X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 lipca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też tak gorąco sie zrobiło, duszno wręcz :/ znowu burza będzie pewnie jak od kilku dni.. Poza bólem głowy to tylko spać mi sie chce, ale to chyba przez te upały, wykanczaja mnie... Ogólnie czuje się nawet spoko i Nawet dziś nie miałam mdłości :D
    Wróciłam z pracy, polezakuje chwile i musze posprzątać, zwłaszcza podłogi bo już pełno sierści i piachu sie nanioslo.
    AA wczoraj kupiłam w biedronce foremki na lody i wieczorem zamierzam zrobić swojskie wisniowe i bananowe ;)

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    U mnie też tak gorąco sie zrobiło, duszno wręcz :/ znowu burza będzie pewnie jak od kilku dni.. Poza bólem głowy to tylko spać mi sie chce, ale to chyba przez te upały, wykanczaja mnie... Ogólnie czuje się nawet spoko i Nawet dziś nie miałam mdłości :D
    Wróciłam z pracy, polezakuje chwile i musze posprzątać, zwłaszcza podłogi bo już pełno sierści i piachu sie nanioslo.
    AA wczoraj kupiłam w biedronce foremki na lody i wieczorem zamierzam zrobić swojskie wisniowe i bananowe ;)
    Macie zwierzątka jakies ze piszesz o siersci ?
    My mielismy szczury 4 szt samce ale jak zaciążyłam to musieliśmy je wydać ze wzgledu iż mi tak zapach sie wyostrzył że normalnie nie potrafiłam zniesc ich zapachu :(

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 lipca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Macie zwierzątka jakies ze piszesz o siersci ?
    My mielismy szczury 4 szt samce ale jak zaciążyłam to musieliśmy je wydać ze wzgledu iż mi tak zapach sie wyostrzył że normalnie nie potrafiłam zniesc ich zapachu :(
    Tak mam buldożke francuską :) teraz niemiłosiernie gubi sierść, wszędzie jej pełno :/

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jednak nie czuję się na siłach w tej chwili na ciążę :)

    Dzieciaki wykończone po spacerze, zjadły po jogurciku i teraz Maciuś śpi, a Kornelcia leży i bajkę ogląda :P

    Kattti a Twoje dzieciaczki grzeczne?

    Nie dają Ci popalić? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 14:51

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    No jednak nie czuję się na siłach w tej chwili na ciążę :)

    Dzieciaki wykończone po spacerze, zjadły po jogurciku i teraz Maciuś śpi, a Kornelcia leży i bajkę ogląda :P

    Kattti a Twoje dzieciaczki grzeczne?

    Nie dają Ci popalić? :D
    Moje dzieci nigdy nie byly grzeczne i raczej szybko nie beda... niestety zbyt duzo pozwolone maja przez te bezstresowe wychowanie...ale co poradzic jedynie moge siedziec i patrzec jak robią co chcą..moich nerwów szkoda a po co mam sie denerwowac jak nawet krzyknac nie mogę a zwykle tlumaczenia nic nie dają ;)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 19 lipca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati, moje wykresy zaraz po poronieniu też wyglądały dziwnie, więc to chyba normalne. Trzymać Ci kciuki za wytrzymałe żołnierzyki czy wolałabyś odczekać parę cykli? :)

    Kattti lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 19 lipca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wracamy właśnie wcześniej znad morza, synek się rozchorował :(

    Kattti lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Kati, moje wykresy zaraz po poronieniu też wyglądały dziwnie, więc to chyba normalne. Trzymać Ci kciuki za wytrzymałe żołnierzyki czy wolałabyś odczekać parę cykli? :)
    O trzymanie kciuków to ja bede prosic wtedy kiedy bede robic usg aby było serduszko i pięknie biło i aby z maluszkiem bylo wszystko wporządku :) Bo to kiedy zaciąże jest mniej istotne jednak. Mi po zabiegu zalecali dopiero po 3 miesiacach ze wzgledu dojscia organizmu do siebie a ja czytalam na necie ze tak sie zaleca bo w przeciwnym wypadku mozna ponownie stracic ciąże. Nie mniej jednak nie moge w tym cyklu wykluczyc wpadki gdyż raz maż się zapomniał przed owulacją mimo iz nie wiem którego dnia ona wystapila na 100% to i tak istnieje możliwosc zajscia.

    A co synkowi dolega ? Grypa jakas ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 16:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana plamienia ustały?
    Jak się czujesz?

    Kattti u nas są momenty, że mam 2 kochane aniołki w domu, ale raczej jak są razem to 2 diabełki he he
    Chociaż na spacerku zawsze są grzeczni i idą ze mną za rączkę ♡

    Ewelaaa no i znowu narobiłaś mi smaka na lody :P

    Na obiad zrobiłam mielone, ziemniaki i mizzeria. Jutro to samo.

    A na podwieczorek zaplanowałam gofry mniam mniam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 16:44

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kehlana plamienia ustały?
    Jak się czujesz?

    Kattti u nas są momenty, że mam 2 kochane aniołki w domu, ale raczej jak są razem to 2 diabełki he he
    Chociaż na spacerku zawsze są grzeczni i idą ze mną za rączkę ♡

    Ewelaaa no i znowu narobiłaś mi smaka na lody :P

    Na obiad zrobiłam mielone, ziemniaki i mizzeria. Jutro to samo.

    A na podwieczorek zaplanowałam gofry mniam mniam
    Tez o plamienia kilka postów wstecz pytałam ale nie odpowiedziała :D
    Moje jak razem są to masakra jakas... osobno są tylko jak mlody w przedszkolu lub jak zamknie sie w naszej sypialni z samochodami wtedy zakladamy lancuszek aby corka nie wchodzila i synek tam siedzi bawi sie i na tablecie w ciszy oglada bajki wtedy mamy cisze w miare mozliwosci... czasami to wychodze z siebie a raczej kazdego dnia bo nic nie chca sluchac a jak powiem do corki ze ma przestac to braciszek ją broni i mowi do mnie NIE WOLNO !!!!!! i przytula ,caluje siostre taki kochany nagle braciszek xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 19 lipca 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia ustały i mam nadzieję, że już nie wrócą :) Ja na razie czuję się dobrze, ale to i tak za wcześnie na objawy. Mam wizytę umówioną na 1 sierpnia, to będzie 6t1d, więc może już będzie serduszko.

    Synek ma jakąś paskudną wirusowke, gorączka 39-40 stopni od 3 dni :( Jutro idę z nim na morfologię.

    Kattti lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana wspaniale, że plamienia ustały. Idzie ku dobremu ;)
    Trzymamy kciuki za naszą pierwszą fasolkę na wątku ♡
    A synkowi może zęby idą i stąd gorączka?

    Ja leżę z dzieciakami i oglądamy książeczki wypożyczone z biblioteki :)

    Ale zaraz wychodzimy na plac zabaw, jest trochę chłodniej w końcu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 17:39

    Kattti, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana już Ci zazdroszczę tej wizyty! :) No i super ze już po plamieniach, możesz być spokojniejsza :)
    Ja dzisiaj praca i praca.... :p nudaaaaa straszna :) ale robiłam po południu test owulacyjny i wyszedl baaardzo pozytywny, śmieje się ze to jedyne testy na których widzę dwie kreski :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:10

    Kattti, Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Kehlana już Ci zazdroszczę tej wizyty! :) No i super ze już po plamieniach, możesz być spokojniejsza :)
    Ja dzisiaj praca i praca.... :p nudaaaaa straszna :) ale robiłam po południu test owulacyjny i wyszedl baaardzo pozytywny, śmieje się ze to jedyne testy na których widzę dwie kreski :D
    A wiesz ze testy owu moga tez swiadczyc o ciazy jesli sa pozytywne xD

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori kochana to trzeba działać :D a Ty czym sie zajmujesz zawodowo?

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Dori kochana to trzeba działać :D a Ty czym sie zajmujesz zawodowo?
    Spokojnie Dori ma 3 dni pod rzad serduszka :D w tym 2 dni po 2x w ciagu dnia :D i tak przed sama owulacja xD

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 lipca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Kati widze że już zdazylas przyszpiegowac xD hahah

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Ooo Kati widze że już zdazylas przyszpiegowac xD hahah
    A no :D ja to wszedzie sledze wykresy haha :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 19 lipca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KATTI CO TAM U CIEBIE BO UCIEKŁAS Z WATKU

    Kattti lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    KATTI CO TAM U CIEBIE BO UCIEKŁAS Z WATKU
    Nie uciekłam tylko wyszłam i nie zamierzam wracac ;) Nie bede udawała kogos kim nie jestem tylko po to aby ktos uslyszal to co chce slyszec... albo sie mówi jak jest albo nie. Jak widzisz mam sie dobrze :) znalazłam odpowiednie towarzystwo w którym czuje sie swietnie a co najważniejsze nie są histeryczkami które codziennie siedza wyją i się żalą na forum jakby nie było nic innego do roboty :) A co tam u ciebie ? Jak starania ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 20:10

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ