X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii miód na uszy :D hehe teraz już nawet gdybyś chciała uciec, to my ciebie nie puscimy, o co to to nie xD

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii miód na uszy :D hehe teraz już nawet gdybyś chciała uciec, to my ciebie nie puscimy, o co to to nie xD
    Przykro mi ze zostałyscie na mnie skazane xD ubolewam :( xD :D

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weeez szalona kobieto xD

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Weeez szalona kobieto xD
    Ej weź mnie nie obrażaj co ? :D :D hahaha xD hahahah :D zglosze cie do moderatora za negatywne i agresywne nastawienie :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 19 lipca 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati Hahahahahah <3 potwierdzam wszystko co pisałaś :p serduszka są, ale ale... od dzisiaj owu może przyjść w ciagu 48 godzin wiec nie ma jeszcze czym się jarac :p daliśmy z siebie poprostu ile mogliśmy teraz już pozostaje czekać ze spokojem co przyniesie los :P w sumie to mój Stary miał w tym miesiącu powiedziane ze na czas mojej owulacji będziemy w rozjazdach wiec żeby się nie nastawiał i fajnie, ze mimo to chciało nam się tak „pracować” :p ewela taka ilość musi mi wystarczyć bo Stary już 400 km ode mnie :) a zawodowo zajmuje się rehabilitacja kręgosłupów, przepukliny, wypukliny, rwy kulszowe i inne takie przyjemności :) dobra laski, zasiadam do netflixa :D mam nadzieje ze nie zarwę nocki nad jakimś serialem, chociaz.... chyba dla bezpieczeństwa wybiorę film :p

    Kattti, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Kati Hahahahahah <3 potwierdzam wszystko co pisałaś :p serduszka są, ale ale... od dzisiaj owu może przyjść w ciagu 48 godzin wiec nie ma jeszcze czym się jarac :p daliśmy z siebie poprostu ile mogliśmy teraz już pozostaje czekać ze spokojem co przyniesie los :P w sumie to mój Stary miał w tym miesiącu powiedziane ze na czas mojej owulacji będziemy w rozjazdach wiec żeby się nie nastawiał i fajnie, ze mimo to chciało nam się tak „pracować” :p ewela taka ilość musi mi wystarczyć bo Stary już 400 km ode mnie :) a zawodowo zajmuje się rehabilitacja kręgosłupów, przepukliny, wypukliny, rwy kulszowe i inne takie przyjemności :) dobra laski, zasiadam do netflixa :D mam nadzieje ze nie zarwę nocki nad jakimś serialem, chociaz.... chyba dla bezpieczeństwa wybiorę film :p
    Wez masz ból dupy serio xD Tak czy siak bedziesz miala max do 3 dni serduszka nie to co ja przekraczam normy hahahaha :D Wiadmomka nie ma co sie nakrecac ale jesli ten cykl ma u was zakonczyc sie fasolką to te serduszka są jak najbardziej w odpowiednim czasie chyba ze nie bedzie mialo zaskoczyc w tym cyklu to bedziesz dalej sie z nami bujać,meczyc i dreczyć :D Jestem niczym James Bond jak kolwiek sie to cos pisze xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 21:51

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 19 lipca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa tam mogę się z Wami bujać, podoba mi się :P tez uważam ze jak jest tam we mnie jakiś wariat to i po tygodniu znalazłby drogę do celu :P ej a wy dziewczyny-mamunie, przy swoich dzieciaczkach tez robiliście tego tupu rzeczy jak mierzenie temp, minitoringi itp? Czy jakoś wychodziło samo z siebie??

    Kattti lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Aaa tam mogę się z Wami bujać, podoba mi się :P tez uważam ze jak jest tam we mnie jakiś wariat to i po tygodniu znalazłby drogę do celu :P ej a wy dziewczyny-mamunie, przy swoich dzieciaczkach tez robiliście tego tupu rzeczy jak mierzenie temp, minitoringi itp? Czy jakoś wychodziło samo z siebie??
    W sensie że co ? xD
    W staraniach ?
    Ja nigdy nie mialam monitoringu w ogóle co to monitoring ? wtf O.o
    Nigdy też nie byłam na żadnych badaniach typu progesteron i ciul wie jak te inne sprawy sie nazywają...
    Ja jedyne co przy starniach mialam to koniec @ i jazda po całosci aż do samej owulki xD
    Oczywiscie temp mierzylam i mierze do tej pory bo juz wspominalam lubie patrzec na te wykresy xD
    Pierwszy raz sie suplementuje ale to tylko dlatego że jestem po stracie w przeciwnym wypadku pewnie przez mysl mi by nawet nie przeszlo kupic suplementy.
    Ogólnie rzecz biorąc ja w pierwszą ciaze zaszłam w UK wiec tutaj nie ma czegos takiego jak Beta itp tu nik nie lata po pozytywnym tescie ciążowym na bete tak jak latają w polsce bo czegos takiego nie ma :D Żyje sie spokojniej w tej nieswiadomosci bo w pl jak pojdziesz na bete i zaraz panika ze niby malo przyrasta albo cos xD

    Szczęśliwa_Mama, Dori1811 lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 lipca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też żadnych monitoringow nic z tych rzeczy :p w ogóle u nas to śmiesznie wyglądało bo postanowiliśmy zacząć starania na początku roku, no i śmiechem żartem w pierwszym cyklu mówiłam mężowi " chodź zaczniemy sie już starać to może uda sie jeszcze w tym roku" :D w ogóle do głowy by mi nie przyszło że za pierwszym seksem będzie BACH złoty strzał hahaha

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gofry w końcu były na kolację ;) dzieciaki się zajadały.
    Chyba z godzinę czytałam Kornelce książeczkę o księżniczkach, aż zaschło mi w buzi :P Ale cieszę się, że chce, aby jej czytać... bo już Maćka szybko nudzą książeczki. Taką fajną mu wypożyczyłam o zwierzątkach, ale ma ją gdzieś póki co he he

    Dori u mnie 2 ciąże za pierwszym razem ;) jedyne co to robiłam sobie testy owulacyjne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 23:06

    Dori1811, Kattti lubią tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 19 lipca 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super :) potwierdzacie moja teorie ze jak ma coś być to będzie i tyle :) co do UK to rzeczywiście tam jakos na spokojnie do tego podchodzą, moja bratowa rodziła tam cała trójkę wiec pamietam, ze dużo badań ciążowych robiła w Polsce jak przyjeżdżali :) czuje się przy Was niedoświadczona wiec czasem wyskoczę z jakimś pytaniem z tej serii :P

    Szczęśliwa_Mama, Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori spokojnie, pytaj co tam chcesz się dowiedzieć ;)

    A ile jesteś ze swoim narzeczonym? Jak się poznaliście? Pracujesz?

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    To super :) potwierdzacie moja teorie ze jak ma coś być to będzie i tyle :) co do UK to rzeczywiście tam jakos na spokojnie do tego podchodzą, moja bratowa rodziła tam cała trójkę wiec pamietam, ze dużo badań ciążowych robiła w Polsce jak przyjeżdżali :) czuje się przy Was niedoświadczona wiec czasem wyskoczę z jakimś pytaniem z tej serii :P
    Pytaj sie mnie xD Ja doswiadczona żem jest jooo ci doradza i powia jak robic dzieci xD hahahahhahaha :D

    Dori1811, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 20 lipca 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy staraniach o poprzednie ciążę mierzyłam tylko temperaturę, też uwielbiam wykresy :) ale to może być zboczenie zawodowe, bo pracuję w księgowości i wykresy ogólnie do mnie przemawiają :D W tych staraniach używałam też testów owulacyjnych, bo ciągle karmię piersią i cykle miałam w cały świat, więc nie chciałam przegapić owulki, bo przy moim synku na seks codziennie nie było szans

    Kattti, Dori1811, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 20 lipca 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały dzisiaj pierwsza noc bez gorączki od niedzieli :)

    Kattti, Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Mały dzisiaj pierwsza noc bez gorączki od niedzieli :)
    Super :) Moze juz mu przechodzi ? Może miał 3 dniówkę :)
    Ja z tego wszystkiego jestem tak zestresowana że nie spie już od 4 rana... tak sie stresuje tym zakończeniem roku przedszkolnego synka .

    Ja w ogóle się dziwie jak nie którym mogą wychodzic testy ciązowe pozytywne w 8-9dpo O.o mi nigdy tak wczesnie nie wyszedł...U mnie jak pojawił się cien cienia z cienia to w 10 dpo dopiero i to jednym z lepszych i czulszych testów :D no wiec nie rozumiem jakim cudem innym potrafia tak wczesnie wyjsc pozytywne i do tego o czulosci 25 ... zonk xD

    Zalecenia dla mnie dzis ?

    " pierdolnąć ją w łeb "

    Może przestanie schizowac się nie swoim zakończeniem roku xD

    A tak po za tym to ten tego no ...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a1ff67a4d14.jpg

    wtf xD xD xD


    A tu cos o mnie ot co :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c3ec972daaab.jpg

    Tak wiem wiem...mam z głową :D
    Dobrze że chociaż tyle o sobie wiem hah !

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8d96fae34764.jpg

    Do potem laseczki ! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 08:04

    Dori1811, Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 20 lipca 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama, jestem ze swoim narzeczonym 5 lat(23sierpnia będzie rocznica) od marca jesteśmy zaręczeni a na 2020 myślimy żeby zaplanować ślub, stwierdziliśmy ze byłoby fajnie gdyby było na nim już nasze dziecko :P pracuje jak już wcześniej pisałam w gabinecie rehabilitacji kręgosłupów i należę do grona tych szczęśliwych osób, które lubią swoją prace :)
    O nieeee ale jaja xD ovu wyznaczyło mi już owulacje chociaż wg mnie dużo za wcześnie, wg mnie i moich testów, ale może jeszcze się przesunie jak dalej będę uzupełniać temp :P
    Ale ja mam dobrze ze trafiłam na takie zacne grono, będziecie moimi skarbnicami wiedzy <3

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 20 lipca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że to trzydniówka, bo w poniedziałek chcemy jechać za granicę :)

    Siedzę teraz w kolejce, żeby zarejestrować samochód. Chyba tu zakwitnę.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 20 lipca 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie u mnie trwają starania o 3 dziecko :) ciekawe czy się uda po wszystkich moich perypetiach

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 20 lipca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlanta gdzie chcecie się wybrać? Pochwal się :)
    Aduszka uda się, uda! Kwestia czasu i spokoju ducha :) zobaczysz :)

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ