X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 15 października 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, podczytuje Was nawet z tegi konca swiata :p wy o jedzeniu, a my dzisiaj 22 km przeszlismy, wiec na kolacje rozpusta. Powiem Wam, ze dobrze jest sie tak wlasnie wylaczyc i zapomniec o tych staraniach. Dzisiaj bylismy tylko my i gory ;) Alimak trzymam mocno kciuki :*

    Alimak lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 15 października 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Ci fajnie Pigułko!:) miłego wypoczynku i porządnego resetu.

    Alimak, ja też oczywiście trzymam kciuki za Ciebie!:)

    P.S. zmierzylam sobie teraz temp pod pachą zwykłym termometrem i mam 36,8.A czuje się o wiele lepiej niż w pracy. Więc pewnie miałam ten stan podgoraczkowy, stąd te palace oczy! Szkoda, że rano nie widzę takich temperatur :) hi hi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 18:09

    Alimak lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 października 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Potforzasta a co tam u Ciebie słychać? Przyszła do Ciebie w końcu małpa?
    Jak tam ćwiczenia idą? :)
    U mnie bez zmian czekam na @ a dzisiaj szalałam na zakupach po niedzieli idę po skierowanie na badania i do endo.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 15 października 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też już czuje wstępne bóle przed @. Za jakiś tydzień (8 dni) powinna być. U mnie to norma z tymi objawami na tydzień przed także luzik. Piersi bolą po bokach, wrażliwe przy dotyku i już brzuch zaczyna ciągnąć. Także szykuje się najdłuższy tydzień w miesiącu :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 16 października 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak ;( Biedactwo, współczuję :(:(:(:(
    Jesteśmy z Tobą, glowa do góry!

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 16 października 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, przykro mi, ze sie nie udalo... mam nadzieje ze w tym cyklu nam sie uda :****

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 19:33

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 16 października 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby następny był dla Nas owocny!

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 17 października 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Elmalia, temperatura skoczyla :) oby wykresik caly czas byl na tym samym poziomie :*** ;)


    Ja dzisiaj mam w planach bieganie ;) wlasnie kawe pije, nie wiem kiedy posprzatam... ;) moze przed obiadem sie wezme... no nie chce mi sie ;)

    Teraz pingwiny ogladam :)

    Udanego weekendu :*

    elmalia lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 17 października 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa wrote:
    Oooo Elmalia, temperatura skoczyla :) oby wykresik caly czas byl na tym samym poziomie :*** ;)


    Ja dzisiaj mam w planach bieganie ;) wlasnie kawe pije, nie wiem kiedy posprzatam... ;) moze przed obiadem sie wezme... no nie chce mi sie ;)

    Teraz pingwiny ogladam :)

    Udanego weekendu :*

    No skoczyla, to fakt. Ale nie wiem na ile to zasługa utrzymujacego się kataru i kaszlu, a na ile skok poowulacyjny. Nie chce się nakręcac, wiesz jak jest :)

    Miłego biegania! U mnie nawet jakbym chciała pobiegać to pogoda niesprzyja. Pada deszcz.

    Znowu piekę ciasto, bo tydzień temu wyszło więc chce powtórzyć sukces dla jutrzejszych gości. O ile przyjdą, bo jak mi katar do jutra nie przejdzie to będę musiała ich odwołać. Mają mała córeczkę i boję się, ze ja zaraże jak będę tak kichac i prychac :/


    Miłej soboty!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 13:46

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Cinnilla Ekspertka
    Postów: 187 130

    Wysłany: 17 października 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny melduje, że beta
    16.10 wynosiła 116.2 natomiast 18.10 289.4 . Beta przyrasta!!

    pigułka, elmalia, CzarnaKawa, Anika27 lubią tę wiadomość

    km5skrhmbbu8pjm4.png
    km5skrhmt9f75uwt.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 17 października 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Cinnilla :)

    Gratuluje, ale zazdroszcze ;)


    U mnie pogoda tez srednia, ale na fb ciagle mi wyskakuje,ze nie ma zlej pogody, tylko sa slabe charaktery... wiec dla mnie na bieganie kazda pogoda jest dobra;)
    Tamta zime cala przebiegalam, nie liczac ostrego zapalenia zatok przez prawie 2 tygodnie...

    Dopiero ide sprzatac, eh, jestem w tyle ze wszystkim...

    Mam nadzieje ze ciasto wyjdzie ;) u mnie sernik dzisiaj, mama moja zrobila. Mam nadzieje ze przeziebienie szybko minie i ta temperatura to z wiadomego powodu bedzie sie utrzymywac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 16:33

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 18 października 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dołączam się do staraczek rocznik 88 :) mam nadzieję, że niebawem napiszę tu post z wiadomością, że starania nie poszły na marne. Póki co teścik pokazuje bladą drugą kreskę...ale nie chcę się "napalać" niepotrzebnie. Buziaczki dla wszystkich :*

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 19 października 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Wróciłam już do świata. Karola trzymam kciuki, Cinnilla gratulacje!
    A za wszystkie pozostałe (i za siebie też ) trzymam mocne kciuki w tym cyklu :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 19 października 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja ciągle przeziebiona jestem. Chyba już z trzeci tydzień będzie. Dziś co prawda lepiej, już nie kicham co kilka sekund, ale kaszel się trzyma uparcie.
    No i nastrój kiepski. Jestem straszenie zdenerwowana i czuje się dziwnie. Za 4-5 dni ma przyjść @, może to jej zapowiedź?:/

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 19 października 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, jak już widać druga kreskę, nawet bladą, to już jest dobry znak :) trzymam kciuki.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 19 października 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po terminie jakieś 4 dni. Dzisiaj rano test wskazał troszkę ciemniejszą kreskę;-) w przyszłym tygodniu zapiszę się do gina, mam nadzieję, że coś ciekawego mi powie:-) w zeszłym tygodniu byłam na badaniu ale to było przed spodziewaną@ i powiedział, że jest zbyt wcześnie by stwierdzić ciążę. Kazał zrobić test w środę( pojutrze) i wtedy się zgłosić. A ja niecierpliwa od piątku się testuje :-P

    elmalia lubi tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 19 października 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, super:) gratuluję. Czekamy zatem na relacje po wizycie:)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 19 października 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, no jakie pozytywne wiesci ;)

    Ja dzisiaj mam mega gloda i lenia, ciagle cos jem... trzeba ta lodowke z automatycznym zamykaniem wprowadzic ;)

    U mnie dzisiaj zaczyna sie dziac ;) w sensie mam nadzieje owu bedzie ! Meza mam przez tydzien w domu, oby to byl ten tydzien ;)
    Ale temperatura spada... mam nadzieje ze owu sie nie przesunie bo wszystkie objawy swiadcza ze to juz niedlugo. Mam taki wysyp tradziku, ze mam dola jak w lustro patrze... w pracy ciagle mi sie pytaja na ktorym roku jestem i czy to moje pierwsze praktyki... z jednej strony to milo, ale z drugiej traktuja z gory!

    Znowu aktywny weekend po pracy zapowiada sie.
    Pokazaly sie u Was grzyby? U mnie w okolicy coraz wiecej sie mowi, ze grzybki sa... chcialabym pojechac i nazbierac troche, bo uwielbiam :) i jesc je i zbierac. No ale nie wiem czy mi czasu starczy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2015, 22:57

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 19 października 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Tata, stary grzybiarz, mówił ostatnio, ze kiepsko u nas z grzybami. Ale słyszałam od innych, ze coś tam się pojawia. Może w sobotę pójdziemy z Mężem na grzyby? Też lubimy zbierać, w zeszłym roku nie byliśmy ani razu więc w tym by się przydało :) no i byłoby z czym zrobić pierogi na Święta!:)

    CzarnaKawo, obyś wykorzystala owulke i niedługo pochwalila się nam tutaj druga kreseczka na teście:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2015, 23:02

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 19 października 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Ah, juz nie chce sie nastawiac, z jednej strony bardzo lubie zagladac tutaj, na Wasze wykresy patrzec, kibicowac Wam, stresuje sie z Wami, ciesze :) ale z drugiej jak czytam i widze te zielone kropki to znowu sie nakrecam... takbym chciala tez zajsc w ciaze, ale z drugiej to "chciejstwo" nic nie pomaga... coraz wiecej siwych wlosow mam, czas odwiedzic fryzjera i je zafarbowac...

    Chyba ten natlok obowiazkow po pracy robie sobie tak specjalnie, aby nie myslec. Ciagle nowe zajecia wymyslam. A jak juz chce sprzatac w szafach i wyrzucam rzeczy to juz zle ze mna ;)

    Pigulko, wypoczeta po wczasach? :) ale Ci zazdraszczam gor o tej porze roku!! :) Tyle kolorow :) piekne widoki, szkoda ze maz w nowej pracy i nie moze jeszcze urlopu wziasc... uwielbiam gory, a ostatnio urlop tylko nad morzem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2015, 23:20

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ