X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 5 listopada 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedziała że Męża nie, bo już miałam ciąże więc to znak, ze mogę zajść. I że Męża by wysłała owszem, ale gdybym miała mieć badanie drożności jajników, co u mnie nie jest potrzebne.
    A temperatury nie mierzyć pewnie dlatego żeby się nie nakrecac. I tak zmierzyła, ale nie spojrzałam :p mój termometr zapisuje sobie temperatury. Pewnie spojrzeć pod koniec miesiąca. Muszę się pilnować by nie zerknąć :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 5 listopada 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to mnie lekarz powiedzial, o tych trzech wykresach. Ja mam caly czas wysokie temperatury teraz, pomierze jeszcze pare dni i koncze.

    Czuje sie dobrze, nic oprocz duzych piersi i ciezkich i czuje... nawet tradzik mi sie uspokoil :)

    No to jak lekarz powiedzial, ze wszystki okej i peka pecherzyk to trzeba brac sie do roboty :) mam nadzieje, ze wszystkie do mnie dolaczycie :) to w lipcu bede miec termin porodu ;)


    Aaa jeszcze jak sprawdzacie szyjke to jak ciaza bedzie to czuc. moja od dwoch czy trzech dni jest taka szczelnie zamknieta, twarda i dosc wysoko ulozona. Wiec po niej tez czulam ze jest cos na rzeczy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 09:48

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 listopada 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz pewnie chcial tymi wykresami owulacje potwierdzic, a skoro u elmali wiadomo, ze jest to chcial, zeby sie nie stresowala.
    Eh, ja z tego wszystkiego sie tylko z mezem poklocilam :(

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigulko, moj sie nie wtracal tylko wkurzal sie budzikiem rano bo w weekend tez tak wczesnie mierze temp.
    On chce pospac a ja ten termometr mecze..

    Z tym mierzeniem temp u elmali, to racja nie ma co sie stresowac...
    Ja poprzednie cykle to slyszalam ze trzeba dwa dni przed i w dzien owu, wiec z kalendarzem i wykresem w reku. W tym cyklu maz przyjechal na dluzej, wiec kiedy mielismy ochote to dzialalismy, nawet nie zwracalam uwagi za bardzo na objawy plodnosci... a sam zaproponowal zeby sie wstrzymac i poczekac na owu, bo niby nasienie bedzie lepsze... no ale nie udalo sie czekanie ;) zreszta jak sie tak rzadko widzimy to te poltora tygodnia byly takie mile, nawet sie nie sprzeczalismy bo czasu bylo szkoda na klotnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 09:47

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lekarz mowil, zebysmy sie kochali regularnie, a nie celowali w owulacje, bo ja przy moim pco moge miec roznie owulacje lub jej w ogole nie miec, a moj maz to by najchetniej raz w tyg tylo, a teraz jak sie staramy to juz wcale mu sie nie chce. On by najchetniej chcial dziecko po 50tce. I zamiast sie spiac, postarac to mi szopki odwala jaki to on wrazliwy i ze mu sie blokada wlacza. W pracy to juz wytrzymac nie moge i gdyby nie starania to juz dawno bym dawno prace zmienila i z jednej strony mi mowi, zebym poczekala ze zmiana pracy a z drugiej wcale nie ma ochoty na starania. Ja przy tych moich problemach hormonalnych mam duzo mniejsze szanse na ciaze, a on jeszcze wszystko utrudnia :(

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, to jesteśmy już dwie w tym wątku "pozytywne" ;) Mi się śni po nocach jak mam powiedzieć dyrektorce i kierownikowi o ciąży...to chyba najbardziej mnie stresuje w całej tej sytuacji. Ale myślę, że im szybciej powiem, tym lepiej. Kobiety w ciąży powinny unikać stresów :P

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigułko dodałyśmy o tej samej godzinie post! Co za synchronizacja ;) lekarz dobrze prawi, by nie "celować" bo to wprowadza nerwową atmosferę i takie zadaniowe nastawienie, a fajnie byłoby przeciez jeszcze czerpać obupólną przyjemność ;) zaaranżuj jakiś miły wieczór we dwoje i dajcie się ponieść chwili. Może mąż wtedy też wyluzuje

    pigułka lubi tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola on wlasnie nie jest taki prosty w obsludze :/ zaaranzowane wieczory dzialaja na niego jeszcze gorzej. Najlepiej na niego dziala to jak nie mam ochoty, wtedy to sie lepi jak mucha. Chyba bede musiala caly czas stosowac tylko taka taktyke...

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że zauważyłaś jakąś zależność :) może faktycznie taka taktyka "na przekór" okaże się skuteczna :) Może kiedy pokażesz mężowi, że Ci nie zależy to wtedy jemu zacznie zależeć :D ech, a mówią, że to kobiety są skomplikowane...

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś dostałam @, czyli zgodnie z przewidywaniami :)
    a odnosnie mojego slubnego to ostatnio działa mi na narwy bo uwaza ze sie spinam za bardzo itp nawet pogadac widze nie mozna za bardzo bo mamy totalnie odmienne podejscia :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa gratuluje :) super, ciesze się :)

    a u mnie nadal @ brak :( Tydzień temu jak byłam u gina to kazał mi przyjść za tydzień jak nic nie będzie, ale robiłam testy i nie ma drugiej krechy więc już zaczynam się denerwować dlaczego nie ma @ :(( ??

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka widzisz, nie tylko u Ciebie taki problem z mezem. Z tym, ze gadac to ja z moim moge, choc mam wrazenie ze ostatnio tez ma dosyc rozmow o ciazy.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kwestię posiadania dzieci przegadałam z mężem jeszcze przed ślubem. Oboje chcieliśmy mieć 2 dzieci i pierwsze przed 30-tką (chcieliśmy się też trochę sobą nacieszyć po ślubie). Na dzień dzisiejszy jeśli wszystko dobrze pójdzie to dzidzia urodzi się parę dni przed naszą 3 rocznica ślubu :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja tez przegadalam i jeszcze 1,5 roku temu moj maz mowil ze dzieci sa sensem zycia i ustalilismy, ze rok po slubie jeszcze bedziemy sie soba cieszyc. Tylko, ze teraz mu jest tak dobrze, ze w sumie to dziecko nie jest mu potrzebne, bo ma mnie ;) twierdzi,ze chce, ale sie boi. Ma tez teorie, ze mezczyzni po prostu kochaja dziecko jak juz jest, ale ciezko podjac im decyzje, ze chcieliby juz miec.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej jak w najbliższym otoczeniu (w rodzinie czy wśród przyjaciół) pojawi się dziecko. Wtedy istnieje możliwość, że się "zapatrzy" i też będzie chciał mieć swojego bobasa ;)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, wlasnie z nim jest na odwrot. Bo takie dziecko to nic nie kuma, placze, sra i jest wymagajace. Mamy teraz dookola pelno niemowlat. On to bardziej robi z racji faktu, ze wie, ze by kiedys zalowal braku dzieci niz z faktycznej potrzeby serca. Poza tym duzo pracuje, a wie, ze jak dziecko bedzie, to bedzie musial duzo zmienic w swoim zyciu.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo rozmawialismy o dzieciach przed slubem, bo z racji mojego Pcos musialam go uprzedzic, ze moze byc problem z zsjsciem w ciaze i w ogole mozemy dzieci nie miec.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wychodzi na to, że mój mąż jest mało skomplikowany ;) Wystarczyła rozmowa na temat tego, że na pewno podoła roli ojca, w miedzyczasie kuzynka (którą często odwiedzamy) urodziła dziecko. Parę miesięcy temu stwierdził, że będziemy się starać wtedy, kiedy ja zechcę (bo on- jak twierdzi- chce cały czas). Uważał, że ostateczna decyzja ma należeć do mnie, bo jakby nie patrzeć to ciąża jest bardziej absorbująca dla kobiety niż mężczyzny :P

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 listopada 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To, że mój mąż podoła w roli ojca nie mam najmniejszych wątpliwości. Ale to, że myśli głową, a nie penisem w tym 1% przeszkadza, no ale w końcu za to go pokochałam. :)
    A ile lat mają Wasi mężowi. Mojemu już niedługo 32 stuknie

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 5 listopada 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jest o rok starszy ode mnie, tematu dzieci raczej unika, twierdzi, że jak raz powiedział, że chce to chce i nic się nie zmieniło i nie ma sensu o tym gadać. Jak będzie to będzie

    domiszka lubi tę wiadomość

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ