Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2019, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Dziewczyny ja nie daje rady w te upały, jestem normalnie zdechła..
    Lez z zimnym pici3m i rob sobie np. Oklady na kark , glowe ewentualnie chlodna woda i do wanny . Nic nie zaradzisz inaczeh

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2019, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie wytrzymuje w te upały.

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka

Wysłany: 28 sierpnia 2019, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie taka burza, że co jakiś czas do góry podskakuję. Mania płacze, psy chowają się gdzie popadnie :/

010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2019, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    U mnie taka burza, że co jakiś czas do góry podskakuję. Mania płacze, psy chowają się gdzie popadnie :/
    Wspolczuje jak ktos sie boi burzy , My uwielbiamy nawet moj syn zawsze jak strzela przez okno chce patrzec :D
    Ma to po rodzicach hehe .

Ja juz w lozku leze bo rano do pracy trzeba wstac ale jeszcze musze internetowo zakupy zrobic w Pl sklepie i bede miala z glowy

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2019, 23:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas przeszła bokiem burza

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 sierpnia 2019, 05:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie było burzy, wczoraj nawet sobie wyszłam na chwilę z koleżankami na kawkę mrożoną, wzięłam sobie o smaku orzechowym.
    Później przyjechał po mnie mąż, bo się zbierało na burzę, ale w końcu nie było, tylko wiatr i deszcz, ale to chwilowo.
    W ogóle jak wychodziłam z domu to zostawiłam pranie na zewnątrz, a ten był w domu i nawet nie popatrzył czy coś jest czy nie, a wyprałam wszystkie ręczniki na 90 stopni, wieczorem nie mieliśmy się czym nawet wytrzeć po prysznicu...

Dzisiaj nie spałam niemalże całą noc, tak mi było duszno. Teraz wstałam Tomkowi zrobić kanapki i herbatę i się go pozbyłam, więc całe łóżko dla mnie.

Czekam na wypłatę, bo to pierwsza z ZUSu obliczona ze średniej, ciekawa jestem ile mi tam naliczyli.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2019, 05:09

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 29 sierpnia 2019, 06:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja wlasnie w drodze do pracy , boziu ... o tej godzinie ludzie powinni spac ;(
    Juz coraz ciemniej z rana na dworze tez . Niebawe jesien nadejdzie ... ja tez mialam dzis kiepska noc . Zasnelam po 24 , obudzilam sie po 3 i do 4 nie spalam . Maz o 4 przyszedl z pracy wiec juz wstalam ale ledwo zywa . Teraz po kapieli i ogarnieciu troche odzylam ale zapewne bede ziewac do poludnia .

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka

Wysłany: 29 sierpnia 2019, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joł joł. Jestem po usg, wszystko bardzo dobrze. Fasolka mierzy 2,61 cm :-) i termin wyskoczenia ma na 2 kwietnia :) a moja Marysieńka jest z 4 kwietnia :-) także robimy z mężem wakacyjne dzieci :-)

010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 sierpnia 2019, 05:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja kolejną noc nie śpię, budzę się i leżę, albo się kręcę po domu, nie wiem czy mnie jakiś wewnętrzny stres nie dopada.

Kasia, to masz już dużego człowieka w brzuszku, mój 19 sierpnia miał 7 cm, to teraz może mieć koło 10.
    A Marysię rodziłaś naturalnie czy przez cc?

• KasiaSz32 Ekspertka

Wysłany: 30 sierpnia 2019, 07:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo kawał byczka już mam :-)
    Marysię rodziłam naturalnie. Miałam indukowany poród bo nie chciała wyskoczyć sama. Urodziłam w 42tc :)

010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 sierpnia 2019, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to niby mam pewność, że będę mieć cc, ale ja po zabiegu gdzie byłam tak cięta jak cesarka to nie mogłam się kilka dni ruszyć, leżałam i zastanawiałam się czy ruszyć palcem u stopy czy u ręki, tak wszystko mnie bolało.
    I jak się wtedy maluchem zajmować?
    Całe szczęście mąż weźmie sobie wtedy opiekę nade mną, urlop okolicznościowy i tacierzyński 2 tygodnie. To miesiąc będzie w domu. Chociaż tyle.

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2019, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .
    Kasia Ja tez syna urodzilam w 42 tyg , dzien przed planowanym wywolanie :)
    No faktycznie wakacyjne dzieci robicie hehe .
    My jedno jesienne drugie zimowe :D
    Ruda ale czym sie stresujesz ? Do porodu masz jeszcze czas , narazie ciesz sie ciaza i wolnym ;) zainwestuj w siebie to bedzie chociaz jakis pozytek z siedzenia w domku . Zajmiesz glowe i nie bedziesz miala czasu myslec o pierdolach . ;)
    Moj babel ma 15 cm a raczej mial w tydzien temu wiec zapewne ma z 16 jak.nie.lepiej . Ja to dopiero mam kilosika hehehe

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2019, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuku
    Jak tam ? Cisza taka dzisiaj ...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2019, 17:51

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 sierpnia 2019, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja to rodzicom domu i psa pilnuje.
    Pojechałam, bo oni się wybrali na wakacje na Mazury z bratem, a ktoś musi dbać.
    Tyle sobie pooddycham świeżym powietrzem, a jutro mój mąż już do mnie dołączy.
    Teraz odpoczywam sobie na tarasie i pije piwko 0%, jednak człowiek jak wraca do domu rodzinnego to wie, że to miejsce to był dom.

ZakręconaOna lubi tę wiadomość

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2019, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Bo ja to rodzicom domu i psa pilnuje.
    Pojechałam, bo oni się wybrali na wakacje na Mazury z bratem, a ktoś musi dbać.
    Tyle sobie pooddycham świeżym powietrzem, a jutro mój mąż już do mnie dołączy.
    Teraz odpoczywam sobie na tarasie i pije piwko 0%, jednak człowiek jak wraca do domu rodzinnego to wie, że to miejsce to był dom.
    Ojj tak . Mam zawsze to samo a pozniej jak znow na wiele wiele miesiecy i 2 tys km od tego miejsca mam wyjechac to mimo moich lat placze zawsze . Serio ... tak zawsze mnie powrot do uk boli :( mimo , ze mam tu dom swoj , prace i wszystko .

Fajnie , wypoczywaj :) Ja nareszcie weekendzik od pracy, porobilam troszke w domu , pogotowalam a teraz ide pod prysznic i sie klade . Maz w pracy , dziecko ogladalo ze mna Harrego Pottera i o . :D koniec piateczku

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 sierpnia 2019, 07:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj po raz pierwszy od kilku dni się naprawdę dobrze wyspałam, chyba zmęczenie dało się we znaki.

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2019, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.

Ruda Ja tak samo , spalam az do 9 ! Moj syn spal ze mna bo maz na nocke poszedl to tak zasnelismy ;) wyspalam sie tez naprawde bardzo dzisiaj . Od rana juz z praniem dzialam , bigosik 2 dzien wstawilam dodac musze pare rzeczy jeszcze dla smaczku . Jestesmy z malym po sniadaniu i zabieram sie za przygotowanie rzeczy na obiad .
    Od rana strasznie mnie mdlilo az cofalo ale zjadlam mandarynke i napilam sie inki plus lek na te nieszczesne mdlosci . Przeszlo ;)
    W koncu sobota , nadrabiam zaleglosci w na wspolnej :)

werni lubi tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 sierpnia 2019, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sobie nadal odpoczywam na wiosce, dzisiaj wieczorem przyjeżdża do mnie mąż, jesteśmy do jutra, bo w poniedziałek muszę być u siebie u dentysty.
    I od razu w poniedziałek wracam z powrotem, bo pies nie może tak długo być sam.
    Wczoraj dostałam pierwszą wypłatę z ZUSu, jejku jestem zaskoczona jak bardzo pozytywnie na tym wyszłam. Policzyli mi średnią razem z nagordami, premiami itp. i mam zasiłku więcej o 500 zł niż standardowa wypłata.

Co do seriali to widzę, że za niedługo na Polsacie zaczyna się nowy serial, Zawsze Warto. Chyba zacznę sobie go oglądać.
    I tak co innego będę mieć do roboty?

werni lubi tę wiadomość

• KasiaSz32 Ekspertka

Wysłany: 31 sierpnia 2019, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Ja wczoraj czułam się rewelacyjnie, zero dolegliwości ciążowych :-) a dzisiaj mdli jak cholera i zmuszam się do wymiotów.
    Ja na obiad dzisiaj mam KFC :-)
    Ale bigosu mojej mamusi to ja bym zjadła mniaam.
    Ja na wymioty dostałam Torecanw czopkach :/ nie lubię sobie w tyłek leków wkładać 😂
    Ruda to miło ze strony Zusu, że dostałaś więcej :-)
    Dyrektor się mnie wczoraj pytał co ja będę robiła jak pójdę na L4 :) będę czytać i oglądać seriale ;-)

010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2019, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Hejka. Ja wczoraj czułam się rewelacyjnie, zero dolegliwości ciążowych :-) a dzisiaj mdli jak cholera i zmuszam się do wymiotów.
    Ja na obiad dzisiaj mam KFC :-)
    Ale bigosu mojej mamusi to ja bym zjadła mniaam.
    Ja na wymioty dostałam Torecanw czopkach :/ nie lubię sobie w tyłek leków wkładać 😂
    Ruda to miło ze strony Zusu, że dostałaś więcej :-)
    Dyrektor się mnie wczoraj pytał co ja będę robiła jak pójdę na L4 :) będę czytać i oglądać seriale ;-)
    Moglas mu powiedziec , ze wszystko to czego nie moglas robic pracujac u Niego !!!
    Co za durne pytanie ...

Ruda Ja na niego wlasnie czekam . Fakt , ze nadal pracuje i bede do stycznia ale zawsze znajdzie sie mam nadzieje czas na serial . W ogoole czekam na powrot bo w tv na wieczor wielkie gowno jest ... a takto m jak milosc , pierwsza milosc chociaz to juz do wyrzygania tasiemiec sie zrobic , przyjaciolki itp . :)

de7e166350.png

b2727090e5.png
‹‹ 472 473 474 475 476 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ