X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 15 listopada 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie właśnie, zostańcie z nami i opowiadajcie, może się zarazimy od Was już "zaciążonych" ;)

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:35

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Pierogi ruskie uwielbiam, maz mnie w piatek zabral;) wczoraj test negatywny, ale nie jest to dla mnie zaskoczenie. Wystarczy spojrzec na moja twarz, zeby wiedziec, ze owulacji nie bylo. Jak jest, to tradzik mnie tak nie atakuje. Zobaczymy ile potrwa ten cykl, od nowego roku mam wlaczyc duphaston, ale jesli bedzie cykl ponad 40 dni to chyba napisze do gin, czy nie wlaczamy juz teraz

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna my najczesciej spedzamy swieta na zmiane, raz u mnie, raz i rodziny meza. W tym roku w wigilie pracuje wiec jedziemy domnie, bo do meza za daleko jechac

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • mamalena Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 15 listopada 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas jest na przemian raz u moich rodziców następne święta u rodziny mego męża. Inaczej się nie da bo moi rodzice mieszkają 500 km odmie. A rodzinę męża mamy na miejscu.

    20140815050114.png

    "Przyjdzie czas gdy popijając poranną kawę będę wiedzieć ,że w sąsiednim pokoju moje szczęście cicho śpi."
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 16 listopada 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,


    Wczoraj powiedzielismy przyjaciolom - malzenstwu, ktore sie tez stara o bejbika... i powiem Wam tak szczerze, ze przykro mi sie zrobilo... wiedza jako pierwsi, ale przez Nia duza hmmm zazdrosc, rozczarowanie przemawialo, ze to ja a nie Ona... nie wiem ale z buzi na wiesc o ciazy odczytalam... ku#*!&@ wszyscy o procz mnie zachodza, i to oni wczesniej niz my!?!

    to Oni dluzej sie staraja. Ja rozumiem, ze jej przykro, ze nie jest w ciazy, ale no kurcze, ja bym naprawde sie cieszyla i jej tak mocno od serca pogratulowala, wysciskala, poplakalabym sie ze wzruszenia, bo ich szczescie, to powod to radosci. W koncu to przyjaciele... przykro mi bylo wczoraj... eh


    A tak, to mam meza w domu, wiec czas na forum nie mam, bo chcemy razem spedzic...

    Rany jeszcze dwa dni do wizyty u lekarza...


    Z wigilia w tym roku bedzie problem, czekamy na swoje mieszkanie, a wigilia miala byc u nas, a tak to czy u tesciowej, czy u moich rodzicow... bedzie problem.
    znowu ja zawsze przebieram sie za mikolaja i wszyscy spotykamy sie u kogos w mieszkaniu i rozdajemy prezenty za cos do zrobienia, koledy spiewamy, wiersze, pompki czy przysiady. Fajnie i smiesznie jest :)

    U mnie w rodzinie jest wczesnie wigilia, zeby pozniej ze wszystkimi czas spedzic,a tesciowa w porze pozno wieczornej... i bedzie konflikt...

    Takze nie wiem jak to bedzie w tym roku...

    Buziaki dziewczyny, udanego poniedzialku, ja mam wolne, ostatnie dni wykorzystuje z tego roku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 11:59

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa szkoda, że jej reakcja taka była, ale mogło jej się w pierwszej chwili zrobić przykro i po prostu nie umiała tego ukryć. Może akurat tego dnia zrobiła test i wyszedł jej negatywny... :> Na pewno jak ochłonie to Ci pogratuluje szczerze i od serca :)

    elmalia lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 16 listopada 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawo myślę, że dziewczyny mają racje. Jak Twoja przyjaciółka ochłonie to na pewno pogratuluje Ci z całego serca. Dla niej to na pewno był szok. Sama pamiętam, jak spotkaliśmy się ze znajomymi i powiedzieli, że spodziewają się drugiego dziecka, a ja wtedy dzień wcześniej dostałam okresu i w dodatku koszmarnie się czułam na nowych lekach i łapałam przez nie straszne doły. Jak wróciliśmy do domu, to mój mąż jak na mnie spojrzał to od razu wiedział o co chodzi. Z resztą wiele dziewczyn pisało jak ciężko im się patrzy na kobiety w ciąży i że wtedy sobie przypominają o tym, że im nie wychodzi.
    Myślę, że jeżeli to prawdziwa przyjaciółka to za kilka dni ochłonie i będzie się cieszyć Twoim szczęściem :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny,

    Wiem, ze bedzie lepiej, ale to przykre, niby pogratulowali ale to bylo takie bo tak powinno byc.

    Macie racje, ochlona, przyjde do nich po wizycie u lekarza, moze sie rozchmurzy. Wiem ze latwiej powiedziec zeby odpuscic, no nam sie udalo odpuscic i zaskoczylam.
    Jak sie za bardzo chce to nie wychodzi, niestety...

    Dzieki dziewczyny :***

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 listopada 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawo nie denerwuj się na przyjaciółkę tym bardziej że już długo się starają i im nie wychodzi musi przywyknąć do tego że innym się udaje wiem po sobie jak siostrom się udawało i się cieszyły jasne cieszyłam się z nimi ale miałam jakąś myśl że czemu one a nie ja w końcu przeszło mi i teraz moja siostrzenica jest moim oczkiem w głowie

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 16 listopada 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, wiem co czujesz. Moja (wprawdzie nie bliska) koleżanka też nie zareagowała tak jakbym sie tego spodziewała. Ale to była jedyna negatywna/obojętna reakcja z jaką miałam do czynienia do tej pory. Wiadomo, że to boli i nie jest fajne ale myślę, że jak Twoja się oswoi nieco to na pewno się ogarnie :P
    Mnie wzięło jakieś przeziębienie. Kaszel i ból gardła poskromiłam płukanką z rumianku, teraz szukam domowych sposobów na katar. Ale tak czy siak pewnie minie do przyszłego tygodnia...a w poniedziałek 23 jadę na to 5-dniowe szkolenie, o którym wam kiedyś wspominałam. Ale stresik już coraz mniejszy, w pracy kierownik mnie wspiera, że na pewno mi pójdzie dobrze, w domu mąż też, wiec nie może być inaczej :P

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, trzymam kciuki aby na szkoleniu wszystko poszlo dobrze :)

    Na katar na przeziebienie z domowych sposobow, to chyba inhalacje... w sumie to nie wiem co jest dozwolone z ziol, ja to jak sie dowiedzialam to przestalam pic ziola... rumianek do plukania jak najbardziej. Trzymam kciuki aby bylo dobrze.

    Dzieki za wsparcie dziewczyny :)

    Teraz to przejmuje sie tym wstretnym plamieniem, chyba z nerwow to mnie brzuch zaczyna bolec.,, i mdlisci mam. Rany jak sie dluzy do tej wizyty lekarskiej...

    Jeszcze raz dzieki dziewczyny :*

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna stres to Twój wróg teraz, wiec spokojnie musi być dobrze

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 16 listopada 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem po wizycie.
    Owu była parę dni temu, więc chyba OF się nie pomylił. Szkoda, bo owu w 21dc to jak dla mnie trochę późno:/ Gin mówi, że to nie przeszkadza, że tak mam ii nie jest powiedziane ze w następnym cyklu też tak będę mieć, bo może się okazać że będzie na początku.

    Endometrium drugofazowe,ładne, ma się gdzie zagniezdzac zarodek.

    Wg mnie @ za tydzień, ale gin mówi, że za 2 tygodnie. A za 3 tygodnie betę robić jeśli @ nie przyjdzie.

    Jeśli @ przyjdzie to przyjść w lutym. Wtedy wyśle mnie na zbadanie hormonów.

    Mam mieszane uczucia: z jednej strony mam dużą nadzieję, a z drugiej strach, ze znowu nic z tego. Bo ta owulacja w 21dc nie działa na moja korzyść. Nie było wtedy przytulania:( było co prawda w 20dc, ale co miesiąc tak mam :/ w dniu owy brak serduszek :/

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 16 listopada 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, i brzuch mnie boli, coraz mocniej, jak na @ :( Gin mówi, że może być tak po owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 22:30

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 16 listopada 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany dziewczyny, przyspieszacie z ilością postów, wchodzę a tu 3 strony do nadrobienia, brawo! :)
    CzarnaKawa nie przejmuj się reakcją znajomych, tak to już czasem jest, że jeśli kogoś zaskoczysz jakąś wiadomością to widać wszytskie emocje i niestety te złe też. Postaraj się zrozumieć Twoją znajomą, postaw się na chwilkę na jej miejscu, czasem na tej długiej i krętej drodze każda z nas ma w sobie tyle żalu i rozgoryczenia, że ciężko to ukryć... Ty zareagowałabyś inaczej, cieszyłabyś się i może trochę zazdrościła, u niej widocznie ta zadrość wybiła się ponad radość ;)
    Piszesz o wizycie u lekarza CzarnaKawa, to Twoja pierwsza? W którym jesteś tygodniu? Przepraszam, ale nie pamiętam, a nie chcę mi się znów przerzucać kilkunastu stron, żeby sprawdzić :)
    Trzymam kciuki za wizytę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 23:10

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 17 listopada 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Naditta jestem 5+4, czyli 6 tydzien. Dzisiaj pol dnia chyba bede plackiem lezec, do tego przeziebilam sie tzn, gardlo mnie boli. Ciepla herbatke pije, za chwile sniadanie, nie mam apetytu jakos...

    Elmalia, super ze jest owu i endometrium dobre :) jak owu byla 21, a Wy 20dc to mize ten bol brzucha bedzie jak u mnie ;)

    Trzymam kciuki, pozytywne myslenie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2015, 09:35

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa, mi ovu wyliczył że jestem 5+5 czyli mamy jeden dzień różnicy :D. Ja jutro dzwonie żeby umówić się na usg. Bardzo się boję że może być coś nie tak,ale chcę mieć to już za sobą. A na przeziębienie polecam syrop z cebuli, na pewno bezpieczny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2015, 10:09

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, ja jakas spokojniejsza ostatnio. Wydaje mi sie, ze mialam ovu dopiero w 30 dc, bo bardzo mnie bolaly plecy i jajnik, i takie charakterystyczne uklucie poczulam. Oby. Jestem dobrej mysli ;)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, ze wiecie, ze macie owu. Juz to jest czesc sukcesu :)

    Dzisiaj herbatka z dzika roza, ale malinki mam, wiec na wieczor syropek z malin, moze troche sie wypoce to mi przjedzie to przeziebienie.


    Jutro wizyta, tak przezywam, jak glupol, najchetniej to bym przespala caly dzisiejszy dzien i jutro, zeby jak najszybciej byla wizyta ;)

    Z jednej strony zaluje ze wolne wzielam, bo pogoda kiepska ,a w pracy szybciej czas zlecialby, a z drugiej strony tak zle sie czuje ze nie wiem czy lezec czy siedziec czy chodzic... chyba mdlosci mnie mecza... glowe mam slaba. Maz pojechal, bedzie chyba dopiero na niedziele...
    Dzisiaj mam dzien marudy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2015, 14:14

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ