X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was, rowniez jestem z naszego rocznika ;-) Śląsk wita.
    2 miesiac staran i chyba PCO. Choc wczoraj mialam USG i in lekarz tego tak nie zazwał. Torbiel na prawym jajniku i dojrzewajacy pecherzyk Graafa na lewym w 11 dc. Badanie nasienia przed nami i hormonalne moje za dwa tygodnie

    relge6yd309xm1zq.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Groszku :)
    Dojrzewający pęcherzyk to bardzo dobra nowina, często u Pco-wiczek go brak. Także być może to była błędna diagnoza u Ciebie i wcale tego PCO nie ma :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 11 marca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierzę nie wierzę nie wierzę!!! Zatestowałam, nie wytrzymałam! I jest bladzioszek wyszedł po 3 minutach łazdny wyrazny bladziutki ale jest:) Ale tak się boję że to sen jeszcze 4 dni do @. Czy to w ogóle mozliwe?Dziś 10 dpo

    Natka88 lubi tę wiadomość

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 marca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możliwe możliwe Evik gratuluję :D

    Evik lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że możliwe :) Gratuluję! :D Wiedziałam, że ten wątek okaże się szczęśliwy :)

    Evik lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 11 marca 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evik gratuluję!
    A ja z Kujawsko-Pomorskiego jestem. O dzieciątko staramy się od maja. Na razie wiem, że mam hashimoto. Reszta badań i konsultacje z gienkiem dopiero przede mną. Trzymam kciuki za nas :)

    Evik lubi tę wiadomość

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobiłam test. Negatywny. Czekam na @ i zaczynam od nowa.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 marca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another nie łam się ja to sobie zawsze mówię że będzie co ma być. Tulę mocno a przed tobą nowy cykl i nowe nadzieje.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evik gratuluje:)trzymam kciuki za nas wszystkie z 88,wierze ze nam wszystkim sie nie dlugo uda:)

    Evik lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbieram się powoli do pracy. Dobrej nocy dziewczynki, stosunkowo udanej sex.gif

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja wszystkie swoje rówieśniczki i staraczki :). Jestem z małopolski i staramy się z M 4 cykl a tak na prawdę to 3 bo w ostatnim cyklu M był w delegacji więc mieliśmy tylko weekendy a w tym cyklu znowu dopadła mnie alergia którą muszę wyleczyć więc pewnie ten cykl też stracony ale co się odwlecze to nie uciecze :). Czekałam na ten wątek i się doczekałam na dzidzię też czekam i mam nadzieję że też się doczekam :). Słodkich snów kochane. Evik gratulacje i proszę o wiruski :*:)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 marca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorek wszystkie się doczekamy. A tak w ogóle to witam.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 11 marca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest,doczekamy sie wszystkie...i jak to mowia w kupie sila,wiec wspierajmy sie wzajemnie,to duzo nam pomoze:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 11 marca 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ja też z tego rocznika i 26 już skończone. Jestem w trakcie 3 cyklu staranek, a zarazem 1 cykl z Duphastonem. Jak na raz 11 dpo test negatywny, ale jak co miesiąc mam nadzieję he he. Będę testowała w 13 dniu, bo test przyjdą do mnie, z apteki kupując można zbankrutować he he :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 23:18



  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 marca 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monifah witaj no tak w aptece dużo droższe testy niestety.

    Monifah lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 12 marca 2014, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zakładałam temat to bałam się, że będę pisać sama ze sobą, a tu tyyyle ludzi :D Super, że nas coraz więcej, oby teraz każda się przynajmniej "podwoiła" :D
    Miłego dnia! :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 12 marca 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek:)Tak jest Another"podwoila",albo "potroila" jak nasza kochana Misty:)podobno nosi pod swoim serduszkiem DWA SERDUSZKA:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi no to dziewczynki zobaczymy jak ten nasz rocznik będzie się podwajał :). Może zrobimy sobie tutaj taką naszą listę z wszystkimi dziewczynami z rocznika 88 i będziemy sobie wpisywać ilu z nas się udało i bedziemy obserwować jak nasza lista zapełnia się serduszkami co Wy na to?? :). Np nick a jak bedzie dzidzia to obok serduszko z datą testu pozytywnego :).
    To zapraszam to wpisywania się :) będziemy widziały ile nas już tutaj jest :).

    Rocznik 88 też się stara:
    1. asiorekkkk

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwolę sobie dopisać Evik bo u niej się zazieleniło żeby na naszej liście było już jakieś serduszko. Dziewczynki zapisujcie się :).

    Rocznik 88 też się stara:
    1. asiorekkkk
    2. Evik <3 11.03.2014

    Evik lubi tę wiadomość

  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swietny pomysł z tym wpisywaniem serduszek:)

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ