X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa u mnie to wygląda tak że od sierpnia współżyjemy bez zabezpieczenia kiedy nam się chciało :). Od grudnia zaczęliśmy starania z obserwacją i mierzeniem temp tak przez grudzień i styczeń, potem w lutym tez dalej obserwacja ale bez starań bo mąż w delegacji pracuje i mam go tylko w weekendy a w tym cyklu dopadła mnie alergia jakaś i biorę leki teraz a mąż dalej w delegacji więc pewnie ten cykl tez będzie stracony więc niby 4 cs a tak naprawdę 3 bo nie mamy tego ciągu ale jeszcze ten miesiąc a potem męzus juz bedzie w domku to sie bardziej przylozymy :)

  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od lipca zaczęliśmy też tak na spokojnie. W listopadzie zrobiłam podstawowe badania (niby na usg było jajeczko 18mm) i niby wszystko ok. Ale z mierzeniem temp i obserwacją to ten był pełny pierwszy cykl.
    Bierzecie coś oprócz kwasu foliowego? koleżance udało się zajść jak zaczęła stosować wiesiołek - którejś z Was też pomogło?

    No trzymam kciuki :) za nas wszystkie

    relgh371rphwpz6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore kwas foliowy a w tamtym miesiacu jeszcze wiesiołka ale mni się skonczył i zaczne znowu brac od przyszlego cyklu a mój M od tego cyklu łyka witaminki dla mezczyzn ferimen w nich jest kwas foliowy cynk selen wit c B12 i inne. Wiesz co do jajeczko to może byc ale moze ten nie pęknąć i wtedy dupa zbita. A jakie robiłaś sobie badania?? Ja jak zrobie testy alergiczne to potem mam zamiar tez zrobic sobie badania dla kobiet planujących ciaze podobno są takie pakiety badań.

  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam sporo badań krwi (pełna morfologia i biochemia, TSH, FT3 i FT4 - tarczycowe, prolaktyna, CMV - cytomegalia, toxoplazma, HCV i APTT i PT - czas kaolinowo-kefalinowy i protrombinowy). Do tego usg dwa razy w różnych momentach cyklu. No i mam skierowanie na test obciążenia glukozą, ale jeszs
    ze nie byłam bo czekam aż mój M zdecyduje się na badanie nasienia i tyle :)

    relgh371rphwpz6l.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Hej magda8869 pozwolę sobie w takim razie dopisać Cię do naszej listy :). Gratuluję synka :) to teraz pewnie w córę bedziecie celować :)
    1. asiorekkkk
    2. Evik <3 11.03.2014
    3. Another
    4. Monifah
    5. rastafanka
    6. potforzasta
    7. Rybeńka
    8. Groszek
    9. Maniuś
    10. Anuleczka
    11. Dora524
    12. Martaaa
    13. magda8869

    a wiesz co tak chcielismy corke ale po dwoch nieudanych cyklach chce tylko zajsc w ciaze:)

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa sporo tego :) ale badanie dobrze wyszły??

    magda8869 rozumiem :) ale Ty przynajmniej masz już jedną pociechę :) a 2 nieudane cykle to jeszcze nie tragedia na pewno sie uda :)

  • kamciaaaa5 Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!! I ja się przyłącze do tej Pięknej listy 88.
    Jestem Kamila z lubuskiego staramy się od września po anty jak narazie bez efektów ale mam nadzieje, że już niedługo się uda. Trzymam kciuki za wszystkie Staraczki!!

    ca65ff494015b578d59a4305f1ef72ce.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wyszły :) jak będę miała pełen wykres następnego cyklu to wtedy druknę i pójdę w okolicach owulacji żeby sprawdzić czy jest.

    Magda - właśnie najważniejsze że jedna Radość już jest :) a 2 cykle to na prawdę nie dużo. Ja od 9 czytam na różnych forach to wcale też nie jest jeszcze bardzo długo...

    Ale wiadomo - już byśmy chciały :) ja teraz czekam parę dni na @ więc zobaczymy jak z tym cyklem :)
    c04b9819066be50d29ede21892c1a388.png

    relgh371rphwpz6l.png
  • kamciaaaa5 Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. asiorekkkk
    2. Evik <3 11.03.2014
    3. Another
    4. Monifah
    5. rastafanka
    6. potforzasta
    7. Rybeńka
    8. Groszek
    9. Maniuś
    10. Anuleczka
    11. Dora524
    12. Martaaa
    13. magda8869
    14. kamciaaaa5

    ca65ff494015b578d59a4305f1ef72ce.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :) ale dziś nas dołącza

    relgh371rphwpz6l.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak dziewczyny jedna pociecha duzo daje:) i synek trzyma nas w kazdym smutku i nieudanym cyklu....chodz zawsze pragnelam dwojke i bardzo bym chciala juz...na poczatku zle zrobilam bo za bardzo sie nastawilam zalozylam odrazu ze tak jak z synkiem uda sie za pierwszym razem zalozym ze w lutym juz bede w ciazy duze rozczarowanie...teraz juz troszke inaczej do tego podchodze poprost trzeba czekac... dzis odbieram tez witaminki dla meza ja biore kwas foliowy i od dzis witaminy B, dwa cykle bralam kompleks witamin.... a w nastepnym tygodniu ide do ginekologa zobaczymy co powie ....

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laseczki. Jak tam samopoczucie?
    Witam nowe buzie :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Cześć laseczki. Jak tam samopoczucie?
    Witam nowe buzie :)

    czesc a nie jest nawet zle samopoczucie nawet ok staram sie ciagle nie myslec o staraniu o dziecko ale kurcze praktycznie codziennie lata mi to po glowie....chodz wypierams ei tych mysli nie da rady :) tez tak macie????

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie :P Staram się o tym nie myśleć, ale jak tylko mam wolną chwilę to zaraz przychodzą myśli o maluszku.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chyba kazda z nas tutaj obecna ma takie mysli :) i kazda na pewno wie ze to nie sprzyja w planowaniu ale jak o tym nie myslec skoro bardzo sie chce dzidziusia? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa to dobrze ze badania ok teraz tylko działac :)

  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działamy działamy :) hihi ja już ciut odpuściłam, bardziej zajęłam się obserwacją własnego ciała cyklu itp no i też troszkę chcę zrzucić kg :) Rozmawiałam z ginekolog - powiedział, że to bardzo dobry pomysł, byle bez tabletek wspomagających. Już 1,5 kg z 5 za mną hehe :)

    relgh371rphwpz6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh ja nie mam nadwagi ale zaczełam ćwiczyć bo też bym chciała tak pare kg zrzucic i wrócic do formy z przed lat :) jakby nie było dieta ma ogromny wplyw na nasze starania :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 13 marca 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nowe panie :D
    Ja też z tych odchudzających za mną już -5kg :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 13 marca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No 5 to już ładnie ładnie :) gratuluję. Ja dopiero 3 tydzień się wzięłam ale pogoda ładna to chyba wrócę do biegania :) lubię to ale kolana bolą niestety :(

    relgh371rphwpz6l.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ