Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 💕2021💕
Odpowiedz

💕2021💕

Oceń ten wątek:
  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martasa wrote:
    Hej Dziewczyny, to i ja się przedstawię :)
    W tym roku skończę 30lat, staramy się z partnerem od praktycznie roku, ale tak "na spokojnie", tj. bez diagnostyki i specjalnego suplemenrowania- tylko ja brałam kwas foliowy. Z początkiem stycznia poszłam do ginekologa, udało się trafić na końcówkę owolucji, jajeczko 18mm w lewym jajniku. Dostałam skierowanie na badania, które mam wykonać po miesiączce, podpowiedział mi również suplementy dla mnie i partnera. Zamówiłam dla siebie ProOvulin, dla faceta Parenton. Obecnie wg apki 5-6dni do miesiączki. Zobaczymy...
    Hejka, też w tym roku kończę 30 i staramy się około roku 😉

    Martasa lubi tę wiadomość

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola23 wrote:
    Nie. Tylko Clo, duphaston i witaminy. 🙂
    Kurde jeszcze nie ma wyników...
    Mi po CLO nie pękał pęcherzyk i robiła się torbielka, ale chyba muszę wspomnieć gin o duphastonie, bo nigdy nie brałam może coś pomoże?

    Ola, masz wyniki?

    Ola23 lubi tę wiadomość

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Ola23 Przyjaciółka
    Postów: 106 77

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Mi po CLO nie pękał pęcherzyk i robiła się torbielka, ale chyba muszę wspomnieć gin o duphastonie, bo nigdy nie brałam może coś pomoże?

    Ola, masz wyniki?
    No właśnie jeszcze nie mam. A ja nie mogę już wysiedzieć..

    1 cykl starań z lekami.
    Clo, duphaston
    Dodatkowo: kwas foliowy; kompleks witamin A,D,E, K ; tran ; witamina C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Mi po CLO nie pękał pęcherzyk i robiła się torbielka, ale chyba muszę wspomnieć gin o duphastonie, bo nigdy nie brałam może coś pomoże?

    Ola, masz wyniki?
    Nie dał ci ginekolog zastrzyku na pęknięcie?

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Nie dał ci ginekolog zastrzyku na pęknięcie?
    Nie 🤷‍♀️🤦‍♀️😓

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Nie 🤷‍♀️🤦‍♀️😓
    Czemu?
    Ja od razu dostałam przy pierwszym cyklu z clo. Trochę słabo bo bez pęknięcie nie ma owulacji 😔 może pogadaj z nim o tym

    Patrycja3791 lubi tę wiadomość

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Czemu?
    Ja od razu dostałam przy pierwszym cyklu z clo. Trochę słabo bo bez pęknięcie nie ma owulacji 😔 może pogadaj z nim o tym
    Nie wiem, choć bez CLO miałam owulacje tylko chyba chciał mnie wspomóc, ale zastrzyku nie dostałam i duphaston też nie 🙄😥

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wybiorę się na drożność jajowodów, możecie mi powiedzieć czy trzeba jakoś szczególnie się do tego przygotować? Mieć jakieś inne wyniki badań? Wiem,że robi się po @, A przed owulacja.

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Ola23 Przyjaciółka
    Postów: 106 77

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Nie wiem, choć bez CLO miałam owulacje tylko chyba chciał mnie wspomóc, ale zastrzyku nie dostałam i duphaston też nie 🙄😥
    Ja miałam nieregularne miesiączki i niski progesteron i dlatego dostałam duphaston. 🙂🙂

    1 cykl starań z lekami.
    Clo, duphaston
    Dodatkowo: kwas foliowy; kompleks witamin A,D,E, K ; tran ; witamina C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Nie wiem, choć bez CLO miałam owulacje tylko chyba chciał mnie wspomóc, ale zastrzyku nie dostałam i duphaston też nie 🙄😥
    Nie każdemu dają duphaston , jak jest niski progesteron to wtedy ile wynosi twój 7-8 dni po owu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Chyba wybiorę się na drożność jajowodów, możecie mi powiedzieć czy trzeba jakoś szczególnie się do tego przygotować? Mieć jakieś inne wyniki badań? Wiem,że robi się po @, A przed owulacja.
    Ja musiałam zrobić tylko crp i test na covid bo w październiku miałam hsg to zależy od lekarza jakie zleci badania

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja musiałam zrobić tylko crp i test na covid bo w październiku miałam hsg to zależy od lekarza jakie zleci badania
    A robiłaś w szpitalu?

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    A robiłaś w szpitalu?
    Tak

    Patrycja3791 lubi tę wiadomość

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Nie każdemu dają duphaston , jak jest niski progesteron to wtedy ile wynosi twój 7-8 dni po owu?
    Nie pamiętam, bo robilam dawno hormony, ale planuje zrobić jutro lub w środę. Czy jest sens robić też prolaktyna?

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Nie pamiętam, bo robilam dawno hormony, ale planuje zrobić jutro lub w środę. Czy jest sens robić też prolaktyna?
    Zależy jaki dzień cyklu i jakie chcesz zrobić badania bo niektóre trzeba robić między 2-5 dniu cyklu prolaktynę chyba obojętnie w jakim dniu

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Zależy jaki dzień cyklu i jakie chcesz zrobić badania bo niektóre trzeba robić między 2-5 dniu cyklu prolaktynę chyba obojętnie w jakim dniu
    Wiem, wiem 🙂 chodzi mi o progesteron. Niby robi się do około 21dc, ja będę mieć jutro 22/23.

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny, śmieje sie jakie ludzkie myśli mają siłę. Dziś mi sie śniło,że byłam u lekarza i ten mi wpisał jakie badania mam zrobić, nawet nie chciał żebym mu płaciła tylko jeszcze dał mi talerzyk z chlebem ze smalcem i obok ogórek i powiedział żeby mój M. to jadł 🤪🤣🤣

    nick nieaktualny, Weronika 9592 lubią tę wiadomość

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • D.o.s.i.a Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Chyba wybiorę się na drożność jajowodów, możecie mi powiedzieć czy trzeba jakoś szczególnie się do tego przygotować? Mieć jakieś inne wyniki badań? Wiem,że robi się po @, A przed owulacja.
    Miałam drożność robiona w grudniu :) jakoś specjalnie się nie przygotowywałam także chyba nie trzeba. Najważniejsze to by nie być podczas okresu :)

  • Ola23 Przyjaciółka
    Postów: 106 77

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki. Beta 210 mLU/ml progesteron 12 ng/ml 😊😊😊
    Trochę martwi mnie ten progesteron że jest niski.

    nick nieaktualny, Weronika 9592 lubią tę wiadomość

    1 cykl starań z lekami.
    Clo, duphaston
    Dodatkowo: kwas foliowy; kompleks witamin A,D,E, K ; tran ; witamina C
  • PannaAnna35 Autorytet
    Postów: 278 105

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D.o.s.i.a wrote:
    Miałam drożność robiona w grudniu :) jakoś specjalnie się nie przygotowywałam także chyba nie trzeba. Najważniejsze to by nie być podczas okresu :)
    Ja miałam i drugi raz bym nie chciała tego mieć. Ale może to tylko mnie tak rozpychalo
    Ogólnie warto zrobić I mieć z głowy że jajowody drozne

    👧 A. 3️⃣5️⃣l. Lipiec 2020.
    Anty TG 581,7 ❌ Lh 2.41 Fsh 4.82
    Prolaktyna 29.08 AMH 3.05❤ ✅
    Mutacja f2 wariant 20210 G >A ❌
    Mutacja Pai 1❌
    BMI >40 😪 🍏Dieta od 01.2021..

    🧒R. 4️⃣0️⃣l. 08.2021
    Całkowita ilość 231mln >39 mln ✅
    Plemniki żywe o ruchu postępowym 35%
    Plemniki żywe o ruchu całkowitym 52 %
    W 1 ml 66 mln ✅
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ