X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 14 października 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki!!!!!!:):):):):)
    Super news :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 14 października 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach ta @ Przykro mi Pigułko :( Ale tak jak pisze Alimak - korzystaj z urlopu :) Wypocznij i z nowym siłami rozpocznij nowy cykl :)

    A ja zaraz chyba zwariuję. Temp. nadal nie wskazuje, żebym miała owulacje. Fizyczne dolegliwości, które mogłabym podciągnąć na owu już praktycznie minęły. Jeszcze lekko ciągnie brzuch, ale nic poza tym. Śluzu brak. No i ten 20dc.
    Chyba jej po prostu mieć nie będę w tym miesiącu :(
    Wiem, ze czasami i takie wykresy bywają ciążowe, ale bez przesady. Nie należę do tej grupy. Coś się rozstroiło. No nic, w przyszłym miesiącu pewnie pójdę do gin i jej pokażę ten nieszczęsny wykresik. Może wreszcie coś poradzi poza tekstem o spontaniczności i wyluzowaniu.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 14 października 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Właśnie zobaczyłam jednorazowo w śluzie takie zabarwienie czegoś różowego, we wcześniejszych cyklach nie przyuważyłam u siebie czegoś takiego.
    Boziu oby to nie zwiastowało nadchodzącego okresu :(

    NA Twoim etapie cyklu to może być implementacja :) Spokojnie, dobrze będzie :*

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 14 października 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli I termin spodziewanej miesiączki wypada dziś? Kurczę, może jednak się @ nie rozkręci!! Trzymam za to kciuki. I dziękuję za wiarę w moją owulację.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 14 października 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlecała podstawowe badania typu morfologia, tarczyca, glukoza, witamina D, toksoplamoza, cytomegalia. Mam niedobór witaminy D, a reszta O.K. Jeszcze tylko mocz mi został do zbadania z tych jej zaleceń. Ale żadnych hormonów nie zlecała jeszcze.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 14 października 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmalia wrote:
    Ach ta @ Przykro mi Pigułko :( Ale tak jak pisze Alimak - korzystaj z urlopu :) Wypocznij i z nowym siłami rozpocznij nowy cykl :)

    A ja zaraz chyba zwariuję. Temp. nadal nie wskazuje, żebym miała owulacje. Fizyczne dolegliwości, które mogłabym podciągnąć na owu już praktycznie minęły. Jeszcze lekko ciągnie brzuch, ale nic poza tym. Śluzu brak. No i ten 20dc.
    Chyba jej po prostu mieć nie będę w tym miesiącu :(
    Wiem, ze czasami i takie wykresy bywają ciążowe, ale bez przesady. Nie należę do tej grupy. Coś się rozstroiło. No nic, w przyszłym miesiącu pewnie pójdę do gin i jej pokażę ten nieszczęsny wykresik. Może wreszcie coś poradzi poza tekstem o spontaniczności i wyluzowaniu.

    U mnie dziś 19 dc i mam dokładnie tak jak Ty :( 29 ide do Pana mojego gina niech mi coś poradzi z tym, bo jak narazie (byłam u niego na początku starań czyli w sierpniu) mówił tak jak Twoja luz i nic więcej nawet badań mi nie zlecił, sama zrobiłam ze skierowania od lekarki rodzinnej te podstawowe...

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 14 października 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmalia widzę że Ty chociaż śluz odnotowałaś a u mnie nic :(
    i właśnie nie wiem czy brać dalej olej z wiesiołka czy nie bo niby do owulacji tylko sie go bierze :/

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 14 października 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika, no niby śluz odnotowałam, to fakt. Ale nie był wodnisty ani razu. Najlepsze jest to, że kiedyś zawsze miałam sporo śluzu - a zwłaszcza wtedy gdy nie w głowie mi była ciąża. A teraz, gdy go obserwuje to jest go o wiele mniej.

    Co do badań to dobrze, że je zrobiłaś. Myślę, że przydałoby się w naszym przypadku zbadać też hormony. Zastanawiam się też nad monitoringiem cyklu.

    Ja nie wiem co Ci lekarze sobie myślą...proszę wyluzować, spontanicznie podejść do sprawy...co to w ogóle za rady? Jak ktoś już sobie postanowił zajść w ciąże to może sobie wmawiać, że się nie przejmuje, ale nawet wtedy podświadomie o tym myśli. Nawet jak bardzo bardzo bym chciała olać to i tak przynajmniej pod koniec cyklu pomyśle o ewentualnej ciąży. No nic nie jest tego w stanie zmienić i już.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 14 października 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Jak sobie ustawię na wykresie "ignoruj temperaturę" w dniach kiedy byłam przeziębiona to mi OF wyznacza owu na 17dc. Co prawda przerywaną linią, no ale ... Niby brałam wtedy jakieś antyprzeziębieniowe leki i mogły mieć wpływ na temp., ale sama nie wiem czy powinnam tak zaznaczać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 22:05

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 14 października 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo z myśleniem i śluzu tez kiedys mialam wiecej.
    Właśnie nie wiem czy robic jakieś badania hormonalne, ja niby dopero 3 cykl starań więc nie chce jeszcze siać sobie paniki w głowie. Chyba dam sobie czas do końca roku.
    Zresztą zobaczę co mi powie lekarz na wizycie. Specjalnie umówiłam się do niego na koniec cyklu z nadzieją a nóż się uda i akurat to sprawdzi jak @ się spóźni trochę bo przewiduję @ na 24/25.10 a wizytę mam 29

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 14 października 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to dopiero początek :). Ale fajnie, że już mierzysz temperaturę. Ja się staram ponad rok, ale dopiero drugi miesiąc mierzę. Wcześniej owu wyznaczałam sobie kalendarzykowo, bo założyłam, że skoro mam regularne cykle to powinnam mieć owulację w połowie. O ja głupia! Dopiero teraz się dokształciłam.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 15 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jakis ten tydzien mam taki zalatany, ze nie mam czasu usiasc na spokojnie i popisac z Wami...

    Elmalia mnie sie wydaje ze przed skokiem czyli 16dc byla u Ciebie owu...

    A z tym sluzem, to teraz jak sie staramy to tez wydaje mi sie ze coraz mniej go jest! Kiedys to mnie az zalewalo, a teraz nawet wkladki czasami nie potrzebuje...

    Olej z wiesiolka przed owu sie tylko bierze?
    Ja to na razie tylko ziola pije, smakuja mi.

    Ogolnie to zaczynam lapac depreche, bo jem tyle ze mam wrazenie,ze codziennie grubsza jestem! Dobrze ze w spodnie wchodze, bo jak zaczyna sie wylewac tluszcz to zly znak.... oj musze sie wziasc na swojego gloda, ale jak mi zimno to wiecej jem.

    U mnie Dziewczyny deszcz ze sniegiem!! Wlosy mi wariuja, pokrecona miotle mam na glowie...

    Pozdrawiam :***

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 15 października 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytałam o tym wiesiolku, on ponoć w drugiej fazie cyklu powoduje mikro drgania macicy co nie jest wskazane.
    Mam tak samo jak zimno to jem i jem. Lodówka i szafki z jedzeniem powinny mieć wbudowany zamek czasowy i ok np 19 do 7 rano zamykać się na amen. :)

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 15 października 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak Anika,mnie by sie przydalo takie zamkniecie... tyle potrafie zjesc jak chlop do kosy ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 15 października 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że nie ma czegoś takiego na rynku ;)

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 15 października 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dalej temperatura stoi :( wrrr chyba wieczorem po pracy zjem coś niezdrowego ;)

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 15 października 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak widzę że u Ciebie temp się trzyma, kiedy testujesz ?;)

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 15 października 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak, zeby nie zapeszyc;) mam nadzieje ze jutro pojdzie w gore temp. ;) mnie caly czas wilgotno, chyba sie znowu dni plodne zaczynaja.... dopiero co okres skonczylam i znowu.... a pozniej czekanie czy sie udalo, czy sie nie udalo...

    U mnie teraz deszczowo, rano chwile snieg a pozniej caly czas deszcz :( zimno...

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 15 października 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie wiem jaka pogoda. Pracuje w galerii handlowej i nie mam okna ;( kończę o 21 jak już ciemno i zimno będzie na pewno.
    Alimak trzymam kciuki :)

    Alimak lubi tę wiadomość

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 15 października 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) U mnie też szaro buro deszczowo. I znów dopadł mnie katar! Kaszel prawie się skończył więc dla odmiany musiał się katar przyczepić:/ w ogóle czułam, że mam gorączkę bo mi strasznie gorąco w oczach było, ale wiedziałam, że to nie prawda, bo mierzylam przecież rano temperaturę i było 36,44. Tak, tak. Nadal nisko.

    Ogólnie chyba ten miesiąc pójdzie na straty więc się na nic nie nastawiam. A nawet jeśli była owulacja to temperatura jaką mam jest chyba za niska by utrzymać fasolkę :( może mam problem z progesteronem? Będę musiała zbadać przy najbliższej okazji.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ