdę jakieś perełki he he albo obkupuję na wyprzedażach. Uwielbiam h&m ;)
    Dzieci szybko rosna i czasami troche przesada aby kupowac tylko nowe tak mysle :D
    Moje dzieci wlasnie zasnely wiec mam czas dla siebie.
    A w ogole co mysliecie o stosunku dzien po owulacji ? Znacie kogos kto zaszedł w ciaze kochajac sie dzien po owulacji ? Bardzo intryguje mnie ten temat, szukalam o tym informacji i niby dzien po owulacji mozna zajsc w ciaze hmm ciekawe jak to jest ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zapitalam w domu :P
    Zmywarka, pralka, poskładać ciuchy, dzieciaki nakruszyły ciastkami, musiałam znowu odkurzyć he he zaraz obiad na szybko... normalnie nie wiem jak kobiety które pracują zawodowo dają sobie radę :P
    Pranie non stop, suszarki nie składam w ogóle, jedno pranie zbieram, drugie wieszam, przy trójce to prania na 2 suszarki pewnie będzie hahahaha

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no ja też czytałam, że niby dzień po owu to okres płodny, ale osobiście nie znam nikogo komu by się wtedy udało zajść w ciążę ;)
    Za to znam dziewczyny, które zaszły w ciążę pod koniec @ jak jeszcze miały plamienia brązowe... oooo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2018, 14:52

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti no ja też czytałam, że niby dzień po owu to okres płodny, ale osobiście nie znam nikogo komu by się wtedy udało zajść w ciążę ;)
    Za to znam dziewczyny, które zaszły w ciążę pod koniec @ jak jeszcze miały plamienia brązowe... oooo ;)
    to mamy ciekawy temat do obgadania xD

    U mnie pranie 2-3 razy w tyg. nie odkurzam za kazdym razem kiedy nakrusza bo bym szalu dostala xD

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 23 lipca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane u mnie z synkiem były serduszka dwa dni w przed owu, w samą owu i dzień po owu :p ale wydaje mi sie że to te plemniki w samą owulke zrobiły robotę, a te po chyba już wtedy poszły "na zmarnowanie" :p
    Co do ciuszków, ja również głównie kupuje na grupach fejsbukowych. Można dorwać perełki za super cenę. Uwielbiam H&M i Zare :) my właśnie kończymy obiad i chyba wybierzemy się nad jeziorko bo super pogoda.

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ