X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na sucho nie bylam w stanie przelknac i wolalam rozpuscic. Ale jak potrafi sie na sucho, to czemu nie :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 - ja mialam tak samo - paczka z allegro miala wystarczyc na dwa-trzy miesiace i oczywiscie zuzyta w pierwszym cyklu;) ale powiem Ci, ze mi ten z allegro pozno pokazal. Najszybciej pokazal mi boboTest niebieski strumieniowy, on mi pokazal w dniu w ktorym beta z krwi mi wyszla 4,8 a on niby jest od 10 ale taka turbo ultra cienka kreske z porannego moczu pokazal a ja juz na tym etapie byłam znawczynią "cieni kresek" i wiedziałam, że ten cień to nie jest cień rozczarowania tym razem bo przy odpowiednim oświetleniu miał różowawy kolorek:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, pocieszyłaś mnie, fajnie znaleźć kogoś, kto to zrozumie :D ja na dodatek miałam dwa różne rodzaje paskowych, więc zdarzało mi się robić oba jednocześnie, bo jeden z nich mógł być przecież mało wiarygodny :P

    ja testowałam tylko tymi allegrowymi paskowymi, więc Twoja wiadomość dała mi jeszcze ciutkę nadziei. Ale chociaż @ powinna przyjść dziś, to owulka była później, objawów nie ma żadnych, więc zakładam, że jutro/pojutrze już przyjdzie.

    Na maj więc zaopatrzę się w bobotesty, może jak wydam trochę więcej, to nie będę na nie sikać na lewo i prawo już od 6 dpo :P

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:49

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób nam, błagam, jakieś szkolenie online
    "Jak wytrzymać bez robienia testów co 5 minut i nie zwariować" :D

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, zazdroszczę cierpliwosci. Jak ja czekalam na owulke po porodzie, to dwa razy dziennie robilam owulacyjne tety... ostatnio porzadki robilam i jak zerknelam w koperte, gdzie je zbieralam... masakra! 60 testów jak nic. Kazdy podpisany z data i godzina. I zaden pozytywny :P

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:49

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Ja w zeszłym roku w listopadzie kupiłam 20 testów allegrowych. Zostało mi jeszcze z 13, więc nie jestem taka rozrzutna jak mi się wydawało :D

    Hej potforzasta! Dawno Cię tu nie było. Czy przerwa od starań wynikała z jakiejś choroby, czy może odpoczynku psychicznego od starań?

    Wynikła z tego że lekarz przestał mi leczyć tarczycę i teraz zapisałam się na NFZ na 25 kwietnia może ten podejdzie profesjonalnie do hashi.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi już jeden test leży pół roku jak nie lepiej :D Ale może tak żeby go zużyć zrobię sobie kiedyś niedługo :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio też zrobiłam test, choć za bardzo nie było szans na ciążę ;) W sumie to nawet dwa, bo pierwszy zrobiłam za szybko i wolałam się upewnić ;) Najbardziej boję się tego rozczarowania,gdy po 1 cs nie zobaczę upragnionych dwóch kresek ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jak na zlosc testy z allegro skonczyly sie jak chcialam zrobic aby byla wyrazna kreska dla meza ;) zajrzalam do magicznego miejsca z testami a tam pustka :p 15 testow w pol roku wysikalam :p a ten najwazniejszy musial byc zrobiony dzien pozniej i z rossmana :)


    Ale standard ze sikalam za szybko na testy... i zamiast zuzywac po jednym tescie jak sie okres spoznia to robilam po 2 czy 3 testy... normalne :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 19:48

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzranaKawa, niestety starając się o dziecko, ciężko zachować umiar :) Człowiek jak najszybciej chciałby wiedzieć, że się udało ;) Ja też zrobiłam test za szybko ale miałam w planach spotkania z % i wolałam wiedzieć, czy mogę coś wypić czy nie ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uśmiecham się sama do siebie jak czytam te Wasze wiadomości :D

    Obiecuję sobie, że w kolejnym cyklu będę testować z większym umiarem... Ciekawe jak długo wytrzymam :P

    P.S. @ pozdrawia, przyszła dzisiaj :(

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 - przykro mi :(

    Ja sobie zawsze obiecywalam, ze zrobie pozniej test, a i tak robilam wczesniej. I zachwyt byl, jak sie krechy po dniach szybciej pojawialy. Bladziochy, ale sie pojawialy.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska, wiem ze ciezko z umiarem;) sama sie o tym przekonalam...

    Ja tez co cykl obiecywalam sobie przystopowac z sikaniem na testy :p dobrze ze z all testy, to sztuka za smieszne pieniadze wychodzila... mezowi nie przyznawalam sie, bo i tak ma mnie za swiruske ;) po co mu wiedziec w jakim tempie taka ilosc testow zasikalam ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa wrote:

    mezowi nie przyznawalam sie, bo i tak ma mnie za swiruske ;)

    Skąd ja to znam :D Ja specjalnie ustawiałam budzik, żeby wstać wcześniej od niego, siknąć i usunąć ślady zbrodni :D

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre, ja zazwyczaj po pracy robilam, bo przed czasu by zabraklo, bo trzeba jeszcze doliczyc analize testu, czy kontrolna dobrze wyszla i czy jest cien cienia czy to tylko zludzenie itd... to do pracy godzine pozniej moglabym wyjsc ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ja tez spejalnie wstawalam przed mężem żeby mieć czas i na zrobienie testu i na oglądanie pod światło i na wyrzucenie wszystkiego do śmietnika;) ale chyba dobrze jest próbować chociaż odpuścić sobie kontrolowanie wszystkiego bo potem w ciąży wcale nie jest lepiej, ciągle sie bada czy hcg rośnie dobrze, stres czy pojawi sie zarodek w pęcherzyku a jak sie pojawi to czy serduszko zacznie bić a jak zacznie to czy nie przestanie... I wczoraj zrobiłam sobie postanowienie, że kończę z lataniem i sprawdzaniem hcg, do lekarza pojde za dwa tygodnie tak jak mam termin i nie bede do tego czasu rozkminiac czy pojawil sie zarodek itd. bo jak na tym etapie nie zahamuje sie checi kontrolowania sytuacji to jak sie dzidzius urodzi to przeciez wpadne w paranoje i bede ciagle nasluchiwać czy oddycha itd. i zamiast radości z cudu nowego życia to od początku będę się karmić tylko lękiem o coś, na co po prostu nie mam żadnego wpływu i muszę sie z tym w koncu pogodzić:) oczywiscie musze to sobie codziennie powtarzac od nowa ale poki co jeden dzien mi sie udalo i bylam spokojna;)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze czasami je w folię aluminiową zawijałam w kulkę, żeby przypadkiem w śmietniku nie zobaczył ile tego naprodukowałam :D

    Jeżyna, pierwsze 3 dni każdego postanowienia podobno najgorsze... jeszcze dwa i będzie z górki ;)

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odebrałam dziś wyniki badań tarczycy i już sama nie wiem, o co chodzi :/ Tsh 3,24. Anty tpo 42,2 a anty tg 25. Przeciwciała mieszczą się w granicach. Wizytę u Endo mam w środę i czekam z niecierpliwością :/

    w4sqpc0z3is213tz.png
‹‹ 209 210 211 212 213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ