X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Dziewczyny ja nie daje rady w te upały, jestem normalnie zdechła..
    Lez z zimnym pici3m i rob sobie np. Oklady na kark , glowe ewentualnie chlodna woda i do wanny . Nic nie zaradzisz inaczeh


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie wytrzymuje w te upały.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie taka burza, że co jakiś czas do góry podskakuję. Mania płacze, psy chowają się gdzie popadnie :/

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    U mnie taka burza, że co jakiś czas do góry podskakuję. Mania płacze, psy chowają się gdzie popadnie :/
    Wspolczuje jak ktos sie boi burzy , My uwielbiamy nawet moj syn zawsze jak strzela przez okno chce patrzec :D
    Ma to po rodzicach hehe .

    Ja juz w lozku leze bo rano do pracy trzeba wstac ale jeszcze musze internetowo zakupy zrobic w Pl sklepie i bede miala z glowy


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas przeszła bokiem burza

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie było burzy, wczoraj nawet sobie wyszłam na chwilę z koleżankami na kawkę mrożoną, wzięłam sobie o smaku orzechowym.
    Później przyjechał po mnie mąż, bo się zbierało na burzę, ale w końcu nie było, tylko wiatr i deszcz, ale to chwilowo.
    W ogóle jak wychodziłam z domu to zostawiłam pranie na zewnątrz, a ten był w domu i nawet nie popatrzył czy coś jest czy nie, a wyprałam wszystkie ręczniki na 90 stopni, wieczorem nie mieliśmy się czym nawet wytrzeć po prysznicu...

    Dzisiaj nie spałam niemalże całą noc, tak mi było duszno. Teraz wstałam Tomkowi zrobić kanapki i herbatę i się go pozbyłam, więc całe łóżko dla mnie.

    Czekam na wypłatę, bo to pierwsza z ZUSu obliczona ze średniej, ciekawa jestem ile mi tam naliczyli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2019, 05:09

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja wlasnie w drodze do pracy , boziu ... o tej godzinie ludzie powinni spac ;(
    Juz coraz ciemniej z rana na dworze tez . Niebawe jesien nadejdzie ... ja tez mialam dzis kiepska noc . Zasnelam po 24 , obudzilam sie po 3 i do 4 nie spalam . Maz o 4 przyszedl z pracy wiec juz wstalam ale ledwo zywa . Teraz po kapieli i ogarnieciu troche odzylam ale zapewne bede ziewac do poludnia .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joł joł. Jestem po usg, wszystko bardzo dobrze. Fasolka mierzy 2,61 cm :-) i termin wyskoczenia ma na 2 kwietnia :) a moja Marysieńka jest z 4 kwietnia :-) także robimy z mężem wakacyjne dzieci :-)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja kolejną noc nie śpię, budzę się i leżę, albo się kręcę po domu, nie wiem czy mnie jakiś wewnętrzny stres nie dopada.

    Kasia, to masz już dużego człowieka w brzuszku, mój 19 sierpnia miał 7 cm, to teraz może mieć koło 10.
    A Marysię rodziłaś naturalnie czy przez cc?

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo kawał byczka już mam :-)
    Marysię rodziłam naturalnie. Miałam indukowany poród bo nie chciała wyskoczyć sama. Urodziłam w 42tc :)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to niby mam pewność, że będę mieć cc, ale ja po zabiegu gdzie byłam tak cięta jak cesarka to nie mogłam się kilka dni ruszyć, leżałam i zastanawiałam się czy ruszyć palcem u stopy czy u ręki, tak wszystko mnie bolało.
    I jak się wtedy maluchem zajmować?
    Całe szczęście mąż weźmie sobie wtedy opiekę nade mną, urlop okolicznościowy i tacierzyński 2 tygodnie. To miesiąc będzie w domu. Chociaż tyle.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .
    Kasia Ja tez syna urodzilam w 42 tyg , dzien przed planowanym wywolanie :)
    No faktycznie wakacyjne dzieci robicie hehe .
    My jedno jesienne drugie zimowe :D
    Ruda ale czym sie stresujesz ? Do porodu masz jeszcze czas , narazie ciesz sie ciaza i wolnym ;) zainwestuj w siebie to bedzie chociaz jakis pozytek z siedzenia w domku . Zajmiesz glowe i nie bedziesz miala czasu myslec o pierdolach . ;)
    Moj babel ma 15 cm a raczej mial w tydzien temu wiec zapewne ma z 16 jak.nie.lepiej . Ja to dopiero mam kilosika hehehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuku
    Jak tam ? Cisza taka dzisiaj ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2019, 17:51


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja to rodzicom domu i psa pilnuje.
    Pojechałam, bo oni się wybrali na wakacje na Mazury z bratem, a ktoś musi dbać.
    Tyle sobie pooddycham świeżym powietrzem, a jutro mój mąż już do mnie dołączy.
    Teraz odpoczywam sobie na tarasie i pije piwko 0%, jednak człowiek jak wraca do domu rodzinnego to wie, że to miejsce to był dom.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Bo ja to rodzicom domu i psa pilnuje.
    Pojechałam, bo oni się wybrali na wakacje na Mazury z bratem, a ktoś musi dbać.
    Tyle sobie pooddycham świeżym powietrzem, a jutro mój mąż już do mnie dołączy.
    Teraz odpoczywam sobie na tarasie i pije piwko 0%, jednak człowiek jak wraca do domu rodzinnego to wie, że to miejsce to był dom.
    Ojj tak . Mam zawsze to samo a pozniej jak znow na wiele wiele miesiecy i 2 tys km od tego miejsca mam wyjechac to mimo moich lat placze zawsze . Serio ... tak zawsze mnie powrot do uk boli :( mimo , ze mam tu dom swoj , prace i wszystko .

    Fajnie , wypoczywaj :) Ja nareszcie weekendzik od pracy, porobilam troszke w domu , pogotowalam a teraz ide pod prysznic i sie klade . Maz w pracy , dziecko ogladalo ze mna Harrego Pottera i o . :D koniec piateczku


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj po raz pierwszy od kilku dni się naprawdę dobrze wyspałam, chyba zmęczenie dało się we znaki.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.

    Ruda Ja tak samo , spalam az do 9 ! Moj syn spal ze mna bo maz na nocke poszedl to tak zasnelismy ;) wyspalam sie tez naprawde bardzo dzisiaj . Od rana juz z praniem dzialam , bigosik 2 dzien wstawilam dodac musze pare rzeczy jeszcze dla smaczku . Jestesmy z malym po sniadaniu i zabieram sie za przygotowanie rzeczy na obiad .
    Od rana strasznie mnie mdlilo az cofalo ale zjadlam mandarynke i napilam sie inki plus lek na te nieszczesne mdlosci . Przeszlo ;)
    W koncu sobota , nadrabiam zaleglosci w na wspolnej :)

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sobie nadal odpoczywam na wiosce, dzisiaj wieczorem przyjeżdża do mnie mąż, jesteśmy do jutra, bo w poniedziałek muszę być u siebie u dentysty.
    I od razu w poniedziałek wracam z powrotem, bo pies nie może tak długo być sam.
    Wczoraj dostałam pierwszą wypłatę z ZUSu, jejku jestem zaskoczona jak bardzo pozytywnie na tym wyszłam. Policzyli mi średnią razem z nagordami, premiami itp. i mam zasiłku więcej o 500 zł niż standardowa wypłata.

    Co do seriali to widzę, że za niedługo na Polsacie zaczyna się nowy serial, Zawsze Warto. Chyba zacznę sobie go oglądać.
    I tak co innego będę mieć do roboty?

    werni lubi tę wiadomość

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Ja wczoraj czułam się rewelacyjnie, zero dolegliwości ciążowych :-) a dzisiaj mdli jak cholera i zmuszam się do wymiotów.
    Ja na obiad dzisiaj mam KFC :-)
    Ale bigosu mojej mamusi to ja bym zjadła mniaam.
    Ja na wymioty dostałam Torecanw czopkach :/ nie lubię sobie w tyłek leków wkładać 😂
    Ruda to miło ze strony Zusu, że dostałaś więcej :-)
    Dyrektor się mnie wczoraj pytał co ja będę robiła jak pójdę na L4 :) będę czytać i oglądać seriale ;-)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Hejka. Ja wczoraj czułam się rewelacyjnie, zero dolegliwości ciążowych :-) a dzisiaj mdli jak cholera i zmuszam się do wymiotów.
    Ja na obiad dzisiaj mam KFC :-)
    Ale bigosu mojej mamusi to ja bym zjadła mniaam.
    Ja na wymioty dostałam Torecanw czopkach :/ nie lubię sobie w tyłek leków wkładać 😂
    Ruda to miło ze strony Zusu, że dostałaś więcej :-)
    Dyrektor się mnie wczoraj pytał co ja będę robiła jak pójdę na L4 :) będę czytać i oglądać seriale ;-)
    Moglas mu powiedziec , ze wszystko to czego nie moglas robic pracujac u Niego !!!
    Co za durne pytanie ...

    Ruda Ja na niego wlasnie czekam . Fakt , ze nadal pracuje i bede do stycznia ale zawsze znajdzie sie mam nadzieje czas na serial . W ogoole czekam na powrot bo w tv na wieczor wielkie gowno jest ... a takto m jak milosc , pierwsza milosc chociaz to juz do wyrzygania tasiemiec sie zrobic , przyjaciolki itp . :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 472 473 474 475 476 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ