X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily, doczekasz się.. na pewno <3
    u mnie w końcu nic pewnego jeszcze, okaże się dopiero.
    Jeśli to prawda, to po poprzednim poronieniu.. nie wiem jak ja przeżyje pierwsze 3 miesiące..

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy no ja jak zobaczyłam Twój wykres dziś to też pomyślałam, że może być bez owulki, ale nie jestem pewna, musiałabyś zapytać w jednym z tematów o "rozszyfrowaniu" wykresów.

    Van trzymam kciuki, żeby się udało, ale nawet jeśli nie to nie ma co rozpaczać, jesteśmy młode i musimy dać sobie jeszcze czas :)

    Diana ja Ci mówię, że to zaskoczyło i pewnie dr będzie robił co tylko się da, żeby tym razem nie doszło do poronienia. Zapytaj o jakieś leki typu duphaston, luteina na podtrzymanie. Może Ci przepisze coś. Przynajmniej powinien po poprzednim poronieniu. Ja trzymam kciuki za owocną wizytę i mówię Ci, że przeżyjesz. Po to jesteśmy. Żeby się wspierać w trudnych sytuacjach :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Liluy no ja jak zobaczyłam Twój wykres dziś to też pomyślałam, że może być bez owulki, ale nie jestem pewna, musiałabyś zapytać w jednym z tematów o "rozszyfrowaniu" wykresów.

    Van trzymam kciuki, żeby się udało, ale nawet jeśli nie to nie ma co rozpaczać, jesteśmy młode i musimy dać sobie jeszcze czas :)

    Diana ja Ci mówię, że to zaskoczyło i pewnie dr będzie robił co tylko się da, żeby tym razem nie doszło do poronienia. Zapytaj o jakieś leki typu duphaston, luteina na podtrzymanie. Może Ci przepisze coś. Przynajmniej powinien po poprzednim poronieniu. Ja trzymam kciuki za owocną wizytę i mówię Ci, że przeżyjesz. Po to jesteśmy. Żeby się wspierać w trudnych sytuacjach :)

    Mam nadzieje zw jednak cos z tej owulacji bedzie i ona sie pojawi... wie e No zależy mi ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Van Dokładnie jak pisze Maniaaa jak nie teraz to następnym razem ! Mamy dopiero 20-21 lat jeszcze każda z nas doczeka swojego ktosia ! :)
    Powiem wam szczerze, że obawiam się, że o rodzeństwo dla Neli też mi przyjdzie długo walczyć. I sama nie wiem kiedy zacząć starania.
    Chciałabym 3 lata różnicy między dziećmi. Bo muszę wrócić jeszcze do pracy, żeby mieć macierzyński i w ogóle jakieś doświadczenie zawodowe a nie :) no i chciałabym już na spokojnie być po ślubie.
    Ale boje się za jak za 2,5 roku tak zaczniemy się starać to może nie wyjść za pierwszym czy drugim razem i zamiast 3 lat różnicy zrobi się 5 lat różnicy miedzy dziecmi. A to już zdecydowanie za dużo.

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy każdemu zależy kochana :) i ja wiem, że prędzej czy później (liczę raczej an prędzej) Ci się uda :D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne jest to, ze jesteśmy młode i póki co mamy czas. Ale rozumiem was, każdej zależy żeby to się stało jak najszybciej.

    Dziewczyny ja staram się być dobrej myśli, ale po części uspokoję się chyba dopiero po wizycie.. jak mi powie, ze tym razem będziemy robić tak, aby wszystko przebiegło pomyślnie i dotrzymam ciążę do końca i dzidzia będzie zdrowa. :)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie my chcieliśmy najpierw różnicę miedzy pierwszym i drugim dzieckiem jakieś 2 lata, ale stwierdziliśmy, że nie będziemy czekać i jednak różnicy będzie półtora roku. Z trzecim dzieckiem chcieliśmy żeby różnica między pierwszym, a właśnie trzecim wynosiła 6/7 lat, no ale.. Trafiły nam się bliźniaki więc chyba będę rezygnować po tej ciąży ze starań o jeszcze jedną. Odchowam maluszki i później będę mogła się poświęcić temu co sprawia mi najwięcej frajdy :) Więc po tej ciąży spirala przez pare lat, a po 35 roku prawdopodobnie poddam się podwiązaniu jajników bo nie wyobrażam sobie w tym wieku urodzić kolejnego dziecka. Za dużo wad może się wdać, za dużo komplikacji..

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę odczekać te 3 lata bo nie stać nas tak szybko na drugie maleństwo po Kornelce. Chociaż najchętniej to już za rok bym rodziła :)
    Do tego nie dość że mam problem z wyliczeniem startu w staraniach bo może to zająć znowu dwa lata a mogę się przeliczyć i tym razem zaskoczy za pierwszym razem to jeszcze nie wiem na jaką metodę antykoncepcji się zdecydować. Odpadają prezerwatywy bo nie będę sobie odbierała 100% bliskości, a tabletek boje się brać. Tym bardziej że już teraz mam dość zaburzoną gospodarkę hormonalna. Zostaje kalendarzyk ale jeśli moje cykle się nie wyreguluja to też gówno a nie antykoncepcja. Tym bardziej jak karmić piersią mam zamiar :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie a spirala nie hormonalna(miedziana chyba, o ile się nie mylę) lub plastry antykoncepcyjne? Jest jeszcze coś takiego jak chip podskórny, ale jakoś nigdy nie miałabym chyba odwagi, żeby sobie to wszczepić

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chipa tez nie mam odwagi wszczepiac :) wydaje mi się że się albo na spirale na 2 lata zdecyduje albo właśnie na te plastry. Ale raczej spirala bo plastry to prawie jak tabletki anty dla mnie :D

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam juz na poczekalni.. jakże mi się to dluzy... ;p

    sallvie lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana i jak? Wiesz już coś? Na pewno musisz wiedzieć. Daj znać kochana

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Propo spirali.. wlasnie babka nam na przedmalzenskich mowila na jakiej zasadzie dziala ta spirala I podobno jest mozliwosc zajscia w ciazy ale ta spirala niszczy zaridek w macicy I kobiety czesto nie wiedza ile w ciagu 5 lat dzieci potracily

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Mam nadzieje zw jednak cos z tej owulacji bedzie i ona sie pojawi... wie e No zależy mi ;)

    A moze zle temperature mierzysz albo termometr masz jakis wadliwy .
    Ale widze ze masz sluz plodny wiec dzialaj ,moze w tym cyklu bedzie bardzo pozna owulacja

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyśle w maju o metodzie antykoncepcji na spokojnie :) jeszcze mam 3 miesiące czasu na przemyślenia haha :)

    Diana właśnie jak po wizycie? Wszystkie sie niecierpliwimy !

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już już jestem.. jeszcze na zakupy musiałam pójść. ;p
    No i wynik pozytywny <3 jest jeszcze bardzo wcześnie i wynik jest niski. Dlatego będę musiała powtórzyć badania czy beta rośnie. Ale jestem dobrej myśli.. no i od razu na wszelki wypadek dostałam duphaston.
    Tak się już cieszę.. :D

    sallvie lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 3 lutego 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana a my cieszymy się razem z Toba :*

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 3 lutego 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie, że was mam.. mogę się komuś wygadac i w ogóle podzielić się swoim szczęściem <3

    sallvie lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 3 lutego 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana mówiłam, że będzie dobrze i że lekarz coś przepisze :) Teraz tylko dbaj dobrze o siebie i stosuj się do jego zaleceń i będzie ideolo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 18:09

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 3 lutego 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie po czym poznaje że tyje z dnia na dzień? Po spodenkach do spania które jeszcze 2 tygodnie temu były na mnie dobre a dziś zablokował je mój tyłek i już nie mogę ich założyć :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ