X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda to normalne. U Nas bylo to samo z tym , ze ze strony mojej Mamy. Dala pare groszy na zaliczke na sale w ramach prezentu a panoszyla sie jakby za cale wesele zaplacila . My mielismy 50 osob , najblizsza rodzina i paru znajomych . Nie chcielismy nikogo wiecej bo bysmy musieli zaprosic ok.300 os z dwoch stron jak polaczyc ... a i tak dalismy ponad 30 tys zl i bylo bez pompy! Ja mialam slub 1 czerwca 2018 roku a sale byly na 2022 zajete juz takze rozumiem doskonale . To samo z orkiestrami wybralismy swietnego Dj znajomego . Bawili sie wszyscy super do wszystkiego a na muzyce zaoszczedzone 5 ponad tysiecy :)

    Sale 2 lata wczesniej ponad zaklepalismy z powodu takich temrinow .
    Stres jest nieziemski , najgorzej jak sie dopina wszystko juz na koniec . Zabawa i po zabawie ... no :/


    Jezusku ale ukrop. W basenie pluskam sie bo nie idzie inaczej . Wstawilam obiad i dalej leze ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to my też najbliższą rodzinę i paru znajomych, ale moja mama miała siódemkę rodzeństwa, więc tych ludzi się zbiera...
    Mój mąż też mnie irytuje, bo ze mną ustala coś innego, jedzie do rodziców, oni mu natłuką swoich teorii do głowy (zwłaszcza teść) i przyjeżdża i jednak mi zmienia zdanie jak wiatrem zawieje.
    Lepiej niech jego rodzice dadzą nam pieniądze do koperty, niż mają teraz i dyrygować kogo zaprosić, a kogo nie.

    Kasia, no od czasu do czasu się mężowi należy, a skoro był grzeczny to tym bardziej 😂

    Ja z tego gorąca się rozpuszczam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 16:19

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaaaaa oszaleje !!!!!!!!!! Taki urkop , ze hej .
    Posprzatalam troche , zjedlismy , popluskalam sie i znow leze w domu . Nie da sie wyjsc na ogrod , az mnie parzy slonce mimo godziny prawie 18 stej . Szok

    Ruda to postaw sprawe jasno do meza , ze sobie nie zyczysz i albo on powie rodzicom albo Ty . Trudno


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro indukcja trzymajcie kciuki :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, a masz tak może, że masz gorące stopy i ręce?
    Zawsze miałam zimne, a teraz normalnie gorące, najlepiej chciałabym, albo je moczyć cały czas, albo stać na płytkach.
    Ja niemalże spałam w skarpetach często, a teraz gorąc jak cholera :D

    Z mężem rozmawiam jasno, powiedziałam mu wprost.
    Dodatkowo mamy spinę, bo jak zwykle wychodzą cyrki z mojego męża byłą i od zeszłego tygodnia na siebie trochę warczymy. Chociaż później przed spaniem zawsze się godzimy 😂

    W ogóle jak szukałam fotografa, bo nie chcemy mieć kamerzysty byłam serio zaskoczona, że są takie stawki. 4 tysiące złotych, gdzie ja myślałam, że to połowa mniej będzie.
    Kurde, odzywa się często we mnie taki Janusz Biznesu i wszystko chcę taniej 😂😂😂

    Werka trzymam mocno! 🤞 🤞 🤞

    werni lubi tę wiadomość

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka jutro będziesz tulić Bejbisia 😍

    Szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu :-)

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudaa a wiesz , ze nie zauwazylam . Temperatura ciala jest zmieniona w ciazy wiec to calkiem mozliwe :)
    Co do fotografow to taaaak , takie maja ceny a nawet i drozsze u Nas w Lodzi zyczyli sobie po 8 tys :/ tyle co.kamerzysta ...

    Ja tez do takich rzeczy jestem Janusz . Chce dobrze a tanio i tak sie da jak czlowiek bedzie szukal a szukal ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka i jak tam i jak tam?

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera juz po ;) ale sama napisze jak nabierze sil .

    Co tam dziewczyny ? Ja wrocilam z pracy , taki ukrop znow dzisiaj jest , ze hej. Ledwo wracalam do domu :x
    Teraz racze sie zimnym napojem i wyczuwam piekne fale w brzuchu :) nie widac lecz je czuje hehe .
    Na tel wlaczylam sobie odcinek serialu , maz jakis program oglada o autach i niedlugo zabieram sie za nalesniki bo towarzystwo sobie zazyczyl ;p

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo właśnie widziałam, że Werka już ma cudownego synka ❤️

    A ja z tego upału siedzę w domu, miałam iść z mężem na jego mecz, ale nie wysiedziałabym na trybunie chyba, zwłaszcza, że dzisiaj coś mnie brzuch kłuje...
    Sama zjadłabym naleśniki, więc może i ja sobie je zrobię, chodzi za mną cały czas masło orzechowe i banany, więc mogła by być taka kombinacja :D
    Póki co czas spędzam tak:
    3e5401e2051e.jpg

    Jeszcze raz gratulacje dla Werki, czekam aż się z nami podzieli szczegółami, a teraz niech odpoczywa o ile mały jej na to pozwoli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 16:51

    werni lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak nie zrobilam. Na jutro przelozylam , musieli obejsc sie smakiem i czekaja :D

    Ide spac , padam dzisiaj na twarz doslownie! Przez wczesne wstawanie i upal . Wiatrak chodzi , wykapana jestem , dziecko spi wiec dobrej nocy ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zaczęło się od balonika. Dostałam mega skurcze po nim. Po wieczornym godzinnym ktg miałam silne skurcze i mówię położnej ze mam bolące skurcze. To odpiela od ktg i poszlysmy się zbadać. Tam mi wyjela balonik bo "juz zrobił swoje" powiedziała ze jak będą nadal skurcze to będzie poród. No i nadal byly mega skurcze to podeszłam do niej. Zadzwoniła po lekarzy. Na porodowej założyły mi znieczulenie zewnątrz oponowe. Zaczął się poród do 2 skurcze były do wytrzymania ale później przestalo działać to dolozyly mi trochę znieczulenia które wogole nie pomagało. Po 5 zadecydowaly ze będzie cięcie bo nie było postępu. I ja nawet mówiłam ze chce bo bóle były nie dozniesienia a poza tym mały by się nie przedostał przez szyjkę która mi się zrobiła obrzeknieta i nadal był wysoko. Przewiezly mnie na wózku do sali gdzie robią cesarski. O 6:10 przyszedł na świat Wojtus waga 3180g. 10na10 57cm 😍 dzis 41+0 dziś 27.08 to nasza z moim 4 miesiecznica  jutro pionizacja. Mam nadzieje ze szybko wyjdę.

    Mały jest cudny i grzeczny 😍

    Szynszylek3, Seli, RudaMaruda25 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się Ty czujesz?

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje 😍😍😍
    Najważniejsze, że wsio oki :-)
    Cieszcie się sobą i życzę szybkiego powrotu do domku :-)
    Ja lecę na badania. Jutro ginekolog. Stres już mam od 3 dni. Staram się nie myśleć, ale to silniejsze ode mnie 😳

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim .

    Kasia spokojnie ! :) wszystko tam pieknie w Tobie rosnie . Na bank hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahaha smieszy mnie moj suwaczek .
    Jest napisane , ze dziecko ma ok 11-12 cm ... moj tydzien temu prawie mial 15 cm 😂😂😂 drugi raz przyjdzie mi zapewne rodzic kolosika 59-60 cm :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole co tam dziewczyny u Was ?
    Ja aktualnie do wanny weszlam , miesko wstawilam do piecyka . Dzis na obiad kluski slaskie , marchewka zasmazana i karczek duszony z pieca w cebulce :)
    A na deser beda placki z jablkami juz przesmazonymi z cynamonem i cukrem brazowym :) oraz z passion fruit sosem i sosem poziomkowym . Oczywiscie z kawalkami owocow i gesty . :)
    Czekaja w sloiczku , Mama zrobila jablecznik i dodatkowy sloiczek dla Nas do nalesnikow badz plackow ;)

    Musze ogarnac w domu troche i pranie jakies wstawic .

    U Nas na szczescie lekkie ochlodzenie ale bez szalu . W nocy z wiatrakiem tez ale lepiej sie spalo z tym , ze burza byla taka ze jak huklo to zerwalam sie na rowne nogi . Patrze przez okno a tam pada i az jasno od burzy . Dzis pada od rana ale takim lzejszym deszczykiem , nie jakas ulewa .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest tak gorąco, że nie da się wytrzymać. Ani wyjść na dwór z dzieciakami, ani siedzieć w sali bo mamy 38 stopni. Ukrywamy się w sali gimnastycznej bo to jedyne chłodne miejsce :/

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    U mnie jest tak gorąco, że nie da się wytrzymać. Ani wyjść na dwór z dzieciakami, ani siedzieć w sali bo mamy 38 stopni. Ukrywamy się w sali gimnastycznej bo to jedyne chłodne miejsce :/
    Niezle . No to tu mielismy tak przez dwa ostatnie dni ... koszmar byl totalny ;(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nie daje rady w te upały, jestem normalnie zdechła..

‹‹ 471 472 473 474 475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ