X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tym razem mi sie wysnilo... nie moge uwiezyc ze taki zbieg okolicznosci z tym snem o wieku ciazy i ze wtedy jest rocznica slubu moich rodzicow ;) o lol, mam nadzieje, ze tak bedzie i ze to sie spelni ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawo trzymam kciuki, żeby ten sen stał się rzeczywistością :*

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 3 listopada 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :***

    Nie wiem czy dam rade wytestowac w czwartek, bo dzisiaj rano za pozno wstalam... a moj gin kiedy jest potrzebny to jest na urlopie... eh

    Ide do innego, najwczesniejszy termin...

    Ja rowniez trzymam za nas kciuki :**
    Maz dzisiaj, w zartach powiedzial ze przeciez jestem juz w ciazy... lol

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 3 listopada 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze,ze dopiero na 18 masz, bo i tak wczesniej nic nie widac. Testuj jutro :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 3 listopada 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dam rade wstac wczesniej to zatestuje, ale dzisiaj dzemke wcisnelam... mam czas przed praca co do sekundy wyliczony... a znajac mnie przez 5 minut bede sie w niego wpatrywac, a pozniej bede wypatrywac cienia cienia i w efekcie moge sie spoznic do pracy ;)


    Jak pojde do gina na fundusz to on mi da skierowanie na bete czy mam juz sama sobie zrobic? Chyba urlop wybiore do konca... wiec przyjde na dwa dni do pracy, bo kolezanka urlop i pozniej ja do 18 wezme, o ile bedzie test dodatni... musze od razu na l4 pojsc bo mam b. Szkodliwe warunki pracy. Wiec wybranie do konca urlopu chyba bedzie najwlasciwsze...

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 3 listopada 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co ja zrobilam ?! Poszlam do rossmana na te promocje -49 i kupilam pomadke z serii aqua z evenline... i wzielam w moim odczuciu inny odcien niz ostatnio i kurde wzielam DUBLA!!! Ten sam numer... lol ehhh dobry i niezmienny mam gust ;)


    A Wy sobie cos kupilyscie ?? Jeszcze czatuje na kredke do oczu od 7go i pozniej musze jeszcze jakis jasny puder dokupic, bo mam ciemniejsze na lato...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 20:46

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 3 listopada 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna kawa, ja też trzymam kciuki żeby przeczucie cię nie zawiodło :) Pozytywne myślenie, przyciąga pozytywne rzeczy :) Ja niestety lekko podupadłam na zdrowiu (chyba niepotrzebnie pochwaliłam się w swoim ostatnim poście :P). Wczoraj w pracy ledwo trzymałam się na nogach, mięśnie strasznie mnie bolały, słabo mi było, a rano ciągnęło mnie na wymioty. Po pracy położyłam się spać i spałam do wieczora. Później kolacja, herbatka z sokiem malinowym i dalej spanie. Myślałam, że dzisiaj rano troche lepiej sie poczuję ale dalej byłam megaosłabiona, więc zapisałam się do lekarza. Lekarka oczywiście przy wywiadzie spytała czy nie jestem w ciąży, co potwierdziłam. Dostałam zwolnienie do piatku z kodem B...więc jak przyjdę do pracy to już kadrowa będzie wiedzieć i pewnie w najbliższym czasie dowie się cała reszta. Trochę mnie to stresuje ale i tak bym musiała im powiedzieć- planowałam w grudniu, no ale jeżeli teraz takie zwolnienie przedstawię no to raczej już trzeba wyjaśnic wszystko wszystkim :P W sumie to i dobrze, bo jak w pracy będą wiedzieć to też będzie mi lżej. Każda kobieta ma prawo do zajścia w ciążę (choć większości pracodawców się to nie podoba :P) ale na szczęście prawo chroni ciężarne i tym się pocieszam :D

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to internista moze wystawic takie ciezarne zwolnienie ? Ja to sie nie znam na takich rzeczach...


    Kurujcie sie, kurujcie (podwojnie), ja jutro ide biegac, hartowanie ;) ale spokojnym tempem, bo jak nie bede nic robic to swira dostane...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 21:35

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja dopiero co wróciłam z Zumby! Miałam fatalny poranek i kiepska noc. Straszenie się czułam, tak słabo psychicznie. Ale w ciągu dnia się poprawiło, a Zumba mnie trochę odstresowala.
    Dobra masz pamięć Alimak:) jutro na 20:30 idę, pokaże jej badania, poproszę o USG co by przewidziała mi owulacje.

    Co do badan to dzis jeszcze dałam mocz do badania i jedno mi wyszło poza normą. Jakieś ciało ketonowe. Dr Google pisze, ze może być cukrzyca, więc trochę mnie wystraszył. Ale koleżanka w innym wątku pisała, ze może zjadłam białko na noc, a ja jadłam jajko na twardo, także może to . Oby...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 21:39

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś miałam zwykłe brzuszne, ale ostatnimi czasy robi mi dopochwowe.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 3 listopada 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi za każdym razem ginekolog robi usg dopochwowo, jeszcze nie miałam nigdy robionego "tak normalnie" brzusznego. A co do mojego L4 to nie jest takie "ciężarne" zwolnienie, tylko takie zwykłe jak przy przeziębieniu tylko babka jeszcze dopisała kod "B". Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, mam nadzieję, że przez te kilka dni wykurujemy się. Choć moje samopoczucie z dnia na dzień jest coraz gorsze...piersi bardzo mnie bolą i nadaję się tylko do spania :( Maruda mi się straszna włączyła ale mój mąż dzielnie to znosi :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 3 listopada 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony ciążowe hihi :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 3 listopada 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wizycie kontrolnej miałam robione usg i normalne badanie na fotelu. Mój pan doktor przy każdej wizycie mnie bada, nigdy nie wypuszcza z kwitkiem. Ale poprzedni nie był taki skory do badań. W prawdzie wtedy przychodziłam głównie po plastry antykoncepcyjne ale uważam, że ginekolog zawsze powinien zbadać kobietę a nie wypisywać receptę na twarz.

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 3 listopada 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak, wydaje mi się, że wszystko zależy od lekarza

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 3 listopada 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój robi usg dopochwowo, a cytologie raz w roku.

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 4 listopada 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na każdej wizycie, nawet na NFZ miałam robione USG dopochwowe. Alimak na Twoim miejscu bym się wybrała, bo tylko w taki sposób można określić czy z jajnikami wszystko ok.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 4 listopada 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie zdarzylam rano zatestowac, dzisiaj 12dpo. Allegrowe testy moga jeszcze nie wyjsc, bo na opakowaniu nie ma czulosci, a na stronach wszedzie te same testy paskowe a rozne opisy...


    Wczoraj dolaczyl bol piersi po bokach, sa takie ciezkie i duze. Rano wedlina mi smierdziala kocimi siurami...


    Bialy ser na sniadanie dzisiaj ;)
    Udanego dnia kobietki :*

    pigułka lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 4 listopada 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawo trzymasz nas w niepewności :)
    Ja wczoraj byłam taka nie do życia, że to jakaś tragedia. Przespałabym cały dzień. Dzisiaj piersi już pełne jak w fazie lutealnej. Mój mózg mówi mi, że nie było w tym cyklu owulacji, a serce ma nadzieje, że to może ciąża. Zobaczymy za niedługo, co tak na prawdę będzie...

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa wrote:


    Wczoraj dolaczyl bol piersi po bokach, sa takie ciezkie i duze. Rano wedlina mi smierdziala kocimi siurami...


    Bialy ser na sniadanie dzisiaj ;)
    Udanego dnia kobietki :*
    witaj w klubie! ja też z piersiami ostatnio mam bardzo ciężko, a poza tym zajadam się twarogami i serkami białymi. Ogólnie mam straszne smaki na kwaśne- herbata z cytryną, sok pomarańczowy, twarogi...
    a ja Wam życzę dużo energii w dniu dzisiejszym! :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja takie smaki miałam zawsze na kacu :) Sok pomarańczowy musiał być koniecznie:)

    Karola1988 lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ