X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 20 lipca 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati aż kilka razy czytałam Twój wpis czy aby dobrze zrozumiałam :P nie no jaja jakieś będą jak jutro jednak znowu coś Ci tam zaćmi :D ale ta nasza ekipa wywołuje we mnie emocje! <3
    Szczęśliwa mama nie gadaj głupot, może nie jestem z Wami od samego początku ale ja tez nie jestem w ciąży, wiec jakie sama?! helllloł :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 16:48

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no nie wiem, chyba że ten cień z cienia był widoczny przez jakieś leki, albo te laski tak chciały być w ciąży, że widziały coś czego nie było.
    Wśród znajomych i w rodzinie cień cienia potwierdzał ciążę ;)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co gdybać ;)

    Jutro rano test zrobisz? O której godzinie? Będę odświeżać wątek co minutę he he

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Kati aż kilka razy czytałam Twój wpis czy aby dobrze zrozumiałam :P nie no jaja jakieś będą jak jutro jednak znowu coś Ci tam zaćmi :D ale ta nasza ekipa wywołuje we mnie emocje! <3
    Szczęśliwa mama nie gadaj głupot, może nie jestem z Wami od samego początku ale ja tez nie jestem w ciąży, wiec jakie sama?! helllloł :P
    Wybacz ale ja czesto piszę bardzo chaotycznie już tak mam wiec musicie sie przyzwyczaić a jesli czegos nie zrozumiecie z moich wypowiedzi to zwyczajnie zapytajcie jeszcze raz a postaram sie jakos naprawic swoja chaotyczną wypowiedz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti no nie wiem, chyba że ten cień z cienia był widoczny przez jakieś leki, albo te laski tak chciały być w ciąży, że widziały coś czego nie było.
    Wśród znajomych i w rodzinie cień cienia potwierdzał ciążę ;)
    Nie mam pojecia na jakiej zasadzie one mialy.. u mnie jak byl cien z cienia to zawsze okazalo sie ze ciaza po kilku testach w kolejnych dniach no ale one byly co nie co bardziej widoczne niz ta dzisiejsza ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Nie ma co gdybać ;)

    Jutro rano test zrobisz? O której godzinie? Będę odświeżać wątek co minutę he he
    hahahahahahaha rano ale o ktorej to nie wiem zalezy jak wstanę ;) chyba ze mąż mi powie ze mam dzisiaj robic elektroniczny ze on pojdzie i kupi... ale mega zdziwienie by bylo ...

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Witajcie u mnie trwają starania o 3 dziecko :) ciekawe czy się uda po wszystkich moich perypetiach
    Witaj. Po jakich perypetiach ?

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Katii też os czułam że może coś wyjść z tego cyklu :D to testujemy praktycznie w tym samym czasie, ty jutro ja pojutrze :D już Ci mówię kochana to jest test Pink superczuly, tak jest napisane na opakowaniu. Pierwszy raz go zastosuje. Podobno wykrywa bardzo wczesna ciąże, tak farmaceutka gadała a ile w tym prawdy nie wiem.. Okaże sie :p

    Kattti, kehlana_miyu, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Nie mam pojecia na jakiej zasadzie one mialy.. u mnie jak byl cien z cienia to zawsze okazalo sie ze ciaza po kilku testach w kolejnych dniach no ale one byly co nie co bardziej widoczne niz ta dzisiejsza ;)

    W niektórych testach widać miejsce, gdzie powinna być kreska testowa, więc mogą oszukać. Mi się nigdy nie zdarzyło, ale widziałam zdjęcia na forach. Mam nadzieję, że Twój cień cienia cienia będzie jutro lepiej widoczny ;) Mi w tym cyklu w 10dpo wyszedł jeszcze negatyw biały jak śnieg, a w 12 dpo były już piękne dwie kreski, więc ja wczesnym negatywom już nie będę dowierzać :D

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy do jutra. Jesteś już na 1 stronce ;)

    Dori to się szykuj na zafasolkowanie, bo zobacz co się dzieje na naszym wątku :) Wysyp ciężarówek :P
    Aleeee fajnie ♡

    19ewelaaa89, Kattti lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się czuje hmm.. Dziwna sprawa bo jednego dnia super, drugiego dnia senna i jakaś taka w ogóle do dupy. Wczoraj było bardzo dobrze, żadnych mdłości a dziś znowu rano mnie pogonilo. Od czasu do czasu pobolewa brzuch, a raczej tak ćmi. Aczkolwiek nie jest to jakiś dokuczliwy ból. Szyjka caly czas wysoko

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Ooo Katii też os czułam że może coś wyjść z tego cyklu :D to testujemy praktycznie w tym samym czasie, ty jutro ja pojutrze :D już Ci mówię kochana to jest test Pink superczuly, tak jest napisane na opakowaniu. Pierwszy raz go zastosuje. Podobno wykrywa bardzo wczesna ciąże, tak farmaceutka gadała a ile w tym prawdy nie wiem.. Okaże sie :p
    haha ja znam te super czule testy jak wszystkie xD dlatego ja stosuje te ktore sama osobiscie sprawdzilam hehe xD
    Tak o ile nogi z dupy mi dzis nie wyrwie tak mnie rwie...

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    W niektórych testach widać miejsce, gdzie powinna być kreska testowa, więc mogą oszukać. Mi się nigdy nie zdarzyło, ale widziałam zdjęcia na forach. Mam nadzieję, że Twój cień cienia cienia będzie jutro lepiej widoczny ;) Mi w tym cyklu w 10dpo wyszedł jeszcze negatyw biały jak śnieg, a w 12 dpo były już piękne dwie kreski, więc ja wczesnym negatywom już nie będę dowierzać :D
    Wszystko wlasnie kwestia testu ;) dlatego ja sie tam w ogole tu nie stresuje nie jaram itp... bo nie mialo jeszcze byc a jak bedzie wpadka to bede znowu siedziec i prosic aby bylo wsio ok bo ryzyko niestety bedzie ogromne...

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Aduszka miło, że do nas zawitałaś ;)
    Ja i Kattti też chcemy 3 maluszka.

    Kehlana dobrze, że synkowi przeszła gorączka.
    Super, relaks posłuży Tobie i fasolce.
    A jaki masz teraz plan dotyczący karmienia piersią Adasia? :)

    Chcę go odstawić jakoś jesienią, ale nie bardzo wiem, jak się za to zabrać, bo on jest przeciw :D Po cichu liczę, że może sam się odstawi jak mleko zmieni smak albo zaniknie. W każdym razie do Bożego Narodzenia chciałabym, żeby już był odstawiony, żeby mu się później pojawienie rodzeństwa nie kojarzyło z odstawieniem.

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jak mam być w ciąży to bez różnicy jaki test, wszędzie powinno wyjść :) a jak nie no cóż... Będziemy jechać dalej xD

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Jak się czuje hmm.. Dziwna sprawa bo jednego dnia super, drugiego dnia senna i jakaś taka w ogóle do dupy. Wczoraj było bardzo dobrze, żadnych mdłości a dziś znowu rano mnie pogonilo. Od czasu do czasu pobolewa brzuch, a raczej tak ćmi. Aczkolwiek nie jest to jakiś dokuczliwy ból. Szyjka caly czas wysoko
    szyjke to ja tez mam wysoko xD no ale noga mnie rwie ale u mnie z noga na @ i na ciaze to normą jest tylko dosc wczesnie zaczelo mnie nakrzaniac...do tego ten mega dziwny 14dc bolącego mega prawego jajnika... masakra takiego bolu nigdy nie mialam

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti, a u Ciebie jak szyjka?

    Ewelaaa test kupiłaś, żeby Cię znowu nie podkusiło zaraz zrobić he he

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Wiesz jak mam być w ciąży to bez różnicy jaki test, wszędzie powinno wyjść :) a jak nie no cóż... Będziemy jechać dalej xD
    hahaha nie prawda kazdy test jest innej firmy i inaczej dzialaja dlatego xD Jakby byly tylko jedne testy na swiecie robione przez jednego producenta nie byloby tych propblemow z tymi testami xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti, a u Ciebie jak szyjka?

    Ewelaaa test kupiłaś, żeby Cię znowu nie podkusiło zaraz zrobić he he
    Wysoko twarda zamknieta ...tak jak ma ewelaaa xD :D a po wyciagnieciu palca mam slady bialego sluzu cos w rodzaju tego czopu ktory zamyka szyjkę ;)

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 20 lipca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, ma wyjść to wyjdzie nie to nie :D
    No kupiłam kupiłam ale specjalnie trzymam, bo jutro jedziemy cała rodzinka do przyjaciolki na weekend. Na roczek jej synka. No i obiecałam że zatestuje u niej i przy niej haha :D podjarala się bardziej niż ja, nie wiem czemu bo różnie przecież może być.

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ