X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 9 listopada 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie macie dziewczyny, te wszytskie wizyty u lekarza,radosne oczekiwanie,powiadamianie najbliższych...ehh, żeby i całą pragnącą tego resztę też to w końcu czekało ;)

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 9 listopada 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno wszystkie z Nas (prędzej czy później ;)) to spotka. Tego Wam życzę z całego serducha! :* Zostaję z Wami czy tego chcecie czy nie (pomimo zafasolkowania;)) Zżyłam się z Wami i chyba trochę uzależniłam od tego forum.

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 9 listopada 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak tak samo, ta fioletowa strona taka jeszcze zimna..., jak wszystkie sie tam przeniesiemy juz za niedlugo, to swoj watek zrobimy i bedziemy kontynuowac paplanine ;)


    ide spac, a przynajmniej sprobuje, wyjadlabym cala lodowke, nawet swiatlo by juz tam w niej nie zostalo, taki ze mnie lakomczuch :P

    :***

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 10 listopada 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do snów to ja zawsze noc przed terminem okresu i testowaniem mam sen że test jest pozytywny... I już wtedy wiem, że nic z tego :( ale fajnie chociaż przez chwilę w śnie pobyć w ciąży :D

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 10 listopada 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trochę mnie tu nie było, Karola gratulacje ze już widać krewetke tak ładnie no i serduszko !! ::)

    u mnie nudy, nic się nie dzieje, od jutra mam gości, szwagierke w 22 tc wiec ciekawe jak będzie ...

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa wrote:

    Aj, najpierw niecierpliwe czekam, kiedy sie uda, pozniej, kiedy lekarz i chec dzielenia radosci ze wszystkimi, a teraz w necie ogladam ciazowe sukienki :p mam ochote juz sobie dwie zamowic... no zeswirowalam :p

    A boje sie strasznie, czy wszystko bedzie ok, czy porod bedzie bez komplikacji, lekarze...cisnienie mi podnosi ustawa o szczepieniach...

    Apropo świrowania gdzieś na fb pokazał mi się taki obrazek, ja na pewno przy pierwszym dzieciatku będę się tak zachowywać, to chyba normalne :)http://kobiecegadzety.pl/26308,chyba-kazda-mama-si-z-tym-zgodzi-p-zachowanie-matki-przy-

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 09:41

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://kobiecegadzety.pl/26308,chyba-kazda-mama-si-z-tym-zgodzi-p-zachowanie-matki-przy-

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 10 listopada 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Czy wiecie jak to jest z przeziębieniem, tzn jak się ma przeziębienia do możliwości zaciązenia albo ogólnie do cyklu? Byłam przeziebiona w tym cyklu i staram się jakoś sobie to wytłumaczyć, że to dlatego znów się nie udało :( ja zawsze muszę znaleźć wytłumaczenie.

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 10 listopada 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naditta niestety jeśli chodzi o zajście w ciążę to czasem nie ma jednego konkretnego wytłumaczenia. Trzeba się jakoś z tym pogodzić (chociaż wiem, ze to bardzo ciężkie) i próbować dalej. Bardzo często z kobietami wszystko jest ok, a w ciążę nie zachodzą. Zamiast szukać przyczyny (chyba, że faktycznie masz problemy z hormonami) staraj się skupić na następnych staraniach. Zawsze jak przychodzi okres to szukam sobie następnej okazji. Jak we wrześniu przyszedł okres to sobie przetłumaczyłam, że zrobimy dziecko na moje urodziny, potem, że na świętą, w Nowym Roku, na ferie zimowe, na wiosnę itp.
    Każda z nas ma chyba takie ciężkie dni, jak się dowie, ze nic z tego i że trzeba starać się dalej. Dobrze, że możemy się jednak wspierać na tym forum. Sama mam teraz załamkę i mało piszę, ale wiem, że jak już przyjdzie nowy cykl i nowe nadzieje to jakoś to będzie. Trzymaj się mocno i nie trać nadziei :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 10 listopada 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigułka, dziękuję za te słowa pocieszenia. Ja wiem,ze nie ma wytłumaczenia na to dlaczego się nie udaje, ale mimo wszystko latwiej mi jest myśleć, że jest jakaś prosta przyczyną, niż np ze coś jest z nami nie tak... I tak masz rację, z nowym cyklem zawsze przychodzi nowa siła i nadzieja. Bo Przecież ona umiera ostatnia ;). Ja teraz jestem na etapie czekania na @ co jest dla mnie najbardziej stresujące w całym cyklu, bo już chce żeby przyszla, jak wiem ze się nie udało.
    A tak poza tematem, musisz być bardzo ciepłą, fajna osobą, taka moja pierwsza myśl po przeczytaniu Twojego posta. :)
    (przepraszam za chaotycznosc mojego,ale piszę z telefonu a bardzo nie lubię bo nie widzę całości)

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 10 listopada 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za mile slowa, ja tez aktualnie czekam na okres, wiec latwo nie jest. W piatek maz idzie na badanie nasienia, mam nadzieje, ze chociaz z nim jest wszystko ok ;) kiedys musimy sie doczekac ;)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 10 listopada 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój za nic w świecie nie chce się zgodzić na takie badanie, nawet czołgiem bym go nie dała rady zaciągnąć ;). Twierdzi, że to dopiero kilka mcy i niedługo się uda. A Wy jak długo 'walczycie' jeśli mogę spytać?

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 10 listopada 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dopiero 4 cykl, ale ze wzgledu na moje pco lekarz zalecil badanie nasienia zanim zaczniemy jakies powazniejsze leczenie u mnie, a dalismy sobie czas do konca roku na starania bez dodatkowych lekow, bo w zeszlym miesiacu pojawila sie owulacja. Niestety w tym juz nie bylo :( staramy sie 4 cykle (tak mi sie wydaje,bo czasem sie juz gubie). Myslalam, ze z moim tez bedzie gorzej, ale sam zaproponowal, ze juz pojdzie, jak w tym cyklu nic nie bedzie. Ja tam wierze, ze z jego chlopakami wszystko ok ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 15:53

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 10 listopada 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pisze z telefonu tak chaotycznie ;p

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 10 listopada 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naditta- co ma być, to będzie. Ani przeziębienie ani zmiana pogody ani alkohol czy inne czynniki nie powinny mieć wpływu na to czy zajdziesz w tym cyklu w ciążę czy też nie. Mój pan doktor powiedział, że w pierwszym roku starań w ciążę zachodzi 85 % par, w drugim roku 95 %, więc właściwie można sie zacząć martwić po dwóch latach starań :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 10 listopada 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alkohol to nawet czasem pomaga :p

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Karola, wiem :) Po prostu czasem potrzebne mi są takie tłumaczenia bo dlaczego innym dookoła mnie się udaje tak szybko, a ja ciągle czekam? Przecież zdrowo się odzywiamy, nie mamy nadwagi itp itd...i ciągle nic. My w sumie to można powiedzieć że staramy się kilka mcy około pół roku, ale wiem,że tylko w 3 cykle staraliśmy się z całowanie w owu, resztę po prostu olalismy temat :) więc tragedii nie ma, ja chyba dramatyzuje :D. Bo ze mną tak jest, że jak już coś wymyślę, na coś się zdecyduje to musi być już, inaczej się denerwuje! Niecierpliwa jestem po prostu. A co do owulacji to ja mam regularnie w każdym cyklu, tak mówią testy, ale to też nigdy nie wiadomo jak to jest na prawdę. Ostatnio byłam u lekarza i powiedziała, że jest piękne endometrium i zaraz będzie owulacja. I co? I znowu d***!
    Co do alkoholu to ja nie stronie :D wino wypijam litrami, w skali miesiąca oczywiście :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 17:10

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawa dopiero przy 9 cyklu sie doczekala, a tez wszystko z nimi ok bylo. Trzeba sie po prostu uzbroic w cierpliwosc. Pomysl sobie jak ja sie wkurzam jak zdrowe osoby dlugo sie staraja, to co dopiero bedzie z nami jak owulacja raz na jakis czas tylko.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na ten przykład staram się 14 cykl i też ponoć wszystko ze mną OK. W jakimś 8 czy 9 cyklu miałam ciążę biochemiczną więc nie wiem, czy nie powinnam wyzerować wtedy licznika ;)

    Ale patrzcie, CzarnaKawa wyluzowała i jej się udało. Ja też jestem przykładem, że olanie sprawy pomaga w zajściu w ciążę, bo właśnie wtedy, jak byłam w CB to jakoś tak na luzie podeszłam. Fakt faktem, zakończyło się jak się zakończyło, ale przynajmniej mam dowód, że mogę zajść w ciążę.
    Takie małe pocieszenie.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie wszędzie można przeczytać o tym, jak wyluzowanie pomaga :) tylko ciężko zastosować to w praktyce. Bo jak tu przestać myśleć o ciąży kiedy tak się tego pragnie? Ma ktoś jakieś lekarstwo?:)
    Pigułka, ale jak ta Twoja owulacja ruszy z kopyta, to wtedy może 2 za jednym zamachem? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 18:30

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ