X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze czekam na nowy sezon Rolnik szuka żony :D :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja jeszcze czekam na nowy sezon Rolnik szuka żony :D :D
    Aaa no to Ja nie 😂

    Jejku , kropi mi ciagle ale w koncu nie pada . Dramat :/ chcialam pranie wystawic i nie moge ... obiad musze wstawic a na drzemke mam ochote . Brrr . Po kapieli az mi sie same oczy zamykaja .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie kropi, ale ukrop jest nie z tej ziemi. Nie da się wytrzymać.
    Dyrektora mam cudownego i on strasznie ubolewa, że mnie nie będzie. Ja też będę za nim tęsknić, jest w moim wieku, wysoki czarny i do przesady przystojny i seksowany ajjjj. I czuje do mnie mięte przez rumianek, ale że mam męża to się powstrzymuje :-)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    U nas nie kropi, ale ukrop jest nie z tej ziemi. Nie da się wytrzymać.
    Dyrektora mam cudownego i on strasznie ubolewa, że mnie nie będzie. Ja też będę za nim tęsknić, jest w moim wieku, wysoki czarny i do przesady przystojny i seksowany ajjjj. I czuje do mnie mięte przez rumianek, ale że mam męża to się powstrzymuje :-)
    Hahahahahahaha . :d Ty Ty lobuzie :P

    U Mnie jest w miare cieplo ale.mowie bez slonca i dziwnie ... teraz jest mega szaro wiec bankowo dzis bedzie padac ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż przyjechał, jedziemy do Kfc na obiad 🤣
    Pewnie 3 kęsy wezmę i kibel :)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Mąż przyjechał, jedziemy do Kfc na obiad 🤣
    Pewnie 3 kęsy wezmę i kibel :)
    Ja tez tak mam po kfc . Uwielbiam kubelki ze kawalkami mieska ale jak zjem to rzyg murowany ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, ja to w pierwszym trymestrze żywiłam się tylko frytkami z kfc! :D haha

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja frytki do tej pory kocham ale z maka ! Mmmm moja milosc !:P ale jem mega rzadko bo dupa rosnie nieublaganie hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja już wyglądam tak:

    https://naforum.zapodaj.net/356446d86e59.jpg.html

    Jak zaczne tak tyć w takim tępię to ja będę grubasem niesamowitym.
    Nic nie robie tylko jem, a mi to nie idzie w dupsko, a w boczki i udka.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    To ja już wyglądam tak:

    https://naforum.zapodaj.net/356446d86e59.jpg.html

    Jak zaczne tak tyć w takim tępię to ja będę grubasem niesamowitym.
    Nic nie robie tylko jem, a mi to nie idzie w dupsko, a w boczki i udka.
    Uwierz mi , ze wygladasz bardzo dobrze . Nie jestes gruba . Nie wiesz co to grubas :) ja codziennie go.widze w lustrze .
    Uwierz mi na slowo bo nie bede pokazywac sie tu publicznie . No nie wazne . Widzisz Ja nie jem duzo choc ostatnio.mam mieszane smaki i zjadlabym wszystjo na raz ale sie ograniczam to i tak 2 rozniary wieksze ubrania nosze , 100 kg prawie mam na wadze :) a dupa , uda i brzuch i rece sa okrutne :( no coz . 5 miesiac na karku , licze ze szybko.zleci


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja po wczorajszym nażarciu się :-)

    https://zapodaj.net/0241ff1073895.jpg.html


    https://zapodaj.net/de56797a2f9df.jpg.html

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, Ty to się schowaj ze swoją figurą, ja przed ciążą wyglądałam 138471047104937402 gorzej niż Ty! 😂😂😂

    Ja niestety też chyba chcę żeby to zleciało jak najszybciej i chyba tak jak pisałaś Zakręcona Ty, ja też nie lubię być w ciąży. Jeszcze połowy nie ma, a ja już mam dość.

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha figurę mam po tatusiu :-) bo moja mama to klocek bez wcięcia :-) a tatuś szczupły i dupkę ma odstającą :-) ja mam taką samą i do tego jeszcze lordoza pogłębia moje odstające dupsko :-)
    Jak będę po prenatalnych i wsio będzie oki to chcę się zapisać na jogę :-)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 września 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Haha figurę mam po tatusiu :-) bo moja mama to klocek bez wcięcia :-) a tatuś szczupły i dupkę ma odstającą :-) ja mam taką samą i do tego jeszcze lordoza pogłębia moje odstające dupsko :-)
    Jak będę po prenatalnych i wsio będzie oki to chcę się zapisać na jogę :-)
    Figurke masz piekna ! Naprawde i slicznie wygladasz w ciazy , juz widac po zarysie brzuszka ;) marzenie moje hehe .
    Moj maz ma tak samo jak Ty i Twoj Tata , moj syn to samo ale ma proste plecki na ta chwilke :) ale wrodzil sie do Tatusia . Ten drugi synus juz na usg tez jest podobny takze tego :p nic z matki jak zwykle chyba ze morda rozdarta :p hahaa .

    Ruda daj spokoj , dlatego Ja koncze produkcje . Ja moglabym miec 3 dziecko jak ktos za mnie ciaze by nosil . Inaczej opcji nie ma :/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 września 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak w ogole to DZIEN DOBRY Wam ;)
    Tak z szybkiego napisalam zamiast sie przywitac .
    Co porabiacie ?
    My z malutkim wlasnie po sniadanku :) zaraz pranie wstawiam ale dopije najpierw kawke ciepla .
    Na hbo ogladamy bajuche :D maz po nocy spi z psem ( pies spi nasz 23 na 24 h ) 😂😂😂😂
    I tak o .
    Mam dzis w planie jeszcze soba sie ciutke zajac , pazurki zrobic , skarpetki zluszczajace , brwi i ?! Wysprzatac chate hahaha . Eh a jutro do roboty znow i tak caly tydzien. Masakra


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 1 września 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona dziękuję :-)
    Skarpetki złuszczające never ever. Zrobiłam przed wakacjami i dramat był :-) nie mogłam nosić japonek bo moje stopy wyglądały dramatycznie 😱
    Ja sobie kupię Inkę bo od zwykłej kawy mnie odrzuciło. Generalnie nie jestem jakimś smakoszem kawy, ale zawsze z koleżanką z pracy jak miałyśmy na 7 to kawka to podstawa z rana :-) teraz jak czuje zapach kawy jak Michał robi sobie z ekspresu to mnie cofa.
    Brwi też mam w planie zrobić bo jutro rozpoczęcie roku, teraz idziemy z Manią do jej kumpeli na urodziny, zjem kawałek ciasta i ucieknę do domu bo oni robią na podwórku, a jest mega gorąco i duszno. Na szczęście dzisiaj już ostatni dzień takiego grzania 😍
    Miłego 😘

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 września 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rowniez Milego :*

    Ja pije kawe rozpuszczalna z mlekiem badz inke wlasnie i to rzadziej bo Mnie tez poodrzucalo . A przed ciaza pilam po 4 sypane bez mleka codziennie hehe bo Ja ogolnie mleka nie przyswajam ale kawa bez mleka teraz nie wejdzie bo wymiotuje a w praxy musze sie napic bo umre chyba ...

    Bo to dlugo dosc sie zluszcza wiec robi sie na jesien najczesciej i zime . Ja robie teraz bo nie chodze juz w klapach pozatym od pracy mimo codziennego pumeksu ta skora robi sie nijaka . Nosimy takie buty z blachami ochronne i strasznie stopa sie poci ze pozniej domysl sie jakie sa :/
    Pozatym Ja nie pierwszy raz bede robic , uwielbiam te gladkie stopy po tym hehe .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 1 września 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski.ruda nic nie widze na tej fotce.kasia figurke masz wow i ten zgrabny brzuszek.ja dzis troche odpoczne poopalam sie na ogrodzie.juz zjedlismy delikatny rosołek bo córa wstała po 8 z tata.potem zrobie 2 danie to bedzie na dzis i jutro.wyprasuje sukienke corce na jutro i ogarne w domku.od jutra wracam do pracy po 2 mc w domu z dzieckiem.zacznie sie jej rutyna.w su mie dobrze bo juz rogów dostawała z nudów

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 września 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze Anusiak :)
    Zmeczona bedzie bardziej po calym dniu wiec mniej flupot w glowie hehe . A i Ty wyjdziesz znow w koncu do ludzi .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 1 września 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakrecona ja do ludzi cały czas wychodze.teraz ostatnie czasy miała same wizyty u lekarzy.jak nie do logopedy to inn ego.do psychologa.mam taka nadzieje bo juz ewidentnie sie nusdziła w domu w sierpniu

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
‹‹ 473 474 475 476 477 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ