Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2018, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii miód na uszy :D hehe teraz już nawet gdybyś chciała uciec, to my ciebie nie puscimy, o co to to nie xD

Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 lipca 2018, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii miód na uszy :D hehe teraz już nawet gdybyś chciała uciec, to my ciebie nie puscimy, o co to to nie xD
    Przykro mi ze zostałyscie na mnie skazane xD ubolewam :( xD :D

19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

• 19ewelaaa89 Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2018, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weeez szalona kobieto xD

Kattti lubi tę wiadomość

xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 lipca 2018, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Weeez szalona kobieto xD
    Ej weź mnie nie obrażaj co ? :D :D hahaha xD hahahah :D zglosze cie do moderatora za negatywne i agresywne nastawienie :D

19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

• Dori1811 Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2018, 21:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati Hahahahahah <3 potwierdzam wszystko co pisałaś :p serduszka są, ale ale... od dzisiaj owu może przyjść w ciagu 48 godzin wiec nie ma jeszcze czym się jarac :p daliśmy z siebie poprostu ile mogliśmy teraz już pozostaje czekać ze spokojem co przyniesie los :P w sumie to mój Stary miał w tym miesiącu powiedziane ze na czas mojej owulacji będziemy w rozjazdach wiec żeby się nie nastawiał i fajnie, ze mimo to chciało nam się tak „pracować” :p ewela taka ilość musi mi wystarczyć bo Stary już 400 km ode mnie :) a zawodowo zajmuje się rehabilitacja kręgosłupów, przepukliny, wypukliny, rwy kulszowe i inne takie przyjemności :) dobra laski, zasiadam do netflixa :D mam nadzieje ze nie zarwę nocki nad jakimś serialem, chociaz.... chyba dla bezpieczeństwa wybiorę film :p

Kattti, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

Synek 💙
    img

Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 lipca 2018, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Kati Hahahahahah <3 potwierdzam wszystko co pisałaś :p serduszka są, ale ale... od dzisiaj owu może przyjść w ciagu 48 godzin wiec nie ma jeszcze czym się jarac :p daliśmy z siebie poprostu ile mogliśmy teraz już pozostaje czekać ze spokojem co przyniesie los :P w sumie to mój Stary miał w tym miesiącu powiedziane ze na czas mojej owulacji będziemy w rozjazdach wiec żeby się nie nastawiał i fajnie, ze mimo to chciało nam się tak „pracować” :p ewela taka ilość musi mi wystarczyć bo Stary już 400 km ode mnie :) a zawodowo zajmuje się rehabilitacja kręgosłupów, przepukliny, wypukliny, rwy kulszowe i inne takie przyjemności :) dobra laski, zasiadam do netflixa :D mam nadzieje ze nie zarwę nocki nad jakimś serialem, chociaz.... chyba dla bezpieczeństwa wybiorę film :p
    Wez masz ból dupy serio xD Tak czy siak bedziesz miala max do 3 dni serduszka nie to co ja przekraczam normy hahahaha :D Wiadmomka nie ma co sie nakrecac ale jesli ten cykl ma u was zakonczyc sie fasolką to te serduszka są jak najbardziej w odpowiednim czasie chyba ze nie bedzie mialo zaskoczyc w tym cyklu to bedziesz dalej sie z nami bujać,meczyc i dreczyć :D Jestem niczym James Bond jak kolwiek sie to cos pisze xD

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 21:51

• Dori1811 Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2018, 22:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa tam mogę się z Wami bujać, podoba mi się :P tez uważam ze jak jest tam we mnie jakiś wariat to i po tygodniu znalazłby drogę do celu :P ej a wy dziewczyny-mamunie, przy swoich dzieciaczkach tez robiliście tego tupu rzeczy jak mierzenie temp, minitoringi itp? Czy jakoś wychodziło samo z siebie??

Kattti lubi tę wiadomość

Synek 💙
    img

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 lipca 2018, 22:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Aaa tam mogę się z Wami bujać, podoba mi się :P tez uważam ze jak jest tam we mnie jakiś wariat to i po tygodniu znalazłby drogę do celu :P ej a wy dziewczyny-mamunie, przy swoich dzieciaczkach tez robiliście tego tupu rzeczy jak mierzenie temp, minitoringi itp? Czy jakoś wychodziło samo z siebie??
    W sensie że co ? xD
    W staraniach ?
    Ja nigdy nie mialam monitoringu w ogóle co to monitoring ? wtf O.o
    Nigdy też nie byłam na żadnych badaniach typu progesteron i ciul wie jak te inne sprawy sie nazywają...
    Ja jedyne co przy starniach mialam to koniec @ i jazda po całosci aż do samej owulki xD
    Oczywiscie temp mierzylam i mierze do tej pory bo juz wspominalam lubie patrzec na te wykresy xD
    Pierwszy raz sie suplementuje ale to tylko dlatego że jestem po stracie w przeciwnym wypadku pewnie przez mysl mi by nawet nie przeszlo kupic suplementy.
    Ogólnie rzecz biorąc ja w pierwszą ciaze zaszłam w UK wiec tutaj nie ma czegos takiego jak Beta itp tu nik nie lata po pozytywnym tescie ciążowym na bete tak jak latają w polsce bo czegos takiego nie ma :D Żyje sie spokojniej w tej nieswiadomosci bo w pl jak pojdziesz na bete i zaraz panika ze niby malo przyrasta albo cos xD

Szczęśliwa_Mama, Dori1811 lubią tę wiadomość

• 19ewelaaa89 Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2018, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też żadnych monitoringow nic z tych rzeczy :p w ogóle u nas to śmiesznie wyglądało bo postanowiliśmy zacząć starania na początku roku, no i śmiechem żartem w pierwszym cyklu mówiłam mężowi " chodź zaczniemy sie już starać to może uda sie jeszcze w tym roku" :D w ogóle do głowy by mi nie przyszło że za pierwszym seksem będzie BACH złoty strzał hahaha

Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 lipca 2018, 22:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gofry w końcu były na kolację ;) dzieciaki się zajadały.
    Chyba z godzinę czytałam Kornelce książeczkę o księżniczkach, aż zaschło mi w buzi :P Ale cieszę się, że chce, aby jej czytać... bo już Maćka szybko nudzą książeczki. Taką fajną mu wypożyczyłam o zwierzątkach, ale ma ją gdzieś póki co he he

Dori u mnie 2 ciąże za pierwszym razem ;) jedyne co to robiłam sobie testy owulacyjne.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 23:06

Dori1811, Kattti lubią tę wiadomość

• Dori1811 Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2018, 23:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super :) potwierdzacie moja teorie ze jak ma coś być to będzie i tyle :) co do UK to rzeczywiście tam jakos na spokojnie do tego podchodzą, moja bratowa rodziła tam cała trójkę wiec pamietam, ze dużo badań ciążowych robiła w Polsce jak przyjeżdżali :) czuje się przy Was niedoświadczona wiec czasem wyskoczę z jakimś pytaniem z tej serii :P

Szczęśliwa_Mama, Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

Synek 💙
    img

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 lipca 2018, 23:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori spokojnie, pytaj co tam chcesz się dowiedzieć ;)

A ile jesteś ze swoim narzeczonym? Jak się poznaliście? Pracujesz?

Kattti lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lipca 2018, 05:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    To super :) potwierdzacie moja teorie ze jak ma coś być to będzie i tyle :) co do UK to rzeczywiście tam jakos na spokojnie do tego podchodzą, moja bratowa rodziła tam cała trójkę wiec pamietam, ze dużo badań ciążowych robiła w Polsce jak przyjeżdżali :) czuje się przy Was niedoświadczona wiec czasem wyskoczę z jakimś pytaniem z tej serii :P
    Pytaj sie mnie xD Ja doswiadczona żem jest jooo ci doradza i powia jak robic dzieci xD hahahahhahaha :D

Dori1811, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

• kehlana_miyu Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2018, 07:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy staraniach o poprzednie ciążę mierzyłam tylko temperaturę, też uwielbiam wykresy :) ale to może być zboczenie zawodowe, bo pracuję w księgowości i wykresy ogólnie do mnie przemawiają :D W tych staraniach używałam też testów owulacyjnych, bo ciągle karmię piersią i cykle miałam w cały świat, więc nie chciałam przegapić owulki, bo przy moim synku na seks codziennie nie było szans

Kattti, Dori1811, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2018, 07:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały dzisiaj pierwsza noc bez gorączki od niedzieli :)

Kattti, Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 lipca 2018, 07:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Mały dzisiaj pierwsza noc bez gorączki od niedzieli :)
    Super :) Moze juz mu przechodzi ? Może miał 3 dniówkę :)
    Ja z tego wszystkiego jestem tak zestresowana że nie spie już od 4 rana... tak sie stresuje tym zakończeniem roku przedszkolnego synka .

Ja w ogóle się dziwie jak nie którym mogą wychodzic testy ciązowe pozytywne w 8-9dpo O.o mi nigdy tak wczesnie nie wyszedł...U mnie jak pojawił się cien cienia z cienia to w 10 dpo dopiero i to jednym z lepszych i czulszych testów :D no wiec nie rozumiem jakim cudem innym potrafia tak wczesnie wyjsc pozytywne i do tego o czulosci 25 ... zonk xD

Zalecenia dla mnie dzis ?

" pierdolnąć ją w łeb "

Może przestanie schizowac się nie swoim zakończeniem roku xD

A tak po za tym to ten tego no ...

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a1ff67a4d14.jpg

wtf xD xD xD

A tu cos o mnie ot co :D

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c3ec972daaab.jpg

Tak wiem wiem...mam z głową :D
    Dobrze że chociaż tyle o sobie wiem hah !

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8d96fae34764.jpg

Do potem laseczki ! <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 08:04

Dori1811, Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

• Dori1811 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2018, 08:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama, jestem ze swoim narzeczonym 5 lat(23sierpnia będzie rocznica) od marca jesteśmy zaręczeni a na 2020 myślimy żeby zaplanować ślub, stwierdziliśmy ze byłoby fajnie gdyby było na nim już nasze dziecko :P pracuje jak już wcześniej pisałam w gabinecie rehabilitacji kręgosłupów i należę do grona tych szczęśliwych osób, które lubią swoją prace :)
    O nieeee ale jaja xD ovu wyznaczyło mi już owulacje chociaż wg mnie dużo za wcześnie, wg mnie i moich testów, ale może jeszcze się przesunie jak dalej będę uzupełniać temp :P
    Ale ja mam dobrze ze trafiłam na takie zacne grono, będziecie moimi skarbnicami wiedzy <3

Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

Synek 💙
    img

• kehlana_miyu Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2018, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że to trzydniówka, bo w poniedziałek chcemy jechać za granicę :)

Siedzę teraz w kolejce, żeby zarejestrować samochód. Chyba tu zakwitnę.

961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Aduszka83 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2018, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie u mnie trwają starania o 3 dziecko :) ciekawe czy się uda po wszystkich moich perypetiach

Kattti lubi tę wiadomość

...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Dori1811 Autorytet

Wysłany: 20 lipca 2018, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlanta gdzie chcecie się wybrać? Pochwal się :)
    Aduszka uda się, uda! Kwestia czasu i spokoju ducha :) zobaczysz :)

Synek 💙
    img

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego