X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wieczor ;)
    chcialam sie niesmialo pochwalic ze zrobilam dzis rano test i wyszly dwie kreseczki. co prawda druga blada ale widoczna. jutro testuje jeszcze raz. chce miec pewnosc ;) bo jakos jeszcze do mnie nie dociera. milej nocki zycze ;*

    Anika27, elmalia lubią tę wiadomość

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo bylam na badaniach progesteronu i poziom byl tak niski, ze nie ma szans ze oeulacja byla

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziarella gratulacje :*

    madziarella88 lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 10 listopada 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super madziarella!! trzymam kciuki za mocniejszą krechę :D

    madziarella88 lubi tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 10 listopada 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziarella super wiadomość! Gratuluję i niech maluch rośnie jak na drozdzach i zdrowo się rozwija!:)

    madziarella88 lubi tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 listopada 2015, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziarella gratuluję :)

    madziarella88 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 11 listopada 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak, może jeszcze nie wszystko stracone,czekaj cierpliwie ;)
    Karola, super, że wszytsko tak gładko poszło!
    Pigułka, a może jednak coś było. Ja już takie cuda słyszałam związane z zachodzeniem w ciążę, że myślę, że wszytsko jest możliwe ;)

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 11 listopada 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi się dzisiaj dobrze spało :) Dzisiaj planuję leniwy dzień. Późnym popołudniem wybieramy się z mężem do znajomych, którym miesiąc temu urodziła się córeczka, więc pozostajemy wciąż w klimacie ciążowo-noworodkowym ;) A wy, dziewczyny, jakie plany macie na dzisiaj ;>

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 11 listopada 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Wczoraj poinformowalismy rodzicow, kartke wypisalam, z okazji rocznicy slubu moich rodzicow, a ze tate mam w szpitalu, to chcialam wczesniej rozweselic im humor i wczesniej sie dowiedzieli. poplakali sie, nie mogli uwierzyc, moja mama zaczela wozki ogladac... juz zaplanowala pierwsze weekendy wnusia, ze na spacery beda chodzic... zeswirowali pozytywnie, lzy...

    no mama chodzi za mna i sie usmiecha :P

    tesciowa tez uradowana, a ze mam dystans do niej, za bardzo sie nie rozckliwialam, bardzo wczesnie sie dowiedzieli, bo maz nalegal ze jak moi wiedza to ona tez ma sie dowiedziec... do jego siostry tez mam dystans, wiec sucho rozmawialam z nia przez telefon. aj, dlaczego dopiero po slubie pokazaly na co je stac... no trudno, dobrze, ze z nimi nie mieszkam i przestaly do mnie dzwonic... ciezko im bedzie zmienic moje nastawienie...

    no ale wczorajszy wieczor bardzo udany, zamiast szampana - bo szpital, maz prowadzil, tata chory, ja w ciazy to kupilismy jogurty - deserki slodkie i to byl toast :P taka im niespodzianke zrobilismy i humory poprawilismy ze szok!! jakie to mile :) a kartke tak cklwie napisalam, ze juz w polowie lzy mieli, a jak dobrneli do samego konca, zaniemowili :)


    Dziewczyny, takie mam zaleglosci na forum, ze musze wszystko doczytac :) w pospiechu widzialam, ze kolejna zielona kropeczka nam sie ukazala na forum :D:D:D wspaniale, buziaczki dla WAS :) :*** Gratuluje:)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawa widze, ze mialas wczoraj wspanialy dzien. Super ;) nie dziwie sie, ze rodzice sie wzruszyli ;)
    Naditta, wole na nic nie liczyc, bedzie co ma byc, ale jakos nie wierze w cud, ten jajnik mam powiekszony i z duza liczba pecherzykow wiec ciezko od niego oczekiwac wspolpracy. Na szczescie drugi jest bardziej laskawy.
    Alimak ja dalej trzymam za Ciebie kciuki. Ah tak sobie wczoraj myslalam, ze super byloby podarowac rodzicom po choinke kubeczki z napisem: najlepszy dziadek/ najlepsza babcia na swiecie...

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigułka, super pomysł te kubki, marzenie...

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie uda sie na swieta, to jak do nas przyjada to po prostu zrobie im w takich kawe ;)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 11 listopada 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawo, wzruszyłam się czytając Twojego posta. To takie piękne chwile! :):)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 11 listopada 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, coś tu cicho od kilku godzin... Zgadzam się z elmalia, piękne chwile CzarnaKawa! Wszytskie w duchu liczymy, że nas też podobne chwile czekają, kiedyś w przyszłości, oby jak najbliższej ;)

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 11 listopada 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Kawo! Niezapomniane wielkie emocje...życzę wszystkim staraczkom 88 przeżycia takich chwil w najbliższym czasie. My już wróciliśmy od znajomych. Napatrzyliśmy się na malutką i rozmarzyliśmy się...

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 11 listopada 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) napewno kazda z Was doczeka :*** ja jutro do pracy... eh, rano budze sie zmeczona, popoludniu mam wrazenie goraczki, biust rosnie!!! Zle sie czuje, po pbiedzie meczyly mdlosci... moze praca odciagnie krazace mysli... chwilami lapie sie na tym, ze mysle, ze to zbyt piekne aby bylo prawdziwe, odliczam godziny do wizytu u lekarza...


    Ja dzisiaj czasu nie mialam...nadal mam zaleglosci forumowe. Pozdrawiam :*** na przerwie w pracy postaram sie nadrobic zaleglosci ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 12 listopada 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Jestem trochę w tzw kropce... Zrobiłam wczoraj popołudniu test, i wydawało mi się że jest prawie niewidoczna druga kreska. Siedziałam z tym testem w dłoni i co chwile patrząc na niego stwierdziłam, że mi już odbija i będzie trzeba psychiatre niedługo odwiedzić. Odlozylam go do szafki, spojrzałam za jakieś pół godziny,godzinę i widziałam ta kreskę, jakby wyrazniejsza... Właśnie jestem po kolejnym, tym razem porannym teście. Podobna sytuacja, tylko druga kreska to jakby cień, widoczny chyba tylko dla mnie :P. Co myślicie? Nie chce się cieszyć, podchodzę do tego z dystansem... Jakoś nie możliwe mi się wydaje. Myślałam, że poranny test wyjaśni sytuację do końca a tu du**

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 12 listopada 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naditta test najlepiej odczytać po kilku minutach- wtedy jest najbardziej wiarygodny. Po upływie dłuższego czasu może (niestety) dawać płonne nadzieje. Ale testuj dalej, najlepiej rano i sprawdzaj czy kreska nie robi się ciemniejsza z dnia na dzień :) Ja robiłm codziennie prez tydzień :] Miłego dnia!

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 12 listopada 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) testuj jutro czy za dwa dni :) powodzenia !!! Ja tez zaczynalam od cienia cienia...

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 12 listopada 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię Karola :) na szczęście mam zapas testów i to duży, więc nie wydam fortuny. Dzisiaj rano ten cień cienia pojawił się po jakiejś minucie, więc może jednak jakimś cudem się udało... Nie chcę się za wcześnie cieszyć, póki co nie do końca wierzę, że to może być prawda. Takie cuda, mimo przeziębienia trwającego ponad 2 tygodnie, zazywanych leków i braku jakichkolwiek objawów? Sama nie wiem :P
    A jestem w 30dc, cykle zwykle 28 dni, ostatni przedłużony że względu na wyjazd i zmiany klimatu tak myślę. Owu była 14-15 dnia. @ wg ovu powinien być jutro, wg mnie wczoraj. Póki co żadnych objawów zapowiadających cokolwiek, lekki ból piersi, to wszytsko.Poczekam więc cierpliwie, bo wszytsko może się zdarzyć.

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ