X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 lipca 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po 6 latach starań mam swój prawie pozytyw na teście owu :D Myśl że jutro albo w poniedziałek będzie już pozytyw :D
    ea3ec7b0d7aea24dmed.jpgW życiu nie miałam tak ładnego testu owu :D
    Marcjanna właśnie grunt to dobry lekarz i 3 miesiące minie jak jeden dzień i się uda :) Mówię Ci to ja i zapamiętaj za 3-4 miesiące będziesz się chwalić dwoma kreskami :)

    MarliOne lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 16 lipca 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiem, czekam na wizytę u gina wtedy pewnie wyślę mnie na kontrolne badanie, bo to pierwszy cykl po odstawieniu.
    Potworzasta pięknie to mimo, że nie jest jeszcze pozytyw to działajcie :D i za dwa tygodnie oby były takie piękne krechy na teście ciążowym :D :D u mnie dziś taki test, że nie wiem czy już pozytyw, czy nie, ale mimo wszystko dobrze wykorzystujemy ten czas, jeszcze kupiliśmy sobie ten żel conceive plus, no i zobaczymy co z tego wyjdzie.

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie prawie pozytywny może jutro już będzie ciemniejsza druga kreska :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiu ja kupilam ten gel coneve plus ale mąż nie chce tego używać. Hmm może uda się go jeszcze oddać.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 lipca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiu na razie nie ma męża ale nie popuszczę na pewno dzisiaj i we wtorek nie będę go męczyć codziennie przecież co dwa dni starczy :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 16 lipca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:41

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 lipca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna nie ma innej opcji musi nam wszystkim sie udac.
    U mnie jak widać zioła działają :D Ja na razie czekam na męża i maluję pazurki :d

    misKolorowy lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 16 lipca 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wyniki miały być dziś, ale będą dopiero w poniedziałek, mój mąż bardzo się stresuje, ciągle powtarza że na pewno jest bezpłodny, choć ja wierzę że tak nie jest.
    A żel to akurat bardzo mu się spodobał fajnie nawilża :D

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiu zobaczysz, bedziecie mieli miłą niespodziankę wyniki na pewno się poprawiły.
    Potforzasta u mnie te zioła stoją w słoichach pod zlewem w szafce. Nie umiem być systematyczna. Pamiętam że były bardzo smaczne, ale to i tak nie pomoże bo ja po prostu piłam je w kratkę. Fajnie że na ciebie działają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szukam właśnie wczasów na urlop. Myślałam, że nigdzie nie pojedziemy jednak jestem wyczerpana w ubiegłym roku nie brałam urlopu. Myślę nad morze jechać, ale zobaczymy mamy jeszcze 2 tygodnie. Na bank bedziemy chcieli domek wynająć ok 8 dni

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lipca 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna ja codziennie o tej samej godzinie pije do 20 września mam pić potem miesiąc przerwy

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pij pij może akurat tym bardziej, że efekty u nie jednych dziewczyn były w postaci dwóch kresek :-)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 17 lipca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:41

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 lipca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie słyszałam że najczęściej w 2 cyklu picia się udaje.
    Antonna przykro mi

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antona no mam nadzieję, że to już ostatni raz i na 9 miesięcy nie przyjdzie małpa jedna no!

  • kerka Przyjaciółka
    Postów: 72 21

    Wysłany: 18 lipca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobitki :) nie zaglądałam tu chwilę, bo mnie choróbsko dopadło :/ a właściwie to mąż jakieś zapalenie oskrzeli przytargał do domu i mnie zaraził...skończyło się na antybiotyku.
    Potforzasta trzymam kciuki za ziółka :) Ja się zdecydowałam na picie Inofemu (może już jutro kurier przywiezie), bo moje jajniki przed antykoncepcją zawsze wyglądały w USG jak PCO chociaż hormony były ok. No i dlatego, że mój obecny cykl wygląda kiepsko :|

    niedoczynność tarczycy
    AMH 12,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kerka wydaję mi się ze owulacja za rogiem. Spadek i śluz może to jest to. Choroba też może różnie wpłynąć na cykl. Kuruj się, dużo zdrówka :-;

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kerka zdrówka życzę.
    U mnie test owu dzisiaj negatywny ale bóle owulacyjne są działaliśmy już w sobotę wczoraj i może dzisiaj jak mi się zachce jeszcze :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptworzasta napewno nie zaszkodzi hehh

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaszkodzić nie zaszkodzi ale czy będzie ochota :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 228 229 230 231 232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ