X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    Karola ja takie smaki miałam zawsze na kacu :) Sok pomarańczowy musiał być koniecznie:)
    coś w tym jest, faktycznie wczoraj do męża mówiłam, że czuję się jak na kacu :P

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz trzymam siury i po pracy zrobie test, specjalnie dla Was ;)

    Ja czuje taki spokoj,ze sie udalo. Dzisiaj 26dc i powinny byc objawy okresowe... a tu cisza ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, siury wstrzymane ;)

    Az sie boje na glos to powiedziec po tak dlugim czasie oczekiwania, az nie wierze ;) przeczucia sie sprawdzily ;)

    Mam cien cienia na tescie ciazowym, a z racji tego ze co chwile robie siku, to w sobote od rana zrobie jeszcze jeden test ;)

    Jeszcze nie zaznaczam zielonego kropka :)
    Maz jutro rano wyjezdza, a ja zeby nie zapeszac nie kupilam mu nic, zeby mu w fajny sposob przekazac. Wiec dziewczyny, na ten moment tylko Wy wiecie ;)
    Nie wierze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 15:01

    elmalia, Alimak, Karola1988, Anika27 lubią tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawa gratulacje !!!!!!!!:*<3

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak no wlasnie czuje sie jakbym juz byla w 2 fazie cyklu ,a sluz plodny. Nie dojdziesz o co chodzi :/

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :***** <3 jeszcze to do mnie nie docoera, chyba nie wytrzymam i juz mezowi powiem, ciagle.sie usmiecham :)


    Dzieki dziewczyny za wsparcie... jak sobie uswiadomilam polaczenie snu o tescie ciazowym z rocznica rodzicow to juz bylam pewna ze sie udalo... ale wiecie... duzo cykli myslalam ze sie udalo, ale w tym po prostu bylam pewna, nie schizowalam, niedoszukiwalam sie nadmiernie objawow, tylko to co zauwazylam zapisywalam...

    Dobra powiem mu teraz :) mam nadzieje ze sie bardzo ucieszy, bo ja juz nie bede mogla wytrzymac do 10tego... to jeszcze prawie tydzien !!!

    Albo poczekam, jak on mnie sie oswiadczyl w elegancki sposob, to ja mu tez w ladny sposob powiem ze zostanie tata :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 15:20

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wlasnie wracam ze sklepu, kupilam zwykly neutralny kaftanik, zapakuje go w torebke i dzisiaj mu pogratuluje, ze sie udalo ;) a w rocznice slubu rodzicow kupie body jestem super wnuczkiem i im damy tez zapakowane w torebeczke :) no i oczywiscie flache postawimy i mnie jakis soczek dobry ;) myslicie ze to dobry pomysl ?

    elmalia lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge uwierzyc, jestem dobrej mysli, z wrazenia ide pobiegac :)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    hihihi ah ta niecierpliwość, ja bym pewnie nie dała rady, nawet jakbym się starała wytrzymać to by zaraz po mnie poznał, że jest coś nie tak bo by ze mnie wychodziły emocje pewnie nawet uszami ;)



    Alimak, usmiecham sie sama do siebie, dzisiaj maz wroci od kumpla a ja z biegania i mu powiem.... nie moge sie doczekac az na tescie beda dwie mocne krechy ;) po 11list pojde sama na bete i rodzicom do prezentu tez wrzuce :) tak zeby wyszedl ten wysniony 5ty tydzien ;)

    Rany az wypiekow dostalam, teraz w pracy sie kapna ze cos nie halo... moglam do soboty poczekac, Potwory z Was ze mnie podkusilyscie zeby robic test ;) hahaha teraz nie wytrzymam ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Pewnie, że dobry pomysł, najważniejszy prezent jest już zapakowany głęboko w brzuszku ;) uśmiech to największy przekaz :)

    Kochana tylko już tam bez wyciskania siódmych potów <nununu> na spokojnie truchcik ;):*


    Oczywisice, rezygnuje z ciezarow w pierwszym trymescie... rany nie wiem czy dam rade ;) to dwa miesiace jeszcze... oj joj,

    O kurde... nie bede mogla sie mocno spocic... a wiecie ze zadyszka mnie zlapala jak z mezem sie wydurnialam... chyba juz z wrazenia :) szybciej sie mecze :) hahaha, ale jestem szczesliwa... o rany... dzisiaj to na skrzydlach bede biegac... tyle emocji :)

    Dziewczyny, nie dociera to do mnie!! Oby wszystko juz dobrze sie potoczylo :) troche sie naczekalismy i sie naplakalam jak okres dostawalam... aj


    Dziewczyny, kazdej z Was zycze takich emocji jeszcze w tym roku !!!!

    Alimak, elmalia lubią tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawa, gratuluję!! bardzo bardzo się cieszę! :) pewnie za pare dni będą dwie intensywne krechy :D

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawo! Tak bardzo się cieszę! Ojejku, fasolka wyrosła na naszych "oczach"! Śmiem nas nawet nazwać Forumowymi Ciotkami :)
    Gratulacje, krechy będą ciemnieć z dnia na dzień. Wszystkiego dobrego dla Was.

    Aaaa i zdaj relacje z reakcji Męża!!:)

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie sie ciesze Twoim szczesciem. My to chyba czarownice jestesmy, bo wczesniej mowilysmy, zebys nie testowala bo za wczesnie, a teraz jak 2 krechy to sie niecierpliwilysmy ;)

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko a propos śluzu. Dziś zaznaczyłem rozciagliwy, ale nie jestem pewna, czy dobrze. Jest taki glutowaty (przepraszam za te dosłowne opisy) i się rozciąga na jakiś centymetr czy dwa, ale nie jest przejrzysty. Czy to już śluz plodny? Co byście zaznaczyly?

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam najwiekszy problem z rozroznieniem kremowego od lepkiego.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam czytałam te podpowiedzi OF, i nie pasuje mi ten mój śluz do żadnego opisu ;) chyba zmienię na kremowy, bo przezroczysty nie jest, a taki ma być ten rozciagliwy. kremowy w sumie też mi nie pasuje, bo tam piszą, ze ma być jak balsam, a taki balsamiczny śluz chyba wiem jak u siebie odróżnić.

    P.S. czekam na wizytę, jest mega opóźnienie, a ja jak zwykle przyjechałam przed czasem. Jeszcze godzinę tu posiedze jak nic!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 20:37

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie czesto miesza sie kremowy z wilgotno, przynajmniej teraz tak mam... i jest taki mleczno przezroczysty...

    Wrocilam z biegania, uda mi zmarzly, ale super sie czuje :) mgla dosc gesta, wlosy i opaska mokra od mgly ;)

    Szybki prysznic i na meza czekam ;)

    pigułka lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ciągle czekam!! Masakra :(

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz wrocil, pierwsze mina zdziwiona, co ja mu dalam, a jak sie usmiechnal bo skapowal, spytal sie dlaczego neutralne a nie rozowe spiochy, bo bedzie coreczka... cos czuje, ze bedzie dziewczyna pierwsza. Caly czas chodzi usmiechniety, mam nadzieje ze nikomu nie powie, bo pleciucha jest. Juz gadal do brzucha :) nie wierzy jeszcze... zaskoczony :)


    Cieszy sie jak glupi :)


    Mam nadzieje ze nie cieszymy sie za wczesnie... oby to nie byl sen... <3

    Dobranoc :***

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 21:53

    elmalia, Karola1988 lubią tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 4 listopada 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja po wizycie:) Dr powiedziała, ze mam wzorcowy obraz macicy w okresie okoloowulacyjnym i ze mogłaby go pokazać studentom medycyny jako książkowy przyklad (czy jakoś tak). Jest pecherzyk na prawym jajniku o średnicy 19mm. Mówi, ze lada chwila pęknie (a ja dopiero w 12 dc jestem!). Mam przyjść w poniedziałek sprawdzić, czy pękł.
    I oczywiście co? Mam nie mierzyć temperatury.
    Muszę jeszcze zrobić badania na przciwciala antykardiolipinowe (nie zrobiłam ich wcześniej, bo Pani w laboratorium nie mogła rozczytać skierowania - ręczny dopisek). A tak to nic. Żadnych skierowań na hormony, bo nie widzi powodu. Wszystko ponoć gra.

    Alimak pytałam o krótka fazę lutealna, 10-11 dniową, i nie widziała w tym problemu. Albo dawała mi do zrozumienia że mam na to nie patrzeć :p sama nie wiem co o tym myśleć.

    Z tego wszystkiego jajnik mnie troche kuje. Chyba zbystrzal jak usłyszał jakie to USG piękne :p

    Zobaczymy w poniedziałek co to z tego będzie. Trzeba czekać i działać!

    Dobrej nocy Wam życzę.

    CzarnaKawo, jeszcze raz gratuluję:) cieszę się Waszym szczęściem :) I życzę Córeczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 23:05

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ