X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Hmm... Czyli jedna wielka niewiadoma w dalszym ciągu ;) no nic czekamy... Mnie już znowu ból brzucha pobolewa lekko i tak kluje..
    Pewnie ze się spodoba, ja zawsze bardzo ciesze się z takich prezentów od moich przedszkolakow ;)
    Dobrze znac opinie od kogos kto jest po fachu :D
    Nie lubie spojrzeń innych rodziców którzy mierza co kto przyniósł :/

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Phia, a jaki masz kolor dachu i jakie okna?

    A najlepiej wrzuć zdjęcie domku ;)
    Dach... Stara dachowke jeszcze ale to czerwien... Okna biale

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Jak juz tak bardzo nalegasz to ci pokaze swoj domek :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f5c81acbd6dd.jpg
    Idealne na deszcz :D

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Swoją drogą co sądzicie ? Spodoba sie nauczycielce syna ?
    Jakosc zdjecia kiepska robiona tel... bo nie moglam znalesc karty do aparatu.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8ff4eb82f8d1.jpg
    Super :-)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Idealne na deszcz :D
    Jaki tam deszcz ? Nie widzisz jaki przesliczny dach? I ten kolor ? No nie mów że nie widzisz tej cudownej inspiracji,natchnienia,tego nowoczesnego projektu xD :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Jaki tam deszcz ? Nie widzisz jaki przesliczny dach? I ten kolor ? No nie mów że nie widzisz tej cudownej inspiracji,natchnienia,tego nowoczesnego projektu xD :D
    Idealne wszystko :)

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 18 lipca 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kochane ja ide już spać bo mnie straaasznie muli :p także dobrej nocki i do jutra :*

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa to dobry znak jak temperatura nie spada ;)
    A mówiłaś, że nie masz cierpliwości na mierzenie :P
    Ogier sam mnie wziął w obroty, ale nie do środka :)

    Phia chyba z nami zostajesz :)
    Masz ochotę wpisać się na 1 stronkę, jako nasza staraczka?

    Kattti no marudzę troszeczkę, bo bym chciała już... ale ta nadbudowa... spokoju nie ma... dzieciaki w domu dają popalić... a ja początki mam tragiczne... wymiotuję kilka razy dziennie... plus w zasadzie non stop mdłości, nie mam apetytu, dosłownie chodzę po ścianach, a nie położę się przy dwójce urwisów, bo i tak zaraz po głowie będą mi skakać he he
    Prezent świetny!

    Ten wrzesień na początki starań wydaje mi się najrozsądniejszy. Kornelka pójdzie do przedszkola, a Maciek sam ze mną jest bardzo grzeczny. Tylko we dwoje łobuzują okropnie, chociaż potrafią się czasami też i ładnie razem bawić.
    To i tak przesunęłam starania ze stycznia na wrzesień :D

    A tak w ogóle wstałam, żeby komara zgładzić i udało mi się :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 04:23

    19ewelaaa89, Kattti lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ewelaaa to dobry znak jak temperatura nie spada ;)
    A mówiłaś, że nie masz cierpliwości na mierzenie :P
    Ogier sam mnie wziął w obroty, ale nie do środka :)

    Phia chyba z nami zostajesz :)
    Masz ochotę wpisać się na 1 stronkę, jako nasza staraczka?

    Kattti no marudzę troszeczkę, bo bym chciała już... ale ta nadbudowa... spokoju nie ma... dzieciaki w domu dają popalić... a ja początki mam tragiczne... wymiotuję kilka razy dziennie... plus w zasadzie non stop mdłości, nie mam apetytu, dosłownie chodzę po ścianach, a nie położę się przy dwójce urwisów, bo i tak zaraz po głowie będą mi skakać he he
    Prezent świetny!

    Ten wrzesień na początki starań wydaje mi się najrozsądniejszy. Kornelka pójdzie do przedszkola, a Maciek sam ze mną jest bardzo grzeczny. Tylko we dwoje łobuzują okropnie, chociaż potrafią się czasami też i ładnie razem bawić.
    To i tak przesunęłam starania ze stycznia na wrzesień :D

    A tak w ogóle wstałam, żeby komara zgładzić i udało mi się :P
    Ale pomeczyłabyś sie tylko 3-4 miesiace do czasu nim pojdzie do przedszkola :D
    Ja też źle przechodze uwierz nie jesteś sama haha :D W domu to jeszcze jest pół biedy bo w razie wu mozesz szybko usiasc itp a jak w sklepie lapią mnie zawroty ,robi sie ciemno,widze smerfy i musze szybko wyjsc na zewnatrz aby nie poleciec na podłoge xD
    Ja dzis znowu spac cos nie mogę od 5 nie spię wiec od razu sprawdzałam szyjke a nie tak jak wczoraj po 3 razie wstawania xD Z mężem wykorzystaliśmy fakt że dzieciaki spią a my spac nie mozemy haha :D Moja temp dzis ciut poszła w góre 36.9
    Siedzę i piję kawe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 07:13

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No miałam nie mierzyc temp ale to wy mnie tak wkrecacie hehehe :D melduje że szyjka cały czas wysoko a temp dziś taka jak u Katiii. Właśnie zbieram się do pracy, chociaż tak mi się nie chce. Pogoda mega senna pochmurno i chyba bedzie padać. Jeszcze coś mnie głowa zaczyna boleć

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    No miałam nie mierzyc temp ale to wy mnie tak wkrecacie hehehe :D melduje że szyjka cały czas wysoko a temp dziś taka jak u Katiii. Właśnie zbieram się do pracy, chociaż tak mi się nie chce. Pogoda mega senna pochmurno i chyba bedzie padać. Jeszcze coś mnie głowa zaczyna boleć
    A po za głowa jak sie czujesz ?
    U nas też dzis pochmurno ciekawe czy sie rozpogodzi czy jednak bedzie dzis dzien padania chociaz by sie przydalo... po tylu upalach ale jutro musi byc ladnie bo ja z synem na te rozdanie dyplomów wiec meduję ze nie bedzie mnie od 8:30 do xxx nie wiem ktorej zalezy jak dlugo tam ceremonia bedzie trwala chociaz mysle ze nie dluzej niż do 12:00 bo o 13:30 kolejna ceremonia bedzie bo podzielili na 2 grupy bo miejsca tyle nie ma .
    Miłej pracy życze i cierpliwosci xD

    Dori1811, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisac na 1 stronke hmmm
    Moze tak moze nie :-D
    Pracusie a ja na 2 zmiane ide:)

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 19 lipca 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati jakby tej nauczycielce się prezent nie spodobał to ja chętnie go przejmę :p nic się nie martw :D
    Ja wczoraj postawiłam serduszkową kropkę nad „i”, Stary już w drodze do pracy a ja modlę się o owulacje, niech będzie już teraz :p jakbym mogła to sama bym to jajeczko już przebiła :p
    Ewelaaa ja tak bardzo czekam na Twój test, ze nie masz pojęcia :p Hehehhe bardzo dobrze, ze Cię nakręciłyśmy na mierzenie temp bo są chociażby emocje :p

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Kati jakby tej nauczycielce się prezent nie spodobał to ja chętnie go przejmę :p nic się nie martw :D
    Ja wczoraj postawiłam serduszkową kropkę nad „i”, Stary już w drodze do pracy a ja modlę się o owulacje, niech będzie już teraz :p jakbym mogła to sama bym to jajeczko już przebiła :p
    Ewelaaa ja tak bardzo czekam na Twój test, ze nie masz pojęcia :p Hehehhe bardzo dobrze, ze Cię nakręciłyśmy na mierzenie temp bo są chociażby emocje :p
    Na spokojnie xD Niczego i tak nie przyspieszysz :D

    Na test Ewelaaa to chyba wszystkie czekamy :D

    Pogoda sie rozpogadza :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 08:52

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie powiem wam tak... jak patrze na mój wykres to mogę wnioskowac 3 propozycje rzekomej owulki a mianowicie 13dc / 15dc / 16dc
    Moim zdaniem najprawdopodobniejszą prawdą jest 15dc ponieważ 14dc miałam mega ogromny ból prawego jajnika o ktorym wam pisalam- w zyciu tak mnie jajnik nie bolal... w tym wypadku wychodziłoby na to że dzisiaj mam 8dpo wiec zapomnienie meża wypadałoby 4 dni przed owulką a jesli 16dc to 5 dni przed owulką...
    Na 13dc nie sadze aby tam bylo patrzac na temp jakas taka nie bardzo . Tak czy siak dzis na 15dc mi zmienilo to juz trzecia zmiana xD Pierwszy raz odkad prowadze wykresy zmienia mi wystapienie owulki a juz w ogole nie mowie nic o tym ze tyle razy haha xD
    Mój maż musiałby w takim razie miec mega silne zołnierzyki aby przeżyły te 4-5 dni a ja musialabym miec mega dobre sprzyjajace warunki a sluzu nawet nie mialam xD
    Mimo to czuje się dziś ciut hujowo że tak to okresle ....to chyba te wczesne wstanie i stad ta glowa taka przymrużona jakas jest,spac mi sie chce . A tu znowu wiekszosc dnia bedzie cisza i bede sama ze soba gadac no masakra jakas ... xD wpierdal wam dac i tyle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 10:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Ogólnie powiem wam tak... jak patrze na mój wykres to mogę wnioskowac 3 propozycje rzekomej owulki a mianowicie 13dc / 15dc / 16dc
    Moim zdaniem najprawdopodobniejszą prawdą jest 15dc ponieważ 14dc miałam mega ogromny ból prawego jajnika o ktorym wam pisalam- w zyciu tak mnie jajnik nie bolal... w tym wypadku wychodziłoby na to że dzisiaj mam 8dpo wiec zapomnienie meża wypadałoby 4 dni przed owulką a jesli 16dc to 5 dni przed owulką...
    Na 13dc nie sadze aby tam bylo patrzac na temp jakas taka nie bardzo .
    Mój maż musiałby w takim razie miec mega silne zołnierzyki aby przeżyły te 4-5 dni a ja musialabym miec mega dobre sprzyjajace warunki a sluzu nawet nie mialam xD
    Mimo to czuje się dziś ciut hujowo że tak to okresle ....to chyba te wczesne wstanie i stad ta glowa taka przymrużona jakas jest,spac mi sie chce . A tu znowu wiekszosc dnia bedzie cisza i bede sama ze soba gadac no masakra jakas ... xD wpierdal wam dac i tyle
    nie gadaj sama do sb :-D
    bo pomyslle ze masz cos nie tak pod kopulka :-D

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    nie gadaj sama do sb :-D
    bo pomyslle ze masz cos nie tak pod kopulka :-D
    Skąd wiedziałaś że mam ? xD
    Zgadłaś :D no cóz ktos musi miec z glową aby inni mieli w niej porządek :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo kto ma porzadek ten ma :-D

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti, a co ja mam powiedzieć, ja o 4 nad ranem tu pisałam :P
    Też w ciąży mam zawroty głowy i wrażenie, że zaraz zemdleję.

    U mnie ten sam schemat co rano:
    śniadanie, kawa majstrom, zmywarka, pranie, odkurzanie, teraz kawka i piszę do Was. A zaraz idę na spacer z dzieciakami, bo z kolei u mnie gorąco ;)

    Marna szansa, że po raz trzeci od razu udałoby mi się zajść w ciążę, ale jednak wolę nie ryzykować... bo muszę mieć siły dla fasolki i czas na odpoczynek... a w tej chwili przy moich urwisach go nie mam :P

    Do później ♡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 11:31

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobisz jak uważasz ;) Jesli się nie czujesz na siłach to rzeczywiscie lepiej poczekać, nigdy nie wiadomo czy zaciaży sie od razu czy bedzie trzeba kilka cykli sie starac to prawda.
    U mnie się rozpogodziło wiec nie bedzie padać,jest cieplo i slonecznie chociaż ja mam jakieś wybuchy goraca i powiewa mi chlodem że aż dreszcze na rekach się pojawiają.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ