X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 13 października 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To podobnie jak u mnie, z tym, że humor na szczęście dopisuje. Nie dziwie się, że Ci przykro, ja w niedzielę też strasznego doła zaliczyłam. Ale trzeba wierzyć, że w końcu się uda. Ja dalej na okres czekam :/

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 13 października 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Własnie czarna kawe z cynamonem pije ;)
    Zjadlam monte, raz na jakis czas pycha :D

    dzisiaj tez kiepski humor od rana mialam, zaraz sie ubieram i ide popatrzec co ladnego w sklepie. mam ochote jakies ladne skarpetki sobie kupic ;) moze jeszcze majtki... no sama nie wiem ;)

    powinnam kurtke zimowa kupic, w tamtym roku nie kupilam, tylko buty...
    nie lubie kurtek kupowac, albo za ciasne i sweter nie wejdzie, albo za luzne i w sumie nic nie moge znalesc dla siebie... eh

    w pracy mam luzik, zeby nie zapeszyc i mozna nadrobic zalegle pierdoly.

    a tak to w sumie wszystko, oprocz tego ze sie kolejny raz nie udalo, okres mialam, meza nie bylo na weekend, to jakos ten czas leci... za chwile 1 listopad... znicze musze jeszcze kupic, ale to z mezem bo sama dygac nie bede.

    A coś ciekawego u Was ?

    Pigułka jak z tym Twoim okresiskiem ?
    Alimak, bardzo ladny wykres, mam nadzieje ze pomimo spadku temaperatury cos tak jednak kielkuje ;)
    Elmalia, Twoj tez niezle wyglada ;) pomimo zebatego poczatku teraz temperaturka wysoka :) jak na Twoja temperature, zawsze masz takie niskie, schodzące nawet ponizej 36 stopni?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 16:31

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 13 października 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa, właśnie miałam pisać, że mam fatalny wykres, a Ty tu mi takie komplementa :D
    Kurcze, myślałam, że już miałam owulację i dziś będzie wysoka temperatura a tu dupa, jest niższa niż wczoraj. A to już 19dc. Łudzę się, że to przez to, że się późno położyłam spać i wzięłam coś na kaszel (nie wiem jakie to ma znaczenie, ale połudzić się można ;) ).
    Co do temperatur to tak, zawsze miewałam niższe. Co prawda mierzę drugi miesiąc, ale jak raz na kiedy się zdarzyło zmierzyć temp, to często było niskie 36. Więc pewnie i poniżej 36 też się trafiały.
    No i generalnie ranek przez ten spadek tempki miałam kiepski. Ale już mi lepiej :) Zaraz idę na francuski więc zajrzę tu później jeszcze :)

    Miłego popołudnia Dziewczynki.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 13 października 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cały czas temperatury wyrównane :/ i nie wiem w koncu czy owu była czy dopiero będzie. A w tym miesiącu mierze regularnie ( w pochwie) więc powinno być to miarodajne ... Hmmm

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 13 października 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika27 wrote:
    U mnie cały czas temperatury wyrównane :/ i nie wiem w koncu czy owu była czy dopiero będzie. A w tym miesiącu mierze regularnie ( w pochwie) więc powinno być to miarodajne ... Hmmm

    To widzę, że nie jestem sama. Tzn. moje temp. są zygzakowate, ale też nie wskazują na owulację. Ty widzę robiłaś testy i według nich owulacja była...dziwne to! Nie wiem co o tym myśleć. Ponoć temp. może wzrosnąć nawet 3 dni przed i 3 dni po owulacji więc w tym nasza nadzieja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 17:51

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 13 października 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, to ciekawe :) Widzisz Anika, jest jeszcze nadzieja! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 19:14

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 13 października 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadna z nas pewnie mega regularnego i ulozonego zycia nie prowadzi,wiec i temperaturki beda zygzakowate, moj wczesniejszy cykl to dopiero gory i doliny przed i po owu.
    W sumie to nie umiem z temperatur wyczytac plodnego okresu, ale za to dobrze mi idzie obserwacja sluzu i szyjki. Zaczynam sie zastanawiac czy nie odpuscic mierzenia temp. Bo jeszcze bardziej sie stresuje i nakrecam, ze temperatura za niska czy skaczaca... Treningi robie, pozno czasem klade sie spac, zle spie. Stresujaca praca to i wykresy udziwnione... Zdarzaja mi sie tez drzemki w dzien ;) sama nie wiem, czy mierzyc temp, chociaz lekarz kazal mi za pare miesiecy wrocic z wykresami...

    Bylam w galerii i nic nie kupilam, nawet zadnej kurtki nie przymierzylam, tylko buty, ktorych juz mam za duzo ;) a takie pieknosci przymierzylam ;))






    pigułka lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 13 października 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak jeszcze napisze,ze jak dziewczyny w galerii wykresow zaznaczaja zielone kropki to niektore takie zwariowane te wykresy, ze sie zastanawiam co one robily tzn. Czy nieregularny tryb zycia czy duzy blad pomiaru maja w tych wykresach. Nie ma co sie zalamywac i niepotrzebnie nakrecac. Przeziebienie tez ma wplyw na temperatury, zla, niespokojna noc...

    Ja chyba za bardzo aktywny tryb zycia prowadze, ale z drugiej strony jak czytam o naturalnym planowaniu to nawet majac tryb pracy zmianowy mozna miec ogarniete wykresy... w sumie to te wszystkie informacje sie jakos gryza, albo ja zle interpretuje...

    Na zakonczenie dodam ze znowu mam gloda.. zelki wciagne, bo az wstyd otwierac lodowke znowu ;) niedlugo latwiej bedzie mnie przeskoczyc niz obejsc ;)
    Pozdrawiam :*

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 13 października 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, są różne zielone wykresy, jedne książkowe, drugie mocno zwariowane. Także chyba nie ma jednej spójnej reguły :) zasadą jest brak zasad ;)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 13 października 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm a propos zakupów to nakręcilas mnie na nowe buty CzarnaKawo:p
    Tylko ciekawe co mój Mąż na to ;)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 13 października 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawo, mojego okresu jak nie było tak nie ma i nawet objawy jakby przeszły. W niedzielę to mnie chociaż plecy bolały, a dzisiaj już nic. W dodatku wczoraj miałam śluz jakby wodnisty i ochotę na seks jak podczas owulacji :/ Co do mierzenia temperatury to ja się nawet nie zamierzałam, bo wiem, że byłoby to dla mnie zbyt stresujące.
    Co do butów to ja dzisiaj kupiłam, ale mężowi :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 13 października 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigulka, a kiedy zamierzasz znowu testowac? moze brak objawow to jakis objaw ? ;)

    Ale mam ochote na te buty... :) kolejne, ja codziennie moglabym w innych chodzic, juz nie mam miejsca gdzie je chowac!!

    Lece malowac pazurki ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 13 października 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mnie namawia, żebym jutro testowała przed wyjazdem na urlop, bo dobrze byłoby wiedzieć, czy się wstrzymywać z alkoholem czy nie. A jak do poniedziałku nie przyjdzie okres to pójdę na betę.
    Też miałam ochotę na nowe butki w tym roku, ale średnio są mi potrzebne. W zeszłym roku zainwestowałam w porządne kozaki "na lata".

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 13 października 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym przetestowala przed urlopem, maz ma racje, po co pozniej masz sie cala ciaze stresowac?

    Daj znac co wyjdzie na tescie i baw sie dobrze na urlopie, jakies konkretne miejsce wybraliscie na opalanie sie, zwiedzanie ;) ?

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 13 października 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedziemy w Bieszczady, odciąć się trochę od cywilizacji :P

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 13 października 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigulko, zrób betę:) dobrze będzie:)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 13 października 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no jutro na betę to nie ma sensu, nie wiem czy będę nawet miała dostęp do internetu, żeby wynik sprawdzić.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 13 października 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie z tymi testami owu to też nie wiem bo zrobiłam 5 w 5 dni pod rząd o tej samej porze mniej więcej i wszystkie wyszły bardzo podobnie. Nie będę już na to kasy wydawać bo nic mi to nie daje.
    Tryb życia rzeczywiście mam nieregularny bo pracuje na 12h, ale tylko w dzień więc nie jest źle.

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 14 października 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u nie znowu negatyw (brak zaskoczenia). A co do tych temperatur, testów owulacyjnych itp to nie ma się co sugerować tylko kochać jak najwięcej :)

    Anika27 lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 14 października 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie w 15 dc, więc już powinien być. No ale nie ma, więc mam nadzieję, że przyjdzie dopiero po urlopie :/ Jedziemy tylko na 5 dni, ale dobre i to :) Buziaki i trzymam za Was wszystkie kciuki :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ