X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Dziękuję za kazde gratulacje :)

    CzarnaKawa - porodu nie ma sie co bac. Jak weszlo, to i wyjsc musi :) wazne zeby sie nastawic pozytywnie i nie zalamywac sie, gdyby cos szlo nie po naszej mysli. Z takim nastawieniem szlam za pierwszym razem i teraz. Poprrzdni porod 6h. Teraz 2:50. Wiec polecam takie nastawienie :)


    Tak bedzie :) dobre nastawienie to podstawa :) ale Ci zazdroszcze ze juz masz maluchy przy sobie :) ja chce dwojke jak sie uda, druga dziewczynke :)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, u nas plany na dziewczynke byly, ale sie nie udalo. Probuje mojego na trzecie namowic.

    Nie chcijnza wczesnie rodzic! Byleby donosic!

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Wow majamia to poród ekspresowy :) U mnie w tym cyklu znowu nic :/ Kupiłam ten pyłek pszczeli o którym kiedyś pisałaś. Może mi to pomoże...
    Powodzenia! Trzymam ogromnie kciuki!

    antonna lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 29 marca 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Również należę do rocznika 88 i powoli ruszamy z mężem ze staraniami :) Mam nadzieję, że szybko się uda, choć niestety borykam się z problemami z prolaktyną i tsh. To będzie nasz pierwszy maluszek :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio takie zielone smarki spłyneły na mój wykres mam nadzieje ze się zarazilam jutro testuję

  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mamuśka2017 witaj! ja juz bede sie 3 miesiac starac

  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poniedzialek dostalam @ :( to juz 3 cykl I powoli zaczynam sie stresowac... zawzse myslalam,ze to tak latwo zajsc w ciaze ,a tu nadal nic
    jak dlugo u Was trwalo az zaszlyscie w ciaze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka niestety to nie jest tak hop. ja po ponad roku staran zaszlam w pierwsza ciaze ale w grudniu 2014 w 4-5 tyg poroniłam. i od tamtej pory cisza. lekarze niby daja rok czasu na poczęcie potem doszukują sie problemu i zaglebiaja w dokładniejsze badania

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 30 marca 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:48

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 30 marca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, taka jest niestety prawda. Każdemu zawsze się wydaje, że zajść w ciążę jest tak prosto. Ja nie ukrywam, że też wierzę, iż w pierwszym miesiącu się uda. Nie mniej jednak patrząc na moje tsh myślę sobie, że starania mogą potrwać dużej niż bym chciała. Cóż pozostaje tylko wierzyć, że Store uda :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Anik88 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 30 marca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 a jakie masz TSH, że się niepokoisz? Ja niestety też ma podwyższone: 4,2

    Anik88
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 30 marca 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak z tego co wiem to progesteron nawet dobowo ma wahania wiec jesli jesli w normie to znaczy, ze w normie:) a kiedy testujesz? Chyba za kilka dni, nie?:) ja jutro ide na pierwsze usg, wariuje troche bo boli mnie w rzucie jajnika od poczatku ciazy ale wierze, ze tym razem to po prostu jajnik a nie znowu cp:) nie wiem jak dotrwam do jutra do tej 17:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 31 marca 2016, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    w poniedzialek dostalam @ :( to juz 3 cykl I powoli zaczynam sie stresowac... zawzse myslalam,ze to tak latwo zajsc w ciaze ,a tu nadal nic
    jak dlugo u Was trwalo az zaszlyscie w ciaze?
    Pirewsze wpadka. Drugie planowane na karmieniu piersia. Od stycznia probowalam wywolac okres i powrot plodnosci. Okres wrocil w marcu, wiec moglam sie obserwowac. W czercowym cyklu sie udalo i w lipcu II zobaczylismy.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam 9 cs, odpuscilam i zaczelam intensywnie trenowac plus zwiekszenie tluszczy i zmniejszenie chleba. Maz wrocil z delegacji i nie dal mi odpoczywac przez dwa tygodnie ;) to jego zasluga ze sie udalo bo ja odpuscilam ;) na drugie nie wiem kiedy sie zdecydujemy ale mam nadzieje ze ten watek juz nie bedzie potrzebny bo wszystkie zdarzycie urodzic ;)

    Alimak lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 31 marca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:48

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    CzarnaKawa spotkamy się tu znowu wszystkie ale wtedy już będziemy się o rodzeństwo starać :)

    jestem za :D

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 marca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anik88, ostatnio jak badałam, to miałam tsh 4,3 no i mam podejrzenie niedoczynności tarczycy (Hashimoto), ale to muszę zrobić więcej badań. Wizytę u Endo mam 13 maja więc czegoś się dowiem. A powiedz mi, lekarz Ci pozwolił starać się z takim tsh ? Ja jeszcze nie pytałam w sumie o to. Chcieliśmy zacząć z mężem starania od maja ale chyba zaczniemy już od kwietnia ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 marca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak, jak byłam ostatnio u Endo, to lekarka zrobiła usg i stwierdziła, że obraz jest zaciemniony i jest to charakterystyczne dla autoimmunoligicznej niedoczynności tarczycy, ale muszę jeszcze dla pewności zrobić anty tpo i anty tg. Potem poczytałam w internecie, że ta choroba nazywa się Hashimoto. Teraz 13 mam wizytę, przed muszę zrobić badania i wszystko się okaże :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Anik88 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 lekarz nie odradzał mi się starać, ale za 2 tygodnie mam zacząć brać leki (po 3-m badaniu tsh), dlatego że na 1 badaniu miałąm 6,0 a na drugim już 4,2.

    Anik88
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, szyjka byla szczelna, ale tez mialam wrazenie ze wedrowala (to tez z aktywnoscia fizyzcna jest powiazane) ale byla twarda i zwarta. Tak inaczej. Byla szczelnA i wrazliwa. Brzuch bolal bardziej jak na okres i nospy ciagle bralam, po orgazmie skurcze mega mialam. I cycki po bokach bolaly, tego bolu nie da sie porownac do innych boli i wstyd sie przynac ale mega gazy mialam, nie wazne co zjadlam komora gazowa to byl psikus przy mnie ;) wszystkie te objawy jeszcze przed okresem pojawily sie. I to ze na bieganiu i crossficie nie mialam sily, zero sily, roztargnienie i ogolna niechec do aktywnosci.. i bol brzucha jak na okres tylko dwa razy mocniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 18:47

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ