X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    88 też się stara:
    1. asiorekkkk
    2. Evik <3 11.03.2014
    3. Another
    4. Monifah
    5. rastafanka
    6. potforzasta
    7. Rybeńka
    8. Groszek
    9. Maniuś
    10. Anulecza
    Prosze moja droga,pozwolilam sobie Ciebie dopisac:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. asiorekkkk
    2. Evik <3 11.03.2014
    3. Another
    4. Monifah
    5. rastafanka
    6. potforzasta
    7. Rybeńka
    8. Groszek
    9. Maniuś
    10. Anuleczka

    Kto następny? :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podoba mi sie to ze kazda tutaj mysli tylko i wylacznie pozytywnie i prosze Was dziewczyny,niech tak zostanie:)!!!

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Anuleczka Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Podoba mi sie to ze kazda tutaj mysli tylko i wylacznie pozytywnie i prosze Was dziewczyny,niech tak zostanie:)!!!

    staram sie myslec pozytywnie :) ale jestem 5 cykl po tabletkach anty., i niestety mam świadomosc ze moze nie byc tak łatwo zajść w ciąże ( tzn. moge nie miec owulacji :( )

    xX1Lde5.jpgxX1Lp1.png
    tN8fp1.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie trzeba myśleć pozytywnie bo życie mamy jedno i trzeba z niego korzystać ile się da :-)
    A ja przed chwila zaatakowałam Mężusia :-P. Hehe :-P

    potforzasta lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuleczka, a tez jestem po anty... odstawiłam w listopadzie.. troszke odczekałam, to 2 cs, ale chyba nie jest tak łatwo zajść po anty, przynajmniej w moim przypadku... ;-/

    relge6yd309xm1zq.png
  • Anuleczka Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka wrote:
    A ja przed chwila zaatakowałam Mężusia :-P. Hehe :-P

    Poprawnie!! :) Ja mimo tego, że mam okres też zamierzam dorwać mojego męża :) lece zaraz pod prysznic ;)

    Rybeńka lubi tę wiadomość

    xX1Lde5.jpgxX1Lp1.png
    tN8fp1.png
  • Anuleczka Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    Anuleczka, a tez jestem po anty... odstawiłam w listopadzie.. troszke odczekałam, to 2 cs, ale chyba nie jest tak łatwo zajść po anty, przynajmniej w moim przypadku... ;-/

    :(((( tez sie tego obawiam... a masz jakas diagnoze od lekarza czy jeszcze za wczesnie ?

    xX1Lde5.jpgxX1Lp1.png
    tN8fp1.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to jest po anty. Chyba zależy od organizmu. Moja bratanica brała kilka lat, stwierdzili ze chcą dziecko, odstawiła i zaszła w pierwszym cyklu. Koleżanka brała 4 lata i zaszła tez w pierwszym cyklu. Ja nigdy niebrałam, jakoś zawsze się bałam, że będę miała właśnie potem problem zajść w ciążę.

    Anuleczka atakuj go ile wlezie hahahahaha :-P

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Anuleczka Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka wrote:
    Anuleczka atakuj go ile wlezie hahahahaha :-P

    i tak mam jeszcze miesiączkę, wiec na razie w celach przyjemnościowych ;)

    xX1Lde5.jpgxX1Lp1.png
    tN8fp1.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będzie dobry trening przed owulka ;-)

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że nasza lista robi się coraz dłuższa i wiem że zrobi się też bardziej czerwona :) a nasze wykresy zielone oj oj oby było kolorowo :). Dołączam do grona optymistek :). Anuleczka masz racje trzeba się dobrze rozkrecić przed owulką :) i zmobilizować żołnierzyki do działania :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj dałam mojemu kwas foliowy i wziął bez gadania ale myśli że to jakieś witaminki dla niego żeby się lepiej czuł :D a niech myśli co chce byle brał i bierzemy oboje jeszcze magnez.

    Co tam u Was wieczorową porą??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu kupiłam Fertimen który ma w sobie juz kwas foliowy wit B2 B6 B12 C Cynk Selen i inne :). A tak w ogóle to zapchałam się plackiem i teraz żałuję że go zjadłam :)

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Ja mojemu kupiłam Fertimen który ma w sobie juz kwas foliowy wit B2 B6 B12 C Cynk Selen i inne :). A tak w ogóle to zapchałam się plackiem i teraz żałuję że go zjadłam :)
    to tetaz do sypialni...spalic troszke kalorii haha;)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś z chęcią ale mój mężuś w delegacji teraz pracuje i mam go tylko w weekendy :) więc muszę do piątku poczekać :) ale spoko jutro poćwiczę i już nie będę się zajadała plackiem :D:)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Maniuś z chęcią ale mój mężuś w delegacji teraz pracuje i mam go tylko w weekendy :) więc muszę do piątku poczekać :) ale spoko jutro poćwiczę i już nie będę się zajadała plackiem :D:)
    A sąsiada uczynnego nie masz?? Nie no żartuję ale nie zazdroszczę mąż tylko w weekendy nie wiem czy bym tak chciała :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha sąsiada :) właśnie w poniedziałek byłam u lekarza bo jestem na coś uczulona i jeszcze nie wiem na co i lekarz przepisał mi sterydy i tam pare innych tabl bo wysypka na buzi i opuchlizna mi wyskoczyła ale juz zeszło na szczescie i pytał mnie czy jestem w ciazy bo jak bym byla to by nie mogl mi sterydow przepisac no to mu mowie ze na pewno nie jestem a on a skad taka pewnosc to mowie ze mi sie dopiero co miesiaczka skonczyla a poza tym maz w delegacji teraz pracuje to nie ma jak a ten A TO SASIEDZI DO CIEBIE NIE PRZYCHODZA?? :) myslalam ze glebne :)a mezus nie pracuje caly czas w delegacji wiec nie jest zle 2 miesiace mozna przezyc, jeszcze 2 tygodnie i juz na miejscu bedzie pracowal ale i tak w weekendy wraca wiec da sie przezyc :)

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Maniuś z chęcią ale mój mężuś w delegacji teraz pracuje i mam go tylko w weekendy :) więc muszę do piątku poczekać :) ale spoko jutro poćwiczę i już nie będę się zajadała plackiem :D:)
    Samemu też można spalić k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,025_jV_orig.gif
    Ale dzieci z tego nie będzie :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 21:52

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorek to gina masz zabawnego :) Chyba że on tak serio.
    Another można można :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ