X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 8 listopada 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)
    urodzinki masz? no to wszystkiego najlepsiejszego zycze przyszlej mamusi ;)
    uciekam. troche odskoczni mi potrzeba, innych mysli.
    milego wieczorku! do pozniej !

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 8 listopada 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziarella ja też jestem zawsze wyluzowana do owulacji, a potem mnie skręca z ciekawości i robię się bardzo niespokojna. Chyba to głównie dlatego, że u mnie nie zawsze jest owulka. Teraz już sobie dałam na wstrzymanie, zaczęłam chodzić na basen i znajduję sobie inne zajęcia, żeby nie myśleć. Jak nie odpuszczę, to nic z tego nie będzie

    madziarella88, CzarnaKawa lubią tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 8 listopada 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jest szansa na przyjęcie mnie do Waszego grona? :)
    Właśnie zarejestrowałam się na ovu, moja przygoda z tym portalem się zaczyna.
    Od kilku mcy bezskutecznie próbuję zajść w ciążę, nie mam, a może nie chcę o tym rozmawiać z ludźmi z mojego otoczenia (prócz męża i jednej przyjaciółki) stąd obudziła się we mnie potrzeba dołączenia do jakiegoś forum. Da radę się tu wkręcić? :)

    Anika27 lubi tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 8 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj! :) im nas więcej, tym weselej :) Same fajne babeczki są na tym forum... z resztą niebawem na pewno przekonasz się na własnej skórze :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 8 listopada 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dziękuje bardzo za pierwsze miłe powitanie! :) Dołączyłam akurat do Was, bo stwierdziłam, że raźniej jest jak wszytskie z tego samego rocznika :)

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 8 listopada 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj naditta ;)

    pigułka ja tez probuje odpuscic troche ale w drugiej fazie cyklu swiruje troche. szczegolnie pare dni przed okresem .. to silniejsze ode mnie

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 8 listopada 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Witaj Naditta :)

    Karola, dobrze ze to ryczenie to normalne, bo juz sama na siebie jestem zla, za ten ryk... pozniej juz bylo lepiej, zajelam sie czym innym, w scrable z kuzynka pogralam... bylam z przyjaciolka na spacerze, gadula ze mnie i potrafie gadac podczas biegu bez zadyszki... a dzisiaj szok, trzy zdania i brak powietrza :P no nie moge uwierzyc, tak szybko sie mecze... ale w dzien nie spie :) w nocy znowu ciezko mi zasnac.. jakos nie czuje potrzeby snu, ale zadyszke mam podczas gadania i chodzenia...


    Karola, wszystkiego NAJwspanialszego :) najfajniejszy prezent na urodziny wczesniej juz dostalas :)

    mam ochote jakas ksiazke kupic na temat ciazy, macierzynstwa i rozwoju niemowlat, slyszalyscie o jakis fajnych pozycjach ksiazkowych? za chwile bede prosic od rodziny i przyjaciol to mi na gwiazdke zakupia :D:D:D:D i nie bedzie problemu jak co roku co mi kupic :D

    znalazlam sobie kolorowanke antystresowa, wiec jak pojde na zwolnienie i beda mnie nerwy braly od siedzenia w domu, bede kolorowac :)

    uciekam pod prysznic i sprobuje wczesniej sie polozyc zeby dzisiaj o ludzkiej porze zasnac.

    Dobranoc :*** oby Wam się przysnily pozytywne testy, jak mnie ten zaczarowany :D:D:D na sama mysl o tym snie sama do siebie sie usmiecham :D

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 8 listopada 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za życzenia dziewczyny! urodziny miałam w środę ale jako, że w pracy mnie nie było i kierownik był na urlopie to przełożyliśmy świętowanie na jutro :) Co do książek to takich "ciążowych" nie znam ale jeśli chodzi o sam rozwój dziecka to polecam "Rozwój dziecka od 0 do 3 lat". Brazelton. Uważam, że każdy (przyszły) rodzic powinien zaznajomić się z tą książką. Rozdział o samej ciąży też jest ;)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 8 listopada 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z książek polecam Ci Heidi Murkoff, są 3 tomy: "W oczekiwaniu na dziecko", "Pierwszy rok życia dziecka", "Drugi i trzeci rok życia dziecka". Sama nie czytałam, ale miałam ją kiedyś w ręce, I tom kupiłam na prezent koleżance, wyglądała na prawdę intesresująco. No i wszytskie moje dzieciate koleżanki czytały te książki w ciązy, bardzo chwaliły. Wiem, że autorka ma też inne pozycje, poszukaj na allegro. Nie wiem jak z ceną, ale z tego co pamiętam, kiedy kupowałam cena w empiku była dość wysoku, ok.50zł za sztuke, może teraz są tańsze ;)Aha! i są dość grube, można by powiedzieć, że księgi, chyba po 600 stron, więc jest co czytać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2015, 22:19

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 8 listopada 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :*** jutro poszukam,


    Oczywiscie nie moge zasnac... eh cos tak czulam, ze bedzie znowu ciezko zasnac...

    Niby zmeczona, ale spac ani w dzien ani w nocy nie moge :/ z wrazenia chyba...


    Ksiazka nie pomaga, nudny film w tv, wywietrzone w pokoju i nic... eh


    Dobrej nocy ;)
    Jeszcze raz dziekuje za pozycje ksiazkowe :)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki powiedzcie mi kogo dopisać do listy bo że czarnej kawie <3 to wiem i gratuluję. Nie było mnie chwilę bo miałam zalatany tydzień i znowu miałam nikomu nie pomagać ale nie mogłam odmówić mamie.

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 9 listopada 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie..pecherzyk jeszcze nie pękł, ale ponoć się owu już "zadziewa". Także jeszcze jestem przed. Śluz dziś mega obfity, normalnie leje się ze mnie. Mam nadzieję, ze sie uda wszystko tym razem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 17:34

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 9 listopada 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzialajcie :) <3

    Trzymam kciuki ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny! jest serduszko (120 uderzeń na minutę!). Na usg widać coraz większą fasolkę! jestem taka szczęśliwa <3

    elmalia, CzarnaKawa, Alimak, madziarella88, domiszka, madziaw88 lubią tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak super!! Takie informacje mnie wzruszają :) Cieszę się Waszym szczęściem.
    I dołączam się do życzeń urodzinowych. Ach, lepszego prezentu nie mogłaś sobie sprawić :):)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa korci mnie by podejrzeć temperaturki!! Chyba zrobię to szybciej niż zakładałam. Może jak mi się śluz płodny skończy to wtedy sprawdzę czy się pokrywa wszystko z USG. Jak myślicie? Ajjj silna wolo, gdzie jesteś? Przynajmniej do testowania żebym wytrzymała czyli gdzieś do 21.11.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, ale Ci zazdroszcze, mnie sie tak dluzy do wizyty u lekarza... eh... ale super :):):)


    Elmalia, przywoluje Cie do porzadku!!! Co Ty wyczyniasz Mloda Damo ? ;)
    co to za podgladania ? :P

    Alimak, a jaka macie pogode? bo w PL nie jest ciekawa, przynajmniej u mnie, wiatry, deszcze na zmiane ze sloncem... dobrze, ze jest cieplo :) Zazdroszcze tych rowerow :)

    Pozdrawiam Dziewczyny :*

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi nie podglądam nie podglądam, tylko mam taką chęć ;)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmalia, bo sie pogniewamy ;)

    hahaha :)

    Czekam na meza, i tak nie moge spac, mam wiecej energii, ale szybko sie mecze, w ogole spiaca nie jestem, a normalnie juz mi sie oko przymyka o tej porze.. wstaje 5,30...

    mdlosci dzisiaj nie meczyly :D:D:D brzuch juz tak mocno i czesto nie boli, tylko mam takie ciagniecia, jakby wiezadla i sciegna byly przykurczone, takie nieelastyczne podczas zmiany kierunku ruchu i boli to. a tak to tylko MEGA cycki bola :( porazka...

    Jutro chwale sie rodzicom :D:D:D no i tesciowej... a po wizycie u lekarza przyjaciele sie dowiedza... az mnie skreca ze zniecierpliwienia :D:D:D:D

    Elmalia, ja jak Ty, niecierpliwa, mialam wytrzymac do rocznicy slubu rodzicow, a nie wytrzymam :P bo juz jutro im powiemy... o lol ale kartke pieknie wypisalam, zdziwie sie jak sie nie poplacza :P ja to na bank bede ryczec, bo rycze nawet jak w tv leci reklama i sa male psiaki :P:P:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 21:49

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi ja jak sobie pomyślę o sposobie poinformowania Naszych Rodziców (kiedyś tam) to też się wzruszam :D Taka płaczka ze mnie, strach pomyśleć co to będzie jak ciążowe hormony będą grały? :P
    Także rozumiem Cię doskonale :) I życzę jutro pięknych chwil :)

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ