X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, zazdroszczę weekendziku :D Ja bym chętnie polatała po sklepach, ale cały weekend w pracy :( zaraz z resztą też lecę :/ U mnie okropny ból brzucha, także @ w natarciu :P

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 10 marca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie był 2,5 letni chrześniak więc się nie nudziliśmy :) on jest nadzwyczaj energicznym dzieckiem :D

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w niedziele u mamy byłam oczywiście dzieciaki były od 8 lat do 3 miesięcy :D A dzisiaj poprawka bo była szwagierka z dziećmi.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Anuleczka Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) dołączam do Waszego grona z rocznika 88 ;)
    dopiero od ponad miesiąca staramy sie o dzidziusia. wiec jestem tu pewnie najnowszą staraczką ;)

    xX1Lde5.jpgxX1Lp1.png
    tN8fp1.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie ze nas przybywa...dziewczyny jesli mozna to piszcie wiecej o sobie...Monika,11cykl staran,mieszkam w Austrii,ogolnie z Malopolski...
    Trzymam kciuki za nas 88:)

    Anutka lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata ponad 3 lata starań 25 lat Podkarpacie :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Ciesze sie ze nas przybywa...dziewczyny jesli mozna to piszcie wiecej o sobie...Monika,11cykl staran,mieszkam w Austrii,ogolnie z Malopolski...
    Trzymam kciuki za nas 88:)
    Ania, 9 cykl... reprezentantka Lubuskiego..., diagzoza - Hiperprokaltynemia, mąż ok - na witaminach polepszających plemniki :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 10 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia - Śląsk. Starania od czerwca 2013 ciąża poroniona w 8tyg. Dowiedziałam się wtedy o hashimoto, oprócz tego astma, alergie itp. Innych badań póki co nie robiłam. Teraz 4 cykl staran po poronieniu. Cykl na pełnym luzie :-P

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 10 marca 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super, że nas tyle. Witam nowe buziunie k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,007_9R_orig.gif

    Natalia - lat chyba nie muszę pisać ile mam, bo przecież wątek... :D
    Staram się "w pełni świadomie" (temp, śluz) 1 cykl, ale ogólnie już ze 3 lata.
    Diagnoza PCO.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 marca 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    another ja z temp też 1 cykl a ogólnie prawie 4 lata :/
    Ale ja matoł w tym wątku wiek podaje normalnie masakra dzisiaj nie trybie jakoś.
    Dobranoc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 00:07

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to podobną mamy sytuację. Obyśmy szybko przeskoczyły razem na kolejny poziom :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też jestem 88:) Woj. małopolskie 10 cykl starań.
    Wysoka prolaktyna, z przyjacielem bromkiem.
    Pozdrawiam Was:)

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Sylvka :D

    Dzisiaj mi tempka spadła i wykres się pozmieniał. Odznaczył owulację i w ogóle :/ Co ja poradzę, że jestem taka zimna baba? Owulkę miałam na pewno, bo byłam u gina na wizycie i było ciałko żółte, więc owulka musiała być. Ehhh. Niech już ta @ przychodzi, bo szału dostanę w końcu :(

    Sylvka lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another nie wnikaj tak w tą owulkę ovuf to tylko program. A skoro u gina była to znaczy że była i tyle. A ja mam radochę kolejny kg mniej :D

    Sylvka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Another nie wnikaj tak w tą owulkę ovuf to tylko program. A skoro u gina była to znaczy że była i tyle. A ja mam radochę kolejny kg mniej :D

    Pozazdroscic tego kilograma;)

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Another nie wnikaj tak w tą owulkę ovuf to tylko program. A skoro u gina była to znaczy że była i tyle. A ja mam radochę kolejny kg mniej :D
    Potfo kochanie, to nie chodzi o program, tylko o sam fakt, że mam wszystkie objawy @, a jej nie ma. Gin powiedział, że jest wszystko ok i cykle będą regularne, a nie są, więc coś się dzieje :/ Chciałabym już zacząć kolejny cykl z nowymi szansami i nadziejami, a nie ma jak, bo nie wiadomo ile teraz będę czekać na tą @ :( Sam program to mam szczerze powiedziawszy w nosie :P

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przedwczoraj strzeliły 2 miesiące na diecie i 14.5 kg. Na marzec zaplanowałam sobie 5 kg, oby się udało :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another a może test?? Może skoro miały być regularne to lokator wynajął pokoik u Ciebie??
    Ale waga Ci ładnie leci u mnie dopiero 4,80 :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 12:37

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another,to widze ze twardo trzymasz sie diety,super ze Ci sie udaje...ciesze sie razem z Toba:)Ja tez zaczynam troszke odchudzanko,tak sama dla siebie chce choc tak 5 kg zrzucic...moze sie mi uda
    Bylam dzis u gin. mam jakas niegrozna bakterie,dostalam antybiotyk dowcipnie,na nastepna wizyte mam przyjsc po @,bo badania hormonow musze zrobic miedzy 2 a 5 dniem cyklu,no i mezus na badania nasienia...narazie sie starac,ale tez mi powiedziala zeby nie za czesto...tak dwa razy na tydzien,to wystarczajaco...pozyjemy,zobaczymy:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Another a może test?? Może skoro miały być regularne to lokator wynajął pokoik u Ciebie??
    Ale waga Ci ładnie leci u mnie dopiero 4,80 :(
    Nii, tempka za niska na lokatora :/
    Maniuś wrote:
    Another,to widze ze twardo trzymasz sie diety,super ze Ci sie udaje...ciesze sie razem z Toba:)Ja tez zaczynam troszke odchudzanko,tak sama dla siebie chce choc tak 5 kg zrzucic...moze sie mi uda
    Bylam dzis u gin. mam jakas niegrozna bakterie,dostalam antybiotyk dowcipnie,na nastepna wizyte mam przyjsc po @,bo badania hormonow musze zrobic miedzy 2 a 5 dniem cyklu,no i mezus na badania nasienia...narazie sie starac,ale tez mi powiedziala zeby nie za czesto...tak dwa razy na tydzien,to wystarczajaco...pozyjemy,zobaczymy:)
    Staram się. Wychodzi różnie, ale efekty są więc nienarzekam :D Mój facet też chce się zbadać, ale to dopiero w następnym moim cyklu.
    Trzymam kciuki za dobre wyniki hormonów <3

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ