X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mój chodzi ciągle i dotyka moich cycków i ciągle gada ale ci urosły będę cię paczkami karmil żeby Ci rosły haha. Ja zamowilam z allegro testy właśnie mi przyszły no i oczywiscie zrobiłam ale nic nie pokazuje jeszcze albo nie ma co pokazac :)

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Kornelcia88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) jestem tu nowa :) mamy już 7 letniego synka który bardzo chce być starszym bratem :) walczymy już dość długo. Teraz jestem po operacji zmniejszenia zołądka, na minusie 30kg. Podobno teraz będzie łatwiej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo - to dobrze, ze rosną!!! Moj Maz sie śmieje, ze tylko cycki mam małe heh..
    Kornelcia88 witamy! Rozgosc sie ;) ile juz walczycie? Z pierwsza ciąża tez były problemy?

  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogły by tylko te cyce rosnąć a nie całe sadlo przy okazji heeh. Witaj Kornelcia a ja mam 7 letnia córkę :) też walczymy o drugie :)

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kornelcia :)

    Ag - ja zawsze mam takiego pecha ze z @ mecze się w pracy :/
    U mnie dzisiaj 8dc ...

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dawno tu nie pisałam. Ja już po okresie. W piątek hsg. Cykl spisany na straty.

    Witam nowe osoby :)

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 to najgorzej, bo ja się bardzo źle czuję, nie raz musiałam się zwalniać z pracy, bo nie dałam rady...

    Paulina - kciuki za hsg, napisz jak było... Ja czekam na okres i potem też się wybieram na hsg...

    Paulina Nessa lubi tę wiadomość

  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina powodzenia w piątek :)

    Paulina Nessa lubi tę wiadomość

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Kornelcia88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praktycznie od urodzenia Doriana. Z małymi przerwami. Z synem udało się w drugim cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelcia88 a robiłaś juz jakies badania? Super, ze z pierwszym Wam tak szybko poszlo.. my z Mężem walczymy o pierwsze ... pierwszy rok juz zleciał bez zabezpieczeń.. a od lipca działamy z ginekologiem (tym właściwym) ... powodzenia! Trzymam za Was kciuki!

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 1 lutego 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag no właśnie najgorzej tak w pracy, ja zawsze @ miałam bolesne w gim i LO i wtedy tez pamietam ze pierwszy dzień nie chodziłam, teraz są mniej bolesne na początku ale i tak się mecze 1 dnia ... masz już termin na hsg ?

    Paulina Nessa powodzenia na hsg :) daj znać po :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina powodzenia! Napisz jak było... a nie mam jeszcze... czekam na @ dzis 28 dc ale to cykl bezowulacyjny i moze sie ciągnąć....

  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 1 lutego 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki. Juz po zabiegu. Miałam hssg z krotkotrwalym znieczuleniem ogólnym wiec nie mam o czym opowiedzieć bo spałam.

    Przed badaniem miałam usg by sprawdzić wygląd i budowę macicy, jajników. A potem badanie hssg.

    U mnie wyszło ze mam drobna budowę macicy i jajników ale to jest w normie. Bo cała jestem drobna. Jajowody drożne. Do niczego nie da się doczepić.

    Natomiast niestety problem jest z wyczerpująca się rezerwa jajnikowa. Dziś 10 dc a brak pęcherzyka dominującego. Ilość pecherzykow antralnych jest mała. Brak widoku na owulacje. Endo 4,5 mm wiec chyba dość mało na te chwile cyklu.

    Wychodzi, że z owulka są problemy.

    Na wizytę do gin dopiero się będę umawiać wiec nie wiem co i jak dalej.

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 1 lutego 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze drożne :) a jak umówisz się do gina to na pewno pokieruje Cię co dalej - może coś przepisze.

    Paulina Nessa lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina- dobrze, ze juz po, a jeszcze lepiej, ze drożne! Teraz oby zaskoczyło!!!

    Paulina Nessa lubi tę wiadomość

  • Kornelcia88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na razie mam zbadane tarczyce, prolaktune i droznosc jajowodow. Wszystko w normie. Byłam podczas owulacji u gin i jajeczko piękne. Tylko brać

  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 2 lutego 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina najważniejsze że jajowody drożne, z owulka to chyba nie tak źle dostaniesz na stymulacje i bd ok. U mnie też chyba problem z owu i endo tez kolo 4 w okresie owu było :/

    Paulina Nessa lubi tę wiadomość

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Annnnnna Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 2 lutego 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Tez jestem cudowny '88. Staramy się z mężem 5 miesiąc,caly czas wspomagając się luteina w II fazie cyklu. Jak do tej pory nic się nie dzieje... Dziś wykonałam test (ostatni dzień przyjmowania luteiny), oczywiście biel aż razi po oczach :/ Powoli już tracę cierpliwość, więc parę sekund temu zarejestrowałam się u Was żeby nie być z tym sama i nie dostać na głowę. Witam haha

    Najtrudniej przyznać, że nosi się w sobie diabła i umieć chwycić go za gardło w momencie, gdy tylko się ruszy.
    Ryszard Kapuściński
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 2 lutego 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Annnnnna :) to jeszcze nie aż tak źle 5 miesięcy :) ja od września też się wspomaga luteina i tak jak ty dzisiaj robiłam test bo wczoraj ostatni dzień luteiny i oczywiście biel. A powiedz robilas jakieś wyniki? To wasze starania o pierwsze dziecko? Mąż przebadany czy na tak wczesnym etapie jeszcze nie? U mnie chyba problem z owu jest. Dlatego się nam nie udaje :/

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witaj! rozgość się ;)

    Na początku napisze Ci, że niestety z tymi staraniami to trzeba się uzbroić w cierpliwość.. 5 miesięcy to nie tak strasznie długo, ale jeżeli masz jakiekolwiek powody do niepokoju, to śmigaj do lekarza :) Ja tak zrobiłam właśnie, że nie czekałam tego całego roku tylko po kilku miesiącach poszłam do lekarza.. ale miałam cykle po 40-50 dni, więc to nie napawało mnie optymizmem..

    Napisz czy masz już za sobą jakieś badania i coś o sobie ;)

‹‹ 304 305 306 307 308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ