X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 31 października 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj madziarella w naszej grupie! Stwierdzam, że nasz wątek jest niezwykle kulturalny. Weszłam sobie w wątek "jeśli myślisz, że jesteś w ciąży..."i tam nieźle jadą po sobie dziewczyny...aż przykro czytać. Ale może to dlatego, że udzielają się babki, które już mają dzieci albo są w zaawansowanej ciąży i im hormony za bardzo buzują :P

    domiszka lubi tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 31 października 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    osoby w tym samym wieku łatwiej się dogadają, bo żadna nie będzie się wywyższać, że jest starsza to i od razu mądrzejsza i ma zawsze rację :P my możemy jedynie licytować się na miesiące :P Ja urodziłam się w listopadzie, a Wy w jakich miesiącach macie urodziny? :>

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 31 października 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wrzesien ;)


    Szkoda, ze musze jeszcze czekac, wszystko wskazywalo, oprocz OF, ze wczesniejsza owu... ah, wlasnie pije herbatke z hibiskusa, garsc orzechow zjedzona a teraz wafeleczek czeka ;)
    Moja druga miloscia po mezu sa ostre chipsy, ostre jedzenie i zelusie ;)
    A nie, najpierw trening i dopiero jedzenie ;)

    Madziarella, witaj :)

    Buziaki, lece ugrzac sie do meza ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 31 października 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawa to my się na dni licytujemy bo ja też wrzesień :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 31 października 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1988 wrote:
    osoby w tym samym wieku łatwiej się dogadają, bo żadna nie będzie się wywyższać, że jest starsza to i od razu mądrzejsza i ma zawsze rację :P my możemy jedynie licytować się na miesiące :P Ja urodziłam się w listopadzie, a Wy w jakich miesiącach macie urodziny? :>

    dokladnie nikt sie nie bedzie wielce wymadrzal ;) chodzi o to zeby podzielic sie doswiadczeniami i obawami. takie jest moje zdanie :)

    a co do urodzin to ja z grudnia. urodzinki dzien przed sylwestrem zeby smieszniej bylo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2015, 19:48

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 31 października 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 22:41

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 1 listopada 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja styczeń :)

    matko jaka ja chora jestem , slubny mi sprzedał takie choróbsko ze ho ho .. leże i kończe żywota:|

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 1 listopada 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) hej Dziewczyny :)

    Ja mialam byc dziewczyna, ale wolalam za pilka latac, tacie w remontach w domu zawsze pomagalam, pozniej karate trenowalam i do tej pory ubieram sie na sportowo. Lol nawet jak jeansy z koszula zakladam to mam takie "eleganckie" adidasy ;) ze spodnicami podobnie, ale powoli mam co raz wiecej eleganckich rzeczy. Mlody wyglad plus sportowe ciuchy = poprosze dowod.jak poszlam do dermatologa bez mejkapu to jak powiedzialam swoj wiek do karty to sie na mnie spojrzala z niedowierzaniem, ale jak podawalam pesel to sie zatrzymala i policzyla wiek moj ;) mine miala wybitnie zdziwiona, a ja rozbawiona wyszlam :)

    Jeszcze nie mam ochoty chodzic codziennie do pracy elegancka, tym bardziej jak sie przebieram i mam uniform. Lubie sie odtrzelic czasami, to wtedy zawsze jest wow :) sukienek mam duzo, uwielbiam, ale latem do japonek ;)

    A Wy jak chodzicie ubrane? Adekwatnie do wieku, czy jak ja? 10 lat mniej ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 1 listopada 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, moj malz tez dzisiaj umiera, dlatego zostaje w domu, ja z rodzicami dzisiaj kursuje. Tak sie spocil w nocy ze koldre musialam obraca. Jeszcze bede musiala wszystko po nim wyprac, z koldra w pierwszej kolejnosci. Przepocil ja tak,ze na wierzchu jest wilgotna... eh, ja odpukac jakos sie trzymam, mysle ze bieganie w deszcze i w wietrzna pogode mnie zahartowalo. Od antybiotykow z daleka sie trzymam, lecze sie miodem z mniszka i ewentualnie spirytusem na zoladek. Ale zatoki jak mam chore to masakra... ziolowe tabletki musze brac i termofor na czolo plus plukanie zatok.. okropnosc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2015, 08:57

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 1 listopada 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze wszystkie tu chore.. ze mna tez nie lepiej. od tygodnia chodze przeziebiona ;( no ale tragedii nie ma. kuruje sie domowymi sposobami i jest coraz lepiej. miejmy tylko nadzieje ze to jakos wielce na cykl nie wplynie o.O

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 1 listopada 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, też zajrzałam na kilka wątków gdzie ostro po sobie jadą. Ja wiem, niektóre dziewczyny może i zadają śmieszne pytania, ale wydawało mi się, ze po to jest to forum, żeby każda z nas mogła się poradzić innych, bardziej doświadczonych. Zwłaszcza wtedy, gdy męczą nas głupie pytania, których wstydzimy się zadać na żywo nawet lekarzowi.

    Madziarella witaj :) ja też z grudnia jestem, ale starsza od Ciebie o 3 dni bodajże (jestem z 27) :)

    CzarnaKawo, mi też nikt nie daje 27 lat :) O dowód tez pytają, ostatnio z Mężem byliśmy w Biedrze i kupowałam Karmi... też Pani poprosiła mnie o dowód :) to jej Mąż obrączka pomachal :D

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 listopada 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie chora ale z katarem i piekacymi oczami masakra znowu jakaś alergia juz ponad miesiąc kichania i tarcia obolałych oczu :(
    Czarna Kawa ja różnie w domu zawsze dres jeansów nie znoszę wiec i nie noszę ale uwielbiam leginsy obojętnie czy do tuniki czy do spódniczki czy takie grubsze do bluzki mogłabym non stop. Szpilki Lubie ale wole adidasy albo w lecie japonki b

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2015, 12:08

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 1 listopada 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ubierania to lubię się wystroić od czasu do czasu, ale na codzień jeansy + T-shirt + sweterek + trampki/baletki. Chociaż ostatnio zdarza mi się zakładać w pracy takie baletki z lekkim obcasem, także szaleństwo :D
    Jak założę do pracy spódnice/sukienkę to ludzie komentują, bo to rzadkość. I pytają co to za okazja :D A jak szpilki założę to już w ogóle sa w szoku :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2015, 12:13

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 listopada 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ze jednak wątek chlopczyc :) ja ostatni remont w domu zrobiłam prawie że sama mąż mi Po wymieniał tylko drzwi i gniazdka reszta to moje dzieło szpachlowanie malowanie sprzątanie :)


    Aaa melduje @ nieśmiało zagląda jeszcze się nie rozgoscila ale już można 1 dc zaznaczyc

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 1 listopada 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta w takim razie powodzenia w nowym cyklu! Niech Ci się zazieleni :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 listopada 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmalia najpierw niech poprawie siebie bo się trochę posypałam a potem będzie się zielenic i co tylko chcecie :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 1 listopada 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak mi też żal tych dziewczyn co im się chamskimi tekstami dostało. Aż chciałoby się napisać jednej, czy drugiej cwanej jakąś cięta riposte, ale nie warto! Jak ja się cieszę, ze tu trafiłam i nikt się ze mnie nie wyśmiewa. Że mogę pisać o swoich objawach i dolegliwościach i nikt mi nie odpisuje czegoś kąśliwego. Każda z nas jest inna, ale większość nas łączy przecież jedno - chęć posiadania potomstwa. Czy to pierwszego, czy kolejnego.

    Potforzasta, w takim razie zadbaj o siebie :) może dzięki temu się uda zafasolkowac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2015, 12:33

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 listopada 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziewczyny popatrzcie tez w druga stronę nie ma co wsadzac wszystkich w jeden worek. Weźmy juz ten wątek od którego dyskusja się zaczęła "jeśli myślisz ze jesteś w ciąży napisz do nas" owszem dziewczyny siadly na te dwie panie, bo mimo podpowiedzi żeby zrobiły betę mimo negatywnych testów i to nawet nie jednego negatywa a kilku one ciągle swoje, że nie wiedzą co jest grane czy to ciąża czy nie ja się nie wymadrzam nic z tych rzeczy, ale od czego jest beta hcg? Pisały im dziewczyny żeby poszły zrobiły to nie bo kasy nie mają skoro teraz nie mają 15 czy 30 zł to na wyprawkę i na dziecko będą Miały? Ja wiem ze każdy chce mieć dziecko nie no możeinie każdy ale każda z nas na tym forum co nie znaczy ze każda jest na to gotowa. Mi jeżeli wychodzą testy negatywne a nie jestem pewna idę na betę a skoro ktoś się wstydzi to niech dalej jęczy ze ktoś jej zwraca uwagę. Sorki ale musiałem się wygadac bo nie każda skrzywdzić jest niewinna.

    domiszka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 1 listopada 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, ale to chyba nie tylko na tym wątku się zdarza. Wydaje mi się, ze w innych miejscach też się spotkałam z chamskimi odpowiedziami. Nie miałam na myśli przykładów, które podalas (nie sledze tamtego wątku więc nie wiem na kogo kto siadł), ale ogólne hejtowe podejście. Gdzieś czytałam zapytanie, czy jest możliwe zajście w ciąże jeśli zapomniało się wziąć anty. I już pierwsza odpowiedź była niemiła.
    I to nie kwestia bycia winnym czy niewinnym. Można zawsze nic nie odpowiedzieć jeśli się uważa, ze pytanie jest głupie, naiwne czy w ogóle bezsensowne.
    I jeszcze raz podkreślam, nie odnoszę się do podanych przez Ciebie przykładów :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 listopada 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale wczoraj to właśnie od tego się zaczęło przecież ja nie mówię że na każdym wątku jest tak samo wiem ze są tutaj dziewczyny które powinny pomyśleć dwa razy zanim coś napiszą a niektóre nie powinny pisać wcale ale jeżeli jedna i ta sama osoba pisze po raz enty ze nie wie czy może być w ciąży bo się kochała z chłopakiem bez zabezpieczenia ale okres juz miała po tym tylko jej coś bulgocze w brzuchu to można wyjść z siebie. Ja zazwyczaj nie odpisuje na takie pytania ale jak się zaczyna powtarzać co chwila to samo o olewa wątek i nie wchodzę więcej na niego. Trzeba też wziąć pod uwagę ze to tylko słowo pisane nie wiemy czy chciał z Warcie powiedzieć czy zupełnie serio trzeba troszkę mieć też dystans do siebie.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ