Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 💕2021💕
Odpowiedz

💕2021💕

Oceń ten wątek:
  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola23 wrote:
    Mam wyniki. Beta 210 mLU/ml progesteron 12 ng/ml 😊😊😊
    Trochę martwi mnie ten progesteron że jest niski.
    Czyli mamy ciążę w naszym wątku :) jeszcze raz gratulacje !! Progesteron rzeczywiście trochę niski Ale może lekarz da Ci luteine :)

  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaAnna35 wrote:
    Ja miałam i drugi raz bym nie chciała tego mieć. Ale może to tylko mnie tak rozpychalo
    Ogólnie warto zrobić I mieć z głowy że jajowody drozne
    Rozpychało tzn.? Ja jedyne jakie uczucie miałam to takie jak podczas pierwszego dnia okresu, ale ból był do zniesienia ;) na szczęście wszystko wyszło bardzo dobrze, bo trochę się martwiłam

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola23 wrote:
    Mam wyniki. Beta 210 mLU/ml progesteron 12 ng/ml 😊😊😊
    Trochę martwi mnie ten progesteron że jest niski.
    Nooo w końcu!😁 najszczersze gratulacje 🥳 A progesteron faktycznie może lekarz coś Ci na niego przepisze 🙂🙃

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Ola23 Przyjaciółka
    Postów: 106 77

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za trzymanie kciuków. Jesteś super dziewczyny. ❤️🙂🙂
    A tak myślę że duphaston w domu może wziąć ? Czy lepiej nie kombinować i poczekać do czwartku do wizyty?

    Duśka;), Annie13 lubią tę wiadomość

    1 cykl starań z lekami.
    Clo, duphaston
    Dodatkowo: kwas foliowy; kompleks witamin A,D,E, K ; tran ; witamina C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Wiem, wiem 🙂 chodzi mi o progesteron. Niby robi się do około 21dc, ja będę mieć jutro 22/23.
    Zależy ile dni po owu 21-22 robi się jak owu występuje w 14 DC a każda z nas ma inaczej jeśli byś miała później to nic to nie da

  • PannaAnna35 Autorytet
    Postów: 278 105

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D.o.s.i.a wrote:
    Rozpychało tzn.? Ja jedyne jakie uczucie miałam to takie jak podczas pierwszego dnia okresu, ale ból był do zniesienia ;) na szczęście wszystko wyszło bardzo dobrze, bo trochę się martwiłam
    Mnie tak bolało.ze w pewnym momencie myślałam że zemdleje. Nigdy więcej.

    👧 A. 3️⃣5️⃣l. Lipiec 2020.
    Anty TG 581,7 ❌ Lh 2.41 Fsh 4.82
    Prolaktyna 29.08 AMH 3.05❤ ✅
    Mutacja f2 wariant 20210 G >A ❌
    Mutacja Pai 1❌
    BMI >40 😪 🍏Dieta od 01.2021..

    🧒R. 4️⃣0️⃣l. 08.2021
    Całkowita ilość 231mln >39 mln ✅
    Plemniki żywe o ruchu postępowym 35%
    Plemniki żywe o ruchu całkowitym 52 %
    W 1 ml 66 mln ✅
  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaAnna35 wrote:
    Mnie tak bolało.ze w pewnym momencie myślałam że zemdleje. Nigdy więcej.
    Ojj To rzeczywiście kiepsko. Nie mam pojęcia od czego to w takim razie zależy. A robiłas prywatnie?

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola23 wrote:
    Dziękuję za trzymanie kciuków. Jesteś super dziewczyny. ❤️🙂🙂
    A tak myślę że duphaston w domu może wziąć ? Czy lepiej nie kombinować i poczekać do czwartku do wizyty?
    Ja czytałam, że dziewczynom które brały duphaston lekarz kazał brać dalej w przypadku ciąży więc chyba nie zaszkodzi, A wrecz przeciwnie

    Ola23 lubi tę wiadomość

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Ola23 Przyjaciółka
    Postów: 106 77

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Ja czytałam, że dziewczynom które brały duphaston lekarz kazał brać dalej w przypadku ciąży więc chyba nie zaszkodzi, A wrecz przeciwnie
    Też mi się tak wydaje. Do czwartku będę brała a potem zobaczę co mi lekarz powie. 🙂🙂

    1 cykl starań z lekami.
    Clo, duphaston
    Dodatkowo: kwas foliowy; kompleks witamin A,D,E, K ; tran ; witamina C
  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola23 wrote:
    Mam wyniki. Beta 210 mLU/ml progesteron 12 ng/ml 😊😊😊
    Trochę martwi mnie ten progesteron że jest niski.
    Super kochana gratuluję 🥳 rośnijcie zdrowo 😊

    Ola23 lubi tę wiadomość

  • Ola23 Przyjaciółka
    Postów: 106 77

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka25 wrote:
    Super kochana gratuluję 🥳 rośnijcie zdrowo 😊
    Dziękuję. ❤️ Jeszcze to do mnie nie dotarło.. w czwartek do lekarza zobaczymy co powie. 😊😊

    1 cykl starań z lekami.
    Clo, duphaston
    Dodatkowo: kwas foliowy; kompleks witamin A,D,E, K ; tran ; witamina C
  • Weronika 9592 Przyjaciółka
    Postów: 103 27

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola23 wrote:
    Mam wyniki. Beta 210 mLU/ml progesteron 12 ng/ml 😊😊😊
    Trochę martwi mnie ten progesteron że jest niski.
    Super😍 gratuluję ❤️❤️🤰🤰🤰 życzę szczęścia 🤰🤰🤱

    Ola23 lubi tę wiadomość

    ❤️Zuzanna❤️ 01.04.2019❤️
  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Zależy ile dni po owu 21-22 robi się jak owu występuje w 14 DC a każda z nas ma inaczej jeśli byś miała później to nic to nie da
    Aha, no to czyli bez sensu mi robić, bo miałam według mnie owulacje około 12dc.

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Aha, no to czyli bez sensu mi robić, bo miałam według mnie owulacje około 12dc.
    No mogłabyś bo aż tak od razu nie spada :) gorzej jak się zrobi za wcześnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta piękna :) a progesteron też nie najgorszy :)
    Gratuluję :)

  • Alis96 Autorytet
    Postów: 690 656

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taki też problem jeden. Boję sie bardzo, że jak będę w ciąży. To teściowa mnie zniszczy psychicznie. Od dawna mnie nie akceptuje. Juz jedno małżeństwo zniszczyla jej rodzina. I daja mi we znaki, że mnie nie akceptują tak samo jak tamtej osoby. Bardzo boje sie, że w ciąży może źle sie to na mnie odbić. A potem w rodzinie którą stworzymy. . 😣

    preg.png
  • Weronika 9592 Przyjaciółka
    Postów: 103 27

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis96 wrote:
    Mam taki też problem jeden. Boję sie bardzo, że jak będę w ciąży. To teściowa mnie zniszczy psychicznie. Od dawna mnie nie akceptuje. Juz jedno małżeństwo zniszczyla jej rodzina. I daja mi we znaki, że mnie nie akceptują tak samo jak tamtej osoby. Bardzo boje sie, że w ciąży może źle sie to na mnie odbić. A potem w rodzinie którą stworzymy. . 😣
    Hej Alis96, wysłałam ci zaproszenie do przyjaciółek

    ❤️Zuzanna❤️ 01.04.2019❤️
  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis96 wrote:
    Mam taki też problem jeden. Boję sie bardzo, że jak będę w ciąży. To teściowa mnie zniszczy psychicznie. Od dawna mnie nie akceptuje. Juz jedno małżeństwo zniszczyla jej rodzina. I daja mi we znaki, że mnie nie akceptują tak samo jak tamtej osoby. Bardzo boje sie, że w ciąży może źle sie to na mnie odbić. A potem w rodzinie którą stworzymy. . 😣
    Hej. A co na to Twój mąż/partner? Wiesz tak na prawdę to wcale nie musisz z nią utrzymywać kontaktów.

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Landrynka25 Przyjaciółka
    Postów: 212 46

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis96 wrote:
    Mam taki też problem jeden. Boję sie bardzo, że jak będę w ciąży. To teściowa mnie zniszczy psychicznie. Od dawna mnie nie akceptuje. Juz jedno małżeństwo zniszczyla jej rodzina. I daja mi we znaki, że mnie nie akceptują tak samo jak tamtej osoby. Bardzo boje sie, że w ciąży może źle sie to na mnie odbić. A potem w rodzinie którą stworzymy. . 😣
    Moja też mnie nie akceptuje ale mam wsparcie w moim mężu. Staram się jej unikać jak tylko się da 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis96 wrote:
    Mam taki też problem jeden. Boję sie bardzo, że jak będę w ciąży. To teściowa mnie zniszczy psychicznie. Od dawna mnie nie akceptuje. Juz jedno małżeństwo zniszczyla jej rodzina. I daja mi we znaki, że mnie nie akceptują tak samo jak tamtej osoby. Bardzo boje sie, że w ciąży może źle sie to na mnie odbić. A potem w rodzinie którą stworzymy. . 😣

    Rozumiem że z nią mieszkacie ? Możecie się przeprowadzić do twoich rodziców czy gdziekolwiek? Może najwyższy czas poszukać lepszej pracy w innym mieście ;)

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ