X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 3 lutego 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie to normalne, że rozrastamy się w szerz :P ale fakt, my kobiety nie przepadamy za rozrastającym się ciałem :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 3 lutego 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Sallvie my chcieliśmy najpierw różnicę miedzy pierwszym i drugim dzieckiem jakieś 2 lata, ale stwierdziliśmy, że nie będziemy czekać i jednak różnicy będzie półtora roku. Z trzecim dzieckiem chcieliśmy żeby różnica między pierwszym, a właśnie trzecim wynosiła 6/7 lat, no ale.. Trafiły nam się bliźniaki więc chyba będę rezygnować po tej ciąży ze starań o jeszcze jedną. Odchowam maluszki i później będę mogła się poświęcić temu co sprawia mi najwięcej frajdy :) Więc po tej ciąży spirala przez pare lat, a po 35 roku prawdopodobnie poddam się podwiązaniu jajników bo nie wyobrażam sobie w tym wieku urodzić kolejnego dziecka. Za dużo wad może się wdać, za dużo komplikacji..

    Tez planuje podwiazac jajniki po 35 rz. Albo (jak sie trafi) to po 4 dziecku bo w sumie chce 3-4 dzieci ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 3 lutego 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Sallvie a spirala nie hormonalna(miedziana chyba, o ile się nie mylę) lub plastry antykoncepcyjne? Jest jeszcze coś takiego jak chip podskórny, ale jakoś nigdy nie miałabym chyba odwagi, żeby sobie to wszczepić

    Ten "Chip" jest hormonalny dziala jak plastry tylko kilka lat, moja przyjaciolka to miala, w UK to sie wszczepia kazdej 15latce ;) Jak ktos nie moze/ nie chce hormonow to on odpada. Ale to nic groznego, nie grozniejszy niz wkladka a lepszy od tabletek ktore psuja watrobe i mozna zapomniec :)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 3 lutego 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    A moze zle temperature mierzysz albo termometr masz jakis wadliwy .
    Ale widze ze masz sluz plodny wiec dzialaj ,moze w tym cyklu bedzie bardzo pozna owulacja

    Nie wiem w sumie czy mozna zle mierzyc :p Wkladam do pochwy na jakies 3-5cm i sobie czekam az zapika. Skoki sa w miare rowne wiec to raczej nie jego wina. Pod pacha zawsze mi pokazuje 36,4-36,8 mojemu chlopakowi tez ;) Of mowi ze moje skoki sa normalne ale jak patrze na inne wykresy to widze ze nie sa.

    Problem ze sluzem jest taki ze on sie zmienia w ciagu dnia, a Of kaze wpisywac najbardziej plodny ;) A co do staran, to i tak nie mamy zamairu rezygnowac trzeba sie soba nacieszyc. Boje sie tylko ze pleminiki sa zbyt nowe/za malo bo <3 jest 2x dziennie ale tylko jedno we mnie dla odmiany i zabawy (nie chcemy traktowac tego jak zabiegu tylko dalej sie bawimy). A po zawsze swieca ale to bardziej przez higiene ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 3 lutego 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Nie wiem w sumie czy mozna zle mierzyc :p Wkladam do pochwy na jakies 3-5cm i sobie czekam az zapika. Skoki sa w miare rowne wiec to raczej nie jego wina. Pod pacha zawsze mi pokazuje 36,4-36,8 mojemu chlopakowi tez ;) Of mowi ze moje skoki sa normalne ale jak patrze na inne wykresy to widze ze nie sa.

    Problem ze sluzem jest taki ze on sie zmienia w ciagu dnia, a Of kaze wpisywac najbardziej plodny ;) A co do staran, to i tak nie mamy zamairu rezygnowac trzeba sie soba nacieszyc. Boje sie tylko ze pleminiki sa zbyt nowe/za malo bo <3 jest 2x dziennie ale tylko jedno we mnie dla odmiany i zabawy (nie chcemy traktowac tego jak zabiegu tylko dalej sie bawimy). A po zawsze swieca ale to bardziej przez higiene ;)


    Diana ale sie ciesze :D trafilam w dobre zarazone grono wiec i ja powinnam sie zarazic. Dawajcie wiruski/zarazki <3
    Tylko mnie tu nie zostawcie :p

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 4 lutego 2017, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zamierzam stąd odchodzić do samego końca <3
    Za dobrze mi tu z wami, jesteście mega wsparciem :*
    Lily, super ze nie spinacie się przy staraniu o dziecko.. ten miesiąc był właśnie dość obojętny dla mnie,nawet temp. nie mierzyłam i kochaliśmy się po prostu co 2-3 dni przez cały cykl. Na luzie, bez stresu, bez myśleniu o tym czy się uda czy nie.. :)
    Trzymam za Was kciuki Lily, wierzę że też się od nas zarazisz :D

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 4 lutego 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily nie bardzo rozumiem tego "plemiki sa zbyt nowe ". Jesli skonczy w tobie chlopak to moze dojsc do zaplodnienia ,czy kochalas sie wcziraj,czy miesiac,czy rok temu .Najlepiej sie kochac tak jak Diana co 2-3 dni,wtedy plemiki sa ciagle w tobie I tylko czekaja na odpowiedni moment:)
    Co do sluzu to metoda kalendarzykowa walsnie oolega na tym ze jesli wnie ciagu dnia pojawi sie ci na przyklad sluz wodny potem kremowy to wpisujesz wodny bo jest bardziej plodny I jesli przez kolejne dni jest sucho to oznaczasz ten dzien jako szczyt sluzu plodnego czyli po nim powinna nastapic owulacja :) powinna ale nie musi.

    Trzymam za Ciebie mocno kciuki,nacieszcie sie soba :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2017, 13:27

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 4 lutego 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziś dziewczęta :)

    Jak Wam minęła sobota? My dziś leniuchowaliśmy i byliśmy na małych zakupach w Ikei bo szykujemy się do urodzin małego :D

    Opowaidajcie, jak się czujecie?

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 4 lutego 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana11 wrote:
    Ja nie zamierzam stąd odchodzić do samego końca <3
    Za dobrze mi tu z wami, jesteście mega wsparciem :*
    Lily, super ze nie spinacie się przy staraniu o dziecko.. ten miesiąc był właśnie dość obojętny dla mnie,nawet temp. nie mierzyłam i kochaliśmy się po prostu co 2-3 dni przez cały cykl. Na luzie, bez stresu, bez myśleniu o tym czy się uda czy nie.. :)
    Trzymam za Was kciuki Lily, wierzę że też się od nas zarazisz :D

    Ojejku jak milo :3 Dzieki za slowa wsparcia :D Mam nadzieje ze na fioletowej stronie za niedlugo dolacze do Was <3 I tez bedzie post dla mlodych staraczek ;)
    Jestescie najlepsze <3

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 4 lutego 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Witam się dziś dziewczęta :)

    Jak Wam minęła sobota? My dziś leniuchowaliśmy i byliśmy na małych zakupach w Ikei bo szykujemy się do urodzin małego :D

    Opowaidajcie, jak się czujecie?

    U mnie dzisiaj byl landlord powymieniac zarowki bo wszystkie sie spalily a szkoda mi £30 wydawac.

    Dzisiaj na kolacje zrobilam owoce morza zaszalalam :D Ale porfel cierpi :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:56

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Van Przyjaciółka
    Postów: 129 25

    Wysłany: 5 lutego 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej niedzieli :D

    ,,Wszyscy jesteśmy dziwni,
    i to się nigdy, przenigdy nie zmieni." <3

    2859323a6ecd8f3e3f87cb6667963d75.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 5 lutego 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) wybaczcie że się wczoraj nie odzywalam ale postanowiłam spędzić czas w pełni ze swoim narzeczonym :)
    Moja córeczka to znowu istny furiat :) ale za to ja kocham, tylko coraz większa jest i nie wazy już 0,5 kg a jakieś 1,5kg i jej kopniaki w moja szyjkę potrafią na prawde zabolec nie raz :)
    Liluy Ja mimo że dolaczylam tutaj już nie jako staraczka to nie mam też zamiaru was opuszczać :) Fajnie jest mieć kogoś w swoim wieku kto najlepiej zrozumie to co czujesz :)
    A jak już każdej z nas się uda zajść w ciążę to tak jak mówisz możemy się przenieść na fioletową stronę i czekać jak będą dołączały do nas nowe dziewczyny którym też się udało :)
    A co do portfela ... To raz na jakiś czas może ucierpiec trochę :)

    Van Tobie również miłej niedzieli :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 5 lutego 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Lily nie bardzo rozumiem tego "plemiki sa zbyt nowe ". Jesli skonczy w tobie chlopak to moze dojsc do zaplodnienia ,czy kochalas sie wcziraj,czy miesiac,czy rok temu .Najlepiej sie kochac tak jak Diana co 2-3 dni,wtedy plemiki sa ciagle w tobie I tylko czekaja na odpowiedni moment:)
    Co do sluzu to metoda kalendarzykowa walsnie oolega na tym ze jesli wnie ciagu dnia pojawi sie ci na przyklad sluz wodny potem kremowy to wpisujesz wodny bo jest bardziej plodny I jesli przez kolejne dni jest sucho to oznaczasz ten dzien jako szczyt sluzu plodnego czyli po nim powinna nastapic owulacja :) powinna ale nie musi.

    Trzymam za Ciebie mocno kciuki,nacieszcie sie soba :))

    Ale my widzimy sie tydzien na dwa miesiace wiec co 2-3 dni odpada. Raczej 2-3x dziennie. Z tym zbyt nowe pisze bo gdzies czytalam ze powinno sie kochac co 2 dni bo inaczej tych plemnikow jest malo i sa mniej dojrzale jesli seks jest po 6h od poprzedniego.

    ok rozumiem z tym sluzem dzieki :D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy nie wiem czy to jest jakas zasada . Kobieta jest tylko kilka dni w cyklu plodna I jesli nawet przyjezdza raz na tydzien.co dwa miesiace to macie szanse trafic w ten plodny tydzien nawet przy seksie co dwa dni w ciagu tego tygodnia masz szanse zajsc w ciaze . Tylko musisz poznac dokladnie swoj organizm oby twoj facet trafil z przyjazdem akurat w te dni.
    Tak teoretycznie tylko spytam,nie odbierz tego zle ale jesli zajdziesz w ciaze to tez twoj facet bedzie przyjezdzal raz na dwa miesiace? Bedzie ci ciezko jesli nie bedziesz miala jego sparcia tuz obok ciebie . Wiec nie lepiej jest wam sie starac jak juz ze soba zamieszkacie?
    Pytanie retoryczne.

    U mnie srednio minela sobota, nie moglam glowy z poduszki podniesc bo mnie mdlilo.
    Dzis z narzeczonym troszke leniuchujemy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2017, 14:23

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 5 lutego 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Liluy nie wiem czy to jest jakas zasada . Kobieta jest tylko kilka dni w cyklu plodna I jesli nawet przyjezdza raz na tydzien.co dwa miesiace to macie szanse trafic w ten plodny tydzien nawet przy seksie co dwa dni w ciagu tego tygodnia masz szanse zajsc w ciaze . Tylko musisz poznac dokladnie swoj organizm oby twoj facet trafil z przyjazdem akurat w te dni.
    Tak teoretycznie tylko spytam,nie odbierz tego zle ale jesli zajdziesz w ciaze to tez twoj facet bedzie przyjezdzal raz na dwa miesiace? Bedzie ci ciezko jesli nie bedziesz miala jego sparcia tuz obok ciebie . Wiec nie lepiej jest wam sie starac jak juz ze soba zamieszkacie?
    Pytanie retoryczne.

    U mnie srednio minela sobota, nie moglam glowy z poduszki podniesc bo mnie mdlilo.
    Dzis z narzeczonym troszke leniuchujemy:)

    Nie zrozumialas. Nie od nas zalezy kiedy sie widzimy. Jest to losowy tydzien w ciagu 2 miesiecy. Dodatkowo nie chodzi o seks 2x dziennie bo sie boimy ze inaczej nie wyjdzie tylko chodzi o to ze mamy ochote tak czesto po 1-3 miesiacach bez spotkan ;)

    Jak zajde w ciaze to zamieszkamy razem odwrotnie nie ma szans. On pracuje w Pl, ja studiuje w uk. Jak nie zajde to on zostaje, a ja jescze 2 lata w UK i jesli mi sie nie uda do sierpnia zajsc to zaczynamy za 2 lata jak sie do niego na ten rok wprowadze. Dlatego mi tak zalezy na czasie. Jak zajde to ja i tak juz wracm pod koniec maja na wakacje wiec pomieszkamy razem (albo oddzielnie bo z rodzicami zeby nie kupowac mieszkania na te 4 miesiace) i on potem wyjedzie ze mna do UK i dopiero po tych 2 latach pojdzie na studia, a ja z dzieckiem za nim ;) To jest pokrecone bo jemu bardzo nie zalezy na dziecku (nie ze nie chce, raczej niech sie dzieje co chce) a mi baaaardzo zalezy. Poza tym moja przyjaciolka to bedzie najlepsza ciocia dla dziecka i nawet jak by mi sie facet zbuntowal (wiadomo ludzie sie rozstaja nieraz chociaz juz sa ze soba duuuzo lat i maja dzieci) to ona zamieszka ze mna i mi pomoze. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:58

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 5 lutego 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:58

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 5 lutego 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w tą leniwą niedzielę :)
    chcebardzobycmama mi też ostatnio coraz bardziej dokuczają mdłości. Fakt opaski je w dużym stopniu niwelują, ale nie jest to do końca to czego bym chciała gdy przychodzą takie mdłości jak właśnie w ten weekend.


    Liluy faktycznie trochę to zamieszane, ale ważne żebyście byli szczęśliwi, a jeśli nie da się inaczej to trzeba jakiś kompromis wymyśleć tak jak teraz to robicie.


    Ja przez ten weekend zdychałam i zdycham nadal. Jest mi niedobrze, a jednocześnie jestem tak głodna, że szok. Nie wiem jak ja dam radę obsłużyć gości na roczku małego :/ Dobrze, że będzie moja mama, na pewno mi pomoże i trochę odciąży mnie przy małym. Mąż się wygadał, że chciał mnie na walentynki wysłać do spa, żebym mogła odpocząć, ale zrezygnowałam. Wolę te =pieniądze zaoszczędzić na później no i nie chce stracić ani jednego dnia z rodzicami bo później dopiero w Wielkanoc lub boże narodzenie się zobaczymy.


    Jak Wam mija niedziela?

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 5 lutego 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pomieszane to troszke Lili. Ale w ciagu roku na pewno uda ci sie zajsc :)

    A ja dziewczyny mam do was prosbe ogolnie:) to dla mnie b. Wazne .
    Chce zrobic.mojemu prezent na walentynki. Nie wiem czy slyszalyscie o czyms takim jak kartka dla drugiej polowy z wszystkich zakatkow swiata:)
    No I tutaj moja prosba do was ... czy moglybyscie napisac mi taka kartke I zrobic zdjecie tej kartki na tle waszego miasta,podworka,zdjecie z okna..?
    Gdybyscie byly w stanie cos takiego dla mnie zrobic to wam wysle tresc I przykladowy wzor o co mi chodzi na instagrama :P

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 5 lutego 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie do końca wiem o co chodzi ale wysyłaj postaram sie pomoc. Moje podwórko nie jest najlepsze (garaż miedzy blokami) ale jakiś inny widok powinien byc ok :D

    Dzieki za wsparcie i zrozumienie dziewczyny ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 18:54

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 5 lutego 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam :*
    Moja niedziele mega nudna i leniwa.. strasznie mnie od wczoraj piersi bolą, ledwo mogę je dotknąć. Ale to chyba dobry znak ;p
    Jutro o 14 kolejna wizyta u mojego gina.. zwolnienie do pracy i skierowanie na bete i jakieś inne badania. Ale wyniki prawdopodobnie poznam dopiero w przyszłym tygodniu.

    Wczoraj powiedzieliśmy z moim K naszym rodzicom. Może to wcześnie, ale jeśli chodzi o moich to nie ma opcji, żeby to ukrywać, ponieważ pracuję z mamą w jednej firmie. Ale mamy już z głowy i ulżyło mi. ;p

    Chcebardzobycmama, podaj szczegóły to może coś wymyślimy :D
    I jeszcze mam do Ciebie pytanie.. który to tydzień u Ciebie już? I kiedy zaczęły Ci się mdłości?

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ