X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 5 września 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany powidła na żółtym serze? :-) ja to ser żółty mogę jeść cały czas :-)
    Jej czy ja naprawdę weszłam w 11 tydzień :-) jak to leci, nie wyrabiam już z bólem cycków. Chcę je odciąć i odczekać :-)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 września 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    O rany powidła na żółtym serze? :-) ja to ser żółty mogę jeść cały czas :-)
    Jej czy ja naprawdę weszłam w 11 tydzień :-) jak to leci, nie wyrabiam już z bólem cycków. Chcę je odciąć i odczekać :-)
    Mialam to samo z cyckami jakis czas temu a raczej z jednym, odrazu bolem przypomnial mi sie zastoj pokarmu . Dramat :/ az pieklo wszystko ... przeszlo chyba po 3 dniach . Takto mnie nie bola za to mam ulge i tak.wielka jak bez stanika w domu jestem . Mam cycki juz wieksze o dobry ponad rozmiar wiec sa to boje ratunkowe :o


    Noooo , lecii co . Ty w 11 jestes , Ja 19 :o szok


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 września 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do powidel to sprobuj . Mega !!!!!!


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, ile my mamy załatwień z tym weselem.. Dramat!
    Ale już się nie rozmyśle, bo mi zaliczki poprzepadają i kary będą do płacenia.

    Ja to wczoraj z moim byłam w Macu i sobie hamburgerem lody przegryzałam, haha!

    Zakręcona, Ty to mega zdrowo jesz!

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 września 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Jejku, ile my mamy załatwień z tym weselem.. Dramat!
    Ale już się nie rozmyśle, bo mi zaliczki poprzepadają i kary będą do płacenia.

    Ja to wczoraj z moim byłam w Macu i sobie hamburgerem lody przegryzałam, haha!

    Zakręcona, Ty to mega zdrowo jesz!
    Nie ma prawnie kar do placenia za rezygnacje . Jedynie moze Ci zaliczka przepasc .

    No a tyje jak.swinia ... :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 września 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie jem fast foodow jakis slodyczy . Nie slodze , ciemne pieczywo jem albo wcale i o


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 września 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Jak tam ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 września 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas dzisiaj bardzo ladnie . Mam nadzieje , ze nagle sie nie zepsuje pogoda i nie zacznie padac jak to jest w zwyczaju bo mamy w planie po obiedzie isc na plac zabaw i chlopaki razem na silownie .
    Ja od rana siedze w garach ;) barszcz bialy konczy sie gotowac , kompot z jablek wstawilam do obiadu bo mam chyba z 10 kg z jabloni mamy zerwane . Piersi z ziemniakami i koperkiem , mizeria gotowe . Tak mnie natknelo dzis na dwa dania hehe . Bede jadla caly dzien ale.zjem . Rzadko dws robie a dzis stwierdzilam ze beda dwa . ;) zupka odrazu na jutro bedzie na obiad . Wczoraj salatke sledziowa zrobilam na wieczoe , dzis przegryzla.sie juz wiec mamy z mezem.na kolacje :)
    A teraz czeka mnie sprzatanie jeszcze szybkie domu i.zabieram.sie za segregacje ciuszkow syna . ;)

    I jakze Ja sie ciesze z weekendu . Do 7.30 spalam a do 8.30 lezalam w lozku . Synus 0rzyszedl.i lezal ze mna . Jak dobrze :) bo maz od 6 do 14 na nadgodzinacg


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 7 września 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w południe :) ja zrobiłam 3 prania, byłam na zakupach, nastawiłam gulasz dla nas i Mani bo ona lubi samo mięsko, a dla nas węgierski z grzybkami i do tego będzie duży placek ziemniaczany :-) teraz wcinam murzynka własnoręcznie upieczonego i sernik kupny, ale pyszny i do tego kawa Inka.
    Marysia się bawi, więc póki nie truje tyłka to leżę i odpoczywam, a mężuś coś tam skręca przy motorze :)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj też dwa dania bo gotowałam rosół, a jutro na nim zrobię zupę krem z brokuła i ziemniaków z grzankami.
    A na drugie dzisiaj spaghetti, bo nawet nie miałam pomysłu co zrobić.
    Ja teraz najedzona leżę jak łania. Boli mnie dzisiaj trochę tyłek, bo się potknęłam przy wynoszeniu obierków na kompost i spadłam na pupę.
    Mam nadzieję, że nie narobiłam biedy maluchowi.

    Wczoraj jeszcze ze starym pochodziliśmy trochę po górach, no i teściowa się dowiedziała i gadka, że ja przecież nie mogę. A co to ja teraz jakąś kaleką jestem?
    W końcu się super czuję, więc korzystam póki mogę.

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 7 września 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boooże ja też się tak nażarłam z Misiem mym, że leżymy na sofie w salonie i spoglądamy na siebie kto szybciej zaśnie 😂 mąż powiedział, że wyszło mi tak pyszne, że ten placek po węgiersku, który ostatnio jadł w najlepszej restauracji w Szczecinie chowa się 😍 ale to fakt, wyszło przepyszne :)
    Odlot mam i idę spać :)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 września 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha Mnie tez aktualnie muli ale nie ... nie bede spala . Zaczekam juz na wieczor:)

    Ruda nic nie stalo sie na pewno ale uwazaj na siebie nastepnym razem . A co do gor to oczywiscie , ze mozesz . Ciazy nie masz zagrozonej ani nic wiec po co sie czepia . Jak mowisz , kaleka nie jestes .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki,
    Jak niedzielny poranek?
    Powiem wam szczerze, że mi to się w głowie już mieszają dni tygodnia odkąd jestem na zwolnieniu lekarskim.
    Ja sobie jeszcze zaleguję w łóżku, a jutro mamy wizyę u ginekologa.
    Tak bardzo chciałabym wiedzieć co tam już siedzi, bo mam ochotę już wpaść w szaleństwo zakupowe :)

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 8 września 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja dostałam śniadanko do łóżeczka od córeczki :-)
    Teraz Michał bierze prysznic i jedziemy do moich rodziców. Dziś dzień z mdłościami i kwasem w pysku. Nienawidzę tego kwasu w buzi 😱
    Dobrze, że jutro do roboty na 12 dopiero to się wyśpimy.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 września 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry .
    Ja dzis mam mega bol glowy i tez od 6 rano mdlosci ale nie jakies silne .
    Takto przymierzam sie do wstania z lozka i zrobienia sobie sniadania bo maly juz dawno po .

    Wiecie co ? Ja nie kupilam ani jednej rzeczy jeszcze hahaha i jakos nie mam potrzeby nawet w sobie takiej . Pewnie zaczne jak z synem w ciazy . 8 miesiac cokolwiek zaczne zamawiac .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 września 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez sie tak dni mieszaly na tym chwilowym zwolnieniu ... teraz masakra szybko leci mi czas :o
    I od jutra znow cale 5 dni o 4.30 wstawanie . Czemu te weekendy tak szybko leca :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynie co to strasznie mnie to dupsko boli po tym upadku wczoraj, dobrze, że mam tam trochę tłuszczyku to jakbym spadła na poduszkę 😂
    I tekst mojego Tomka: jak Ty sobie sama krzywdy nie zrobisz, to nikt inny Ci nie zrobi.
    No i w tą noc podobno strasznie chrapałam, a wcześniej mi się to nie zdarzało.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 września 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Jedynie co to strasznie mnie to dupsko boli po tym upadku wczoraj, dobrze, że mam tam trochę tłuszczyku to jakbym spadła na poduszkę 😂
    I tekst mojego Tomka: jak Ty sobie sama krzywdy nie zrobisz, to nikt inny Ci nie zrobi.
    No i w tą noc podobno strasznie chrapałam, a wcześniej mi się to nie zdarzało.
    To na bank nie ma nic wspolnego ;)

    Hahaha to tak jak Ja.
    Ja sama sobie predzej krzywde zrobie niz ktos mi . Ja na prostej drodze krece noge , jak ostatnio.w pracy . Prosta droga a Ja sie prawie wyjeb*** hahahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to to samo co ja w maju, schodziłam po schodach i jeb, noga skręcona, a to wszystko przez to, że wychodziliśmy, a ja podniecona miałam jak zwykle wiele do powiedzenia akurat w tym momencie, Tomek szedł szybciej, chciałam go dogonić i zeskoczyłam z dwóch ostatnich stopni i tak niefortunnie, że nogę do tej pory czuje, chociaż minęło 4 miesiące.

    Jedyny plus, bo zdajęłam się leczeniem stopy, a nie staraniami z grubej rury i poszło.
    Teraz moja koleżanka złamała nogę na schodach, to ja się śmieje, że ja po takiej akcji to w ciążę zaszłam 😂😂😂

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 8 września 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam lęki przed kichaniem. Każde kichnięcie to taki ból w dole brzucha z jednej i drugiej strony jakby miałoby mi wszystko wylecieć z tego środka 😂
    Zaparcia mam jak 150-iąt, jabłek jem duuużo i sarnie za przeproszeniem bobki ze mnie wylatują 😂
    Odliczam dni do zwolnienia lekarskiego, pracuję do 4 października i do widzenia :-) spadam z tej wirusowni, bo już zaczęły się przeziębienia, katary, bóle gardła itp. Nie chce ryzykować. Jak byłam w ciąży z Manią to byłam non stop chora i nie chcę tego powtarzać.

    010ihgqsegoetpqq.png
‹‹ 475 476 477 478 479 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ